Pokaż wyniki od 1 do 45 z 45

Wątek: S.Ułamek opuscił team Rickardssona !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    S.Ułamek opuscił team Rickardssona !!!

    Sebastian Ułamek opuscił Rickardsson Racing Team !!!Podjął taka decyzje wspólnie z ludzmi z teamu ,ma to być w jego interesie .Pożegnali sie z najlepszymi zyczeniami -ale czy szczerymi ???


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    I bardzo dobrze! Tworzenie teamu z Polakami przez gwiazdy pokroju Rickiego ma na celu głównie wyciągnięcie pieniędzy od polskich sponsorów.
    Sportowy wynik Ułamka, świadczy o kiepskim traktowaniu jego osoby w teamie. Niemożliwe dla mnie jest,żeby Ulamek w sobotę podczas GP na teamowych motocyklach wypadał jak nowicjusz, zaś następnego dnia w lidze zdobywał 11-14 punktów.
    Swoją drogę ciekaw jestem ile Rickardsson "wyssał" ze sponsorów Ułamka.
    Pora na tworzenie polskich teamów, lub teamów złożonych z zawodników o podobnych umiejętnościach (tak jak Hamill, Hancock), tak aby realne były deklaracje o pomocy w trakcie zawodów.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Już od pewnego czasu dało się słyszeć głosy, że Sebastian nie otrzymuje z Teamu takiej pomocy jakiej oczekiwał. Ale przecież nie oszukujmy się, z góry było wiadomo że "cwaniak" Rickardsson nie dopuści go do lepszych maszyn. A właśnie na to liczył Ułamek, "wchodząc" do zespołu. Nie ma się co czarować że "Ricki" potrzebował nie Ułamka, a jego sponsorów. A to że "rozstali" się w pokoju o niczym nie świadczy. Rickardsson cieszy "miche" bo cały rok wysysł kase od sponsorów Ułamka.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mrucky nic dodać nic ując!
    Ricky zabrał kase i wypiął się na Ułamka,
    znowu Polaczka zrobili na szaro,


  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co się czarować, podpisuję się pod poprzednimi postami ... Seba został zrobiony w balona ... niech pojeździ sobie sam. Nic mu ten team nie dał.
    Co do team'ów jako takich to nie jestem ich przeciwnikiem, tym bardziej, ze chwali sobie swój team Krzysiu Cegielski, a korzystać z doświadczenia Neil'a Street'a, Phil'a i Jason'a Crump'ów to rzeczywiście duża rzecz.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Już od pewnego czasu dało się słyszeć głosy, że Sebastian nie otrzymuje z Teamu takiej pomocy jakiej oczekiwał. Ale przecież nie oszukujmy się, z góry było wiadomo że "cwaniak" Rickardsson nie dopuści go do lepszych maszyn. A właśnie na to liczył Ułamek, "wchodząc" do zespołu. Nie ma się co czarować że "Ricki" potrzebował nie Ułamka, a jego sponsorów. A to że "rozstali" się w pokoju o niczym nie świadczy. Rickardsson cieszy "miche" bo cały rok wysysł kase od sponsorów Ułamka.
    Do tego ja moge dodac tylko jedno - Sebastian stracil rok w GP, bo oczkiwal pomocy i sie jej nie doczekal...zle...nie rok a dwa lata - na dzika karte liczyc teraz juz nie moze...no coz..Rudzielec wyszedl na swoje jak zwykle a polaczki jak zwykle w 4 litery kopanii...
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkoda straconej szansy !

    Ja również się zastanawiałem jak to mozliwe, że Seba w polskiej lidze jeździ naprawdę super, w Anglii też nieźle a w GP zupełny niewypał. Gdzie ta pomoc od teamu Rickardssona?
    Mozliwe , że pieniądze od sponsorów Ułamka powedrowały za Bałtyk. Jeśli to prawda to szkoda gadać.
    Pozostaje życzyć sympatycznemu Sebie powodzenia w pozostałych turniejach GP.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    START ma racje, nie można dwóch stworzonych teamów porównywać. Krzysztof Cegielski (jak kolega wcześniej wpomniał), bardzo sobie współprace z Crumpem i INC. chwali. A efekty są coraz lepsze, "Cegła" w GP nie odstaje sprzętowo, a raczej brakuje mu jeszcze doświadczenia, które przy rodzinie Crumpa ma szanse zdobyć. Pamiętam że Krzysiek powiedział kiedyś że z Jansonem w parkingu wymieniają poglądy, dyskutują itp. Nie moge powiedzieć ile jest w tym prawdy, nie widze jednak powodu aby Krzysiek zmyślał, bo i po co ? Natomiast nie zauważyłem czegoś takiego w Teamie "Sępa" Rickardssona, tam Ułamek jest zdany na siebie i tyle. Dla tego zrezygnował z tej "pomocy" ze strony .... wiecie kogo. (Nie chce bana ;))

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Momento momento. Ja czegos tu nie rozumiem. Uwazacie ze Ulamek stracil rok bo jezdzil w GP a z drugiej strony wsciekacie sie ze nie dopuscili Bajerka do GP Europy bo by sie obyl w startach w GP. Wedlug mnie wlasnie starty w GP to najlepsza szkola jazdy wiec nie gadajcie glupot ze Ulamek stracil rok. Gdyby nie ten team to Seba by nie startowal w GP a wcale nie jest taka super Polska gwiazda ze by tak ot dostal ta dzika karte, sa od niego w Polskiej lidze lepsi (np Protasiewicz czy Hampel).
    Co do sponsorow to tez chyba cos nie tak. Jak zauwazylem Ulamek startowal w cyklu GP (nie wiem jak w lidze bo nie bylo dane mi go ogladac) w barwach sponsorow Rickardssona (a nie odwrotnie) i nie uwazam zeby to robil za friko a niby Polscy sponsorzy za co mieliby dawac kase Toniemu? za nic? Jezeli dawali to na pewno za jakas reklame czy cos w tym stylu.
    Niech Ulamek nie zwala winy na Toniego ze to przez niego tak cieniuje w GP, po prostu sam kiepsko jezdzil i tyle. Cegla jakos niezle sobie radzi.

  10. Powrót do góry    #10
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    szczególy juz wkrótce:)

    poki co jest to informacja NIEPOTWIERDZONA i jako taka ja traktujcie;)

    w niedziele jestem umowiony z Seba na dluzsza rozmowe;), wiec mozecie liczyc na szczegoly z pierwszej reki i na pewno na wiecej niz ktorakolwiek gazeta bedzie miala - Seba ma sentyment do SportsBoardu:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według DB Seba zrezygnował z Rickiego poniewaz nie odpowiadały mu maszyny przygotowywane przez Carla.
    Ułamkowi lepiej sie współpracuje z Weissa.
    Zobacymy jaką to zmiane przyniesie w Chorzowie,w którym juz ma pojechac na swoich silnikach.
    Jestem ciekawy sobotniego komentarzu papy Golloba :):)
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    451
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak donosi dzisiejsza prasa , przyczyną pożegnania się S.Ułamka z ludźmi z teamu było regularne podbieranie lepszych motocykli przez Rickardssona. Sebastian już od dawna nosił się z zamiarem odejścia .Ostateczną decyzję podjął po meczu w Bydgoszczy , gdzie doskonale spisujący się tego dnia sprzęt został ponownie mu zabrany.W wywiadzie jakiego udzielił "Przeglądowi Sportowemu" prezes R.Sokołowski można wyczytać , że przez cały tegoroczny sezon S.Ułamek był traktowany przez Rickardssona jako królik doświadczalny , a motocykle , na których Sebastian wygrywał biegi ,Tony zabierał dla siebie.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Jeśli to co pisze Tomaj jest prawdą, to:

    --> Po pierwsze z Rickardssona niezły "cham"
    --> Po drugie trzeba przyznać racje Papie Gollobowi
    --> I po trzecie mamy odpowiedź na pytanie zawarte w temacie "Co robił Rickardsson na meczu w Bydgoszczy.


    Jesli to nie jest prawdą to cofam tylko 2 ostatnie argumenty ;)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I bardzo dobrze

    Seba zrobil bardzo dobrze. Od poczatku wiedzialem ze z tego nic nie bedzie. Bo Rickardsson jest taki ze dla niego wynik jest nie wazny, wazne jest tylko by sie w kieszeni zgadzalo

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To była kwestia czasu.
    Sam nie wiem po co Ułamek się wpuścił w układ ze Szwedem. Gdzies widziałem zdjęcie jak pobierali jakas kase wspolnie z Top Fruita:-) A to chyba Ułamkowy sponsor???

    Walasek jezdzil sam. Czy nie mogli sie spiknąc. wiem ze bidnie moze i by było. Ale i by było.

    A z drugiej strony. Ułamek jezdził w tym GP tak jakoś bez przekonania. Mniej więcej jak mąż który wie że jego żona zdraza go z jego szefem:-))))))

    Bez wyrazu, bez polotu, bez tego czegos co zademonstrował np. na SWC w finale w ubiegłym roku.

    Cóż pomimo tego pewnie coś sie nauczył, niemniej jednak w nastepnym roku bedzie wyautowany z GP.

    No i bedzie spoczywało na nim odium porzuconego przez Mistrza. A takich przypadkach, sympatia niestety nie jest po stronie Ułamka.

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pamietajcie jednak o tym ,że Tony jest Mistrzem Świata i to dookoła niego wszyscy tańczą ,Seba zobaczył o co chodzi w "TEAMIE"i się z niego wypisał kiedy tylko było to mozliwe - jedyna szansa ,że Ułamek wyciagnął wnioski i "dobrą"naukę z tego roku startów...
    ps.widzieliscie bieg półfinałowy Toniego z Goetheborga????
    POZDRAWIAM KIBOLI !!!

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Ale teraz powiem szczerze że ten fakt z zabieraniem dobrych silników...troszke mnie ruszył. Jak Ułamek mógł się tak dać *****. Ja na jego miejscu wsadziłbym te silniki Rickardssonowi w *****.
    Troche mnie poniosło, ale tym razem postanowiłem napisać to co mysle bez owijania w bawełne (nie licząc gwiazdkowania;)).
    Ciekawe w jakim klubie będzie "sęp" jeździł w przyszłym sezonie, bo jakoś w tych typowaniach różnych składów nikt go u sibie nie widzi. Nie załowałbym specjalnie gdyby w przyszłym sezoniew ogóle nie jeździł w Polsce. Może gdyby mu zakręcono dopływ gotówki czegoś by sie "Rudzielec" nauczył.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tylko po co drugi raz to samo. Na pierwszej stronie 4um pisze jak byk nazwa wątku: "Rickardsson mistrzem, Ułamek odchodzi?" czy jakoś tak. Sorki że zwracam uwage, nie jestem przecież adminem, ale troche spostrzegawczości by sie przydało. Aha i sory że zwracam uwage na to :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdy opisywałem te dziwne teamy część forumowiczów była mocno zbulwersowana moimi wypowiedziami na ten temat.Chodziło mi o to,że doprowadzą one do złej sytuacji wśród naszych zawodników,widać moje poglądy sprawdziły się.Wykopali naszych jak chcieli,był już przykład na jednym GP,gdyby Seba nie puścił Golloba wcześniej by odpadł,nie puścił go Cegła.Chcąc wygrywać muszą nasi być w jednym teamie.

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    No co Wy chcecie? Przynajmniej bedzie jeden Polski akcent na ostatecznym podium GP 2002. Rickardsson zdobedzie Mistrza Swiata dzieki maszynom Ulamka :P. Jego wymowki sa typowo Polskie - to nie ja - TO ONI!!. To przez to Ulamek tak cienko przedzie w GP bo Ricky kradnie mu maszyny, podbiera sponsorow i co tam jeszcze. Biedactwo. To nie Gollob jest kiepski w ostatnich GP i jego maszyny nie chodza tak jak trzeba tylko tory sa zle, kibice i dziennikarze za duzo wymagaja, toromistrze wylewaja za duzo wody na jego pole startowe, sedziowie sie uwzieli itp.
    Powiem Wam ze bardzo rzadko sie czyta jakis wywiad z obojetnie jakim "wielkim" sportowcem w ktorym on sie przyznaje ze ostatnio ma spadek formy i juz. Zawsze ktos z zewnatrz jest winny. Ehhhhhhh.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    seba

    Zawsze sie zastanawialem co sie dzieje z Ulamkiem w GP.Jego wystepy w lidze byly naprwde duzo lepsze moze tu mamy odpowiedz ,zobaczymy jutro.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zgadzam sie, ale...

    Gdy opisywałem te dziwne teamy część forumowiczów była mocno zbulwersowana moimi wypowiedziami na ten temat.Chodziło mi o to,że doprowadzą one do złej sytuacji wśród naszych zawodników,widać moje poglądy sprawdziły się.Wykopali naszych jak chcieli,był już przykład na jednym GP,gdyby Seba nie puścił Golloba wcześniej by odpadł,nie puścił go Cegła.Chcąc wygrywać muszą nasi być w jednym teamie.
    Musze dopowiedziec, ze jak oni naszych wywalaja ze swoich teamo to my wywalmy ich z naszych druzuyn i wprowadzmy tylko jednego obcokrajowca do skladu, a w GP nasi musza jakos sobie pomagac wkoncu reprezentuja jedne kraj.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uuu nie dobrze sie dzieje, w ogole sebastian to dziwny zuzlowiec w ligach jezdzi bardzo dobrze a w GP jakby sie spalal

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jesli prawda jest, ze Tony zabral Sebie silniki to wielka strata bo naprawde pieruńsko dobrze mial przygotowane swoje maszyny. Nasuwa sie pytanie na czym wystartuje jutro w Chorzowie?

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ulamek dobrze zrobil bo to bylo widac i to bylo bardzo dziwne ze Ulamek w GP nie radzi sobie tak jak w lidze w lidze wygrywal z Holta a w GP dostawal od niego lanie moze teraz to sie zmieni. :)
    A najgorsze jest to w tym ze p. Wladek Gollob mial racje gdy mowil o tym ze to zly pomysl :P:P:P to sie chyba zdarza pierwszy raz odkad go znam (tzn slysze w TV) :P:P:P

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Jeszcze cos dodam na temat teamow. Zadaniem teamu Rickardssona jest zdobycie przez Toniego tytulu mistrza Swiata, wiec nic dziwnego nie ma w tym ze dostaje lepszy sprzet od Ulamka. Oni kichaja na miejsce Seby - liczy sie tytul i koniec. Nie wiem czy ogladacie Formule 1. Od chwili gdy Schumacher wskoczyl do Ferrari to jezdzi w teamie on i "chlopiec do bicia" (Irvine czy Barichello). Schumi zawsze ma lepszy sprzet, zawsze go Barichello przepuszcza, dopiero gdy juz ma tytul wtedy Barichello moze wygrac GP. Niestety inna mozliwosc jest tylko wtedy gdy sa dwoje rownorzedni zawodnicy - inaczej ten drugi zawsze bedzie drugi i koniec. Crump tez teraz ma szanse na medal wiec Cegla zbyt duzo nie zwojuje. Takie teamy ktore teraz sa to raczej nie jest nic dobrego. Jedyny team ktory mial szanse bytu to byl team "Exide" Hamill - Hancock. Dwaj rowni i z jednego kraju. Polacy sami powinni tworzyc teamy ale kazdy team powinien miec dobrego menagera ktory sie wszedzie wcisnie i ma sporo wtykow wsrod tunerow itp - wtedy moze cos dobrego by z tego wyniklo.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Wyniki z meczy ligowych nie przenosiły się na GP gdyż
    na zawodach o Mistrzostwo Świata Carl miał tylko jednego
    jeżdżca,a drugi był od testowania toru w początkowej fazie
    zawodów.Tony miał więc trochę ułatwione zadanie.Jednak
    należy Bogu oddać co Boskie i docenić klasę wielokrotnego
    IMŚ .Zapewne bez tworzenia team-ów okazał by się najlepszy.
    Ja mam nadzieję,że w tym roku zostanie Mistrzem Świata jakiś nowy zawodnik-co doda rumieńców walce w przyszłorocznej educji cyklu GP.
    Uważam ,że Sebastian będzie chciał w Chorzowie 'coś'
    udowodnić i może się to skończyć dwojako:może być dobry wynik albo jakimś przykrym upadkiem-w GP nie ma bowiem
    odpuszczania a tor w Chorzowie zbyt szeroki nie jest i
    niektóre szarże mogą skończyć się na poduszce powietrznej.
    Osobiście życzę Sebastianowi aby ta sportowa złość przyniosła dobre miejsce w turnieju.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Wreszcie się tropnął ...

    Późno, ale lepiej niż wcale. Ricky zawsze wyciąga maksa ze sponsorów i z tzw. partnerów. Colgate potrzebował roku, by to dostrzec.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tworzenie takich teamow to bzdura ciekawe ile Ułamek wpalcil na wpisowe hehe a cwany lisek Ricardsson zrobił go w jajo pomocy nie widac chocby po wynikach Ułamka w GP :)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    List z PŻLD
    Wedlug wiadomosci zamieszczonej na stronie Tony Rickardssona, Sebastian
    Ulamek postanowil z natychmiastowym skutkiem (11/09/02) zakonczyc wspolprace
    z Rickardsson Racing i opuscic ten zespol.

    Znana jest tylko jedna strona medalu (powody ktorymi kierowal sie Sebastian
    przy podjeciu takiej a nie innej decyzji). Nie czas jeszcze o niej mowic
    dopoki nie wypowie sie o tym Tony.

    pozdrawiam
    Roman Chyla


  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Super

    szkoda,ze tak pozno sebastian zdecydowal sie opuscic team Rickarssona,mam przeczucie,ze to tylko wyjdzie na dobre,byc moze juz dzis pokaze na co go stac.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram Ułamka dobrze zrobił. Powinno mu to wyjśćtylko na dobre.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z drugiej strony nawet wstepujac do tego teamu powinien sobie zdawac sprawe, ze bedzie musial liczyc tylko na siebie, a nie isc na latwizne i kopiowac wszystko od Rickardssona. Tony do wszystkiego dochodzil ciezka dlugoletnia praca (swoja i calego teamu). Nie sadze, ze w pierwszym roku wspolpracy zdradzilby Ulamkowi wszystkie tajniki...

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    I to mu wyszło na dobre jest w turnieju głównym. Dobry sprzęt i starty ;D

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja nie wiem czy tak dobrze wypadl skoro dostal tylko 5 pkt no chyba ze przegral po walce ale z tego co ogladalem w telewizji jego 2 ostatnie starty byly do dupy

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakos nie mam zdania na ten temat nie wiem czy Sebastian dobrze zrobił jak z nim porozmawiam w najbliższym czasie moze bede miał zdanie na ten temat
    Powie to co usłyszałem w TV: "któryś z komentatorów powiedział ish Seba opuścił Team bo Tony "używał" Ułamka jako królika doświadczalnego" nie wiem ile w tym prawdy... i czyto był najważniejszy powód rozstania tak jak napisałem dowiem się to napisze....

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem dobrze zrobił co miało to odbicie na GP nie licza sie punkty zdobyte przez Seby w tym GP,było widać poprawe w motocyklach a opinia "nieoficjalna" wydaje sie najbardziej prawdopodobna co przekonamy sie w najbliższym czasie.SEBA 3MAJ SIE:)

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niezle.Ułamek jako tester silników.Szkoda,że wcześniej nie zakończył współpracy z Rickardssonem.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    "szczególy juz wkrótce:)

    poki co jest to informacja NIEPOTWIERDZONA i jako taka ja traktujcie

    w niedziele jestem umowiony z Seba na dluzsza rozmowe, wiec mozecie liczyc na szczegoly z pierwszej reki i na pewno na wiecej niz ktorakolwiek gazeta bedzie miala - Seba ma sentyment do SportsBoardu "


    z niecierpliwoscia czekam na te "szczegoly" co rzedstawi nam darus tym razem :)
    po w czorajszym gp dowiedzialem sie nieco wiecej o tej intrygujacej mnie sprawie ;) wszyscy widza sprawe tak iz wstretny szwed wykorzystywal naszego sebiastana - bral to co najlepsze doil sponsorow a sebastianowi zostaw same resztki. skoro tak bylo - dlaczego sebastian nigdy nie mial zastrzezen do tunera? carl przedstawil sprawe troche inaczej..... nie ja z nim rozmawialem - nie mam takich znajomosci nie znam angielskiego ale nie mam powodu by nie wierzyc w to co uslyszalem...... jak to jest iz sebastian w rozmowie z mechanikiem twierdzi iz sprzet jest cacy i nie ma do niego zastrzen po czym w polsce opowiada iz ma motory do bani jezdzi na osiolkach i sluzy za testera..... ktos jest chyba dwulicowy.....
    zreszta nie oszukujmy sie gwiazda teamu jest jest ricki nie ulamek!!! nikt sebastiana sila nie zmuszal do testowania sprzetu rickardssona..... sam na niego wsiadl i sam na nim jechal. team teamem wynik sportowy wynikiem - rickardsson nie po to bral sie za tym zeby oddawac swoje motyckle sebastianowi - nie na tym wspolpraca ma polegac. to nie ulamek placi bloomfeldowi czy jak to sie pisze;] a rickardsson..... team jest tworem medialnym a zwiazkiem dwoch zuzlowcow w ktorym jeden odda wszystko za drugiego. moim zdaniem to nie caritas...... zreszta anowie maja umowy miedzy soba nie znamy jej szczegolow... nigdy tak naprawde sie nie dowiemy o co poszlo. ulamek bedzie mowil swoje szwed bedzie mowil swoje. ja wiem jedno - sebastian nie mial zadnych zastrzezen co do jakosci sprzetu tak przynajmniej twierdzi carl - ktoremu to sebastian sie nie skarzyl!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Opuscil czy nie, ale we wczorajszym GP jezdził jak.... <dobra, przemilcze to ;)>
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    wczoraj akurat jedzil dobrze ;)

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze,że Ułamek opuścił team Ricardsona.Dowiódł
    wczoraj na swoim motorze który sam zrobił,że umie jeździć. A nie że Ricardson daje mu osiołki a sam jeżdzi na rakietach.Mam nadzieję,że Ułamek pojedzie na każdych zawodach i na Grand Prix na swoich motorach jak strzała a Ricardson na osiołkach.Dzisiaj wszyscy z unii wierzą,że Ułamek pokaże jak się jeździ i nie tylko on ale wszyscy zawodnicy unii.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Lynx

    Jezdzil dobrze w pierwszych biegach, ale to co pokazał w 2 ostatnich (od startu do mety na 4 miejscu)było żałosne... Wystarczy ze przegra start i jest juz kicha.. No ale mam nadzieje, że bedzie jezdził lepiej (tego mu zycze).
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przeciez to bylo do przewidzenia,a tacy przyjaciele z nich byli....
    Ulamek do tego Teamu nic oprocz usmiechu nie wniosl...
    Uwazam ze "rakiety" w jego przypadku tez nic by nie pomogly...
    Na przyszly sezon dzikiej karty nie bedzie.!!!Jeszcze jeden Team zostal...
    Pozdrawiam.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieprawda ze Ulamek nic do tego nie wniosl wniosl i to duzo chociaz duzo mniej wyniosl. Przeciez mieli wszyscy wspolnych sponsorow i Rickardson sam mowil przed sezonem ze chce tego teamu poniewaz chce przejac Ulamka sponsorow. A jesli chodzi o to co zyskal to mysle ze troche doswiadc zenia w koncu byl obok samego mistrza swiata.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •