Pokaż wyniki od 1 do 26 z 26

Wątek: M.JABŁONSKI OBJAWIENIEM SEZONU ?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    M.JABŁONSKI OBJAWIENIEM SEZONU ?

    Patrzac na jazde MIRKA JABŁONSKIEGO mozna by zec super talent,chłopak rozwija sie błyskawicznie, a na zuzlu sciga sie od konca zeszłego roku robi piorunujace postepy.
    Jak sadzicie czy jest wstanie zdobyc nagrode w postaci objawienia sezonu w plebiscycie Tygodnika Zuzlowego.
    Wiem ze bedzie miał spora kakurecje
    Ale kto wie nikt przed sezonem nie sadził ze ten 17-latek bedzie rozwijał sie w takim tepie


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowanie się z tobą zgadzam.Jego talent zaczął teraz przybierać rumieńców.Jego jazda jest coraz lepsza,co mogłem zobaczyć na finale srebrnego kasku w Rybniku.W lidze zdobywa ważne pkt. dla drużyny(np.Zielona Góra).I co najważniejsze ma dopiero 17 lat!!!Oby tak dalej.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W ostatnich kilku meczach ligowych ( w tym i na wyjazdach )Mirek wypada dużo lepiej niż Krzysztof !

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się, ze Mirek dojrzewa na torze w niesamowqitym tempie. Osobiście jednak bardziej cenię Janusza Kołodzieja oraz Krzysztofa Kasprzaka. Dla mnie jednak Janusz jest objawieniem, szkoda tylko, że przez kontuzję nie może na razie tego udowadniać tak jak na początku tego seznu.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czekałem na ten temat.

    Rzeczywiście to co Mirek pokazuje na torze, przchodzi wszelkie oczekiwanie, ba a nawet marzenia, niektórych gnieźnieńskich kibiców, którzy pomimo tak młodego wieku, nie wymagają od tego zawodnika jakichś wielkich zdobyczy punktowych. Jednakże Mirek nie raz w decudujących momentach przechylał szalę zwycięstwa na gnieźnieńską korzyść (przykładowo mecz w Zielonej i 8 pkt., gdzie 2 razy powiózł Kurmana). Indywidualnie uczetnik fiału IMPJ, brązowego kasku jak i 4 m-ce pechowe w finale srebrnego kasku.
    Co najważniesz z meczu na mecz jest coraz lepszy i nie popełnia 2 razy tych samym błędów

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście ten chłopak z tygodnia na tydzień jeździ coraz lepiej i jak dla mnie jest kandydatem numer 1 do tytułu objawienia sezonu

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Rzeczywiście chyba nikt Mirkowi nie zagrozi w tej kategorii w tegorocznym sezonie. Jeździ coraz lepiej byleby nie poszedł w ślady "gwiazdy" Krzyśka i nie rozmienił się na drobne.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar Biskuppp
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mirek lepszy od Krzycha

    Sądzę, że jeżeli Mirek będzie rozwijał swoje umiejętności, to już za rok może zawojować w kraju (i nie tylko) na arenie juniorskiej. Według mnie jest wielce możliwe, że w przyszłości będzie on lepszy od brata. Już teraz z meczu na mecz jezdzi coraz lepiej, a nawet nie posiada DOWODU OSOBISTEGO!!! Wczoraj na meczu z RKM zrobił 11+1 i niestety do tego upadek. Do tego jeszcze srebrny kask, defekt przy taśmie pozbawił go wysokiej pozycji, a może nawet zwycięstwa. Jestem, za tym, aby Mirek w tym roku został wybrany objawieniem sezonu 2002.

    Pozdrowienia dla wszystkich fanatyków czarnego sportu !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawa propozycja. Mirek rzeczywiscie jezdzi dobrze.Objawienie sezonu Mirosław Jabłoński??????Czemu nie!!!.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pełni popieram. W obecnej chwili zdobywa najwięcej punktów w drużynie (po Cegielskim rzecz jasna), a jego 1. łuki są często na wagę zwycięstwa całej drużyny.
    Jeżeli tak dalej pójdzie to za rok urośnie nam pretendent do juniorskich medali. Już w tym roku objechał finały IMPJ, BK, SK ... a jest to jego pierwszy pełny sezon.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miro Jabluszko jest na pewno jednym z objawien tego sezonu.

    Mam prosbe, niech ktos przypomni jego miejsca w IMPJ, BK i SK.

    Mysle ze podobnie jak Mirka trzeba docenic Karola Barana

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Nooooo....m_k ubiegles mnie dzisiaj, heh, chcialem po wczorajszm meczu zalozyc podobny temat:)
    Coz sadze...otoz moim zdaniem jemu bardzo, ale to bardzo nalezy sie tytul objawienia sezonu, dlaczego? Otoz dlatego, ze tak jak po innych juniorach 1-ligi czy tez e-ligi mozna bylo sie spodziewac jakichs sukcesow - po Mirku nikt sie tego nie spodziewal. Nie mowie teraz ze nikt nie liczyl na jego dobre wystepy, ale na 100% nikt nie zdawal sobie sprawy z tego, ze Mirek juz w polowie sezonu zasadniczego bedzie robil tyle samo, a nawet wiecej punktow niz starszy braciszek.
    Chec walki jaka posiada ten mlody zawodnik i szalenie szybko rozwijajacy sie talent, zdolnosc uczenia na bledach walsnych i kolegow...sadze ze nalezy mu sie !!!
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M.JABŁOŃSKI ZROBIŁ OGROMNE POSTĘPY TA DALEJ!!!!!!!!!

    DRUGI GOOLOB!!!!!!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mirek jest jedynym polskim zawodnikiem obok Krzysia Cegielskiego, który może startować w przyszłym roku w Ekstralidze. Niestety cała reszta jest do wymiany, z całym szacunkiem dla starszego Jabłońskiego, Marka Hućki i Jarka Łukaszewskiego.
    Wracając do Mirka, jest to z pewnością czołowy junior naszego kraju i oby nie został v-ce mistrzem świata juniorów....

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie pomimo tego,ze jestem z Tarnowa to jednak objawieniem jest Mirek Jablonski a to przede wszystki za to,ze jezdzi rowno i zadko zdarzaja sie mu wpadki

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co racja to racja...

    ...Mirek ma warunki, by stac sie filarem zespolu gnieznienskiego. Mysli na torze i nie ulega emocjom (jak starszy brat) oraz co najwazniejsze potrafi doskonale rozegrac pierwszy łuk i wyprowadzic partnera z druzyny na 5:1. Pokazal to szczegolnie w biegach w Zielonej Gorze.
    Obawialbym sie tylko jednego, aby nie skonczyl jak wszyscy dotychczasowi gnieznienscy swietnie zapowiadajacy sie zuzlowcy... A takich nie brakowalo. Gdzie sa teraz i jak jezdza? Zal odpowiadac...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zgadzam się z poprzednikami

    Mirek Jabłoński jezdzi w tym sezonie bardzo przebojowo. Nie odpuszcza a na wlasnym torze kazdy moze sie go obawiac. Krzysiek starszy z barci Jablonskich nie dorasta mu do piet na obecna chwile. Nagroda za odkrycie tegorocznego sezonu jak najbardziej mu sie nalezy, chociarz jest jeszcze Karol Baran.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno jest lepszy od swojego brata Krzysztofa ale czy objawienie poczekajmy jeszcze te kilka kolejek i wtedy ewentualnie bedziemy mogli mu nadac taki tytul :)

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    bez zawachania powiem TAK . z pewnoscia to wlasnie on w tym roku uczynil najwieksze postepy !!!! przeciez on ma dopiero 17 lat wiecj jeszcze 4 sezony w wieku juniora przed nim !!! a moze i 5 :) nie chce mi sie liczc , jesli bedzie nadal pod dobrym okiem brata to bedzie z niego wielka gwiazda

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naprawde wielkie postepy poczynil ten chlopak. Widzialego go na srebrnym kasku oraz dwa razy w Gnieznie - ostatni mecz to pokaz Krzyskowi jak sie jezdzi. Oby nie skonczyl jak obiecujacy junior RKM - Romanek (mam nadzieje ze dojdzie do siebie)
    A swoja droga to Mirek moglby wpasc na pare sezonow do Rybnika. Nie mam nic przeciwko temu.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz dawno twierdziłem ze z Mirka coś będzie. wszyscy wymieniali we wpisach wiele nazwisk ale nie było nazwiska JABŁOŃSKI. Ale wiele musi jeszcze pojezdzic bo z RKMem w jednym z biegów przeszarżował. życze mu samych zwycięstw!

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.....

    Każdy sądzi według tego co widzi; Gnieźnianie mają na codzień Mirka, my w Tarnowie mamy Janusza i tak dalej, i tak dalej.....
    Mirek na pewno świetnie się rozwija jako żużlowiec (bo jako facet to już jego dziewczyny należałoby spytać :P ) ale czy zasługuje na miano objawienia??? hmm....no cóż, o tym powiny stanowić wyniki na torze i sukcesy....

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    juz dawno twierdziłem ze z Mirka coś będzie. wszyscy wymieniali we wpisach wiele nazwisk ale nie było nazwiska JABŁOŃSKI. Ale wiele musi jeszcze pojezdzic bo z RKMem w jednym z biegów przeszarżował. życze mu samych zwycięstw!
    zgadzam sie z gregiem, bo oprocz M.J. nie ma wiekszego objawienia w tym sezonie!

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem również że jestem za tak, zainponował mi podczas srebrnego kasku w Rybniku był naprawde świetny a poza tym jeździ którąś kolejkę w takim stylu.
    Jest świetny naprawde.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie poczekajmy z tym objawieniem sezonu. Jest jeszcze M.Cieslewicz!!! (Tez z Gniezna ale reprezentuje Gdansk).Ma on coprawda 18 lat (chyba :P) ale jezdzi w extra czyli lidze wyzszej i wydaje mi sie ze nie mozna powiedziec ze Mirek jest objawwienem bo to co Marek w tym roku wyrabia to przechodzi moje najsmielsze oczekiwania wiec zastanowilbym sie.Ale Mirek to tez rzeznik !!!

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Krzysztof zaczyna być cieniem Mirka i niech tak pozostanie i żeby dobrze się rozwijał. Oby był objawieniem następnego sezony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •