-
20-07-2008, 11:15
#1306
Stały bywalec
-
-
23-07-2008, 09:54
#1307
-
-
24-07-2008, 11:50
#1308
-
-
24-07-2008, 21:51
#1309
Użytkownik
Jeżeli ktoś szuka jakichś zawodów na DVD lub programów z zawodów zapraszam do przejrzenia spisów.
Jest tego dość sporo.
Wymiana na programy, Sprzedaż.
gg:2075185
http://www.aurelia-allianz.pl/moje/spisdvd
http://www.aurelia-allianz.pl/moje/spisprogramy
-
-
28-07-2008, 20:01
#1310
Odsprzedam za symboliczna kwote wszystkie nr tygodnika zuzlowego od roku 1999-2008 posiadam rowniez programy zuzlowe z calej europy stare plastrony i inne gadzety
-
-
05-08-2008, 15:06
#1311
-
-
05-08-2008, 19:42
#1312
-
-
06-08-2008, 12:14
#1313
Witam, oto moje programy na wymianę:
Programy nie są uzupełnione.
MIM Pomorza Toruń, 2005 I runda
Finał MIMP, Toruń 2006
Toruń - Leszno 2006 runda XII
Toruń - Rzeszow 2006 runda XIX
Toruń - Bydgoszcz 2007 VI runda
Toruń - Wrocław 2007 1/2 Play Off
Finał krajowych eliminacji do IMŚJ Torun 2007
Pomorska Liga Młodzieżowa Toruń 10.2008
Toruń - Gorzów 2008 runda VII
Toruń - Leszno 2008 runda IX
Toruń - Częstochowa 2008 runda XI
Półfinał eliminacji krajowych do IMŚ GP i IME Toruń 2008
Leszno - Gorzów 6.07.2008 A4
Leszno - Częstochowa 6.04.2008 A4
Finał DPŚ Leszno 2007
GP Bydgoszczy 2007
Piła - Gdańsk 17.09.2006
Piła - Łódź 17.04.2006 runda 2
13 Turniej Gwiazdkowy Piła 2005
Piła - Lwów 2004 runda 2
1/2 MIMP Piła 2006
1/2 BK Piła 2006
IV runda DMP Nieprofesjonalnych, Poznań 2007 (gosp. Piła)
Pilanie-Pilanom Piła 2004
Piła - Opole 27.08.2006
Piła - Miskolc 30.04.2006
Turniej Amatorski o Puchar Starosty Pilskiego Piła 2007
Piła - Łódź 06.06.2004
Piła - Wrocław 30.03.2003 Ekstraliga runda 1
Skarb kibica żużlowego ,,Speedway nad Gwdą'' sezon 2003
Outrup - Holstebro 08.2007
Otwarty Młodz.Ind. Turniej Mistrzostw Wlkp. Ostrów 2005
Ostrów - Gniezno 30.05.2004
1/2 IMŚJ Leszno 2006
Memoriał A.Smoczyka Leszno 2006
Memoriał A.Smoczyka Leszno 2005
Częstochowa - Tarnów 2004 XIV runda
Częstochowa - Z. Góra 2007 8 runda uzupełniony
Zielona Góra - Rawicz 1999 runda XXII
Zielona Góra - Tarnów 1999 runda VIII
Łódź - Gdańsk 13.05.2006
Interesuje mnie wymiana.
Kontakt:
gg:3437083 e-mail: pinky93@o2.pl
Pozdrawiam
Pinky
-
-
07-08-2008, 12:44
#1314
Witam!!
Pilnie poszukuje nastepujących programów:
1983
Apator Toruń - Falubaz
Falubaz - Start Gniezno
Stal Rzeszów - Falubaz
1984
Falubaz - Polonia Bydgoszcz
1986
Wybrzeże Gdańsk - Falubaz
Apator Toruń - Falubaz
Stal Gorzów - Falubaz
Kolejarz Opole - Falubaz
Falubaz - Polonia Bydgoszcz
1987
Stal Rzeszów - Falubaz
Stal Gorzów - Falubaz
1988
Stal Rzeszów - Falubaz
Apator Toruń - Falubaz
1989
Unia Tarnów - Falubaz
Stal Rzeszów - Falubaz
ROW Rybnik - Falubaz
Falubaz - Wybrzeże Gdańsk
1990
Falubaz - Stal Rzeszów
Falubaz - Motor Lublin
Falubaz - Apator Toruń
ROW Rybnik - Falubaz
Motor Lublin - Falubaz (PO 2.09)
Falubaz - Unia Leszno (PO 16.09)
1991
Morawski - Unia Tarnów
1992
Wybrzeże Gdańsk - Morawski
1994
Sparta Wrocław - Morawski
1995
CemWap Opole - ZKŻ
1996
J.A.G Speedway Łódź - ZKŻ
1999
Śląsk Świętochłowice - ZKŻ
2002
Jasol Rzeszów - ZKŻ (PO)
2003
Polonia Piła - ZKŻ (PO)
Programy odkupie lub zamienie na programy z mojej kolekcji
Kontakt:
siwyzetkazet@wp.pl. GG: 9327862
-
-
07-08-2008, 16:57
#1315
WYMIANA, SPRZEDAŻ
WYMIANA, SPRZEDAŻ
Witam!!
Uaktualniam liste:
Posiadam na wymiane takie oto programy z meczów ligowych:
1971
* Stal Gorzów - Zgrzeblarki towarzyski 22.07 (wypisany stan Dst)
1974
* Unia Leszno - Wybrzeże 24.03 (sparing,wypisany stan B.Dobry)
* Unia Leszno - Śląsk Świę-wice 14.04 (wypisany stan dobry)
* Ind. Turniej Żużlowy w ramach Festynu Ludowego, Leszno 7.09
1976
* Unia Leszno - Falubaz Z.Góra 30.05 (wypisany stan Dst)
* Młodzieżowy Puchar PZM nr 2 Gorzów 20.05 (Gorzów, Gniezno, Leszno, Z.Góra) wycięte kupony
1978
* Unia Leszno - Włókniarz 18.06 przedziurkowany
* Stal Toruń - Śląsk Świętochłowice 27.08(wypisany stan Dobry)
* MDMP Opole 2.07 (Leszno,Opole,Rybnik,Świętochłowice)
1979
* Unia Leszno - Falubaz 17.06 (wypisany stan Dst)
* Stal Gorzów - Śląsk Św-ce 30.06 (x2)
* Stal Gorzów - Vetlanda 22.04 towarzyski
* Start Gniezno - Stal Rzeszów 30.09 (wypisany stan B.Dobry)
* Falubaz Z.Góra - Unia Leszno 30.09
1980
* Finał DMŚ Wrocław 21.09 (wypisany, stan B.Dobry dziurki po dziurkaczu)
1981
* Unia Leszno - Falubaz Z.Góra 5.07 (wypisany stan Dobry)
* Półfinał Kontynentalny IMŚ Leszno 14.06
* Tur In o Puchar "Taksówkarzy Grudziądza" 10.05 (wypisany starannie,stan B.Dobry)
1982
* Unia Leszno - Start Gniezno 5.09 (wypisany, stan B.Dobry)
* Unia Leszno - Stal Rzeszów 1.07
* Apator Toruń - Kolejarz Opole 23.05 (wypisany,stan B.Dobry)
* Memoriał im.M.Rose Toruń 11.07
* Srebrna Ostroga Tur. Ind. Toruń 16.10
* Finał Kontynentalny IMŚ Leszno 25.07 (wypisany, stan B.Dobry)
1983
* Polonia By-cz - Stal Rzeszów 10.04 (wypisany stan B.Dobry)
* Wybrżeże Gdańsk - Falubaz Z.Góra 1.05 (dziurki po dziurkaczu)
* Falubaz Z.Góra - Stal Gorzów 4.04 (wypisany,stan B.Dobry)
* Falubaz Z.Góra - Ostrovia Ostrów 27.03 (Towarzyski, wypisany)
* Falubaz Z.Góra - Unia Leszno 21.05 (wypisany, stan B.Dobry)
* MDMP Gr I Z.Góra (Z.Góra, Gniezno, Leszno, Gorzów)wypisany stan Dobry
1984
* Polonia By-cz - Kolejarz Opole 1.04 (wypisany stan B.Dobry)
* Unia Leszno - Falubaz Z.Góra 12.08 (wypisany stan Dobry)
* Śląsk Świętochłowice - Sparta Wrocław 24.06
* Finał DMŚ Leszno 18.08 (wkładka do programu)
* MDMP III r Leszno 31.05 (Leszno, Ostrów, Gorzów, Gniezno)
* Śląsk - Wielkopolska Zaw tow Świętochłowice 9.10 (wypisany starannie)
1985
* Unia Leszno - Stal Gorzów 6.10 (wypisany stan B.Dobry)
* Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 29.09 (wypisany stan Dobry)
* Stal Gorzów - Unia Leszno 07.03
* Start Gniezno - Falubaz 22.07 Tow. Zawody Młodzieżowe (wypisany stan B.Dobry )
* ROW Rybnik - Unia Leszno 8.04
* Mem. Im. E.Nazimka Rzeszów 10.10
* Mem. Im. A.Smoczyka 21.07 Leszno (wypisany, stan Dobry)x2
* Finał IMP Gorzów 15.09 (wypisany, stan Dobry)
* Start Gniezno - Sparta Wrocław 1.09 (wypisany stan B.Dobry)
* Start Gniezno - GKM Grudziadz 12.05 (wypisany stan B.Dobry)
* Start Gniezno - Włókniarz Częstochowa 8.04 (wypisany, stan B.Dobry)
* 1/4 finału ZK Gniezno 11.04 (wypisany,stan B.Dobry)
* Mem. Im. B.Idzikowskiego i M.Czernego 22.07 Częstochowa (wypisany, stan B.Dobry)
* Kolejarz Opole - Falubaz Z.Góra 8.04 (wypisany stan Dst)
* ROW Rybnik - Falubaz Z.Góra 19.05 (wypisany stan Dobry)
* Falubaz Z.Góra - Stal Rzeszów 30.06 (wypisany stan Dobry)
* Dru Tur Młod Polonia Bydgoszcz - Falubaz Z.Góra 21.07
* Śląsk Świetochłowice - Falubaz Z.Góra 1.09 (wypisany, stan Dst)
* Falubaz Z.Góra - Stal Rzeszów 18.08 (wypisany stan Dobry)
* Falubaz Z.Góra - Polonia Bydgoszcz 14.04 (wypisany stan Dst)
* Falubaz Z.Góra - Wybrzeże Gdańsk 29.09 (wypisany stan Dobry)
* Falubaz Z.Góra - Unia Leszno 30.05 (wypisany stan Dobry)
* Stal Gorzów - Unia Leszno 3.07 (wypisany stan Dobry
* Finał MŚP Rybnik 15.06 (wypisany stan Dobry)
* Tur Ind o Puchar 40-lecia Zak Mech "Gorzów" 27.08 (wypisany stan Dst)
* 1/2 finału MMPPK Z.Góra 28.04 (wypisany stan dobry)
* Falubaz Z.Góra - Start Gniezno 16.06 (Towarzyski Młodzieżowy, wypisany)
* Falubaz Z.Góra - Polonia Bydgoszcz 13.07 (Towarzyski Młodzieżowy, wypisany
* Puchar Prezydenta m.Gdańska 1.08 (wypisany, stan B.Dobry)
* Tęczowy Kask - Puch. GL Z.Góra 10.10 (wypisany stan B.Dobry)
1986
* Falubaz - ROW Rybnik 12.06 (wypisany stan Dobry)
1987
* Falubaz Z.Góra - Stal Gorzów 17.09 (wypisany stan Dobry)
* Unia Leszno - Stal Rzeszów 3.05 (wypisany stan B.Dobry)
* Unia Leszno - Stal Gorzów 14.04 (wypisany stan Dobry)
1988
* Falubaz Z.Góra - Stal Rzeszów 22.07 (wypisany stan dobry)
* Falubaz Z.Góra - Apator Toruń 11.09 (wypisany stan dobry)
* Polonia By-cz - Stal Rzeszów 1.05 plamy
* Polonia By-cz - Wybrzeże 18.09 (wypisany stan B.Dobry)
1989
* Polonia By-cz - Stal Rzeszów 2.04 (wypisany stan B.Dobry)
* Polonia By-cz - ROW Rybnik 29.04 (x2)
* Polonia By-cz - Stal Gorzów 25.05 (x2)
* Polonia By-cz - Unia Tarnów 9.07 (wypisany stan B.Dobry)
* Polonia By-cz - Unia Leszno 7.09
* Polonia By-cz - Ostrovia Ostrów (x2) 10.09
* Polonia By-cz - Falubaz Z.Góra 1.10 (wypisany stan B.Dobry)
* Tęczowy Kask Puchar Ziemi Lubuskiej Z.Góra 22.10 (wypisany stan B.Dobry)
* Półfinał IMP 22.08 Bydgoszcz
1990
* Unia Leszno - Falubaz Z.Góra 28.06 (wypisany stan B.Dobry)
* Stal Rzeszów - Stal Gorzów 13.05
* Stal Rzeszów -Unia Tarnów 27.03 (Towarzyski)
* Motor Lublin - Falubaz Z.Góra 8.04 (wypisany stan B.Dobry)
1991
* Stal Rzeszów - Sląsk Św-ce 25.08
* Morawski Z.Góra - Sparta Wrocław 26.06 (wypisany stan Dobry)
1992
* Finał MIMP Tarnów 30.08
* DPP 1/8 Stal Rzeszów - Morawski 23.04
* Morawski Z.Góra - Unia Leszno 18.06 Towarzyski(wypisany stan B.Dobry)
* Motor Lublin - Morawski Z.Góra 19.07 (Wypisany stan B.Dobry)
* Wielki Rewanż Za Wrocław 30.08 Z.Góra (bez wkładki z wynikami)
1993
* ROW Rybnik - Morawski Z.Góra 18.04
* Unia Tarnów - Morawski Zielona Góra 5.09
* DMŚ grupa B Toruń 27.06
* Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 4.07 (wypisany stan B.Dobry)
* MM Małopolski Rzeszów 23.05
* XXVI Mem. Im. Idzikowskiego i Czernego Częstochowa 17.10 (wypisany stan B.Dobry)
1994
* Półfinał IMŚ Praga 10.07
* Morawski Z.Góra - Wybrzeże 26.06 (wypisany stan Dst)
* 10 Lat Startów S.Dudka Z.Góra 23.04 (wypisany stan Dst)
* Unia Leszno - Morawski Z.Góra 24.03 Towarzyski
* Unia Tarnów - Wybrzeże Gdańsk 22.05
* Apator Toruń - Morawski Z.Góra 1.05
* Stal Rzeszów - KKŻ Krosno 22.05
* Test Mecz (Polska,Dania,Niemcy) Rzeszów 8.05 (x2)
* Adorjan Team - Stal Rzeszów ; Rzeszów 23.10 (x2) Towarzyski
* DPP III Runda Rzeszów 19.07 (Rzeszów,Tarnów,Krosno,Wrocław)
* Włókniarz Cz-wa - Johannesburg Tow. 13.07 (wypisany stan Dobry)
* DPP V Runda Częstochowa 13.09 (Cz-wa,Kraków,Toruń,Piła)wypisany stan Dobry
* Finał DPP Częstochowa 9.10 (Cz-wa,Gdńsk,Tarnów,Lublin)starannie wypisany
* Włókniarz Częstochowa - Morawswki 22.05 (przedziurkowany)
* DPP III Runda Toruń 19.07 (Piła,Toruń,Z.Góra,Cz-wa)wypisany stan Dobry
1995
* ZKŻ Z.Góra - RKM Rybnik 23.07 (wypisany stan Dobry)
* Unia Leszno - Unia Tarnów 31.03 (sparing)
* Unia Leszno - GKM Grudziądz 2.04
* Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra (x2) 4.06
* Unia Leszno - RKM Rybnik 25.06
* Unia Leszno - Start Gniezno 9.07 (x2)
* Unia Leszno - Śląsk Świętochłowice 23.07 (x2)
* Unia Leszno - Wanda Kraków 15.08
* Unia Leszno - KKŻ Krosno 3.09
* Tow. Włókniarz Cz-wa - RKM Rybnik 18.03 (wypisany stan Dobry)
* XXVIII Mem Idzikowskiego i Czernego Cz-wa 10.09 (wypisany stan B.Dobry)
* I Runda MDMP Cz-wa 23.05 (Cz-wa,Swiętochłowice,Leszno,Krosno)wypisany stan Dobry
* Półfinał IMP Cz-wa 22.06 (wypisany stan B.Dobry)
1996
* ZKŻ Z.Góra - Śląsk Św-ce 28.04 (wypisany stan Dst)
* ZKŻ Z.Góra - Wybrzeże 21.06 (wypisany stan Dobry)
* ZKŻ Z.Góra - RKM Rybnik 30.06 (wypisany stan Dst)
* Unia Tarnów - Polonia Piła 24.04
* Iskra Ostrów - JAG Łódź 24.04
* Iskra Ostrów - RKM Rybnik 1.05
* Iskra Ostrów - Wanda Kraków 23.06
* Iskra Ostrów - CemWap Opole 7.07
* Iskra Ostrów - Kolejarz Rawicz 18.08
* Iskra Ostrów - Wybrzeże Gdańsk 8.09
* Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra 1.05 (wypisany stan zły)
* Unia Leszno - CemWap Opole 26.05 (x2)
* Unia Leszno - Iskra Ostrów 30.06
* Unia Leszno - Wanda Kraków 4.08
* Unia Leszno - KKŻ Krosno 8.09
* Unia Leszno - Wybrzeże Gdańsk 29.09
* Finał MMPPK Leszno 20.06 (x2)
* Półfinał IMŚJ Leszno 14.07 (x2)
* LKŻ Lublin - ZKŻ Zielona Góra 29.09 (Wypisany stan Dobry)
* Turniej Klas-jny Do Kadry Juniorów ; Częstochowa 16.10
* Bundesliga Gustrow 23.08 (Gustrow,Wittstock,Brokstedt,Neubrandenburg)
* Turniej Klas. Do Kadry Juniorów Częstochowa 16.10
* MIM Śląska Cz-wa 1.08 (wypisany stan Dst)
* XXIX Mem Idzikowskiego i Czernego Cz-wa 12.05 (wypisany stan B.Dobry)
* Włókniarz Cz-wa - Reszta Ligi Cz-wa 19.10 9wypisany stan B.Dobry)
1997
* ZKŻ Z.Góra - Pergo Gorzów 19.03 Towarzyski
* ZKŻ Z.Góra - Iskra Ostrów 20.05 Towarzyski
* Unia Leszno - ZKŻ Z.Góra 22.06 (wypisany stan Dst)
* ZKŻ Z.Góra - Pergo Gorzów 29.06 (wypisany stan B.Dobry)
* ZKŻ Z.Góra - Unia Leszno 12.10 Towarzyski(wypisany stan B.Dobry)
* MDMP 5 runda Gru. 2 Toruń 21.08 (X2)(Toruń,Rybnik,Leszno,Z.Góra)
* MDMP 4 runda Częstochowa (Częstochowa,Gorzów,Tarnów,Łódź)
* Kolejarz Opole - Włókniarz Cz-wa 6.06 (towarzyski)
* Czwórmecz Młodzieżowy Z.Góra 09.04 (Z.Góra,Leszno,ostrów,Gniezno) wypisany stan Dst
* Polonia Bydgoszcz - Pergo Gorzów 19.10 (wypisany stan Dst)
1998
* Finał IMSJ Piła 1.08 (wypisany stan B.Dobry) * Apator Toruń - ZKŻ Zielona Góra 28.06 (wypisany stan dobry)
* Polonia Bydgoszcz - ZKŻ Z.Góra 26.07 (wypisany stan B.Dobry)
* XXXI Mem Idzikowskiego i Czernego 17.05 (wypisany stan Dst)
* ZKZ Z.Góra - Pergo Gorzów 13.04 (wypisany stan dobry)
1999
* Polonia Piła - Lotos Gdańsk 6.06
* Polonia Piła - Lotos Gdańsk 6.06 (wypisany stan B.Dobry)
* GKM Grudziądz - Lotos Gdańsk 5.09 (wypisany stan B.Dobry)
* ZKŻ Z.Góra - Śląsk Św-ce 11.04 (wypisany stan dostateczny)
* ZKŻ Z.Góra - Stal II Rzeszów 03.06 (wypisany stan Dobry)
* ZKŻ Z.Góra - Włókniarz 27.06 (popisany stan zły)
* ZKŻ Z.Góra - Unia Tarnów 23.05 (wypisany stan Dobry)
* Wanda Kraków - ZKŻ Z.Góra 18.04
* DMŚ półfinał (trening oficjalny) Leszno 21.08
* XXXII Mem Idzikowskiego i Czernego 6.06 (wypisany stan Dobry)
* Unia tarnów - Iskra Ostrów 25.04 (wypisany stan B.Dobry)
* Tow. Włókniarz Cz-wa - Stal Rzeszów 27.03 (wypisany stan Dobry)
* II Run MDMP 28.07 Cz-wa (Cz-wa,Krosno,Leszno,grudziądz,Rzeszów)wypisany stan Dobry
* Unia Tarnów - Sl.Świętochłowice 27.09 (wypisany stan Dobry)
2000
* ZKŻ Z.Góra - GKM Grudziądz 2.04 (wypisany stan Dobry)
* ZKŻ Z.Góra - Start Gniezno 25.06 (wypisany stan Dst)
* ZKŻ Z.Góra - RKM Rybnik 16.07 (wypisany stan Dobry-)
* ZKŻ Z.Góra - TŻ Opole 28.05 (wypisany autograf na okładce)
* ZKŻ Z.Góra - Iskra Ostrów 7.05 (wypisany stan Dobry)
* ZKŻ Z.Góra - RKM Rybnik 20.08 (wypisany stan Dobry)
* ZKŻ Z.Góra - Stal Rzeszów 24.09 (wypisany stan Dst
* Stal Rzeszów - ZKŻ Z.Góra 2.07
* Stal Rzeszów - ZKŻ Z.Góra 13.08 (dziurki na segregator)
* Włókniarz Cz-wa - Polonia Byd-cz (x2) 21.05
* Włókniarz Cz-wa - Unia Leszno 23.07 (x2)
* Półfinał IMP Częstochowa 19.07 (x3)
* Czwórmecz Młodzieżowy 30.04 Częstochowa (Częstochowa,Lódź,Rybnik,Wrocław) (x3)
* MDMP Runda III Leszno 20.07 (Leszno,Łódź,Rybnik,Bydgoszcz)
* XXXIII Mem Idzikowskiego i Czernego 26.08 (wypisany stan B.Dobry)
2001
* RKM Rybnik - Start Gniezno 8.07
* ZKŻ Z.Góra - Apator Toruń 24.06 (wypisany stan dostateczny)
* ZKŻ Z.Góra - Polonia By-cz 1.04 (wypisany stan Dst)
* ZKŻ Z.Góra - Unia Leszno 3.06 (wypisany stan Dst-)
* Unia Leszno - ZKŻ Z.Góra 20.05
* WŁókniarz Cz-wa - Polonia Piła 16.09 (wypisany stan dobry)
* Włókniarz Cz-wa - ZKŻ Z.Góra 7.10 (wypisany stan dobry)
* Gwiazdy Polskiego Żużla kontra Gwiazdy Światowego Żużla
Częstochowa 27.05 (x3)(wypisany stan Dostateczny)
* MDMP I runda Częstochowa 15.05(Częstochowa,Bydgoszcz,Grudziądz,Rawicz)(x2
* Unia Leszno - ZKŻ Z.Góra 16.09 (wypisany stan Dst)
2002
* Unia Leszno - Atlas Wrocław 26.03 (sparing)
* Unia Leszno - Polonia Piła 26.05
* Unia Leszno - Atlas Wrocław 18.08
* 10 Lat Startów S.Ułamka, Leszno 25.08
* Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 29.09
* Start Gniezno - ZKŻ Zielona Góra 21.07
* Włokniarz Cz-wa - Pergo Gorzów 7.04 (wypisany stan Dobry)
* WŁókniarz Cz-wa - Polonia Piła 1.05 (wypisany stan Dobry)
* Włókniarz cz-wa - Atlas Wrocław 28.07 (wypisany stan Dst)
* Półfinał IMP Częstochowa 25.07
* Finał IME Rybnik 21.09
2003
* Apator Toruń - Lotos Gdańsk 30.03 (wypisany stan B.Dobry)
* Włókniarz - Unia Leszno 30.03 (wypisany stan Dobry)
* Włokniarz - Atlas Wrocław 25.05 (wypisany stan Dst)
* Włókniarz - Apator Toruń 19.06 (wypisany stan Dst)
* Włókniarz - Polonia By-cz 20.07 (wypisany stan Dst)
* Lotos Gdańsk - Polonia Piła 6.04
* Lotos Gdańsk - Atlas Wrocław 13.04 (autografy na okładce)
* Lotos Gdańsk - Unia Leszno 27.04 (wypisany stan dobry)
* Lotos Gdańsk - Włókniarz 1.06 (wypisany stan B.Dobry)
* KMO Intar Ostrów - TŻ Łódź 13.07
* Unia Tarnów - Lotos Gdańsk 12.10 (wypisany stan B.dobry)
* Tow. ZKŻ Z.Góra - Apator Toruń 26.03 (wypisany stan Dst)
* I Turniej o Puchar ZKŻ 22.03 (wypisany stan B.Dobry)
* II Turniej o Puchar ZKŻ 7.06 (wypisany stan B.Dobry)
* XXXVI Mem Idzikowskiego i Czernego 12.10 (wypisany stan B.Dobry)
* Atlas Wrocław - Włókniarz Cz-wa 14.09 (wypisany stan Dobry
2004
* Apator Toruń - ZKŻ Zielona Góra 28.03 (wypisany stan Dobry)
* Apator Toruń - RKM Rybnik 16.05
* Apator Toruń - Atlas Wrocław 27.06
* Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa 8.08 (x2)
* Finał MPPK Toruń 30.07 (wypisany stan dobry)
* RKM Rybnik - Unia Leszno Tow 21.03 (wypisany stan Dobry)
* RKM Rybnik - Atlas Wrocław 28.03 (wypisany stan B.Dobry)
* RKM Rybnik - Unia Tarnów 12.04 (wypisany stan B.Dobry)
* RKM Rybnik - Unia Leszno 25.04 (wypisany stan Dobry)
* RKM Rybnik - Unia Leszno 22.08 (wypisany stan B.Dobry
* XXI Memoriał J.Ciszewskiego 22.05 (wypisany stan B.Dobry)
* ZKŻ Z.Góra - Polonia Bydgoszcz 22.08
* ZKŻ Zielona Góra - TŻ Sipma Lublin 17.10 (Baraż)
* ZKŻ Zielona Góra - Apator Toruń 18.07 (x2)
* ZKŻ Z.Góra - Apator Toruń 18.07 (wypisany stan B.Dobry)
* Finał Srebnego Kasku Zielona Góra 3.09
* Intar Ostrów - KSŻ Krosno 8.08
* Wieczór z Lotosem Gdańsk 29.07
* Włókniarz Częstochowa - ZKŻ Z.Góra 20.06
* Włókniarz Cz-wa - Atlas Wrocław 3.05 (wypisany stan Dst)
* Włókniarz Cz-wa - Unia Tarnów 18.07 (wypisany stan Dobry)
* Finał IMP Częstochowa 15.08 (wypisany stan Dobry)
2005
* Tow Włókniarz Cz-wa - Unia Tarnów 31.03 (wypisany stan Dobry)
* Włokniarz Cz-wa - ZKŻ Z.Góra 03.04 (wypisany stan dobry)
* Włókniarz Cz-wa - Polonia By-cz 17.07 (Wypisany stan dst)
* Włókniarz Cz-wa - Unia Leszno 14.08 (wypisany stan dobry)
* Włókniarz Cz-wa - Polonia By-cz 21.08 Wypisany stan dobry)
* Marma Rzeszów - RKM Rybnik 3.04 (wypisany stan B.Dobry)
* Unia Leszno - Apator Toruń 10.04
* Unia Leszno - ZKŻ Z.Góra 1.05
* Atlas Wrocław - Apator Toruń 8.05 (wypisany stan B.Dobry)
* Atlas Wrocław - ZKŻ Z.Góra 29.05 (wypisany stan B.Dobry)
* Intar Ostrów - RKM Rybnik 5.06 (wypisany stan Dostateczny)
* Tow ZKŻ Z.Góra - Polonia Bydgoszcz 19.08
* Tow ZKŻ Z.Góra - Stal Gorzów 24.03 (wypisany stan Dst)
* ZKŻ Zielona Góra - Lotos Gdańsk 10.04
* ZKŻ Z. Góra - Polonia Bydgoszcz 5.06
* RKM Rybnik - TŻ Sipma Lublin 19.06 (wypisany stan Dobry)
* RKM Rybnik- Stal Gorzów 3.07 (wypisany stan dobry)
* RKM Rybnik - Marma Rzeszów 4.08 (wypisany stan B.Dobry)
* RKM Rybnik - Stal Gorzów 11.09 (wypisany stan B.Dobry)
* Apator Toruń - Unia Tarnów 4.09
2006
* ZKŻ Z.Góra - Stal Gorzów 14.05 Sparing
* ZKŻ Z.Góra - Unia Leszno 4.04 Sparing
* Weekend z ZKŻ Kronopol 1-2.04 (x2)
* ZKŻ Zielona Góra - GTŻ Grudziądz 9.04
* ZKŻ Zielona Góra - Stal Gorzów 23.04
* ZKŻ Zielona Góra - Start Gniezno 3.05
* ZKŻ Zielona Góra - TŻ Sipma Lublin 21.05
* ZKŻ Zielona Góra - Intar Ostrów 15.06
* ZKŻ Zielona Góra - KSŻ Krosno 25.06
* ZKŻ Zielona Góra - Intar Ostrów 20.08
* ZKŻ Zielona Góra - Stal Gorzów 10.09
* ZKŻ Zielona Góra - Start Gniezno 15.09
* Awans na 60-lecie Z.Góra 8.10 (wypisany stan B.Dobry
* Marma Rzeszów - RKM Rybnik 23.04
* Finał MIMP Toruń 5.08
* Półfinał IMŚJ Leszno 11.06
* Unia Leszno - Atlas Wrocław 21.05
* Unia Leszno - RKM Rybnik 15.06
* Unia Leszno - Włokniarz Częstochowa (x2) 25.06
* Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz 14.07
* Intar Ostrów - ZKŻ Zielona Góra 24.09
* Intar Ostrów - ZKŻ Zielona Góra 7.05 (wypisany stan Dobry)
* GTŻ Grudziądz - ZKŻ Zielona Góra 30.07
* Półfinał MPPK Częstochowa 16.06
* MDMP IV runda Czestochowa 20.07 (Cz-wa,Opole,Ostrów,Rybnik)
2007
* Finał IMEJ Częstochowa 19.08 (wypisany stan Dobry)
* Tow Włókniarz Cz-wa - Unia Tarnów 31 03 (wypisany stan Dobry)
* Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra 3.05 (wypisany stan dobry)
* Finał MMPPK Leszno 31.08
* Półfinał MIMP Toruń 5.06
* Memoriał im.Edwarda Jancarza Gorzów 16.06
* Polonia Bydgoszcz - Marma Rzeszów 20.05
* Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław 22.06
* Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 22.07
* MDMP II runda 12.06 Bydgoszcz (Bydgoszcz,Toruń,Gorzów,Z.Gora)
2008
* Tow ZKŻ Z.Góra - Atlas Wrocław (wyrwany kupon kontrolny)
Egzemplarze są niewypisane w stanie bardzo dobrym
lub IDEALNYM!!!! Polecam!!!! Jak jest inaczej to jest to zaznaczone w nawiasie.
Posiadam również kilkanaście numerów "KIBIC WYBRZEŻA" z lat 1999-2000 oraz miesięcznik "SPEEDWAY ARENA" nr 1
Wszystko na wymiane, odpowiem na każdą wiadomośc.
kontakt gg: 9327862, siwyzetkazet@wp.pl
-
-
14-08-2008, 10:05
#1316
Stały bywalec
http://allegro.pl/item418632154_ksiazka_gollobowie_.html
-
-
14-08-2008, 10:41
#1317
Pilanie-Pilanom Piła 2004
Piła - Opole 27.08.2006
Piła - Miskolc 30.04.2006
Turniej Amatorski o Puchar Starosty Pilskiego Piła 2007
Piła - Łódź 06.06.2004
Piła - Wrocław 30.03.2003 Ekstraliga runda 1
Piła - Gdańsk 17.09.2006
Piła - Łódź 17.04.2006 runda 2
13 Turniej Gwiazdkowy Piła 2005
Piła - Lwów 2004 runda 2
Piła - Krosno 16.05.2004
Piła - Daugavpils 10.04.2005
Piła - Równe 09.07.2006
5 zdjęć z Autografami Rafała Wilka
P.S mam na gg ustawiony status pokazuj tlyko znajomym wiec pisać kiedy chcecie
GG: 4045095
matiwrona@wp.pl
-
-
14-08-2008, 10:57
#1318
Hej! Cos dla kolekcjonerów i fanów Stali Gorzów :
FLAGA z okazji zdobycia mistrzostwa Polski przez Stal w 1973 roku. Wymiary: 60cm x 60cm Napis: "STAL GORZOW DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 1973" Flaga w barwach klubu oczywiście, z wizerunkiem żuzlowców na łuku. Jeśli ktoś zainteresowany kupnem prosze pisac suonetshne@wp.pl wowczas podesle zdjecia. Pozdrawiam
-
-
16-08-2008, 13:36
#1319
Witam, poszukuję następujących programów (interesuje mnie wymiana bądź kupno)
Piła – Częstochowa 17.07.2000
Bydgoszcz – Piła 02.07.2000
Toruń – Piła 21.05.2000
Gorzów – Piła 23.07.2000
Częstochowa – Piła 09.04.2000
Leszno – Piła 07.05.2000
Gdańsk – Piła 24.04.2000
Wrocław – Piła 18.06.2000
Gorzów – Piła (p-o) 09.09.2000
Toruń – Piła (p-o) 13.08.2000
Piła – Toruń 20.05.2001
Piła – Gorzów 29.07.2001
Wrocław – Piła 22.07.2001
Gorzów – Piła 08.04.2001
Bydgoszcz – Piła 06.05.2001
Leszno – Piła 05.08.2001
Częstochowa – Piła 14.07.2001
Zielona Góra – Piła 13.05.2001
Częstochowa – Piła (p-o) 02.10.2001
Leszno – Piła (p-o) 02.09.2001
Zielona Góra – Piła 23.09.2001
Wrocław - Piła 30.06.2002
Toruń - Piła 21.07.2002
Piła - Gdańsk (p-o) 25.09.2002
Gdańsk - Piła 14.04.2002
Toruń - Piła (p-o) 29.09.2002
Gorzów - Piła (p-o) 08.09.2002
Częstochowa - Piła 01.05.2002
1/2 Krajowych Eliminacji IMŚJ, Piła 09.04.2002
Finał MDMP, Zielona Góra 2003
Częstochowa - Piła 13.07.2003
Toruń - Piła 18.05.2003
Bydgoszcz - Piła 11.05.2003
Wrocław - Piła 27.07.2003
Zielona Góra - Piła 19.06.2003
Gdańsk - Piła 06.04.2003
Zielona Góra - Piła 10.08.2003
Gdańsk - Piła 21.09.2003
Rawicz - Piła 09.05.2004
Lwów - Piła 28.07.2004
Piła – Równe 07.08.2005
Kraków – Piła 15.05.2005
Gniezno – Piła 24.07.2005
Daugavpils – Piła 21.07.2005
Równe – Piła 17.04.2005
Równe – Piła 14.08.2005
Gdańsk – Piła 09.04.2006
Opole – Piła 23.04.2006
Równe – Piła 21.05.2006
Miscolc – Piła 19.08.2006
Rawicz – Piła 18.06.2006
Kontakt
pinky93@o2.pl
gg - 3437083
-
-
31-08-2008, 23:12
#1320
Cześć, chetnie wymienie się kupie:
*proporczyki
*autografy
*programy meczowe
GG:6520402 email: iwi998@wp.pl
-
-
06-09-2008, 13:02
#1321
Stały bywalec
-
-
11-09-2008, 21:20
#1322
Kupie plastron Unii Leszno i proporczyki
-
-
11-09-2008, 21:25
#1323
-
-
27-09-2008, 18:33
#1324
Witam mam na sprzedaż proporczyki z :
Finału Indywidualnych Mistrzostw Świata na Żużlu Chorzów 8.09.19736
Finał Europejski na Żużlu Bydgoszcz 1975
zainteresowanych proszę o kontakt na maila yahooking@interia.pl
-
-
02-10-2008, 12:31
#1325
-
-
02-10-2008, 14:01
#1326
Mam do zaoferowania programy, których listę prezentuję poniżej. Wszystkie programy są w stanie idealnym lub bardzo dobrym, WYPEŁNIONE WZORCOWO. Polecam!
1995
Wrocław - Gdańsk
Wrocław - Toruń
Wrocław - Gorzów
Wrocław - Rzeszów
Wrocław - Lublin
Wrocław - Piła
Wrocław - Tarnów
I Memoriał Ryszarda Nieścieruka
1996
Toruń - Wrocław
Wrocław - Grudziądz
Wrocław - Piła
Wrocław - Bydgoszcz
Wrocław - Gniezno
Wrocław - Gorzów
Wrocław - Rzeszów
Wrocław - Toruń
Wrocław - Tarnów
Finał Zlotego Kasku
1997
Grand Prix Polski
1998
Wrocław - Częstochowa
Wrocław - Gdańsk
Wrocław - Świętochłowice
1999
Wrocław - Gorzów
Wrocław - Piła (Finał Play Off)
Kontakt: P.W. (preferowane) lub mail: davematthews@poczta.onet.pl
-
-
03-10-2008, 20:14
#1327
Bilety, programy, vlepki, płyty CD i inne:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3655134
dziś wieczorem koniec aukcjii
-
-
04-10-2008, 10:27
#1328
Poszukuję niżej wymienionych wydań specjalnycvh Tygodnika Żużlowego - "Świat żużla - sezon xx".
Brakujące numery chętnie odkupię, zadowoliłbym się nawet kserówkami czy skanami! Pliiiiiis ;]
Oto brakujące roczniki:
1996-2003
1982-1990
kontakt: j.xenir@wp.pl
-
-
05-10-2008, 18:07
#1329
Witam poszukuje kaiążki Andrzeja Martynkin pt.Czarny sport z 1972 oraz Henryk Gluecklich pt.Mały wojownik rok wydania 1994 moje gg 8588733
-
-
07-10-2008, 21:53
#1330
Użytkownik
Wymiana kompletami programów sezon 2008 z mojej strony pełny komplet z Bydgoszczy.
:WYKAZ PROGRAMÓW:
2008.03.30 XXVII Kryterium Asów
2008.04.01 Polonia Bydgoszcz – Stal Gorzów Trening Punktowany
2008.04.13 Polonia Bydgoszcz – Lotos Gdańsk
2008.05.01 Polonia Bydgoszcz – GTŻ Grudziądz
2008.05.11 Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
2008.05.29 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych Eliminacje
2008.06.08 Polonia Bydgoszcz – Kolejarz Rawicz
2008.06.17 Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza
2008.06.26 Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski
2008.07.03 Indywidualne Mistrzostwa Polski Półfinał
2008.07.06 Polonia Bydgoszcz – PSŻ Poznań
2008.07.27 Polonia Bydgoszcz – Intar Ostrów Wlkp.
2008.08.10 Polonia Bydgoszcz – RKM Rybnik
2008.08.24 Polonia Bydgoszcz – PSŻ Poznań
2008.09.13 Grand Prix Polski - Bydgoszcz
2008.09.21 Polonia Bydgoszcz - Intar Ostrów Wlkp.
2008.10.05 Polonia Bydgoszcz – Lotos Gdańsk
-
-
08-10-2008, 11:24
#1331
SZUKAM SZALI KLUBÓW ŻUZLOWYCH
Witam szukam szali klubów z miast żuzlowych takich jak:
-Warszawa
-Świętochłowice
-Machowa
-Kraków
Dobrze zapłace
kontakt gg 6911457
-
-
09-10-2008, 22:36
#1332
Bilety:
2003
Apator - WTS 2 sztuki
Apator - Częstochowa 2 sztuki
Apator - Częstochowa 2 sztuki
Apator - Leszno 2 sztuki
Apator - Bydgoszcz
Apator - Piła
2005
Bydgoszcz - Toruń 2 sztuki
2006
Apator - Leszno
SGP - Bydgoszcz
2007
Bydgoszcz - Toruń
Apator - Częstochowa
Apator - Leszno 2 sztuki
Apator - Tarnów
2008
Apator - ZKŻ
Apator - Rzeszów
Apator - Tarnów
CKM - Apator
I runda finałowa
Tylko przesyłka. PW
-
-
10-10-2008, 22:31
#1333
Szukam plastronu Polonii Bydgoszcz oraz Tony'ego Rickardssona z GP
Szukam plastronu żużlowego Polonii Bydgoszcz oraz Tony'ego Rickardssona z GP. Kontakt gg:5266814
-
-
12-10-2008, 18:43
#1334
Programy żużlowe z Zielonej Góry - 1996-2008
Mam na sprzedaż programy z lat 1996 - 2008 z Zielonej Góry z imprez z Wrocławskiej 69. Programy w stanie bardzo dobrym przechowywane w koszulkach i segregatorach. Dla każdego zainteresowanego opiszę dokładnie każdy program(wypełniony czy też nie, znaki szczególne), który będzie chciał nabyć.
KONTAKT:
GG: 3248880
e-mail: wojopl@interia.pl
OTO LISTA:
1996
Data Nazwa imprezy Rodzaj
13.07. Turniej Par Par
28.07. III mem. A. Zarzeckiego i A. Pawlaka Ind.
20.08. Czwórmecz Młodzieżowy Dru.
15.09. Młodzieżowe Drużynowe MO Dru.
22.09. ZKŻ – CemWap Opole II liga
05.10. Czwórmecz Młodzieżowy Dru.
13.10. Turniej Par – ZKŻ Polmos Z. G. Par
1997
26.03. ZKŻ – Stal Gorzów Z. T.
31.03. ZKŻ – WTS Wrocław I liga
09.04. Czwórmecz Młodzieżowy Dru.
13.04. ZKŻ – Polonia-Phillips Piła I liga
01.05. ZKŻ – Włókniarz Częstochowa I liga
10.05. Czwórmecz Młodzieżowy Dru.
18.06. Turn. Kwalif. Kadry Junior. Ind.
29.06. ZKŻ – Pergo Gorzów I liga
30.07. ZKŻ – Start Gniezno I liga
17.08. ZKŻ – Stal Van Pur Rzeszów I liga
31.08. ZKŻ – Polonia-Jutrzenka Bd. I liga
04.10. ZKŻ – Start Gniezno Z. T.
12.10. ZKŻ – Unia Leszno Z. T.
1998
24.03. ZKŻ – Stal Van Pur Rzeszów Z. T.
13.04. ZKŻ – Pergo Gorzów I liga
26.04. ZKŻ – Polonia Piła I liga
20.05. ZKŻ – Pergo Gorzów Z. T.
27.05. MPPK - eliminacje Par
31.05. ZKŻ – Polonia Bydgoszcz I liga
21.06. ZKŻ – Apator Toruń I liga
29.06. Turn. Zaplecza Kadry Junior. Ind.
30.06. MDMP - eliminacje Dru.
05.07. ZKŻ – Stal Van Pur Rzeszów I liga
23.07. V mem. Zarzeckiego i Pawlaka Ind.
09.08. ZKŻ – Trilux-Start, mem. W. Pawlaka I liga
16.08. ZKŻ – GKM Kuntersztyn Gru. I liga
30.08. ZKŻ – Iskra Ostrów I liga
13.09. ZKŻ – Unia Leszno I liga
24.09. Czwórmecz Młodzieżowy Dru.
1999
21.03. ZKŻ – Polonia Piła, mem. Zarzeckiego Z. T.
27.03. ZKŻ – DANIA Z. T.
11.04. ZKŻ – Śląsk Świętochłowice II liga
25.04. ZKŻ – LKŻ Lublin II liga
05.05. Czwórmecz Młodzieżowy Dru.
23.05. ZKŻ – Unia Tarnów II liga
03.06. ZKŻ – Stal II Rzeszów II liga
13.06. Młodzieżowy Turniej Par ZKŻ-Gorzów Par
23.06. Czwórmecz Młodzieżowy Dru.
27.06. ZKŻ – Włókniarz-Malma Cz. II liga
06.07. MDMP - eliminacje Dru.
11.07. ZKŻ – ŁTŻ Sansot Łódź II liga
15.07. ZKŻ – Pergo Gorzów Z. T.
01.08. ZKŻ – Leżajsk 1525 Krosno II liga
15.08. ZKŻ – Iskra Ostrów II liga
05.09. ZKŻ – Kolejarz Rawicz II liga
19.09. ZKŻ – Wanda Kraków II liga
03.10. ZKŻ – Noban Opole II liga
10.10. ZKŻ – Apator Toruń - baraż II liga
2000
19.03. ZKŻ – Kolejarz Rawicz Z. T.
02.04. ZKŻ – GKM Grudziądz II liga
16.04. ZKŻ – KKER Stal Rzeszów II liga
29.04. Zachodnia Liga Młodzieżowa Dru.
07.05. ZKŻ – Iskra Ostrów II liga
28.05. ZKŻ – Noban Opole II liga
25.06. ZKŻ – Start Gniezno II liga
07.07. Zachodnia Liga Młodzieżowa Dru.
18.07. ZKŻ – RKM Rybnik, Zarzeckiego i Pawlaka II liga
20.07. MDMP - eliminacje Dru.
11.08. MPPK - eliminacje Par
20.08. ZKŻ – RKM Rybnik II liga
10.09. ZKŻ – GKM Grudziądz II liga
14.09. Zachodnia Liga Młodzieżowa Dru.
24.09. ZKŻ – KKER Stal Rzeszów II liga
27.09. Zachodnia Liga Młodzieżowa Dru.
14.10. Turniej Żużlowy Sponsorów Ind.
2001
06.04. Zachodnia Liga Młodzieżowa Ind.
01.04. ZKŻ – Bractwo Polonia Bydgoszcz Ekstraliga
16.04. ZKŻ – Pergo Gorzów Ekstraliga
03.06. ZKŻ – Unia Leszno Ekstraliga
24.06. ZKŻ – Apator Adriana Toruń Ekstraliga
08.07. ZKŻ – Radson Malma Częstochowa Ekstraliga
29.07. ZKŻ – WTS Wrocław Ekstraliga
02.08. MDMP – IV runda Dru.
02.09. ZKŻ – Radson Włókniarz Częstochowa Ekstraliga
09.09. ZKŻ – Unia Leszno Ekstraliga
27.09. ZKŻ – Pergo Gorzów (mem. Paw/Zarz) Z. T.
2002
17.03. ZKŻ – Polonia Piła Z. T.
07.04. ZKŻ – Puls Start Gniezno I liga
21.04. ZKŻ – RKM Rybnik I liga
01.05. ZKŻ – TŻ Opole I liga
19.05. ZKŻ – Unia Tarnów I liga
30.05. ZKŻ – GKM Grudziądz I liga
12.07. ZKŻ – Stal Jasol Rzeszów I liga
28.07. ZKŻ – Kolejarz Rawicz I liga
01.09. ZKŻ – Puls Start Gniezno I liga
22.09. ZKŻ – RKM Rybnik I liga
17.10. Młodzieżowe Mistrzostwa Okręgu Ind.
2003
22.03. I Turniej o puchar ZG Ind.
26.03. ZKŻ- Apator Toruń Z. T.
30.03. ZKŻ – Polonia Bydgoszcz Ekstraliga
13.04. ZKŻ- Unia Leszno Ekstraliga
11.05. ZKŻ- Apator Toruń Ekstraliga
13.05. Zachodnia Liga Młodzieżowa Dru.
15.05. MDMP Dru.
07.06. II Turniej o puchar ZG Ind.
17.07. Półfinał IMP Ind.
20.07. ZKŻ- Atlas Wrocław Ekstraliga
17.09. Mł. Mistrzostwa Okręgu Ind.
27.09. Turniej „Winobranie 2003” Ind.
11.10. III Turniej o puchar ZG Ind.
2004
17.03. ZKŻ – Stal Gorzów Z. T.
04.04. ZKŻ – RKM Rybnik Ekstraliga
09.05. IMŚ – runda kwalifikacyjna Ind.
25.05. Zachodnia Liga Młodzieżowa Dru.
27.05. MDMP – II runda Dru.
28.05. ZKŻ – Atlas Wrocław Z. T.
06.06 ZKŻ – Unia Tarnów Ekstraliga
20.08 ZKZ – unia Leszno/kolejarz Rawicz Z.T
03.09 Final srebrnego kasku memorial IND
17.10 ZKŻ – TŻ Lublin Baraż
2005
24.03. ZKŻ – Stal Gorzów Z. T.
24.04 ZKŻ – Apator Toruń Ekstraliga
01.06. MDMP – II runda Dru.
19.06. ZKŻ – Unia Leszno Ekstraliga
19.07. Turniej Zaplecza Kadry Juniorów Ind
20.07. Turniej Zaplecza Kadry Juniorów Dru.
12.08. ZKŻ – Unia Leszno Z.T.
19.08. ZKŻ – Polonia Bydgoszcz Z.T.
25.08. Finał brązowego Kasku memoria Ind.
27.08 Trening punktowany indywidualny
15.10. Mł.Turniej par Par.
2006
04.04 ZKŻ – Unia Leszno Dru.
08.10 Turniej o puchar kronopolu 60lat Ind.
2007
31.03 Trening punktowany IND
14.08 Zachodnia liga młodzieżowa Ind.
26.09 MDMP memorial Dru.
2008
15.03 ZKZ – Atlas Wrocław Z.T
24.04 MDMW II runda dru.
13.05 Zachodnia Liga mlodziezowa Dru.
16.07 LIGA Juniorów Dru.
31.07 Liga Wielkopolska Ind
-
-
13-10-2008, 20:20
#1335
-
-
22-10-2008, 17:00
#1336
Oferuję wiele programów żużlowych na mojej wyprzedaży:
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=2882469
wśród nich:
Finał IMP 1959
Finał IMP 1965
Finał IMP 1968
Finał IMŚ 1948
Finał MŚP 1980
Programy z Rodezji
i wiele innych
-
-
26-10-2008, 21:18
#1337
-
-
27-10-2008, 12:31
#1338
nowy,czysty program z finału Złotego Kasku 2008,Wrocław, zapraszam do licytacji!
http://allegro.pl/item469230321_zlot...y_wroclaw.html
-
-
29-10-2008, 08:19
#1339
Witam poszukuje programow na sprzedaż z lat 2007-2008
Ligowe i z zawodow indywiudalnych gg 2345039
-
-
31-10-2008, 08:27
#1340
WYMIANA
NIEWYPISANE:
Zachodnia Liga Młodzieżowa (ind.) Toruń 11.09.2008
Unibax Toruń – Caelum Stal Gorzów 31.08.2008
Polonia Bydgoszcz – RKM Rybnik 10.08.2008
Półfinał Krajowych eliminacji do IMŚ GP i IME Toruń 10.04.2008
GP Polski, Bydgoszcz 13.09.2008
Unia Leszno - Stal Gorzów 06.07.2008 (A4)
Unibax Toruń - Stal Gorzów 01.06.2008
Pomorska Liga Młodzieżowa, Toruń 27.10.2007
Finał krajowych eliminacji do IMŚJ, Toruń 11.04.2007
Unibax Toruń - Polonia Bydgoszcz 06.05.2007
Turniej o Puchar Starosty Pilskiego (amatorski) Piła 20.10.2007
GP Polski, Bydgoszcz 2007
Półfinał Play Off DMP, Unibax Toruń - Atlas Wrocław 16.09.2007
Orzeł Łódź – Lotos Gdańsk 13.05.2006
Polonia Piła – Kolejarz Opole 27.08.2006
Półfinał BK, Piła 10.08.2006
Polonia Piła – Orzeł Łódź 17.04.2006
56 Memoriał A. Smoczyka 07.10.2006
Polonia Piła – Speedway Miscolc 30.04.2006
Polonia Piła – Kolejarz Opole 27.08.2006
Półfinał BK, Piła 10.08.2006
Polonia Piła – Orzeł Łódź 17.04.2006
KS Toruń – Unia Leszno 15.07.2006
Finał MIMP 2006, Toruń
Półfinał MIMP, Piła 06.07.2006
KS Toruń - Marma Rzeszów 15.09.2006
MIM Pomorza, Toruń 12.04.2005
Turniej Gwiazdkowy, Piła 17.12.2005
Finał MIM Pomorza, Toruń 08.10.2005
55 Memoriał A. Smoczyka 12.06.2005
Polonia Piùa – SKA Lwów 18.04.2004
Pilanie – Pilanom, Piła 15.10.2004
Polonia Piła – TŻ Łódź 06.06.2004
Włókniarz Czćstochowa – Unia Tarnów 18.07.2004
KM Ostrów – Start Gniezno 30.05.2004
Polonia Piła – Atlas Wrocùaw 30.03.2003
ZKŻ Zielona Góra – Kolejarz Rawicz 05.09.1999
ZKŻ Zielona Góra – Unia Tarnów 23.05.1999
Przemysław Łuczak Od Stali do Apatora – Dzieje klubu sportowego (1961-1995)
WYPISANE
Polonia Piła – Sparta Wrocław 21.05.1995 WYPISANY
Polonia Piła – Wanda Kraków 10.10.1993 WYPISANY, ZGIĘTY
Włókniarz Czćstochowa – Kronopol Zielona Góra 27.05.2007 WYPISANY
ZKŻ Zielona Góra – Polonia Piùa 19.06.2003 WYPISANY
Unia Leszno – Polonia Piła 26.05.2002 WYPISANY
gg: 3437083
mail: pinky93@o2.pl
-
-
31-10-2008, 13:18
#1341
Corsair ja bym byl zainteresowany tym programem :D niestety nie mam konta na allegro :( i nie moge zalicytowac :(
Odezwij sie do mnei jak mozesz gg 2345039
-
-
31-10-2008, 15:41
#1342
POSZUKUJĘ
Piła – Częstochowa 17.07.2000
Bydgoszcz – Piła 02.07.2000
Toruń – Piła 21.05.2000
Częstochowa – Piła 09.04.2000
Leszno – Piła 07.05.2000
Gdańsk – Piła 24.04.2000
Wrocław – Piła 18.06.2000
Toruń – Piła (p-o) 13.08.2000
Piła – Toruń 20.05.2001
Piła – Gorzów 29.07.2001
Wrocław – Piła 22.07.2001
Bydgoszcz – Piła 06.05.2001
Leszno – Piła 05.08.2001
Leszno – Piła (p-o) 02.09.2001
Wrocław - Piła 30.06.2002
Toruń - Piła 21.07.2002
Piła - Gdańsk (p-o) 25.09.2002
Gdańsk - Piła 14.04.2002
Częstochowa - Piła 01.05.2002
1/2 Krajowych Eliminacji IMŚJ, Piła 09.04.2002
Częstochowa - Piła 13.07.2003
Toruń - Piła 18.05.2003
Bydgoszcz - Piła 11.05.2003
Rawicz - Piła 09.05.2004
Lwów - Piła 28.07.2004
Kraków – Piła 15.05.2005
Daugavpils – Piła 21.07.2005
Równe – Piła 17.04.2005
Równe – Piła 14.08.2005
Opole – Piła 23.04.2006
Równe – Piła 21.05.2006
Miscolc – Piła 19.08.2006
Rawicz – Piła 18.06.2006
POSZUKUJĘ
Wymienię bądź kupię.
gg: 3437083
mail: pinky93@o2.pl
-
-
31-10-2008, 21:26
#1343
Poszukuje meczów zuzlowych Sparty Wrocław z lat 1995-2001
-
-
01-11-2008, 21:47
#1344
Użytkownik
David195
Chodzi tobie o zapis video czy programy?
-
-
03-11-2008, 23:39
#1345
Poszukuję zdjęcia całej drużyny APATORA z roku 1990 i 2001
Chodzi mi o zdjęcie w jak najwyższej rozdzielczości
W zamian oferuję wyniki z udziałem toruńskiej drużyny z lat 1959-2000
mój
adres e-mail
elmoro@poczta.fm
-
-
05-11-2008, 10:24
#1346
-
-
07-11-2008, 16:36
#1347
skupuję vlepki ! kontakt na pw !
-
-
07-11-2008, 22:58
#1348
sprzedam plastrony związane z Unią Leszno
http://i34.tinypic.com/25ow5qr.jpg
chętnych zapraszam na maila:
qubis@leszno.org
-
-
08-11-2008, 15:50
#1349
Witam poszukuje książki A.Martynkina pt.Czarny sport z 1972 moje gg 8588733
-
-
11-11-2008, 22:28
#1350
Programy na sprzedaż
Zapraszam na allegro, tam trwa wyprzedaż moich programów.
Obecnie finały Złotego Kasku z lat 2006-1961 ponad 50 sztuk !!!
Oprócz tego publikacje (bardzo rzadkie), programy z mistrzostw europy, świata i SGP.
wkrótce pojawi się sezon 2008
http://aukcja.onet.pl/show_user_auct...hp?uid=2882469
Taka okazja już się nie powtórzy.
Na wymianę bądż sprzedaż mam programy z lat 1947-2008 głównie Polska i imprezy rangi światowej (spoza Polski)
-
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum