Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 334

Wątek: Największy zmarnowany talent w historii

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Największy zmarnowany talent w historii

    Proszę o wpisy forumowiczów kogo uważają za zawodnika w historii polskiego speedwaya który nie osiągnął wszystkiego do czego był predysponowany.

    Moje typy to :
    Cezary Owiżyc- były zawodnik gorzowskiej Stali.

    Ryszard Dołomisiewicz- jego kariera nie potoczyła się tak jak mogła

    Piotrek Świst- załamanie kariery po wypadku w Wiener-Neustadt

    Jarek Olszewski


  2. Powrót do góry    #2
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo ciekawy temat. Mój typ to:
    TOMASZ GOLLOB
    Tak, tak. A dlaczego?? Bo Gollob powinien mieć na koncie co najmniej 3 tytuły mistrza świata, a nie ma żadnego!!
    Gdyby Papa dał mu spkój parę lat wcześniej to Tomek byłby mistrzem, a tak zamiast wygrywać walczył z całym światem. A teraz jest już za późno.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    raven ma racje ale to nie jeden
    gollob mial szanse na kilka tytulow IMS jednak zawsze cos stawalo na przeszkodzie.raz byl juz naprawde bardzo blisko jednak wtedy polamal sie i nic z tego
    poza nim to tomek bajerski napewno jest ogromna strata.jezdzac w toruniu jako junior mial srednia powyzej 2,0 na bieg pozniej po rekordowym transferze stanal w miejscu i teraz powoli troche sie polepsza ale nie bedzie to to samo co kiedys ...
    napewno takze dobrymi zawodnikami w wieku juniora byli
    dobrucki okoniewski baron walczak i wielu innych swietnych zaowdnikow a teraz jezdza przecietnie

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    powiesic pape golloba

    papa ma swoje za uszami ale gdyby nie ten czlowiek to T.G. byl by dzis prawdopodobnie mechanikiem samochodowym w jakims bydgoskim warsztcie lub ze swoimi osiagnieciami naukowymi(postawil na sport) bylby bezrobotny!!!
    jak kazdy zamrnowany talent zrobi tyle medali MS,medali IMP, DMP i wygra wiekszosc prestizowych zawodow to bedzie extra!

    moj typ: Ryszard Dolomisiewicz! <---- gdyby nie kontuzja :(

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nasuwaja mi sie 2 nazwiska sa to :

    Cezary Owiżyc i Henryk Olszak, temu ostatniemu wrozono nawet wieksza kariere od Huszczy, mimo iz osiagnal sporo to mogl o wiele wiecej

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Może Marek Czerny, jak myślicie??

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z ravenem w 100%.Gollob powinien miec juz z 3 zlote medale i naprawde zasluzyl na nie.Szkoda ze to sie tak wszystko ulozylo...ale czyjest za pozno??W tym roku napewno nei zdobedzie mistrza ale w przyszlym nie widaomo jak bedzie z jego forma :)

    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie Piotrek Świst ...szkoda ,ze tak się stało jak się stało bo mielibysmy w Gorzowie mistrza Swiata.
    Na pewno Tomasz Gollob zawalił swoja karierę ale nie przez słabą jazdę ale przez swój charakter.Gdyby zachowywał sie tak jak każdy sympatyczny żuzlowiec to by miał mistrzostwo świata ale jego tatuś ma zbyt wielki wpływ na niego i przez to Tomek nie będzie nigdy mistrzem swiata.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Moje typy to:
    1.Tomasz Świątkiewicz (ktoś pamięta jeszcze tego fightera?)
    2.Piotr Świst (wypadek w Wiener-Neustadt, ale nie tylko :))
    3.Ryszard Dołomisiewicz (kontuzje i kłótnie z Gollobami)
    4.Piotr Baron (lepszy jako 17 latek niż teraz)
    5.Tomasz Bajerski (chyba najlepszy debiut ligowy w historii)
    6.Adam Łabędzki (głowa nie nadążała za talentem)
    7.Jarek Olszewski (5 junior świata swego czasu)
    8.Adam Skórnicki (świetny junior i co dalej?)
    9.Przemysław Tajchert (miał chłopak talent-teraz to "kelner")
    10.Marek Hućko (jak wyżej)

    Chciałem zwrócić uwagę,że w dużej części przypadków talenty te nie zostały zmarnowane przez bliżej nieokreślonych "ktosiów", a przez samych zawodników.
    Możnaby jeszcze mnozyć przykłady zawodników, którzy nie wykorzystali swojego talentu, szukać jeszcze glębiej w historii (M.Rose, J.Rembas), w każdym razie lista jest bardzo długa...niestety
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Grzegorz Kłopot

    Na pewno musze z przykrościa stwierdzic, ze takim zawodnkiem jest Grzegorz Kłopot. Jak junior jezdzil w zielonce na bardzo wysokim poziomie a w parze z walskiem w beigu mlodziezowym byli poprostu nie do zadarcia. Teraz cos sie zacielo jezdzi nie tak przbojowo jak kiedy, a napewno stac go na zrobienie 12 punktow w meczu o wysoka stawke. Niestety wieczne kontuzje mu to uniemozliwiaja. Mam nadziej, ze wkoncu bedzie mial troche wiecej szczescia i bez zadnej kontuzji pokaze kly i walke na swoim dawnym super poziomie.

    Grzesiu wracaj do formy !!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy chrzanicie Gollob zmarnowany talent?! Przecież on osiągnął bardzo wiele. Jest w trójce no może piątce na świecie. Nikt mu nie odbierze umiejętności w prowadzeniu motorków. Myślę, że po uporządkowaniu spraw, może zdobyć jeszcze kilka tytułów mistrzowskich z indywidualnym włącznie.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co wy chrzanicie Gollob zmarnowany talent?! Przecież on osiągnął bardzo wiele. Jest w trójce no może piątce na świecie. Nikt mu nie odbierze umiejętności w prowadzeniu motorków. Myślę, że po uporządkowaniu spraw, może zdobyć jeszcze kilka tytułów mistrzowskich z indywidualnym włącznie.
    Ta Szumik masz racje , gdybyśmy naszego Kasprzka tak zmarnowali co ??? Był by 3 w GP , zamiast 1 to by było to !!!
    Ale im chyba chodzi o to , że T.G. miał umijętności i możliwości zostania IMŚ , jednak nadmierna presja jego Ojca , zmarnowała jego psychike , co było kluczowe w jego karierze .

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2002
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do tej listy

    dodałbym też całą masę zmarnowanych juniorów, którzy najpierw nie mogli dostać się do składu, a potem przechodzili do niższych lig w wieku 22-23 i zostawali szarakami...

    Przykład ? Mariusz Lisiak -> kilka lat temu wspaniały debiut w Gnieźnie przeciw Apatorowi -> dwie trójki na dzień dobry... Komentatorowie Polsatu pytali się wtedy Mariusza "kim ty jesteś"

    Jeśli chodzi o Golloba - zdobył wiele, czy mógł więcej ? pewnie tak - pamiętajmy, że on też miał poważne kontuzje...

    Na razie jednak to największy talent polskiego speedway'a lat 90-tych...



  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piotr BAron , Dariusz Sledz i wielu wielu innych..
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    Baliński, Skórnicki, Mikołąjczak

    Kiedyś ta trójka zdobyła młodzieżowe mistrzostwo Polski par klubowych. Dzisiaj wszyscy wiemy, gdzie jeżdżą i co prezentują. Bally w Ekstralidze jest zawodnikiem tzw. drugiej linii, a pozostali w Rawiczu, gdzie są przciętnymi zawodnikami. Skóra niedawno poprawił swoją formę, ale kontuzja znowu przeszkodziła mu w osiągnięciu dobrego wyniku w tym sezonie.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    BAJERSKI!!

    Swietny junior, doskonaly debiut, niepokonana para mlodzierzy z Wieskiem Jagusiem i co? I Gorzow, i brak pieniedzy, i sprzetu, i warunków, i chyba checi ciagniecia tego dalej... Po powrocie do Torunia ten zawodnik zaczyna sie odradzac, znalazl sponsorow, pieniadze, sprzet, warunki, kibicow... Tylko ze ten zawodnik nie zdobedzie z cala pewnoscia juz tego co moglby zdobyc, gdyby w Gorzowie nie zmarnowal tylu lat pieknej kariery....
    Jeszcze dorzuce M.Rosse!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A dla mnie największymi zmarnowanymi talentami się wszyscy juniorzy, którzy zginęli na torze!!!
    danoc

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ave
    co to znaczy (gdybyśmy naszego Kasprzka tak zmarnowali )
    co ??? ,Ty uważasz że Tomasz Gollob jest "zmarnowany"??? Kogo masz na myśli mówiąc MYŚMY ZMARNOWALI. Człowieku przecież Gollob jest jednym z najlepszych żużlowców na świecie, przyciąga na stadiony tysiące kibiców, kreuje postępowania na torze i styl jazdy on napędza koniunkturę w tym sporcie, zarobił duże pieniądze, a to znaczy, że zaufali mu sponsorzy i to jacy!!!
    Uważam, że Tomasza odsunęli na bok najlepsi tunerzy, ponieważ ich nie szanował. Nie ma dostępu do najnowszych pomysłow i technologii, albo nie chce z nich korzystać.
    Mimo wszystko Gollob to na razie jest NR1 ale brakuje mu w tym momencie motywacji do jazdy.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    R.Okoniewski(Był świetny 10-15 punktów, teraz 6-10 punktów)
    T.Ćieślewicz(był ok teraz co?Babki alkochoal i......!!!)
    T.Piszcz(młodzik super , senior średniak)
    R.Kościecha(junior świetny , senor dno)
    P.Świst(złamał jego kariere wypadek)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAREK DERA kiedyś w Gdańsku lider zespołu(13 kompletów w dotychczasowej karierze) teraz rozmienia się na drobne w 2 lidze.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nasz dawid KUJAWA, było OK w tamtym sezonie, potrafił robić 8-9pkt w meczu!!!

    oraz mariusz Dudek, który przedwcześnie skończył swoją sportową kariere
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i zapomnailem poddac jeszcze jednego zawodnika, rodem z lublina-PAweł Staszek. jak zaczynal kariere to sam HAns Nielsen nie kryl podziwu dla jego jazdy...
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A może......

    Mój typ to Rafał Osumek. Zawsze ten drugi jako junior we Włókniarzu(1.Ułamek), póżniej przerwa!! Udany sezon w Śląsku(chodził jak zegarek, tylko sprzęt nie wytrzymywał) i dobre przejście do Opola!!! Jednak kontuzja wykluczyła go na cały sezon!!!:( Może wróci za rok!! Może jeszcze coś pokaże!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1.Grzesiek Kłopot << ja jednak w niego dalej wierze, trzeba przyznac ze chlopak ma pecha ostatnio, stanowczo za czesto lezy na torze
    2.Adam Łabędzki
    3.Rafał Dobrucki
    4.Maciej Bornecki >> w ZKŻ mial dobry sezon chyba 3 lata temu,ale teraz coraz mniej o nim słychac, ostatnio jezdzil w Krakowie, nie wiem czy jest tam dalej?

    Kolejnym zmarnowanym w Zielonce moze byc Stojan, wszystko zalezy od niego, musi wyrownac forme.
    Wierze w Krzycha tak samo jak w Grzesia

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    po co pisac ze stojan moze byc kolejnym , wielkim zmarnowanym talentem. jaki z niego talent. zawsze byl przecietniakiem i zawsze przecietniakiem bedzie. grzesiu klopot rzeczywiscie lepiej sie zapowiadal niz jezdzi.

    dla mnie najwiekszym zmarnowanym talentem jest piotrek baron. jak sie przypomni co koles wymiatal to nie da rady przywyknac do tego, co teraz prezentuje.

    a co do zawodnikow ktorych wyeliminowaly kontuzje to wszyscy chyba pamietaja jazde piotrka pawlickiego z leszna. chyba najbardziej widowiskowy zawodnik jakiego widzialem. tyle ze mylil walke z brawura. przesadzal i skonczyl jazde tak a nie inaczej.

    csak eger miki. unio rongy.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    1,096
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 2 postach
    Pojawiły się tutaj nazwiska:
    Łabedzkiego, Mikolajczaka, Balinskiego
    a ja dodam jeszcze Darek Balinski, Z.Krakowski, Rypien, Mitura, P.Jader, M.Jader,Dym, Łowicki
    Czy to przypadek ze pochadza z tego samego klubu, czy owoce prac zarzadu?

    Inni byli madrzejsi i swoje kariery zaczeli od wojazy _R.Dobrucki, J.Hampel, Miskowiak - i lepiej na tym wyszli...

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Zaczne moze od wlasnego podworka - kolejnosc przypadkowa:
    Slawek Dudek - razem z Blazejczakiem rzadzili jako mlodziezowcy.
    Zbyszek Blazejczak - bez komentarza - szkoda slow.
    Heniu Olszak - onegdaj czolowka Polskiego speedwaya i bodajze zbyt czeste zagladanie do kieliszka go zgubilo.
    Maciek Jaworek - nie pamietam dokladnie ale bodajze wyjechal na saksy, jezdzil w Niemczech (RFN) i zgubil forme.
    Wspomne jeszcze o Zarzeckim i Pawlaku ale tu jest tragiczy koniec kariery.

    Z kraju - przede wszystkim Dobrucki i Skornicki. Szkoda tez Andrzeja Szymanskiego bo poczatek kariery mial swietny.

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moj typ to P.Świst gdyby nie ta nieszczęsna kontuzja w Wiener-Neustadt mielibyśmy gwiazdora nie stej ziemi a tak mamy tylko dobrego seniora którego i tak kontuzje do tej pory nie opuszczają.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Dobruckiego, bo zapowiadało się nieźle, a teraz gdzieś brakuje tego błysku..... i faktycznie - zgodzę się z przedmówcami - Grzesia Kłopota.... może się jeszcze odnajdą...?

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy ktoś ze starszych uczestników forum mógłby podać zmarnowane talenty z lat 50-tych , 60-tych, 70-tych bo w tej chwili dyskusja toczy się głównie wokół zawodników jeszcze jeżdżących lub niedawno kończących karierę.

    Dla mnie talentami z trochę starszych czasów którzy nie osiągnęli tego do czego byli predysponowani byli Jerzy Rembas oraz wielki wojownik Edmund Migoś.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Jezeli chodzi o zawodników z historii polskiego żuzla możnaby wymienić następujące nazwiska:
    1. Alfred Smoczyk (tragicznie zmarły);

    2.......Krzesiński (opisy wyścigów z jego udziałem powodują u mnie gęsią skórkę, wg. źródeł to był najbardziej szalony jeździec w historii-tragicznie zmarły);

    3. Jozef Jarmuła (niewiarygodny talent i showman, miałem przyjemność jako dzieciak ogłądać Jego jazdę-jadąc pierwszy zwalniał i machał na konkurentów,żeby szybciej jechali);

    4 Jerzy Rembas (facet o niesamowitym talencie, wybitny "startowiec" jako jedyny Polak otarł się o podium na Wembley-cóż z tego, Jurek bardzo tez lubił piwko; od Niego dostałem jako szczaw autograf na całą stronę A4);



    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szlag mnie trafia jak czytam, że najwiekszym zmarnowanym talentem jest Tomek Gollob!! Ludzie!!! Przecież on nie zakończył jeszcze kariery!!! Jeden sezon niepowodzeń i od razu wielka tragedia w środowisku kibiców! Jak myślicie, jak by się czuł Tomek czytając takie wpisy? Zachęciłyby go do jazdy, czy zniechęciły? Przed Tomkiem jeszcze kilka lat startów i jeszcze dużo walki przed nim!! Zachowujecie się jakby po dwóch biegach kończył każde GP. Jasne, nie jest dobrze w tym momencie, ale żeby robić od razu tragedię typu największy zmarnowany talent? Zastanówcie się ludzie zanim coś powiecie!

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Wlasnie - zapomnialem dodac cos o Gollobie. Nie jestem jego tak zagorzalym fanem, ostatnio mnie coraz bardziej wkurza przez swoje zachowanie ale utrzymywanie sie przez tyle lat w czolowce GP raczej nie jest przejawem zmarnowania talentu. Zycze wszystkim Polakom (a w szczegolnosci Kurmanskiemu) zeby tez sie tak "zmarnowali" (wiem ze jesliby tak wysoko zaszedl na pewno nie wywijal by tak jak Gollob - jest zbyt spokojnym czlowiekiem)

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Waldzior masz rację w przypadku Golloba. Nie jestem fanem Tomka gdyż uważam że dobra jazda na torze to nie wszystko. Trzeba jeszcze umieć zachować się w pewnych sytuacjach (np w momencie porażek) a Tomek jeszcze tego nie potrafi i chyba już się tego nie nauczy. Pozatym nie ma on monopolu na bycie najlepszym polskim żużlowcem przez 20-lat. A tak mu się chyba wydaje.
    Ale wracając do tematu nie zgadzam się że jest on zmarnowanym talentem. Życzę dzisiejszym młodym talentom żeby za 10 lat można było ich określić takimi "zmarnowanymi talentami"!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    857
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ZMARNOWANE TALENTY

    W żadnym innym "żużlowym" (Anglia,Szwecja,Dania,Czechy) kraju na świecie nie zmarnowało się tylu zawodników co w Polsce. Nasi juniorzy od lat zdobywają medale w IMŚJ. Jak Protasiewicz zostawał mistrzem świata to pokonał min. Sullivana. Kujawa w zeszłym roku "robił" Drymla. Zobaczcie jaka jest teraz róznica pomiędzy Protasem i Sullivanem czy Kujawą a Drymlem.
    Początek lat 90-tych. Cała drużyna ówczesnego Falubazu a potem Morawskiego. Tacy żużlowcy jak: Błażejczak,Molka,Dudek no i oczywiście nieodżałowany Szymkowiak. Pamiętacie Jarasa jak zamiatał??? To był niesamowicie widowiskowo jeżdżący zawodnik. Zawsze wchodził z rezerwy i przywoził ważne punkty. Do dziś mam w pamięci finał IMP z 1992 roku jak Szymek walczył z Gollobem i bodajże Sawiną o złoto albo rewanż za finał Mistrzostw Świata Par,który Morawski zorganizował w Zielonej Górze. I Szymkowiak z Huszczą walczący jak równy z równym z najlepszymi. Teraz wszyscy wiemy jak i gdzie wylądowała "złota zielonogórska" młodzież. Jedni w pierdlu a inni miotają się gdzieś po Opolach i Krakowach.
    Jeżeli chodzi o inne polskie niespołnione nadzieję to dołącze się tylko do przedmówców. Na pewno Olszewski,Baron,Śledź,Skórnicki,Drabik,Sawina, wist,Rempała.
    Nie wymieniam tutaj żużlowców, którzy skończyli kariery w wyniku ciężkich upadków.
    No i tak to właśnie wygląda. Najpierw sukcesy potem porażki.

    Pozdro!!!!!
    Wyznawca Falubazu


  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najbardziej zmarnowany talent-Tomasz Gollob.buhahahahaha
    Przepraszam,czy mnie wzrok myli czy czytać nie umiem.Jeżeli to jest zmarnowany talent,to ja Papież jestem!!!Czy wy już mu nie dacie spokoju,nie ma mistrza-to jest jego sprawa,on będzie tego żałował.KONIEC TEMATU!!!
    A co do najbardziej zmarnowanych talentów to mam takich swoich "wielkich":Jarosław Olszewski,Tomasz Świątkiewicz,Adam Łabędzki,Dariusz Śledz,Piotr Baron,Paweł Staszek,Tomasz Cieślewicz,Adam Fajfer,Mirosław Cierniak,Dariusz Fliegiert,Bartłomiej Bardecki,Przemysław Tajchert.Więcej sobie nie moge teraz przypomnieć,ale napewno jeszcze by można tu pare nazwisk przytoczyć.
    Pozdrawiam!!!;)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Piotr Baron
    2.Tomasz Bajerski
    3.Tomasz Świątkiewicz

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcialbym tu wymieniac zawodnikow ktorzy sie zmarnowali bo takich jest wielu.
    Jedno jest pewne ze wiekszosc tych ludzi zatracila gdzies swoj talent po przejsciu do innego klubu.
    Jak widac jest to jedna z glownych przyczyn.



    ZOSTAWCIE NAM ZBYSZKA CZERWINSKIEGO

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    85
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Krotysz i Niemczura

    4.Maciej Bornecki >> w ZKŻ mial dobry sezon chyba 3 lata temu,ale teraz coraz mniej o nim słychac, ostatnio jezdzil w Krakowie, nie wiem czy jest tam dalej?
    Jest ten sezon ma bardzo slaby, za to poprzedni mial bardzo dobry.
    A wracajac do tematu - para Wandy Krakow - Tomasz Krotysz i Mariusz Niemczura - swego czasu najlepsza para juniorów w II lidze. Niestety pierwszy przestal jeżdzić po ślubie, drugi po kontuzji przed sezonem delikatnie mowiac przestal prowadzic sportowy tryb zycia i teraz jest to juz tylko cien cienia tego zawodnika - w tym sezonie nawet nie wystartowal w lidze i taki bedzie niestety koniec jego kariery :(((

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1. Tomasz Swiątkiewicz
    2. Tomasz Bajerski
    3. Jacek Gollob
    4. Piotr Baron

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ROMAN CHROMIK!
    ponad pół sezonu przesiedział na ławie i nie startował w lidze, mimo to zdobył srebrny medal MMPPK. Do tego zajął 4 miejsce w finale MIMP i będzie walczył o medal w MDMP. Ciekawe co by było gdyby jeździł w lidze? To jest ostatni sezon jego startów wśród juniorów i powinien dużo jeździć. Niestety już chyba zostanie tylko ligowym średniakiem.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja czytalem ostanio wywiad z Grabowskim, ze najwiekszy talent jaki w zyciu widzial to SMOTER, szkoda ze mu dupa urosla, bo pamietam jak debiutowal w meczu z czestochowa:) w wieku 16 lat i zdobyl chyba 3pkt + 2 bonusy

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zmarnowanych talentów jest wiele.
    Jeden z nich to Marcin Kiermeszek, który uległ kontuzji w meczu ligowym w Rawiczu. Potem próbował wrócić na tor by zakończyć kariere.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skórnicki Łabędzki Mikołajczak to moja trojca przenajswietsza oni kiedys byli naprawde dobrymi zawodnikami Unii :)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmarnowani Unisci

    Dosc czesto padaja tu nazwiska Skornicki,Labedzki,Mikolajczak i Balinski
    ja dodam jeszcze jedno Andzej Szymanski niestety kontuzja wyeliminowala go z tego pieknego sportu.
    Skora- sam sobie jest winien jestem przekonany ze gdyby pozostal w Unii prazentowalby znacznie wyzszy poziom niz w chwili obecnej.
    Labedz - jesli talent nie idzie w parze z rozumem to niestety tak sie konczy.
    Mikolajczak - jesli juz wyszedl mu mecz to czul sie jak gwiazda myslal ze zawojuje swiatem poprostu sodowka
    Bally - nie do konca zmarnowany talent bo tego mu akurat nie brakuje,problem tkwi w tym ze obral sobie jako wzor do nasladowania wspomnianego juz w tym watku Tomasza G. a dokladniej jego jazde po zewnetrznej a jak wiadomo do takiej jazdy trzeba miec jeszcze odpowiedni sprzet.
    Ja osobiscie boje sie o to by do tej 4 nie dolaczyl Norbert Kosciuch bo talent to on niewatpliwie ma lecz w mlodzierzowce go nie rozwinie a na lige niestety nie ma miejsca w skladzie
    Acha jeszcze dorzuce Kujawe i Boginczuka naszych wspanialych misrtzow
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •