Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 345

Wątek: Skład Apatora Toruń na sezon 2003

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Apator Adriana Toruń 2003

    Niestety mam dziwne przeczucie, że w waszym ukochanym klubie pod względem kadrowym niewiele się zmieni. Z zasłyszanych niedawno informacji wynika, że może być tylko gorzej.
    Nieoficjalnie swoje zainteresowanie Mirosławem Kowalikiem wyrazili włodarze Pulsu Startu Gniezno. Tę plotkę należy traktować z przymrużeniem oka, gdyż z reguły zespoły beniaminka dużo mówią a niewiele robią. Choć zarząd Gnieźnian jest jednym z najbardziej profesjonalnych w kraju.
    Co do młodego Drymla to wielkie znaczenie może mieć fakt, gdzie będzie jeździł starszy brat mistrza świata juniorów. A ten prawdopodobnie podpisze kontrakt z leszczyńską Unią. Niestety dla kibiców z grodu Kopernika ten, którego najbardziej chcieliby widzieć jest praktycznie nie do ruszenia. Chodzi oczywiście o Ryana Sullivana, który jak się nieoficjalnie mówi ma podpisać nową umowę z Włókniarzem w najbliższą niedzielę. Nie wiadomo co będzie z wielkim Tonym, który nie jest chyba zbyt mile widziany w nadwiślańskim zespole. Chodzi tu przede wszystkim o wiernych kibiców aniołów, którzy zdążyli się poznać na "wielkości" Rickiego. Ciekawi mnie tylko kogo widziałby zarząd Apatora w zamian za Rickardssona? Pozostaje kandytatura Crumpa, Karlssona, Adamsa, Lorama i być może któregoś z kowbojów ze stanów. Po tak fatalnym jednak jak by nie było sezonie dla DMP 2001 jest więcej niewiadomych niż pewników.
    tak to jest, że moje serce jest jak pies

  2. Powrót do góry    #47
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że Sawką wyrzucą a i Sullivana nie wezmą.
    1. Rickardsson (mistrz świata)
    2. Kowalik!!!!!!
    3. Bajerski
    4. W. Jaguś
    5. M Jaguś
    6. Miedziński
    7. Ząbik
    8. Chrzanowski
    Oby tak się stało.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibice Apatora ja bede dokladniejszy niz Scott 22wrzesnia okolo godziny 16. Sullivan podpisze kontrakt z Włokniarzem i nie ma sie co ludzic ze tak nie bedzie.Wy mozecie tylko mazyc aby za Rikiego Apator ściągną Crumpa bo moze tez byc za pózno!!Czemu czepiacie sie Sawiny ??
    Szczerze wątpię że tak się stanie a to z tego względu że Ryan nie wystąpi w meczu z Polonią z powodu kontuzji,a wątpię czy zada sobie tyle trud żeby przyjeżdżać na ten mecz,gdyż z pewnością będzie wypoczywał aby być gotowy do GP.Sullivan wie że teraz jest na topie i będzie chciał to wykorzystać i wynegocjować jak najkorzystniejszy kontrakt zwyczajnie będą decydować pieniądze,także działacze Włókniarza będą musieli wyłożyć sporo kasy.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    co do sullivana to roznie moze byc.to ze wiele torunskich kibicow by go chcialo w toruniu niczego nei zalatwi.bedzie trudno jednak bede pesymista i sadze iz wiele sie nie zmieni i dalej Apator jako jedyny klub w polsce bedzie jezdzil wychowankami z obcokrajowcem rickardssonem.mam nadzieje ze tak nie bedzie choc jest to bardzo prawdopodobne

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli Sullivan faktycznie odrazu podpisze kontrakt z Cze-wa w co tak do konca nie wierze ( napewno poczeka na inne oferty, zeby je porownac- w tym mam nadzieje z TORUNIA ) .
    Co do reszty... w skladzie widzialbym drugiego obcokrajowca ( Luas Dryml, Lee Richardsson lub ANDREAS JONSSON) w miejsce Sawiny i reszte pozostawilbym bezzmian.
    Wiec :
    1. Sullivan/ Rickardsson - nikt inny !!
    2. Kowalik / drugi obcokrajowiec ( patrz wyzej)
    3. Bajerski
    4. W.Jagus
    5. Kosciecha/ drugi obcokrajowiec/
    6. junior ( Miedzinski, Jagus, Zabik)
    7. junior ( jw.)

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ryan

    Piękne dywagacje, ja jednak nie zapominałbym o Chrzanku i tak do końca to nie skreślałbym Sawinę, wszak to swojak a na takich "ziomali" nie można stawiać krzyżyka po 1 sezonie (Jaguś też nie błyszczy, i w dodatku wywoził często swoich w płot)

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    Ryan

    Tez bym chetnie widzial taki sklad(wlasciwie taki sam jak z 2001), tylko ze zalezy to wszystko od zniesienia KSM(lub podwyzszenia)... Swoja droga to wlasnie Jonssona bym widzial jako drugiego obcokrajowca

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Dla Gazety Wyborczej

    Marian Maślanka, prezes Włókniarza Candela: To jest mecz, który kończy sezon ligowy w Częstochowie i tym bardziej chcemy się zaprezentować z jak najlepszej strony. Dobrze chce wypaść też Ryan Sullivan. Ryan ma przyjechać w sobotę, potrenować i wystartować w meczu. Jestem dla niego pełen podziwu, bo choć uraz nie okazał się bardzo poważny, to jednak na pewno odczuwa jego skutki. Jak mi jednak powiedział w telefonicznej rozmowie, gdzie jak gdzie, ale w Częstochowie musi pojechać. Postaramy się zdobyć jakieś punkty. Polonia to główny kandydat do tytułu mistrza Polski, ale będziemy walczyć. Na pewno będzie to ciekawy mecz. Równolegle czynimy pewne starania pod kątem budowy zespołu na przyszły sezon. Rozmawiamy z Sullivanem. Nie wykluczam, że w niedzielę będziemy mieć niespodziankę dla kibiców.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ryan Sullivan, dzisiaj (22.09), podpisał kontrakt z CKM Włókniarz Cz-wa na sezon 2003. Podobnie ma uczunic Jonnson.
    Torunczykom pozostaje wiec Super Toni...

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie. Więc toruńscy kibice nie siejcie zamęntu. Szczególnie mi sie niepodobała wypowiedź bardzo nadętego kibica z Torunia, który napisał:[Smieszni sa ci ktorzy uwazaja ze Ryan zawdziecza wszystko czestochowie...... buahaha... napewno duzo. Tylko ze rzeczywiscie Cz-wa jest szlifiernia diamentow. Wystarczy spojrzec na swietnie doszliwowanych mlodziezowcow. Ostatnimi czasy to procz Ułamka, no moze drabik(przecietniak) to jest lekkie dno! Sullivan wyksztalcony w Cz-wie? ekhmmmm no chyba nie bardzo... Ja moge np powiedziec ze dzieki nam znalazl sie wogle w GP!!! A i Sullivan i Jonsson u nas zaczeli dobrze jezdzic i mysle ze z takim samym skutkiem by jezdzili jakby zostali w Toruniu...
    BTW ja wcale nie chcialem, jak i pewnie wiekszosc kibicow Rudego... A z Ryanem jestem caly czas i wiernie mu kibicuje!!!
    ]
    a jeszcze bardziej ci co piszą tak jak:
    [Przypominam sobie kibicow Wlokniarza, kiedy w miejsce Lorama sprowadzali do Was Sullivana i jakos narzekaliscie na tą zamianę... I napewno Ryan jest bardziej przywiązany do Torunia... a co bedzie ?? zobaczymy...
    ]
    Gdzi są wasze opinie teraz już jest poniedziałek godz 10,30 a wy co. Wary wam opadły. Nie wkórzajcie i nie mądrujcie sie.
    Jeden i drugi Grecki Filozof albo raczej Toruński Filozof. Skąd ten Kopernik u was ja nie wiem.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No szkoda że Ryan pozostaje w Częstochowie,moim zdaniem teraz powinniśmy zatrzymać Rickardssona mimo wielu wpadek nie znajdziemy lepszego stranieri.Musimy myśleć przyszłościowo i skombinować jakiś lepszy skład.Nie wiele się zmieni w naszym klubie,ale mam nadzieję że powtórzymy sukces z 2001 roku,w takim samym składzie.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Arturon, mykaj stąd jo...

    Jasne że Ryan nie wszystko Wam zawdzięcza, co tylko jeździ w Waszym zespole, a filozofem to ty teraz zostałeś...Chcialiśmy go mieć u siebie, bo my, prawdziwi kibice Apatora, zawsze go podziwialiśmy i szanowaliśmy...Więc koleś skoro nie wiesz jak jest w Toruniu, jakie było np. moje podejście do zaminy Ryana na Rudego (nigdy go nie lubiłem) to weź z tą mykaj bo nie wiem po co tu jesteś...Ludzie się nie wpisali...bo po 1. Wczoraj była niedziela, dzień wolny, my nie jeździliśmy po raz kolejny, no to co mieli pisać, po 2. Ty się zastanów jak Wy byście jeździli gdyby nie 3 obcokrajowców w Waszym składzie... Tak obróbką talentów to Wy jesteście, ale ile macie teraz swoich talentów w składzie?

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trudno nie bedzie Ryana u nas... wkoncu w 2001 tytul tez wywalczylismy bez niego ;-) trzeba dalej montowac jak najsilniejszy sklad... CO do obcokrajowcow, mysle ze na dzien dzisiejszy idealny bylby sklad stranieri : T. Rickardsson, A. Jonsson, L. Dryml ( wtedy Ricki nie moglby sobie pozwalac na wpadki).

    Tylko nie wyskakujcie teraz na mnie ze Jonsson zawdziecza wszystko Wlokniarzowi i do Torunia nie wroci, bo z tego co sie orientuje on powrotem do Apatora jest bardzo zainteresowany ;-) ( gdyby nie KSM to i w tym sezonie bylby z nami...)

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Musze Was zmartwić po raz drugi!!
    nie dosc że przed meczem Sullivan podpisał kontrakt z Włókniarzem to po meczu.........Andreas Jonnson powiedział że pragnie aby Włókniarz podpisał z nim kontrakt na 2003 !!!! :)
    nie załamujcie sie :) jest jeszcze tylu dobrych strannieri[quote] och seba , seba !!
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    no ja bylem prawie pewny tego ze ryan nie wroci do torunia.tam napewno dobrze sie czuje.jezdzac w cze-wie uzyskal zyciowa forma w tym roku napewno zajal dobre miejsce z ta druzyna i powaqtpiewalm w to ze przyjdzie do torunia.jak juz pisalem to ze my kibice chcialibysmy go w toruniu jeszcze nic nie daje

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    No właśnie. Więc toruńscy kibice nie siejcie zamęntu. Szczególnie mi sie niepodobała wypowiedź bardzo nadętego kibica z Torunia......
    Stary daj se luz... No pieknie mnie nazwales nadetym.... Ja tez moglbym poszukac epitetow dla ciebie, ale jakos nie w tym rzecz. Moglbys na przyklad napisac co ci sie nie podobalo w mojej wypowiedzi?? Ze powiedzialem prawde? No chyba ze klamie, a w takim razie moglbys mi pokazac wiecej tych waszych swietnych wychowankow? (nie sadze, bo prawda jest taka ze osttnimi czasy nie macie sie pod tym wzgledem czym chwalic).... Druga sprawa, dlaczego szczena miala mi opasc? Ja widze ze ty lepszy filozof jestes, jak nie rozumiesz ze to wszystko to nasze pobozne zyczenia!! Poprostu chcielibysmy miec ryana w skladzie a juz posadzasz nas o sianie zametu??? Czy ja mowilem ze wroci? Nie ja w to wierzylem, a nie podawalem informacje... Wiec jak nie masz argumentow to zamilknij człowiecze jakem nadety typ z Torunia... ;P

  17. Powrót do góry    #62
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Skoro Sullivan podpisał kontrakt z Cz-wą i Jonsson też chcę to jak wg was ma wyglądać skład Apatora na przyszły sezon? Czekam na propozycje
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sullivan??:P

    To fajnie ale Sullivan podpisał juz z kontrakt z Cz-ową:)
    Niestety moze w 2004 do Was przyjdzie:P
    Gdańsk pozdrawia Toruń

    PS. Drabik nie umie jeździć po co go wpisujecie hehe:)

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No własnie

    I co my na to...? Ja nic, zarząd jak na razie nic nie robi, i za pewne obudzi się z rękką w nocniku, on po porstu chce nas wyleczyć z żużla i tyle, a co do składu no to widzę to tak samo ale z Rickim, albo Wiltshirem lub Loramem , z resztą nie robi mi jaki obcy będzie u nas pod warunkiem że nasze asy będą robić swoje (Jaguś, Kowalik, Bajerski, Sawina) oni po te 9 muszą robić... a zagraniczny z młodzikiem dorzuci już te 9

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I co my na to...? Ja nic, zarząd jak na razie nic nie robi, i zapewne obudzi się z ręką w nocniku, on po prostu chce nas wyleczyć z żużla i tyle,
    Wypowiedz trenera Ząbika :
    "- Mam już swój szkielet zespołu, ale żadnych ruchów kadrowych nie należy spodziewać się przed wybraniem nowego zarządu tj.17 października. "

    Wiec moze podyskutujecie najpierw kto w nowym zarządzie Apatora a moze zmiana trenera?

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wiec moze podyskutujecie najpierw kto w nowym zarządzie Apatora a moze zmiana trenera?
    Przeciez nikt nie zwolni trenera, ktory:
    a) sciagnal do klubu Karwana, ktory uratowal
    ten klub w ostatniej chwili przez gleboka
    zapascia. Przeciez gdyby dalej klubem kierowali
    Marzyglinski i Batorski to bylibysmy w miejscu
    Gorzowa,
    b) ktory zdobyl rok temu zloto DMP.

    Wazne jest to, ze Zabol na jednym ze spotkan
    stwierdzil, ze widzi, ze w klubie powinno byc
    jednak dwoch dobrych obcokrajowcow. Jestem ZA np.
    Crump i Rickardsson to byloby to!
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Ściągnij do klubu Crumpa , Rickardssona i moze Ułamka.Dorzuć Bajerskiego i Sawinę .Wynik może zrobisz ale finansowo za rok będziesz na miejscu Gorzowa.

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Ściągnij do klubu Crumpa , Rickardssona i moze Ułamka.Dorzuć Bajerskiego i Sawinę .Wynik może zrobisz ale finansowo za rok będziesz na miejscu Gorzowa.
    Ja mam jasna wizje klubu :-) Apatorowi potrzebni sa
    liderzy, ktorzy beda wygrywac z liderami druzyn
    przeciwnych. Jedynym takim pewniakiem jest tylko
    Rickardsson- brakuje zatem jeszcze jednego takiego
    zawodnika. Chcialbym, zeby byl to Crump lub/i Cegielski.
    Sawiny nie chce ogladac w TOruniu - jego czas juz chyba
    mija. Kowalik - lubie go - ale chyba juz czas zakonczyc
    kariere lub rozejrzec sie za czyms innym. I moj sklad:
    Rickardsson-Bajerski
    Crump-Cegielski
    Jagus-Jagus
    Miedzinski
    .... i mozemy jechac :-)
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    MORCIASZ[b]
    Taki sklad jaki podales chcialby chyba kazdy kibic z Torunia.Niestety to tylko marzenia,zadnego klubu nie stac na utrzymanie tylu klasowych zawodnikow.
    Moim zdaniem po zniesieniu KSM lub jego zwiekszeniu sklad z tego roku nie powinien ulec zmianie.Nalezy chyba podziekowac P. Klosowi i postawic na mlodego Jagusia i Miedzinskiego.Dojdzie jeszcze K.Zabik a wiec z zawodnikami mlodziezowymi nie powinnismy miec problemow.Oczywiscie nie powinno obejsc sie bez drugiego obcokrajowca ktory w przypadku kontuzji lub slabszej dyspozycji ktoregos z zawodnikow moglby go zastapic.Tu wolalbym zeby wrocil A.Jonnson. L. Dryml moze i jest rewelacja w GP ale w lidze zaliczyl tylko jeden dobry wystep ( z P.PILA ) a to troche za malo.

    Rickardsson

    Kowalik / Jonsson / Chrzanowski

    Bajerski

    Sawina / Jonsson / Chrzanowski

    W.Jagus

    M.Jagus / A.Miedzinski


    pozdrawiam


  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Rickardsson-Bajerski
    Crump-Cegielski
    Jagus-Jagus
    Miedzinski
    .... i mozemy jechac :-)
    No daleko nie zajedziemy, bo bedzie extra zadluzenie. Apator jest w bardzo dobrej sytuacji finansowej, ale nie az tak i nie nalezy tego psuc! Bo na tej zasadzie mozna by jeszcze sciagnac Golloba(jako rezerwa). Poza tym ja bym bardzo sobie zyczyl widziec Mirka w przyszlym sezonie.

  26. Powrót do góry    #71
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No coś Ty

    Zarząd?? i tak prezeem będzie Karwan

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No panowie

    Podobno Mirek odejdzie (:(), Sawina jak nie zostanie to kończy karierę...Wszystko się komplikuje...I co teraz...Ja i tak mam nadzieję że Kowal zostanie:
    1.Ricky
    2.Kowal
    3.Bajer
    4.Sawina lub Hampel (ponoć ma zastąpić Sawinę w teame Reala)
    5.Jaguś
    6.Jaguś
    7.Miedziński
    Jednego się boję...nie uważam aby młody Ząbik posiadał taki potencjał jak Miedziński czy Jaguś młody (z tego co widzę na treningach), a znając trenerka to młody będzie jeździł i jeżdził i jeździł...

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zostawcie w skaldzie Puszakowskiego. A jeśli u nas za rok znowu bedzie kiepsko z kasa to go bierzemy ;)

    pozdroo dla Apatora

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a co do Puszakowskiego

    To jestem całkowicie za :)

  30. Powrót do góry    #75
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sawina moze zostac ale jako rezerwowy niech za niego jezdzi Kowalik bedzie lepiej.JESLI nie bedzie ksm to moga jezdzic wszyscy a w rezerwie obcy/Chrzanowski.Puszakowski pewnie wroci do 1 ligi juniorow mamy BEDZIE LEPIEJ.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój tyo byłby taki:
    1.Rickardsson (Sullivan zostaje w Częstochowie:) )
    2.Jonsson (jezeli nie zostanie w Czestochowie)
    3.W.Jaguś
    4.Kowalik (Puszakowski, Sawina)
    5.Bajerski
    6.M.Jaguś
    7.Miedziński (Kłos)

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Zajrzałem w ten temat dopiero dzisiaj i cieszę się , że ktoś wspomniał o Puszakowskim. Myślę , że ten gośc powinien zagościć w składzie Apatora na stałe bo chłop ma przyzwoite umiejętności. Myślę , ze jeżeli facet wiecznie odsyłany i czekający na swoją szansę nie rezygnuje z żużla to szansę trzeba mu dać bo on naprawdę kocha ten sport a nie tylko czycha na kaskę.Może to co piszę jest bardzo subiektywne ale cenię pasjonatów .

    P.S. myślę ,że Mariusz nie pojechał by w tym sezonie gorzej od Chrzanowskiego a może nawet Sawiny.

    pozdro.

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    moja propozycja składu:
    1.Bajeski, 2.A.Jonsson, 3. Cegieslki, 4.M.Jagus lub A.MIedziński, 5.Rick, 6.Zabik, 7.Hampel;
    z tym że Hampel jedzie za nr 4 i 6 (12 i 14) w biegach przeciwko seniorom,

    M.Kowalik - menager druzyna + wazny kontrakt na starty w razie kontuzji kogos z podstawowego skladu;
    R.KOsciecha - sparing partner lub w meczach ze slabszymi druzynami na wlasnym torze + liga szwedzka,
    J.Zabik- szkolenie mlodziezy,

    pozdro

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a Jagus ?? chyba go nie skreslisz ?!?!?

    Pewne miejsca w skladzie maja : Bajer, W. Jagus, Rickardsson + dwóch z trójki (Miedzinski, Jagus, Zabik)

    Dwa pozostale moim zdaniem powinny byc dla Kowalika i Hampla ( czy Hampela ? ;-) ) lub Cegielskiego

    Na razerwie powinien byc jakis obcokrajowiec : L.Dryml, Bjarne Pedersen lub andreas Jonsson...

    a jesli zostanie KSM mo to zawsze bedzie dodatkowo Kosciecha ;-)





  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    oczywiscie ze skreslam w.jagusia,
    jagus sie skonczyl, do tego nie umie sie poprawnie zachowywac i wypowiadac,
    a skoro mamy dosc stabilne finanse na 2-3 kolejne sezony jestem za naturalizacja cegielskiego i hampela i przywiazaniu do torunia dobrego obcokrajowca - czyli jonssona
    pozdro

  36. Powrót do góry    #81
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jesli Jagus sie skonczyl to co powiedziec o Bajerskim ktory w kilku ostatnich meczach jezdzil gozej od Jagusia a nawet od Puszakowskiego.Wszyscy sie nim zachwycaja a on tez lubi przygrac w ch.... .Uwazam ze Jagus jest solidnym sredniakiem i nie robi z siebie gwiazdy,powinien zostac.Poza tym obecny ksm druzyny to ponad 44 wiec jesli sie nic niezmieni to zapomnijcie o wzmocnieniach.

  37. Powrót do góry    #82
    Początkujący
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZASTANÓWCIE SIĘ CO WY PISZECIE

    PISZECIE JAKBY NIEBYLO WOGULE LIMITU KSM !
    ja slyszalem taka opinie ze kowalik sawina i chrzanowski robia wypad a u nas bedzie hampel i cegielski w ich miejsce

    ja typuje sqad
    1.Cegielski
    2.Hampel
    3.Bajerski
    4.W.Jaguś
    5.Puszakowski
    6.Miedziński
    7.M.Jaguś


    (co nie swiadczy ze niemialo by byc Rickardssona

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    skłas apatora Toruń 2003

    Jestem kibicem Bydgoszczy. Ja wam osobiście radze zrobić skład taki
    1. Hamill lub Hancock zamiast Ricardsona
    2. Lukas Dryml jako drugi obcokrajowiec
    3. Tomasz Bajerski
    4. Mirosław Kowalik
    5. Wiesław Jaguś
    6. Miedziński
    podziekować Kłosowi, Sawinie i Ricardsonowi i Dannoe
    Kościechy nie brać z Piły niech zostanie.
    na rezerwe Chrzanowski i Puszakowski. Macie racje że powinniście zainteresować sie Drabikiem ale zamiast Drabika możecie wziąc do składu Piotr Baron lub Tomasz Jędrzejak czy niech wróci Jacek Krzyżaniak do was.

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach

    Jarek Hampel

    Dzisiaj o godz. 19.00 Radio Zachód podało, iż Jarek Hampel udzielając wywiadu w Angli potwierdził swoje odejście z Poloni (powód odejścia to : brak jakielkolwiek propozycji ze strony działaczy w Pile oraz zaległości finansowe i brak widoków na ich uregulowanie), jednocześnie stwierdził, że na brak ofert nie może narzekać, powiedział wprost że rozmawia na temat przejścia z czterema klubami tzn. Apator Toruń, Unia Leszno, Włókniarz Częstochowa i ZKŻ Zielona Góra. Naturalnie rozmowy te są wstępne ponieważ wszyscy czekają na nowe przepisy. Osobiście zdziwiony jestem brakiem zainteresowania osobą Hampela przez pana Rusko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #85
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jarek Hampel

    Moim zdaniem cena zaporowa wystawiona przez Polonie Piła odstraszy w/w kluby i Hampelek dalej bedzie robił punkty w PILE.

  41. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Strzelec24,
    cene zaporowa to Pila bedzie mogla wystawic jak najpierw splaci Jarkowi zadluzenie.
    Zeby nie bylo tak, ze Polonia bedzie happy jak ktos wezmie Hampela za splate tych zaleglosci.Sam zawodnik tez ma cos do powiedzenia, a jak wzial nauke od K. Cegielskiego to
    sobie poradzi.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2002
    Postów
    411
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie Hampelek już pod koniec sezonu stanowczo twierdził że ucieka z Piły. Jaki zrobi tak jak Cegielski to nie będzie miał problemów.

    Co do tematu: uważam że zamiast stawiac na Sawinę zdecydowanie lepieju dać szanse Puszakowskiemu, po za tym szykuje się że Apator bedzie miał dość silnych juniorów (miedziński, Jaguś, Ząbik) - a to może okazać się kluczem do ew. sukcesów. Bajerski, Rickardsson, W.jaguś to trzon zespołu - największy problemy chyba z Kowalikiem, czy uda się z nim porozumieć...

    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #88
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że Apator sie wzmocni kasy mamy sporo wiec nie zabrakniechcialbym Cegielskiego ale to chyba nie realne Hampel raczej też ale Kołodziej i np.Lee Richardsson albo L.Dryml czyli taki skład

    1.T.Rickardsson
    2.L.Dryml
    3.T.Bajerski
    4.K.Cegielski\R.Sawina\M.Kowalik
    5.W.Jaguś
    6.Kołodziej\Miedziński
    7.M.Jaguś

    No i po mistrzowstwo

  44. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o skład na przyszły sezon, to zarząd Apatora powinien załatwić polskie obywatelstwo Hamillowi i Apator powinien jeździć w następującym składzie

    1. Rickardsson
    2. Protasiewicz
    3. Crump
    4. Cegielski
    5. Hammill
    6. Hampel
    7.(rez.) Kasprzak


    Acha, jeszcze warto byłoby załatwić Ułamka w odwodzie w razie jakby, któryś z wyzej wymienionych złapał kontuzję.

    A tak w ogóle to tego typu tematy na forum są strasznie głupie, bo każdy może sobie wpisywać kogo chce, a i tak ma się to nijak do rzeczywistości.

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o skład na przyszły sezon, to zarząd Apatora powinien załatwić polskie obywatelstwo Hamillowi i Apator powinien jeździć w następującym składzie

    1. Rickardsson
    2. Protasiewicz
    3. Crump
    4. Cegielski
    5. Hammill
    6. Hampel
    7.(rez.) Kasprzak


    Acha, jeszcze warto byłoby załatwić Ułamka w odwodzie w razie jakby, któryś z wyzej wymienionych złapał kontuzję.

    A tak w ogóle to tego typu tematy na forum są strasznie głupie, bo każdy może sobie wpisywać kogo chce, a i tak ma się to nijak do rzeczywistości.
    Buahaha, takiego skaldu nikt by w Toruniu nie chcial !!
    A nasze propozycje opieraja sie na chyba tym co moze sie okazac faktem (Hampel lub Cegla) 2 obcok. (Jonsson, Dryml)...

    Ktos pisal o Kolodzieju - po co on nam ?? Bedzie Miedzinski, Jagus i Zabik...

    No wlasnie czy wie ktos czy Karol Zabik bedzie 25 pazdziernika zdawal egzamin na licencje ( egzamin bedzie w Toruniu)... prosze o odpowiedz...

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •