Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: 4 kolejka ekstraklasy kobiet

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    4 kolejka ekstraklasy kobiet

    Sośnica Gliwice - Pogoń Żory - po ostatniej wysokiej porażce Żory nie będą wstanie i w tym meczu zdobyć chociaż 1 punkt. Faworytem zdecydowanym tego meczu jest Sośnica, zapewne będzie to spotkanie do jednej bramki. Typ 1

    Zgoda Ruda Śląska - Nata Gdańsk - tym razem Gdańsk czeka trudniejszy mecz i tak okazałe zwycięstwo jak ostatnio jest raczej nie możliwe. Zgoda w ostatniej kolejce prowadziła wyrównany wyjazdowy mecz z Zagłębiem (przegrana tylko jedną bramkę). Mecz zapowiada się bardzo interesująco, faworytem jest Nata, ale może zdarzyć się niespodzianka w Rudzie Śl. Typ 2

    Łącznościowiec Szczecin - Zagłębie Lubin - ekipa z Lubina jedzie jako faworyt, chociaż jak pokazał ostatni mecz Zagłębiu zdarzają się słabsze mecze i to ze średniakami. Lekceważenie rywala czy po prostu nie do końca wpasowanie się w rytm? Typ 2

    Kolporter Kielce - EB Start Elbląg - spotkanie sądziadów tabeli. Gra 6 drużyna z 5, fawortyem jest mimo wszystko drużyna, która zajmuje słabszą pozycję (Kielce). Stawiam na pewną wygraną Kolportera. Typ 1

    TPR Chorzów - Montex Lublin - Montex mimo problemów gra świetnie, pewne zwycięstwa. Tak będzie i tym razem. Będzie to jednostronne spotkanie zakończone wysokim zwycięstwem gości. Typ 2

    Piotrcovia Piotrków Tryb. - Jelfa Jelenia Góra - oba zespoły rozpoczęły sezon nie tak jak chcieliby ich kibice. Piotrcovia na 3 spotkania tylko jedno zwycięstwo, natomiast Jelfa mimo 2 zwycięstw gra przeciętnie ze słabymi rywalami. Ciężko jest wzkazać faworyta tego spotkania, chciałbym aby to drużyna "witaminek" była lepsza, ale czy tak będzie ciężko przewidzieć. Piotrcovia będzie chciała to spotkanie wygrać za wszelką ceną. Czy będąc w takiej sytuacji wpłynie to na dobro ich gry?? Typ 1


    Tabela po 3 kolejkach

    1. MKS Montex Lublin 3 3 0 0 104-66 6pkt.
    2. GZKS Sośnica Gliwice 3 3 0 0 88-70 6
    3. MKS Zagłębie Lubin 3 3 0 0 74-62 6
    4. MKS Vitaral Jelfa Jelenia Góra 3 2 0 1 86-81 4
    5. KS EB Start Elbląg 3 2 0 1 58-56 4
    6. KSS Kolporter Kielce 3 2 0 1 80-82 4
    7. KS Nata AZS AWF Gdańsk 3 1 0 2 78-65 2
    8. KS Zgoda Ruda Śląska 3 1 0 2 67-71 2
    9. MMKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 3 1 0 2 66-75 2
    10. TPR Chorzów 3 0 0 3 55-71 0
    11. TS Pogoń 1922 Żory 3 0 0 3 47-75 0
    12. KS Łącznościowiec Szczecin 3 0 0 3 59-88 0


    Klasyfikacja strzelców

    1. ARTSIOMENKA Natalia - KSS Kolporter Kielce 3 30
    2. KRĘŻEL Beata - MMKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 3 26
    3. SILANTIEWA Inna - MKS Vitaral Jelfa Jelenia Góra 3 25
    4. KOWALSKA Dagmara - MKS Zagłębie Lubin 3 24
    5. ŚWISZCZ Anna - GZKS Sośnica Gliwice 3 23
    6. PUCHACZ Izabela - MKS Montex Lublin 3 20
    7. TUZ Ludmiła - TPR Chorzów 2 19
    8. LUBERECKA Wioletta - MKS Montex Lublin 3 17
    9. LATYSHEVSKA Iryna -GZKS Sośnica Gliwice 3 17
    10. MŁOT Magdalena - MKS Vitaral Jelfa Jelenia Góra 3 16




  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    1,422
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    4 kolejka:
    Łącznościowiec Szczecin - Zagłębie Lubin 13:18 (7:9)
    TPR Chorzów - Montex Lublin 24:24 (9:14)
    Piotrcovia Piotrków Tryb. - Jelfa Jelenia Góra 18:16 (9:9)
    Sośnica Gliwice - Pogoń Żory 22:21 (9:10)
    Kolporter Kielce - EB Start Elbląg 20:18 (12:7)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynik dzisiejszego meczu:
    Zgoda Ruda Śląska - Nata Gdańsk 23:20 (10:8)


    W 4 kolejce było kilka niespodzianek:
    --> wygrana tylko jedną bramką Sosnicy (lidera ekstraklasy) z Pogonią Żory.
    --> wygrana Zgody z Natą.
    --> no i chyba największa niespodzianka remis Chorzowa z Montexem.


    Tabela po 4 kolejce

    1. Sośnica Gliwice 4 4 0 0 110-91 8
    2. Dominet Zagłębie Lubin 4 4 0 0 92-73 8
    3. Montex Lublin 4 3 1 0 128-90 7
    4. Kolporter Kielce 4 3 0 1 100-100 6
    5. Vitaral Jelfa Jelenia Góra 4 2 0 2 102-99 4
    6. EB Start Elbląg 4 2 0 2 76-76 4
    7. Zgoda Ruda Śląska 4 2 0 2 90-91 4
    8. Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4 2 0 2 84-91 4
    9. Nata AZS AWF Gdańsk 4 1 0 3 98-88 2
    10. TPR Chorzów 4 0 1 3 79-95 1
    11. Pogoń Żory 4 0 0 4 68-97 0
    12. Łącznościowiec Szczecin 4 0 0 4 72-106 0

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pogon

    No tak ale sosnica wygrala dzieki pomocy sedziom kazdy o tym mowi nawet kibice sosnicy

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież Sośnica nie ma kibiców.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kibice

    No wiem ze Kibiców nie ma ale ludzie ktorzy siedzieli na widowni spotkalem sie z takimi

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sosnica vs Pogon...straszna Lipa gwizdaczy:-)

    I waćpan się strasznie pomylił....dziewczyny z Sośnicy też pewnie myślały że im łatwo pójdzie i się przeliczyły...pierwsza połowa i owszem..początek Żory rzeczywiście miały kiepskawy..ale po kilku minutach przeciwnik został rozpracowany i skutecznie zneutralizowany...koncówka pierwszej połowy i...Sośnica przegrywa jednym punktem....Brawa dla obu drużyn!!!!!!
    W drugiej połowie gwiazdami postanowili zostać sędziowie...nie wiem co sie działo w przewie , czy panowie w marynarkach czasem coś nie pokobminowali....anyway.... ich dwóch wasali z gwizdkami dało taki popis....nie będę pisać co i jak....kto będzie chciał to i tak się dowie... w każdym razie stierdzam ze Sędziowie ewidentnie pomogli Sośnicy wygrac!!!!! Ciekaw jestem na ile oceniono ich występy artystyczne...w każdym razie z cwaniactwa i kombinatorstwa ja bym im wystawil piątkę....Reasumując...piękny mecz! brawa dla obu drużyn , brawa dla dziewczyn z Żor-byłyście lepsze...szkoda wysiłku , szkoda łez , NAJWIDOCZNIEJ "GÓRA" DOSZŁA DO WNIOSKU ZE BENIAMINEK NIE MOZE WYGRAC Z LIDEREM....WIELKIE BUUUUUUUUU DLA TYCH ŁYSYCH PANÓW Z GWIZDKAMI...nie mogę przecież napisać ze dla sędziów bo sędziowac to oni nie potrafią!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to się porobiło, Sośnica wygrywa drugi mecz z rzędu dzięki pomocy sędziów. Wcześniejszy mecz z Piotrcovią też podobno nie był uczciwie sędziowany.
    Sobotni mecz jak czytam Wasze wpisy wygląda na to że również był sędziowany w sposób "nienormalny".
    Teraz Sośnicę czeka mecz w Jeleniej Górze, mam nadzieję, że po raz trzeci takiej sytuacji nie będzie!!! Bo jeżeli tak będzie to....

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faceci z gwizdkami czasami przechodzą sami siebie, kibic nie jest ślepy i takie rzeczy widzi, a jak będzie tak dalej szło to po prostu przestaniemy na mecze chodzić. Cikawe dla kogo będą wtedy gwizdać panowie chyba, że się przekwalifikują na cricket tam jeszcze jest coś do zrobienia gdyż grunt jest jeszcze czysty :)

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    14-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POLSCY SĘDZIOWIE TO ***** I SPRZEDAWCZYKOWIE !!!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a czy jesteście też nastawieni ANTY- kiedy sędziowie "pomagają" waszym druzynom? chyba nie co prawda każdy chciałby oglądać mecze całkiem "czyste", fair play i wolne od błędów sędziowskich -ale to chyba praktycznie niemożliwe w żadnej dyscyplinie

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie to na meczach jestem obiektywny i widzę błędy sędziów na korzyść Jelfy. Po meczu, który za sprawą sędziów został rozstrzygnięty na korzyść Vitaralu czuję pewien niesmak. Ale cóż takie jest życie raz w tą stronę innym razem w drugą i tak już jest.
    Trzeba również zauważyć, że sędziowie to też ludzie i czasami popełniają błędy, nie zawsze są podkupieni. A złośliwe zachowanie kibiców może jedynie pogorszyć poziom sędziowania, bynajmniej nie mobilizuje sędziów do lepszego sędziowania.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak masz racje tylko czasami sedziowie zbyt czesto popelniaja te same bledy.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    trzeba sobie zadac pytanie czy błędy sędziowskie to rzeczywiście błędy...a nie czasem...nie nie bede konczyc...w kazdym razie przypomina mi sie taki film.."piłkarski poker"..nic nie sugeruje tylko "głośno mysle..." , co do pytania czy akceptujemy błedy sędziow na korzyść druzyny ktorej kibicujemy...coz mam przed oczyma dziewczyny z pogonii..ktore sie az pobeczały..wkurza mnie nie tyle sam wynik..szczerze powiedziawszy to byłem przekonany (przykro mi to mowic) ze i tak przegraja...lecz ta bezsilnosc..zostaly uwalone w samej koncowce..szkoda ze nie ma jakiegos nagrania...tak wiec ja osobiscie nie robie tragedii z przegranej...ale pozwolmy do jasnej anielki zagrac dziewczynom do konca a nie probujmy wplywac na wynik...co z tego ze Sośnica jest na pierwszym miejscu...sport jest sportem i wszystko moze sie zdarzyc...nawet wygrana Bieniaminka z liderem...po co to sztucznie manipulowac...kasa? to mnie wkurza....a swoja drogą...apel...Panowie sędziowie...prosze sie szkolić , dokształcac , troche więcej pokory..pamiętajcie że to kibice są głównymi sędziami...zarówno oceniają Was jaki i drużyny...uprasza się o nie odwalanie kaszanki....koniec...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sośnica Gliwice - Pogoń Żory - po ostatniej wysokiej porażce Żory nie będą wstanie i w tym meczu zdobyć chociaż 1 punkt. Faworytem zdecydowanym tego meczu jest Sośnica, zapewne będzie to spotkanie do jednej bramki. Typ 1

    Zgoda Ruda Śląska - Nata Gdańsk - tym razem Gdańsk czeka trudniejszy mecz i tak okazałe zwycięstwo jak ostatnio jest raczej nie możliwe. Zgoda w ostatniej kolejce prowadziła wyrównany wyjazdowy mecz z Zagłębiem (przegrana tylko jedną bramkę). Mecz zapowiada się bardzo interesująco, faworytem jest Nata, ale może zdarzyć się niespodzianka w Rudzie Śl. Typ 2

    Łącznościowiec Szczecin - Zagłębie Lubin - ekipa z Lubina jedzie jako faworyt, chociaż jak pokazał ostatni mecz Zagłębiu zdarzają się słabsze mecze i to ze średniakami. Lekceważenie rywala czy po prostu nie do końca wpasowanie się w rytm? Typ 2

    Kolporter Kielce - EB Start Elbląg - spotkanie sądziadów tabeli. Gra 6 drużyna z 5, fawortyem jest mimo wszystko drużyna, która zajmuje słabszą pozycję (Kielce). Stawiam na pewną wygraną Kolportera. Typ 1

    TPR Chorzów - Montex Lublin - Montex mimo problemów gra świetnie, pewne zwycięstwa. Tak będzie i tym razem. Będzie to jednostronne spotkanie zakończone wysokim zwycięstwem gości. Typ 2

    Piotrcovia Piotrków Tryb. - Jelfa Jelenia Góra - oba zespoły rozpoczęły sezon nie tak jak chcieliby ich kibice. Piotrcovia na 3 spotkania tylko jedno zwycięstwo, natomiast Jelfa mimo 2 zwycięstw gra przeciętnie ze słabymi rywalami. Ciężko jest wzkazać faworyta tego spotkania, chciałbym aby to drużyna "witaminek" była lepsza, ale czy tak będzie ciężko przewidzieć. Piotrcovia będzie chciała to spotkanie wygrać za wszelką ceną. Czy będąc w takiej sytuacji wpłynie to na dobro ich gry?? Typ 1


    Tabela po 3 kolejkach

    1. MKS Montex Lublin 3 3 0 0 104-66 6pkt.
    2. GZKS Sośnica Gliwice 3 3 0 0 88-70 6
    3. MKS Zagłębie Lubin 3 3 0 0 74-62 6
    4. MKS Vitaral Jelfa Jelenia Góra 3 2 0 1 86-81 4
    5. KS EB Start Elbląg 3 2 0 1 58-56 4
    6. KSS Kolporter Kielce 3 2 0 1 80-82 4
    7. KS Nata AZS AWF Gdańsk 3 1 0 2 78-65 2
    8. KS Zgoda Ruda Śląska 3 1 0 2 67-71 2
    9. MMKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 3 1 0 2 66-75 2
    10. TPR Chorzów 3 0 0 3 55-71 0
    11. TS Pogoń 1922 Żory 3 0 0 3 47-75 0
    12. KS Łącznościowiec Szczecin 3 0 0 3 59-88 0


    Klasyfikacja strzelców

    1. ARTSIOMENKA Natalia - KSS Kolporter Kielce 3 30
    2. KRĘŻEL Beata - MMKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 3 26
    3. SILANTIEWA Inna - MKS Vitaral Jelfa Jelenia Góra 3 25
    4. KOWALSKA Dagmara - MKS Zagłębie Lubin 3 24
    5. ŚWISZCZ Anna - GZKS Sośnica Gliwice 3 23
    6. PUCHACZ Izabela - MKS Montex Lublin 3 20
    7. TUZ Ludmiła - TPR Chorzów 2 19
    8. LUBERECKA Wioletta - MKS Montex Lublin 3 17
    9. LATYSHEVSKA Iryna -GZKS Sośnica Gliwice 3 17
    10. MŁOT Magdalena - MKS Vitaral Jelfa Jelenia Góra 3 16
    Chcialo ci sie pisac???

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MicJes - tak i to bardzo!!!

    astero: Nie wiem jak wyglądało sędziowanie w tym meczu, ale zapewne z Twoich opowieści można się domyślać, że było okropne. Pewnie taka przegrana bardziej boli niż miałyby przegrać z kretesem tak jak to było np: z Natą. Być tak blisko, mieć sukces w zasięgu ręki i przegrać w taki sposób na pewno nie jest miłe. Tak jest wszędzię w każdym sporcie, że nie zawsze wygrywa drużyna lepsza...niekiedy sędziowie stoją za sukcesem innej drużyny. Czy to jest tylko spowodowane iż to są tylko ludzie, każdy może popełniać błędy, gorzej jak czymś innym!!! - jeżeli tak to jest to chore i nie potrafię tego zrozumieć.

    Jeżeli już zeszliśmy ta temat sędziowania to zachęcam do wyrażania się na ten temat w temacie o poziomie sędziowania: .::kliknij tutaj::.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zwycięstwo

    Dla mnie pogoń wygrała z liderem (sośnicą Gliwice) bo bylem na meczu i doskonale widziałem że pogoń w tym meczu zagrała lepiej od sośnicy. Ja jak wracałem z meczu do domu to mi też chciało się płakać, lecz dziewczyny z pogoni się normalnie popłakały iż przez za*****ych sędziów nie dostali tych 2 ptk na które ciężko pracowały cały mecz!!! Zobaczymy jak bedzie dalej z naszymi sędziami, i nie wiem nawet jak nasi kibice przyjmą sośnice w naszej hali. Ale ja powtarzam dla mnie POGOŃ WYGRAŁA Z SOŚNICĄ lecz nie mamy 2 ptk :(

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •