Pokaż wyniki od 1 do 39 z 39

Wątek: Czy Unia straciła szanse na złoto?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Unia straciła szanse na złoto?

    Moim zdaniem szanse za zdobycie mistrzostwa jeszcze są oczywiście małe ale zawsze coś Bydgoszcz przyjeżdza do Leszna przegrywa ,Wrocław wygrywa u siebie z Częstochową pożniej Leszno wybiera sie do Wrocławia dajmy na to że wygrywa ten mecz nawet gdy Bydzia wygra na wyjeżdzie z Częstochową (a gdy przegra to WTS ma szanse na srebro)to
    losy mistrzostwa będą sie ważyć na ostatniej kolejce żużlowej ekstraligi.Gdy wrocław wygra w Bydgoszczy a mają takie szanse to przyczynią sie do zdobycia mistrzostwa dla Byków jeśli mecze sie potoczą tak jak napisałem czyli:(przy wygranej Cke-m nad Bydzią u siebie):

    1)Unia Leszno 29 pt
    2)Atlas Wrocław 27 pt
    3)Polonia Bydgoszcz 28 pt lub 26 pt
    4)Włókniarz Częstochowa 20 pt

    Prosze o wasze opinie.Pozdrawiam kibiców czarnego sportu!!!



  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem szanse za zdobycie mistrzostwa jeszcze są
    Pewnie że są a decydująca będzie kolejka w której Unia pojedzie do wrocka a Bydzia do Czewy!Jak Unia wygra a Bydzia przegra(jest to możliwe przecież atlas w czewie musiał się mocno namęczyć:P)to DMP jest Unia!!!I w to wierzę, a wiara czyni cuda:P!!!!!!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No szanse macie raczej mizerne a tak naprawde chyba cos kolo zera bo chlopaki z wroclawia i czestochowy zrobia wszystko by leszno mistrza nie zdobobylo i zeby bylo jak najnizej juz widze jak bedgoszcz wygrywa w czestochowie

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Niestety mi się wydaję że już straciliśmy swoje szanse na DMP. Choćby przez to że Bydzia na 90% wygra z Cze-wą i nie sądze żeby u siebie przgrała z Wrockiem.
    Nara

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Elendir a Ty swoje, no zreszta zobaczymy jeszcze sie sezon nie skonczyl...
    A co do szans to mysle, ze sa i to wcale nie takie male, to nie jest tylko cien szansy ale jakies 40%, fakt bedzie bardzo trudno o zloto ale wiele sie jeszcze moze zdarzyc, wiadomo o co chodzi, w skladzie Unii obecnie sa 2 dziury i jesli chocby jedna zostanie zatkana to bedzie dobrze, licze na to, ze Unia do Wroclawia pojedzie z Balym i Drymlem, w koncu w 2 ostatnich meczach jesli dobrze sie orientuje nie liczy sie KSM tak wiec Ales moze spokojnie jechac;) pozostaje zagadka jaka jest Okon, mam nadzieje, ze jakiekolwiek przywiazanie z klubem u niego zakielkuje bo narazie wydaje mi sie nie ma go wcale...
    Hmm mam nadzieje, ze Emil nie wyblaga w swoim klubie zeby Czestochowa odjechala mecz z Bydgoszcza w rezerwowym skladzie, zreszta na to chyba nie ma szans bo w chyba zdanie takich krzykaczy wcale sie nie liczy:P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Leszno już straciło szanse na DMP bo przecież nie ma takiej fizyczenej możliwości żeby Unia wygrał we Wrocku. Sparta po wygraniu z Włókniarzem i Unią pojedzie do Bydgoszczy walczyć o tytuł i mam nadzieje że nie skończy się tak jak rok tem w Toruniu.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanie co znaczy ze Unia nie ma fizycznej mozliwosci wygrac we Wroclawiu, interesujesz sie tym sportem od tygodnia czy co? Bo z tego co ja wiem to akurat jest to jeden z takich sportow w ktorym nie ma rzeczy niemozliwych sa defekty, tasmy, czas 2 min., kontuzje itd. itp. ale skoro tak uwazasz...
    Ja tak nie uwazam i wierze ze Unia jest jeszcze w stanie zdobyc zloto w tym roku, nie twierdze jednak, ze to jest pewne albo latwe, bedzie straszliwie ciezko je zdobyc ale szansy jeszcze Unia na pewno nie stracila...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szansa jest zawsze ja również wierze w złoto.O co do wywodów wwaaffeell,zgadzam sie z Bugzem.To jest sport.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Racja Bugzzz

    Szanse są

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem w tym sezonie Unia nie ma juz szans na mistrzostwo.
    Po pierwsze Okoniewski, Okoniowi ten sezon po prostu nie wyszedl, co nie oznacza ze tak bedzie za rok. Uwazam ze Okoniewski za rok bedzie o wiele lepszy, wróci jego forma sprzed roku czy dwoch lat.
    Po drugie nierówna jazda Alesa Drymla i Balinskiego, o Rempale nic nie bede mowil...

    A Unia jak zatrzyma u siebie ten sklad co ma teraz, to za rok bedzie jeszcze silniejsza niz teraz. Najlepszy dla druzyny jest stabilny sklad.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Praktycznie już po tytule - takie jest moje zdanie (szkoda!)
    Matematycznie - nie straciła ... ale to matematycznie :P

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tak napisałem bo zawsze wierzę w swoją drużynę. Może trochę przesadziłem ale Unia ma małe szanse wygrać we Wrocku, choć nie chciałbym odbierać fanom Unii nadzieji.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach

    A mnie to cieszy i śmieszy!

    1.Co mnie śmieszy? te wzajemne przekykiwania a zuzlowcy, trenerzy, działacze i ....... sędziwie i tak zrobia swoje!
    2. co mnie cieszy! To ze wrocław jest tak samo pewien wygranej z Unia jak my do 12 lipca byliśmy pewni wygranej ze Spartą!

    Szanse Unii na DMP 2002 oceniam na jakies 10- 15 % (ja zawsze bylem pesymistą).

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mistrzem bedzie Polonia!!! O ile zycięstwo w Cz-wie może być poddane wątpliwości (wg mnie małej) to mecz ze Spartą wygramy bez problemu. Jakoś nie wydaje mi się żeby Dados i Jędrzejak radzili sobie świetnie Bydgoszczy. Krzyżaniak jak zrobi na trudnym terenie w Bydgoszczy 8 pkt. to będzie mógł uważać zawody za udane. POLONIA BĘDZIE MISTRZEM POLSKI!!! Pomimo, że jeździ niej "cham Gołąb" i "ćpun Gołąb"!!! A to właśnie oni pokazują klasę w trudnych momentach. Czy się to komus podoba czy nie!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    czy Unia stracila szanse na złoto ???? hmmmmmmm niech pomysle......... a czy Unia miała taką szanse :)
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Emil Jedno pytanko

    ...wazne tylko ze tytulu nie ma leszno...
    czy Unia stracila szanse na złoto ???? hmmmmmmm niech pomysle......... a czy Unia miała taką szanse
    Możesz mi przypomniec kto napisał ten pierwszy cytat?Bo mi sie wydaje ,że ty.


  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Matiz sam juz nie wiem czy to ja czy nie ja :) jestem pod wrazeniem od niedzieli :)a zresztą co mi tam.......hahahh pozdrawiam pilnika ,lokusia ,patle i małego !!!!
    włokniarz jest collll
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Przerabiając powiedzenie Kazia Górskiego "Dopóki piłka w grze" na "Dopóki taśma idzie w górę" szanse zawsze są. Trzeba realnie spojrzeć, że Unia przez porażke w Bydgoszczy straciła bardzo dużo, ale sznse nadal są. Kibice Unii w to wierzą (mam nadzieje że wszyscy:P) i ja w to wierze. Co byłby ze mnie za kibic jakbym nie wierzył, że moja drużyna będzie wygrywała?! I jeszcze jedno: Pamiętajcie, zę to tylko sport. Wielu, bardzo wielu faworytów przekonało się, iż niczego nie można być pewien.
    Pozdrawiam!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak Kazik Górski wiedzial co mowi wiec to powiedzenie moze zupelnie pasowac do Unii Leszno jeszcze wszystko przed chlopakami tak samo jak przed ZKZ :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Jasinek
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    1,316
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 9 w 6 postach

    "Marne szanse"

    Ktoś kiedyś powiedział, że nadzieja jest matką głupich i że wiara czyni cuda. Ja niestety po wczorajczym występie w Bydgoszczy straciłem jakąkolwiek nadzieję na wywalczenie złota przez Unię Leszno w rozgrywkach Ekstraligi anno domini 2002. Chyba cudu nie będzie. Trzeba być realistą, a nie fantastą i związku z tym obawiam się nawet, że zdobycie srebrnego medalu będzie niezwykle trudne. Nie chcę być złym prorokiem, ale może być tak, że po porażce w Bydgoszczy "ujdzie powietrze" z zawodników Unii i trudno będzie ich zmobilizować do walki o najwyższe laury. Dzisiaj w radiu Elka trener Krzystyniak oświadczył, że w pozostałych trzech meczach musi powrócić do wariantu składu z początku sezonu z Rempałą i Balińskim, gdyż kontuzja Drymla jest na tyle poważna, że będzie wyeliminowany z jazdy na okres ok. miesiąca. Już najbliższy mecz w niedzielę pokaże, czy Byki pogodziły się z porażką, czy podejmą jeszcze walkę o najwyższy laur.

    P.S. Starałem się nie kierować się emocjami, tylko realnie spojrzeć na fakt i według mnie na 90% mistrzem Polski zostanie Bydgoszcz.
    Pozdrawiam Jasinek

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    czy Byki pogodziły się z porażką, czy podejmą jeszcze walkę o najwyższy laur.
    Przeciez i o vice-mistrza musicie powalczyc. Nic pewnego kto na jakim pudle stanie.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-01-2002
    Postów
    907
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie!nie ma szans ,gdyż nie doceniła siły Atlasa.Wrocławianie wygrywają trzy ostatnie mecze i tytuł jedzie na dolny śląsk.Unia wygrywa u siebie z Bydzią i ma srebro które nie zadawala działaczy.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Należy skupić się na niedzielnym meczu z Polonią,to srebro powinno być-na złoto chyba nie ma co liczyć.Upragniony medal po kilku latach jest ważny.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    W sumie tez mnie nie cieszy gdyby krzyzaki z bydgoszczy zostali mistrzem :) z leszna to przynajmniej bliscy sasiedzi :) nie wiem skad ten konflikt sie wzial miedzy lesznem a wroclawiem hmmm teoretycznie to fajniej by bylo gdyby to druzyna z naszego rejonu zostala mistrzem :)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    A tak nie zwiazane z tematem ale tez wazne niech w koncu sie jakies zebranie zbierze miedzy lesznem a wroclawiem kto ma jakie miejsce bo w mojej gazecie wroclaw ma teraz 2 (slowo sportowe , slowo polskie wydanie dzisiejsze) a leszno 3 , pewnie uwas leszno ma 2 a wroclaw 3 , niech to w koncu ktos ustali :) bo moze sie pod koniec play offow tak zdazyc ze we wroclawiu wroclaw bedzie mial 2 a w lesznie 3 :)

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem tak i nie --- musielibycie wygrac w wrocku a to graniczy z cudem . stawiam ze dmp 2002 zdobedzie atlas ktory musi wygrac u siebie 2 mecze za tydzien z ckm co bedzie lekkim spacerkiem i za 2 tygodnie z lesznem co nie bedzie spacerkiem :)) i mecz o mistrza sie rozstrzygnie w bydzi 29 wrzesnia !!

    unia moze zdybyc mistrza gdy wygra reszte meczow a bydzia przegra w czewie

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jesli tak to proponuje Wam podzial punktow w meczu Atlas-Unia. A tytul mistrza pozostanie na Kujawach.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kwinto

    Zgadzam sie z toba w 100%, chociaz jeszcze sie zobaczy jak to bedzie.

    P.S. Super zes sobie ikonke sprawil songo ku ssj2 robi wrazenie.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tk do końca to napewno nie można powiedzieć żeby straciła szanse na złoto, Ale napewno nie możecie sobie pozwolić na najmniejszą pomyłke.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia nie ma szns na złoto.....chyba,że WTS znowu pojedzie bez Hankcoc-a i Dadosa...no i z Jędrzejakiem i Nicollsem po kontuzji .....:) wtedy jest to możliwe.
    Myślę,że Bydgoszcz nie da sobie wydrzeć złota....i w osttnim meczu pokonają WTS...
    I kolejność będzie taka
    1 Polonia B
    2 Unia
    3 WTS
    Unia będzie miala lepszy bilans w dwumeczu z WTS(Wszyscy wiedzą dlaczego)...i zdobędzie srebro

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar grzegorz
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    120
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Emil

    [quote]czy Unia stracila szanse na złoto ???? hmmmmmmm niech pomysle......... a czy Unia miała taką szanse


    Nie myśl chłopie, to nie jest Twoja mocna strona!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2002
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak straciał zajeła 2 miejsce bo złoto dla poloni bydgoszcz :-)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oceniajac nasza sytuacje obiektywnie na mistrza mamy bardzo nikle szanse. Aczkolwiek przy wyjatkowym szczesciu, a wielkim pechu pozostalych drozyn malutka szansa jest. Natomiast o medal bedziemy walczyc napewno. Czy nam sie uda? Czas pokaze...

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nie za wcześnie???

    Dobrze, że ktoś odświeżył ten temat, ale czy nie za wcześnie na gdybanie? Składy jeszcze wiekszości zespołów nie są ustalone więc nie wiadomo co się może jeszcze stać. Osobiście uważam, że szanse na pierwszą trójkę są małe, a o 4 miejsce powalczymy z Zieloną (niestety będzie tak wysoko) i Bydgoszczą. Jestem realistą, więc to jest moje zdanie

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja osobiscie uwazam ze w sezonie 2003 niema najmniejszych szans!!!

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Unia

    Uwazam, ze druzyna ta nie znajdzie sie w pierwszej czworce. Odejscie Ulamka i Okoniewskiego to duza strata. Dobrucki nie jest juz tak dobry, jak kiedys - uwazam, ze jest to zawodnik "od drugich miejsc". Jednak zycze Unii wielu sukcesow, poniewaz jest to zasluzony klub, majacy wiernych kibicow.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dobre i to

    Dobrucki nie jest juz tak dobry, jak kiedys - uwazam, ze jest to zawodnik "od drugich miejsc".
    5 razy po 2 pkt. to jet razem 10 czyli w sumie więciej niż Okoń. Całkiem niezły dorobek punktowy

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    A ten temat nie dotyczy czasem
    poprzedniego sezonu tuż przed
    końcem kiedy to trwala walka
    Bydgoszczy z Lesznem o złoto.
    Bo nie za bardzo zrozumialem
    wpisy M4teo, który mówil ze
    za wcześnie mówic o medalach;).

    pozdro.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A ten temat nie dotyczy czasem
    poprzedniego sezonu tuż przed
    końcem kiedy to trwala walka
    Bydgoszczy z Lesznem o złoto.
    Bo nie za bardzo zrozumialem
    wpisy M4teo, który mówil ze
    za wcześnie mówic o medalach;).

    pozdro.
    Dokładnie tak jest, wystarczy zobaczyć na post otwierający ten wątek: Wysłane: 09-09-2002 09:09 :)
    Oj chyba nie każdy czyta dokładnie wcześniejsze posty :P:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •