Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: do gorzowskich forumowiczów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do gorzowskich forumowiczów

    występuję do was z nietypową sprawą.proszę was o pomoc .w minionym tygodniu założyłem temat pt"GORZOWSKI PECH" został on wykasowywany kilkakrotnie.w artykule wyrażałem żal z powodu waszej sytuacji szczególnie kontuzji śwista spiewanka i braku kasy.zawodnikom życzyłem powrotu do zdrowia a kibicom lepszysz czasów.co w tym złego .jeżeli jesteście w stanie mi pomóc jak złapać tego oszołoma piszcie z zielonogórskim pozdrowieniem


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Zwyczajny. Pamietam ten temat. Zreszą sam sie w nim wpisywałem. Byłem mile zaskoczony Twoją wypowiedzią dotyczącą pozdrowień i lepszych czasów. Ale twoja wypowiedź był podzielona na dwie części.
    Bardzo zabolało mnie to co wypisywałeś na początku. Zresztą już nie raz przekonałem się, że masz długi język.
    Dla mnie nieładnie jest wypisywać coś w stylu: " Od zawsze chciałem dla Gorzowa jak najgorzej i trzymałem kciuki, aby to moja drużyna była zawsze lepsza od Stali". Dokładnie nie cytuję, ale tak mniej wiecej to ująłeś i to mi się teraz przypomina. Jeśli było nico inaczej, to przepraszam. Ale myślę, że mniej wiecej tak napisałeś.
    Pozdrawiam.
    PS. Sam byłem za zlikwidowaniem tego tematu. Nie wiem kto go zliwkidował, ale na pewno był to admin, lub moderator. A czy oszołom, tego też nie wiem. Jednak nie wydaje mi sie.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    janqes
    czy uważasz coś złego w tym żeby najgrozniejszemu rywalowi życzyć jak najgorzej.przecież jest to element walki każdego sportowca ,kibica samego człowieka .nie pamiętasz czasów szkolnych jak życzyłeś swoim rówieśnikom żeby dostali gorszą ocenę.ale największy kunszt to podać rękę w razie tragedii.i ja właśnie tak zrobiłem.napisałem że bardzo mi żal i życzę wszystkiego najlepszego

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Nie życzyłem nikomu niczego najgorszego. Co do ocen, to jest inna sprawa, ale też nie zyczyłem słabych ocen, tylko podziwiałem tych cholernych kujonów :P:P:P
    Jeszcze raz mówię i jestem naprawde zadowolony z drugiej częsci wypowiedzi i tego co teraz na dole napisałes. Życzyć komuś dobrze to naprawde super sprawa.
    Pozdrowionka
    Hej

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nigdy nie zdarzyło ci się życzyć komuś coś złego.nawet sportowcy /nie wszyscy/myślą sobie w duchu jak jadą z tyłu aby rywalowi zdefektował motocykl,a jak już się tak stanie podjedzie i zabieże go do parkingu.o to mi właśnie chodziło jak pisałem że zawsze życzyłem im najgorszych wyników.przecież gorzowianie są odwiecznym rywalem zielonogórzan i prawie zawsze wychodzą z tej walki jako wygrani

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki Zwyczajny za zyczenia ale mam małe zasrzeżenie ...
    "Co w tym złego ,ze zyczy się swojemu rywalowi jak najgorzej ".
    Jestescie dla mnie kolegami - kibicami.Pewnie ,ze lepiej życzę swoim ale nigdy nie życzyłem wam źle.Zawsze porażka w sportowej walce i tyle.Nie doszukiwałem się w tym powodu do kolejnej zawisci między naszymi miastami.Każdą porażke Stali przeżywam bardzo mocno , może az za mocno...
    Wiem ,ze Wy też tak przeżywacie jesli cos dzieje się źle.
    Chciałbym aby wszystkim było dobrze ale w sporcie jest to nimożliwe , problem w tym żeby ludzi znali granicę sportu i rywalizacji.Jestesmy ludźmi a czasem zachowujemy się jak zwykłe bydło.
    Czemu musimy sie tak z soba kłócic ?
    Bo Polak zawsze musi byc najlepszy i nie umię przegrywać.

    Mam nadzieje ,ze kiedyś ten swiat będzie normalny a kibice na meczach będa siedzilei bez zadnych krat , ochorony i wspólnie dopingować będą swoje druzyny ,np. przy piwie i kiełbaskach.

    Z Gorzowskim pozdrowieniem

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mnie ten wpis także bardzo mile zaskoczył, Zwyczajny zachował sie jak mało kto i jestem mu bardzo wdzieczny za ten wpis bo znalazł sie kibic z Zielonej Góry który nie jest tak przepełniony nienawiścią do Gorzowskiego żużla, doskonale wiemy że wiekszość kibiców z naszych miast nigdy siebie nie zakceptuje ale chociaż my na forum możemy spróbować pogadać jak zwyczajni kolesie którzy kochają przecież tą samą dyscypline.
    Zwyczjny tym wpisem pokazał właśnie że nie tylko pomiedzy nami jest wrogość ale także zostało troche sympati i dlatego powiniśmy sie dowiedzieć kto był taki odważny a może głupi aby usunąć taki temat.

    P.S. Pozdrowienia dla Zwyczajnego

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tym który nagminnie wykasowywał temat jest CMA niestety jest on moderatorem i zobaczymy czy takie sprawki ujdą mu na sucho .zabiegam aby gościu został pozbawiony praw moderatora zapraszam do wpisów wątki i uwagi na temat forum.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to już poznałem temat.
    Wiele jest już tematów o problemach Gorzowskiej drużyny i tam należało się wpisać Panie ZWYCZAJNY.
    Nie potrzebne jest zakładanie nowego wątku.

    poTFoor
    Ze Sportowym Pozdrowieniem
    poTFoor
    -------------
    [b]Ukryta zawartość |3269638|




Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •