Witam
Szukam niewypełnonych programów:
Sparta-Falubaz Liga 2008
Stal Gorzów-Falubaz 1 runda Play off 2009
Pomóżcie
Kontakt gg 1248398
Witam
Szukam niewypełnonych programów:
Sparta-Falubaz Liga 2008
Stal Gorzów-Falubaz 1 runda Play off 2009
Pomóżcie
Kontakt gg 1248398
Zegary z logami klubow.
http://www.allegro.pl/item916998301_...we_okazja.html
ostatnie godziny, zapraszam!
Filip Sitera speedway- Nowa, oficjalna bluza teamu żużlowca
http://www.allegro.pl/item906121478_...uza_zuzel.html
Metodyka szkolenia i zagadnienia wybrane w sporcie żużlowym
UNIKAT!!!
[url]http://www.allegro.pl/item922913209_zuzel_metodyka_szkolenia_pzm_1975_ro k.html
Mam taką samą, w lepszym stanie.Metodyka szkolenia i zagadnienia wybrane w sporcie żużlowym
UNIKAT!!!
http://www.allegro.pl/item922913209_..._1975_rok.html
I sprzedam ją dużo taniej :)
Alterego a po ile byś ją pchnął, bo może ja będę chętny?
Połowę ceny tamtej z Allegro
+ 6 zł koszty przesyłki
Chyba, że poczekasz i spotkamy się w ZG.
AlterEgo możesz mi podać do siebie kontakt? bo wysłałem Ci meila parę dni temu i nie mam odpowiedzi, a tej książki szukam od dłuższego czasu.
unikatowa czapeczka Rickardssona
http://allegro.pl/show_item.php?item=928362066
Aukcja 1000-a egzemplarzy Tygodnika Żużlowego.Wszyściutkie numery po kolei od nr.30 do obecnego. Gazety są w stanie idealnym. Prawdziwa gratka dla fanów czarnego sportu. Możliwość dostarczenia w wiele miejsc Polski ( po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) GRATIS!!!. Aukcja dotyczy sprzedaży TYLKO całego kompletu. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=929444166
plastron Romana Jankowskiego
http://www.allegro.pl/item941470641_...kowskiego.html
plastron Rafała Dobruckiego
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=931848246
Oryginalna tablica Richarda Sweetmana, wschodzącej gwiazdy Australijskiego Speedway'a, zawodnika Unii Leszno i Birmingham Brummies.
http://allegro.pl/show_item.php?item=943681388
szukam figurek żuzlowców już nie jeżdzących i nowych, na wymianę mam niewypisane programy z Leszna, gg 6481168, mleczko85@op.pl
Fajne aukcje na allegro:
Plastron Stali
http://allegro.pl/item946140637_plastron_stali_gorzow_z_lat_2008_200 9.html
Memoriał Jancarza plastron - Jaguś
http://allegro.pl/item946140671_plastron_wieslawa_jagusia_z_memorial u_jancarza.html
Proporczyk Stali Gorzów z 1975 roku
http://allegro.pl/item946140812_pamiatkowy_proporczyk_stali_gorzow_z _roku_1975.html
Proporczyk z memoriału Smoczyka -1983 rok
http://allegro.pl/item946140778_unikatowy_proporczyk_xxxiii_memorial u_alfreda_smo.html
Proporczyk Stali Gorzów z początku lat osiemdziesiątych
http://allegro.pl/item946140743_historyczny_proporczyk_stali_gorzow. html
Memoriał Jancarza - plastron Ruud
http://allegro.pl/item946140575_oryginalny_plastron_davida_ruuda_z_m emorialu.html
Historyczna torba z wizerunkiem Jancarza
http://allegro.pl/item946140497_pamiatkowa_torba_z_wizerunkiem_edwar da_jancarza.html
Koszulka Klubowa
http://allegro.pl/item946140433_klubowa_koszulka_stali_gorzow.html
Koszulka GUKS Speedway
http://allegro.pl/item946140393_koszulka_guks_speewdway_wawrow.html
Gryf (rogi) Stal Gorzów
http://allegro.pl/item946140319_gryf_rogi_motocykla_zuzlowego_stal_g orzow.html
Czapka Grega Hancocka
http://allegro.pl/item946140258_czapka_grega_hancocka.html
Bluza Tomasza Gapińskiego
http://allegro.pl/item946140144_zuzlowa_bluza_tomasza_gapinskiego.ht ml
Pozdrawiam
Witam posiadam mnóstwo kaset VHS z wielkimi imprezami żużlowymi.
Są to unikaty m.in wszystkie rundy GP 1995-1999 wraz polskim komentarzem. Transmisje całościowe jedna runda na jednej kasecie (najczęściej 240minut)
Dodatkowo posiadam sporą kolekcję kaset z meczami żużlowymi z lat 2001-2009.Często kilka meczy na jednej kasecie.
Sa tam także różnego typu imprezy jak IMP ( 1994,96,98,99,01,03,05,08,09)
DPŚ, IMŚJ, MPPK, IMPJ i wiele wiele innych.
W razie pytań proszę o kontakt:
email: adambacia@wp.pl
gg: 8887196 (najczęsciej niewidoczny więc poprostu proszę pisać)
W sumie jest to około 150 kaset.
Cena ok. 5zł od kasety , w wypadku zakupu większej ilości możliwe negocjacje :)
Witam
posiadm mnóstwo nagran z imprez żużlowych na DVD jesteś zainteresowany napisz wykaz przesle na emeill
--------------------------------------------------------------------------------
http://www.allegro.pl/ite...rocie_1983.html
http://www.allegro.pl/ite..._2009_dmsj.html
http://www.allegro.pl/ite...ach_czechy.html
http://www.allegro.pl/ite...05_04_2009.html
http://www.allegro.pl/ite...30_08_2009.html
http://www.allegro.pl/ite...19_07_2009.html
http://www.allegro.pl/ite...03_08_2008.html
http://www.allegro.pl/ite...24_08_2008.html
http://www.allegro.pl/ite...03_05_2009.html
http://www.allegro.pl/ite...13_04_2009.html
http://www.allegro.pl/ite...10_05_2009.html
http://www.allegro.pl/ite...26_07_2009.html
http://www.allegro.pl/ite...18_06_2000.html
http://www.allegro.pl/ite...006_leszno.html
Jeśli ktoś chciałby odsprzedać Tygodnik Żużlowy:
- rocznik 1994
- rocznik 1995
- rocznik 1996
- rocznik 1997
- rocznik 1998
- rocznik 2002
- rocznik 2003
chętnie odkupię gg:4925114 (ukryty)
Witam,mam do sprzedania Tygodniki Żużlowe od numeru 30 do obecnego czyli numeru 1010 zapraszam na aukcję http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=970416663
http://www.allegro.pl/item972526770_...speedwaya.html
VLEPKI - RYCERZE SPEEDWAYA
Program z barazu oraz finału SWC 2009 - Leszno:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=981635209
Już teraz zapraszam do zakupu :)
Kupię plastrony:
- Tony'ego Rickardssona z Grand Prix
- Andresa Jonssona z Grand Prix
- Tony'ego Rickardssona z jego pożegnalnego turnieju ("Final Lap")
Kontakt: szymon001@wp.pl
POSZUKUJE CHĘTNYCH DO WYMIANY PROGRAMAMI Z IMPREZ ŻUŻLOWYCH Z SEZONU 2010
POSIADAM TAKZE BARDZO DUZO PROGRAMÓW DO WYMIANY A LAT UBIEGŁYCH
ZAINTERESOWANYCH PROSZE PISAĆ NA emeill fan138@wp.pl
szukam następujących programów:
31.05.2009 Grudziądz - Ostrów
05.07.2009 Rybnik - Ostrów
06.09.2009 Grudziądz - Ostrów
Sprzedam lub wymienię następujące nagrania żużlowe na dvd:
07.11.1993 Łańcuch herbowy miasta Ostrowa
24.07.1994 Iskra Ostrów - RKM Rybnik
07.08.1994 Wanda Kraków - Iskra Ostrów
21.8.1994 Iskra Ostrów - Polonia Piła
23.10.1994 Łańcuch herbowy miasta Ostrowa
19.05.1996 Zielona Góra - Iskra Ostrów
06.06.1996 Iskra Ostrów - Unia Leszno (+ pożegnanie Rifa Saitgariejewa z Ostrowem)
07.09.1997 GKM Grudziądz - Iskra Ostrów
28.09.1997 RKM Rybnik - Iskra Ostrów (+ feta kibiców w Rybniku i pod klubem w Ostrowie)
05.04.1998 Iskra Ostrów - Van Pur Rzeszów
28.06.1998 Iskra Ostrów - Polonia Bydgoszcz
16.05.1999 Iskra Ostrów - Zkż Zielona Góra
11.07.1999 Iskra Ostrów - Włókniarz Częstochowa
11.06.2000 Iskra Ostrów - Zkż Zielona Góra
15.08.2003 Finał IMP
kontakt:grzegosw@o2.pl bądź gg:7099338(pisać nawet jak jestem niedostępny napewno odpisze!)
Witam.
Mam na sprzedaż Tygodniki żużlowe
TŻ 1991 - nr 19-22, 24-31, 33-48, 50, 52-55 - 20 zł
TŻ 1992 - nr 70,72-74,76, 77, 79, 82,87-89,91, 94-96,99 - 25zł
TZ 1993 - nr 120,122,127-152 - 35zł
TZ 1994 - 176-193 - 25 zł
TZ 1995 1997 - nr 236,238,251 329,330,335,339,340-343 - 20zł
TZ 2004 - 24 nr + swiat zuzla (skarb kibica) - 35zł
Razem wychodzi 160zł. Jeżeli ktoś zainteresowany całością to będzie DUŻA zniżka :). Wszelkie informacje PW bądz mail: maciej16_691@interia.pl
zdjęcia:
http://i41.tinypic.com/rjqmg2.jpg
http://i39.tinypic.com/11tpen5.jpg
http://i40.tinypic.com/m9rb0h.jpg
http://i41.tinypic.com/wu4i29.jpg
http://i42.tinypic.com/8vq0zk.jpg
http://i43.tinypic.com/2zf8t9e.jpg
Witam mam do sprzedania Tygodniki Żużlowe od numeru 30 z dn.23.06.1991r do obecnego numeru 1012 z dn.11.06.2010 czyli 982 gazetki w stanie b.dobrym bez żadnych ubytków wszyściutkie po kolei.Możliwy transport w wiele miejsc w Polsce gratis.Sprzedam tylko cały komplet.Cena ok.750zł lub czekam na propozycje na adres dario66@interia.pl
Wystawione na allegro - ceny troszeczke obniżone :)
http://allegro.pl/item991297046_tygodniki_zuzlowe_1991_rarytas.html
http://allegro.pl/item991297067_tygodniki_zuzlowe_1992_rarytas.html
http://allegro.pl/item991297078_tygodniki_zuzlowe_1993_rarytas.html
http://allegro.pl/item993065007_tygodniki_zuzlowe_1994_rarytas.html
http://allegro.pl/item993067307_tygodniki_zuzlowe_1995_i_1997_raryta s.html
http://allegro.pl/item993079744_tygodniki_zuzlowe_2004.html
zapraszamy do licytacji http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12822901
Witam,
Mam następujące programu żużlowe do sprzedania:
Drużynowy Puchar Świata – 16.07.2009/18.07.2009r. baraż/finał, czysty, stan idealny
Caelum Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra – 03.08.2008r., czysty, stan idealny
X Memoriał Edwarda Jancarza Gorzów Wlkp. – 16.05.2008r., wypisany, stan dobry
Stal Gorzów – Intar Lazur Ostrów – 16.09.2007r. (finał play off), wypisany, stan bardzo dobry
Stal Gorzów – Intar Lazur Ostrów – 30.09.2007r. (finał play off), wypisany, stan bardzo dobry
Intar Dartom Ostrów – Mart RTV AGD Gorzów – 10.04.2005r., czysty, stan idealny
10 lat Minispeedwaya GUKS Speedway Wawrów (Gorzów Wlkp.) – 23.06.2001r., wypisany, stan bardzo dobry
Mars RTV AGD Gorzów – KM Intar Ostrów – 17.07.2005r., wypisany, stan dobry
Stal Gorzów – RKM Rybnik – 26.08.2007r., wypisany, stan bardzo dobry
Stal Gorzów – Lotos Gdańsk – 05.08.2007r., czysty, stan dobry+
Turniej żużlowy Amatorów o Puchar Prezydenta Gorzowa z okazji 25 – lecia startów Mirosława Daniszewskiego (Gorzów Wlkp.) – 21.10.2007r. – wypisany, stan bardzo dobry
Mars RTV AGD Gorzów – RKM Rybnik – 17.04.2005r. – czysty, stan dobry
Pergo Gorzów – Amator Adriana Toruń – 05.08.2001r., wypisany, stan dobry
ZKŻ Quick Mix Zielona Góra – TŻ Sipma Lublin – 17.10.2004r., wypisany, stan bardzo dobry
XXVII Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych (Bydgoszcz) – 30.03.2008r., wypisany, stan bardzo dobry
Stal Gorzów – GTŻ Grudziądz – 15.04.2007r. – czysty, stan bardzo dobry
Stal Pergo Gorzów – Wybrzeże Gdańsk – 23.06.2002r., wypisany, stan bardzo dobry
Unia Tarnów – Polonia Bydgoszcz – 11.07.2004r., czysty, stan bardzo dobry
ZKŻ Quick – Mix Zielona Góra – Polonia Bydgoszcz – 09.07.2004r., wypisany, stan bardzo dobry
Stal Pergo Gorzów – WTS Atlas Wrocław – 03.05.2002r., wypisany, stan bardzo dobry
Pergo Gorzów – Polonia Bydgoszcz – 07.10.2001r., wypisany, stan bardzo dobry
Pergo Gorzów – Atlas Wrocław – 14.06.2001r., wypisany, stan bardzo dobry
Pergo Gorzów – ZKŻ Polmos Zielona Góra – 22.07.2001r., wypisany, stan bardzo dobry
Caelum Stal Gorzów – Unia Leszno – 04.05.2008r., wypisany, stan idealny
Caelum Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa – 20.04.2009r., wypisany, stan bardzo dobry
Caelum Stal Gorzów – Unibax Toruń – 08.06.2008r., wypisany, stan bardzo dobry
Caelum Stal Gorzów – Atlas Wrocław – 06.04.2008r., wypisany, stan bardzo dobry
Caelum Stal Gorzów – Marma Polskie Folie Rzeszów – 11.05.2008r., wypisany, stan bardzo dobry
Kontakt: GG - 2536502, E-mail - d.zimny@o2.pl
POSZUKUJE CHĘTNYCH DO WYMIANY PROGRAMAMI Z IMPREZ ŻUŻLOWYCH Z SEZONU 2010
POSIADAM TAKZE BARDZO DUZO PROGRAMÓW DO WYMIANY A LAT UBIEGŁYCH
ZAINTERESOWANYCH PROSZE PISAĆ NA emeill fan138@wp.pl
Zapraszam na aukcję http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=999843582
zapraszam na aukcje:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2295686
Wyjątkowa okazja do zakupu świetnych pozycji książkowych:
- Tommy Jansson. Legend who died young
- Len Silver - As luck would have it
- Booey - Around in circles
- Tragedy. Kenny Carter
- More confessions
Polecam!
Do Kibiców lubujacych się w poznawaniu histori speedwaya.
Od 1973r.zbierałem wszelkie dostępne informacje o żużlu Polskim i nie tylko. W dobie bez internetu były one wklejane do zeszytów A4. Prowadziłem te arhiwizowanie do roku 2004. Teeaz jestem w wieku w którym tródno jest mi to dzieło kontynuować. Dlatego Chętnie oddam te materiały w dobre ręce-kibica, który dzięki nim poszerzy swą wiedzę o speedwayu. Do tego dorzucę oprawione roczniki TYGODNIKA
ZUŻLOWEGO z lat 1991-1994. Proszę jedynie o osobisty odbiór z SOSNOWCA. Chętnych proszę o info na forum. Podam termin i miejsce przekazania materiałów.
DO KOLEKCJONERÓW PROGRAMÓW ŻUŻLOWYCH:
POSZUKUJE OSÓB KTÓRE CHCIAŁY BY SIĘ WYMIENIAĆ PROGRAMAMI W SEZONIE 2010. JESTEM Z GDAŃSKA I OSOBY ZAINTERESOWANE PROGRAMAMI PROSZE O KONTAKT NA GG 4789244 lub twisrer@o2.pl
Mam też sporo programów z innych lat!!!!!!!
http://www.dert.me/ftp/
Możliwy odbiór osobisty podczas GP w Lesznie.
więcej info pod nr: 605 657 868
Witam wszystkich.
Pilnie poszukuję dzianego szala Orła Łódź oraz Wandy Kraków. Jeśli ktoś ma na zbyciu i może odsprzedać to proszę o kontakt.
Pozdrawiam.
Witam. Mam na sprzedaż kilkaset programów żużlowych z całej Europy, z zawodów rozegranych w przeciągu ostatnich 30 lat. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem gg: 3437083, podeślę wtedy listę na sprzedaż. Pozdrawiam.
Witam,
Mam na wymianę kilkanaście programów żużlowych z całej Polski. Do końca tego sezonu będę miał na wymianę całą kolekcję 2010 z Ostrowa Wielkopolskiego, jednak na tą chwilę mogę wymienić się następującymi programami:
56. Turniej o Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego x2 A4 (2008)
VII Turniej o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego (2008)
Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Leszno (2006)
Lotos Gdańsk - Intar Lazur Ostrów (2008)
Unia Leszno - KM Ostrów Wielkopolski (2008) - sparing
Lotos Gdańsk - RKM Rybnik (2008)
Unia Leszno - Złomrex Włókniarz Częstochowa (2007) - Play-off
KM Intar Przegląd Żużlowy.pl - KŻ Kolejarz Opole (2003)
KM Intar Ostrów - Marma Polskie Folie Rzeszów (2004)
IV Turniej o Puchar Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego (2005)
ŻKS Ostrovia - Kolejarz Rawicz (2010)
ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Intar Lazur Ostrów Wlkp. (2006) - Play-off
Kontakt: hubirx@gazeta.pl
gg: 1542614
Pozdrawiam.
DO KOLEKCJONERÓW PROGRAMÓW ŻUŻLOWYCH:
POSZUKUJE OSÓB KTÓRE CHCIAŁY BY SIĘ WYMIENIAĆ PROGRAMAMI W SEZONIE 2010. JESTEM Z GDAŃSKA I OSOBY ZAINTERESOWANE PROGRAMAMI PROSZE O KONTAKT NA GG 4789244 lub twisrer@o2.pl
Mam też sporo programów z innych lat!!!!!!!
DATA SPOTKANIE RANGA MIASTO
25.03.84 KRYTERIUM ASÓW TURNIEJ BYDGOSZCZ W
23.09.84 GNIEZNO - GKS DMP GNIEZNO W
26.05.85 TURNIEJ O PUCHAR RZEMIOSŁA TURNIEJ GNIEZNO W
10.10.85 MEMORIAŁ NAZIMKA MEMORIAŁ RZESZÓW W
20.09.86 TURNIEJ O PUCHAR KLUBU KIBICA TURNIEJ RZESZÓW C
31.08.86 TOW. OPOLE - VSC BEKESCSABA - GYULA ( WĘGRY ) TOW OPOLE C
23.06.87 OPOLE - CZĘSTOCHOWA DMP OPOLE W
14.05.88 OPOLE - LESZNO DMP OPOLE W/C
24.07.88 OPOLE - GKS DMP OPOLE C
23.10.88 MŁODZIEŻOWY TURNIEJ INDYWIDUALNY TURNIEJ LESZNO C
27.03.89 GKS - RYBNIK DMP GDAŃSK W
09.04.89 GKS - BYDGOSZCZ DMP GDAŃSK W
29.04.89 BYDGOSZCZ - RYBNIK DMP BYDGOSZCZ c
28.05.89 CZĘSTOCHOWA - GRUDZIĄDZ DMP CZĘSTOCHOWA w/C
09.07.89 GKS - OSTRÓW DMP GDAŃSK W
16.07.89 MDMP MDMP BYDGOSZCZ C
21.07.89 RYBNIK - GKS DMP RYBNIK C
30.07.89 MIĘDZYNARODOWY INDYWIDUALNY TURNIEJ ŻUŻLOWY TURNIEJ BYDGOSZCZ C
17.08.89 LESZNO - RYBNIK DMP LESZNO w
20.08.89 LESZNO - OSTRÓW DMP LESZNO C
10.09.89 GKS - TARNÓW DMP GDAŃSK W
01.10.89 BYDGOSZCZ - ZKZ DMP BYDGOSZCZ C
08.10.89 RZESZÓW - RYBNIK DMP RZESZÓW C
14.10.89 INDYWIDUALNY TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY PUCHAR SZEFA WUSW TURNIEJ BYDGOSZCZ C
22.10.89 INDYWIDUALNY TURNIEJ O PUCHAR TEMPA TURNIEJ KROSNO C
22.04.90 GKS - GNIEZNO DMP GDAŃSK W
03.05.90 TURNIEJ o PUCHAR WOJEWODY BYDGOSKIEGO TURNIEJ BYDGOSZCZ C
13.05.90 GKS - OSTRÓW DMP GDAŃSK W
13.05.90 RZESZÓW - GORZÓW DMP RZESZÓW C
17.05.90 TOW. BYDGOSZCZ - GRUDZIĄDZ TOW BYDGOSZCZ C
07.06.90 RZESZÓW - ZKZ DMP RZESZÓW C
07.07.90 4-MECZ TURNIEJ BYDGOSZCZ C
07.07.90 TOW RZESZÓW - IPSWICH TOW RZESZÓW C
29.07.90 RZESZÓW - LESZNO DMP RZESZÓW C
05.08.90 MEMORIAŁ NAZIMKA MEMORIAŁ RZESZÓW C
16.09.90 RZESZÓW - LUBLIN DMP RZESZÓW C
02.10.90 TOW. BYDGOSZCZ - AUTOAGREGATCZIK POŁTAWA TOW BYDGOSZCZ W
01.04.91 RZESZÓW - CZĘSTOCHOWA DMP RZESZÓW C
09.05.91 IMP 1/4 IMP RZESZÓW C
19.05.91 10 LECIE STARTÓW JANUSZA STACHYRY TURNIEJ RZESZÓW C
23.05.91 INDYWIDUALNY TURNIEJ MŁODZIEŻOWY MŁODZ RZESZÓW C
04.07.91 OSTRÓW - RZESZÓW DMP OSTRÓW C
25.07.91 IMP 1/2 IMP OPOLE C
11.08.91 OPOLE - KROSO DMP OPOLE w/C
21.03.92 TOW. PIŁA - GORZÓW TOW PIŁA C
12.04.92 4-MECZ MŁODZ OSTRÓW C
20.04.92 RZESZÓW - GKS DMP RZESZÓW C
23.04.92 DPP DPP RZESZÓW C
23.04.92 DPP DPP OSTRÓW C
29.04.92 GKS - LESZNO DPP GDAŃSK W
01.05.92 GKS - TORUŃ DMP GDAŃSK W
01.05.92 OSTRÓW - VICTORIA ROLNICKI MACHOWA DMP OSTRÓW C
03.05.92 OPOLE - RYBNIK DMP OPOLE w/C
07.05.92 MDMP MDMP OSTRÓW C
14.05.92 GKS - CZĘSTOCHOWA DMP GDAŃSK W
31.05.92 TOW. OSTRÓW - WROCŁAW TOW OSTRÓW C
11.06.92 GKS - TARNÓW DMP GDAŃSK W
11.06.92 GNIEZNO - OSTRÓW DMP RZESZÓW C
11.06.92 RZESZÓW - ZKZ DMP RZESZÓW C
19.07.92 OSTRÓW - KROSNO DMP OSTRÓW C
09.08.92 RZESZÓW - CZĘSTOCHOWA DMP RZESZÓW C
19.08.92 IMP 1/2 IMP RZESZÓW C
01.09.92 MMPPK 1/2 MMPPK OSTRÓW C
13.09.92 GKS - WROCŁAW DMP GDAŃSK W
13.09.92 RZESZÓW - TORUŃ DMP RZESZÓW C
25.10.92 MEMORIAŁ NAZIMKA MEMORIAŁ RZESZÓW C
28.03.93 GKS - OSTRÓW DMP GDAŃSK C
12.04.93 GKS - GRUDZIĄDZ DMP GDAŃSK W
15.04.93 MPPK EL. MPPK OPOLE W
18.04.93 RZESZÓW - TARNÓW DMP RZESZÓW C
03.05.93 GKS - KROSNO DMP GDAŃSK C
03.05.93 RZESZÓW - GORZÓW DMP RZESZÓW C
30.05.93 OPOLE - GKS DMP OPOLE
03.05.93 GKS - GORZÓW DPP GDAŃSK W
10.06.93 GKS - ŚWIĘTOCHŁOWICE DMP GDAŃSK W
27.06.93 MEMORIAŁ NAZIMKA MEMORIAŁ RZESZÓW C
27.06.93 DMŚ GR.B DMŚ TORUŃ C
18.07.93 GKS - PIŁA DMP GDAŃSK W
18.07.93 ZKZ - WROCŁAW DMP ZKZ C
29.07.93 RZESZÓW - RYBNIK DMP RZESZÓW C
03.08.93 IMP 1/4 IMP RZESZÓW C
17.08.93 SK 1/2 SK RZESZÓW C
26.08.93 MDMP MDMP RZESZÓW C
29.08.93 RZESZÓW - WROCŁAW DMP RZESZÓW C
12.09.93 GKS - CZĘSTOCHOWA DMP GDAŃSK W
26.09.93 RZESZÓW - LUBLIN DMP RZESZÓW C
03.10.93 GKS - GNIEZNO DMP GDAŃSK W
27.03.94 TOW. CZĘSTOCHOWA - GNIEZNO TOW CZĘSTOCHOWA C
17.04.94 GKS - LESZNO DMP GDAŃSK W
15.05.94 MEMORIAŁ NAZIMKA MEMORIAŁ RZESZÓW C
29.05.94 GKS - TORUŃ DMP GDAŃSK W
29.05.94 ŚWIĘTOCHŁOWICE - OPOLE DMP ŚWIĘTOCHŁOWICE C
02.06.94 GKS - ZKZ DMP GDAŃSK W
02.06.94 RZWSZÓW - RYBMIK DMP RZESZÓW C
19.06.94 GKS - LUBLIN DMP GDAŃSK W
19.06.94 RZESZÓW - GRUDZIĄDZ DMP RZESZÓW C
03.07.94 RZESZÓW - OSTRÓW DMP RZESZÓW C
19.07.94 DPP DPP RZESZÓW C
24.07.94 GKS - TARNÓW DMP GDAŃSK W
26.07.94 MDMP MDMP RZESZÓW C
31.07.94 MM MAŁOPOLSKI MŁODZ RZESZÓW C
14.08.94 INDYWIDUALNY TURNIEJ ŻUŻLOWY "DOMINIK CAMEL CUP 94" TURNIEJ GDAŃSK W
21.08.94 GKS - GORZÓW DMP GDAŃSK W
28.08.94 RZESZÓW - PIŁA DMP RZESZÓW C
08.09.94 MDMP MDMP OSTRÓW C
11.09.94 RZESZÓW - GNIEZNO DMP RZESZÓW C
20.09.94 MIM OKRĘGU POZNAŃSKIEGO MŁODZ POZNAŃ C
09.10.94 DPP FINAŁ DPP CZĘSTOCHOWA C
14.10.94 TURNIEJ KWALFIKACYJNY DO KADRY NARODOWEJ JUNIORÓW MŁODZ CZĘSTOCHOWA C
29.10.94 GKS - OLIMP PRAGA TOW GDAŃSK W
09.04.95 GKS - GORZÓW DMP GDAŃSK W
23.04.95 TURNIEJ PAR TURNIEJ OSTRÓW C
30.04.95 GKS - LUBLIN DMP GDAŃSK W
06.05.95 CAMEL CUP TURNIEJ GDAŃSK W
21.05.95 GKS - CZĘSTOCHOWA DMP GDAŃSK W
28.05.95 GKS - TORUŃ DMP GDAŃSK W
06.06.95 MDMP MDMP OSTRÓW C
15.06.95 TURNIEJ I OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY FESTIWALOWY TURNIEJ OPOLE C
02.07.95 GKS - TARNÓW DMP GDAŃSK W
27.08.95 GKS - BYDGOSZCZ DMP GDAŃSK W
17.09.95 GKS - WROCŁAW DMP GDAŃSK W
14.09.95 MŁODZIEŻOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA OKRĘGU POZNAŃSKIEGO MŁODZ OSTRÓW
21.10.95 POŁUDNIE - PÓŁNOC TURNIEJ LESZNO C
28.10.95 4-MECZ TURNIEJ GORZÓW C
14.04.96 GKS - OSTRÓW DMP GDAŃSK W
14.04.96 RAWICZ - ŚWIĘTOCHŁOWICE DMP RAWICZ C
21.04.96 GKS - RYBNIK DMP GDAŃSK W
21.04.96 ŚWIĘTOCHŁOWICE - OPOLE DMP ŚWIĘTOCHŁOWICE C
24.04.96 RAWICZ - OPOLE DMP RAWICZ W
01.05.96 GKS - RAWICZ DMP GDAŃSK W
19.05.96 RAWICZ - KROSNO DMP RAWICZ C
04.06.96 MDMP MDMP GNIEZNO C
20.06.96 MMPPK FINAŁ MMPPK LESZNO C
23.06.96 CZĘSTOCHOWA - GRUDZIĄDZ DMP CZĘSTOCHOWA C
23.06.96 RAWICZ - ZKZ DMP RAWICZ C
30.06.96 CZĘSTOCHOWA - RZESZÓW DMP CZĘSTOCHOWA C
14.07.96 IMŚJ 1/2 IMŚJ LESZNO C
21.07.96 CZĘSTOCHOWA - GORZÓW DMP CZĘSTOCHOWA C
04.08.96 KROSNO - RAWICZ MDMP KROSNO C
11.08.96 RAWICZ - GKS DMP RAWICZ C
01.09.96 RAWICZ - KRAKÓW DMP RAWICZ C
22.09.96 RAWICZ - LESZNO DMP RAWICZ C
15.10.96 TURNIEJ KWALFIKACYJNY DO KADRY NARODOWEJ JUNIORÓW MŁODZ LESZNO C
31.03.97 PIŁA - BYDGOSZCZ DMP PIŁA C
31.03.97 CZĘSTOCHOWA - RZESZÓW DMP CZĘSTOCHOWA C
31.03.97 TOW. OPOLE - PSK OLYMP PRAGA TOW OPOLE C
13.04.97 CZĘSTOCHOWA - BYDGOSZCZ DMP CZĘSTOCHOWA C
27.04.97 CZĘSTOCHOWA - PIŁA DMP CZĘSTOCHOWA C
04.05.97 RAWICZ - RZESZÓW II DMP RAWICZ C
14.05.97 4-MECZ MŁODZIEŻOWY MŁODZ LESZNO C
06.06.97 TOW. OPOLE - CZĘSTOCHOWA TOW OPOLE C
06.06.97 MIP OKRĘGU POZNAŃSKIEGO MŁODZ LESZNO C
08.06.97 TURNIEJ PAR TURNIEJ RAWICZ C
19.06.97 TOW. OPOLE - CZĘSTOCHOWA TOW OPOLE C
06.07.97 CZĘSTOCHOWA - ZKZ DMP CZĘSTOCHOWA C
06.07.97 RAWICZ - GRUDZIĄDZ DMP RAWICZ C
31.07.97 MIĘDZYNARODOWY INDYWIDUALNY TURNIEJ ŻUŻLOWY TURNIEJ OSTRÓW C
31.08.97 CZĘSTOCHOWA - WROCŁAW DMP CZĘSTOCHOWA C
31.08.97 LESZNO - GNIEZNO DMP LESZNO C
01.09.97 RAWICZ - KRAKÓW DMP RAWICZ C
07.09.97 GNIEZNO - TORUŃ DMP GNIEZNO C
11.09.97 SK FINAŁ SK LESZNO C
09.04.98 IMŚJ 1/2 EL. KRAJ. IMŚJ LESZNO C
09.05.98 MŁODZIEŻOWY INDYWIDUALNY PUCHAR OKRĘGU POZNAŃSKIEGO MŁODZ LESZNO C
14.06.98 INDYWIDUALNY TURNIEJ PUCHAR PRODUCENTÓW POLSKIEJ ŻYWNOŚCI TURNIEJ LESZNO C
28.06.98 ŚWIĘTOCHŁOWICE - GKS DMP ŚWIĘTOCHŁOWICE C
30.06.98 MDMP MDMP ZKZ C
14.08.98 TOW. GORZÓW - GKS TOW GORZÓW C
08.09.98 4-MECZ MŁODZIEŻOWY MŁODZ RAWICZ C
20.09.98 RYBNIK - GKS DMP RYBNIK
04.10.98 RAWICZ - GKS DMP RAWICZ C
28.07.99 MDMP MDMP CZĘSTOCHOWA C
15.08.99 LESZNO - GKS DMP LESZNO C
12.09.99 GKS - PIŁA DMP GDAŃSK A5
16.04.00 GORZÓW - GKS DMP GORZÓW W
20.04.00 RYBNIK - LUKOIL BASZKORTOSTAN TOW RYBNIK C
03.06.00 4-MECZ SZKOLENIOWY MŁODZ CZĘSTOCHOWA C
18.06.00 CZĘSTOCHOWA - GKS DMP CZĘSTOCHOWA C
27.06.00 MIMP 1/2 MIMP ŁÓDŹ C
26.08.00 INDYWIDUALNY TURNIEJ MŁODZIEŻOWY MŁODZ RYBNIK C
29.08.00 MDMP MDMP OSTRÓW C
31.08.00 4-MECZ MŁODZIEŻOWY MŁODZ LESZNO C
09.09.00 SPEEDWAY GALA TURNIEJ LESZNO W
24.09.00 LESZNO - GKS DMP LESZNO W
08.04.01 INDYWIDUALNY TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY PUCHAR WIOSNY TURNIEJ OSTRÓW C
15.05.01 MDMP MDMP LESZNO C
15.05.01 MDMP MDMP CZĘSTOCHOWA C
16.06.01 4 - MECZ MŁODZIEŻOWY MŁODZ CZĘSTOCHOWA C
12.08.01 ŻUŻLOWY PIKNIK Z ISKRĄ TURNIEJ OSTRÓW C
18.08.01 GP GP CZECHY A4W
16.09.01 LESZNO - ZKŻ DMP LESZNO C
30.09.01 MEMORIAŁ SAITGARIEJEWA MEMORIAŁ OSTRÓW C
14.10.01 OSTRÓW - OPOLE DMP OSTRÓW C
01.04.02 GKS - BYDGOSZCZ DMP GDAŃSK W/C
01.04.02 TURNIEJ PAR TURNIEJ OSTRÓW C
11.04.02 IME 1/2 EL. KRAJ. IME OPOLE C
01.05.02 GKS - GORZÓW DMP GDAŃSK C/W
30.06.02 GKS - CZĘSTOCHOWA DMP GDAŃSK W
21.07.02 GKS - LESZNO DMP GDAŃSK W
12.09.02 MIM POMORZA MŁODZ GRUDZIĄDZ C
14.09.02 GP GP GORZÓW A4W
29.09.02 GKS - GORZÓW DMP GDAŃSK
16.10.02 ZAKOŃCZENIE SEZONU TURNIEJ OSTRÓW C
04.04.03 TURNIRJ INDYWIDUALNY WIOSNA 2003 TURNIEJ OSTRÓW C
06.04.03 RYBNIK - TARNÓW DMP RYBNIK C
06.04.03 GKS - PIŁA DMP GDAŃSK W
15.06.03 MEMORIAŁ SAITGARIEJEWA MEMORIAŁ OSTRÓW C
10.08.03 RYBNIK - GORZÓW DMP RYBNIK C
13.09.03 MDM WIELKOPOLSKI MŁODZ GNIEZNO C
21.09.03 RYBNIK - TARNÓW DMP RYBNIK C
21.03.04 GKS - BROVST TOW GDAŃSK C
28.03.04 TURNIEJ PAR TURNIEJ GNIEZNO C
30.03.04 TURNIEJ INDYWIDUALNY TURNIEJ OSTRÓW C
04.04.04 GKS - GNIEZNO DMP GDAŃSK C
18.04.04 GKS - OSTRÓW DMP GDAŃSK C
21.04.04 IME 1/2 EL. KRAJ. IME GRUDZIĄDZ C
03.05.04 GKS - GORZÓW DMP GDAŃSK C
08.05.04 IM POMORZA TURNIEJ GRUDZIĄDZ C
11.05.04 MMPPK 1/2 MMPPK PIŁA C
11.05.04 MMPPK 1/2 MMPPK LUBLIN W
13.05.04 MEMORIAŁ BIAŁKA I MARASZKA MEMORIAŁ GDAŃSK C
16.05.04 GKS - LUBLIN DMP GDAŃSK C
25.05.04 MIM POMORZA MŁODZ GNIEZNO C
27.05.04 MDMP MDMP ZKZ C
03.06.04 IMP 1/4 IMP ŁÓDŹ C
08.06.04 MMPK POMORZA MŁODZ GDAŃSK C
10.06.04 MEMORIAŁ SAITGARIEJEWA MEMORIAŁ OSTRÓW C
15.06.04 MDMP MDMP ŁÓDŹ C
01.07.04 MPPK 1/4 MPPK ŁÓDŹ C
01.07.04 MPPK 1/4 MPPK RAWICZ C
09.07.04 GKS - RZESZÓW DMP GDAŃSK C
13.07.04 INDYWIDUALNY TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW MŁODZ GNIEZNO C
14.07.04 INDYWIDUALNY TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW MŁODZ GNIEZNO C
27.07.04 SK 1/2 SK OSTRÓW C
29.07.04 WIECZUR Z LOTOSEM DOMINIK SPEEDWAY NIGHT TURNIEJ GDAŃSK C
03.08.04 MMP POMORZA MŁODZ GNIEZNO C
08.08.04 GKS - LUBLIN DMP GDAŃSK C
14.08.04 TURNIEJ POŻEGNALNY ADAMA JAZIEWICZA TURNIEJ OSTRÓW C
28.03.05 KRYTERIUM ASÓW TURNIEJ BYDGOSZCZ C
12.04.05 IME 1/2 EL. KRAJ. IME KRAKÓW C
12.05.05 MDMP MDMP GDAŃSK C
12.05.05 MDMP MDMP OPOLE C
18.05.05 MDM WIELKOPOLSKI MŁODZ RAWICZ C
28.05.05 ZACHODNIA LIGA MŁODZIEŻOWA MŁODZ GORZÓW C
02.06.05 IMP 1/4 IMP RAWICZ C
19.06.05 GKS - TORUŃ DMP GDAŃSK C
19.07.05 INDYWIDUALNY TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW MŁODZ ZKZ C
20.07.05 DRUŻYNOWY TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW MŁODZ ZKZ C
30.07.05 MIM POMORZA MŁODZ OSTRÓW C
16.08.05 MDM WIELKOPOLSKI TURNIEJ OSTRÓW C
06.09.05 ZACHODNIA LIGA MŁODZIEŻOWA MŁODZ LESZNO C
30.03.06 TOW. GORZÓW - BYDGOSZCZ TOW GORZÓW C
02.04.06 TOW. GORZÓW - TARNÓW TOW GORZÓW C
02.04.06 KRYTERIUM ASÓW TURNIEJ BYDGOSZCZ C
05.04.06 TOW. GORZÓW - VMS ELIT VETLANDA TOW GORZÓW C
09.04.06 GKS - PIŁA DMP GDAŃSK C
17.04.06 DAUGAVPILIS - GKS DMP DAUGAVPILS C
20.04.06 IMŚJ FINAŁ EL. KRAJ. IMŚJ GORZÓW C
07.05.06 GKS - POZNAŃ DMP GDAŃSK C
11.05.06 MIM POMORZA MŁODZ BYDGOSZCZ C
30.05.06 MDMP MDMP GORZÓW C
01.06.06 MDMP MDMP POZNAŃ C
11.06.06 IMŚJ 1/2 IMŚJ LESZNO C
11.06.06 POLSKA - DANIA MŁODZ POZNAŃ C
16.06.06 MPPK 1/2 MPPK GORZÓW C
20.06.06 INDYWIDUALNY TURNIEJ MŁODZIEŻOWY O PUCHAR FIRMY RUSZKIEWICZ MŁODZ GNIEZNO C
22.06.06 MDMP MDMP RAWICZ C
28.06.06 INDYWIDUALNY TURNIEJ ZAPLECZA KADRY JUNIORÓW MŁODZ TORUŃ C
06.07.06 MIMP 1/2 MIMP PIŁA C
20.07.06 MDMP MDMP TORUŃ C
23.07.06 GKS - MISKOLC DMP GDAŃSK C
27.07.06 MMPPK 1/2 MMPPK GNIEZNO C
27.07.06 MMPPK 1/2 MMPPK OSTRÓW C
10.08.06 BK 1/2 BK PIŁA C
27.08.06 GORZÓW - ZKZ DMP ZKZ C
03.09.06 GKS - ŁÓDŹ DMP GDAŃSK C
24.09.06 GKS - DAUGAVPILS DMP GDAŃSK C
03.10.06 ZACHODNIA LIGA MŁODZIEŻOWA MŁODZ GORZÓW C
21.10.06 TURNIEJ O PUCHAR FIRMY HN NOWAK TURNIEJ GDAŃSK C
25.03.07 TOW. GORZÓW - ZKZ TOW GORZÓW C
28.03.07 TOW. GORZÓW - LESZNO TOW GORZÓW C
09.04.07 GKS - GORZÓW DMP GDAŃSK W
15.04.07 GORZÓW - GRUDZIĄDZ DMP GORZÓW C
20.05.07 GORZÓW - OSTRÓW DMP GORZÓW C
24.05.07 MDMP MDMP GDAŃSK C
27.05.07 KROSNO - PRAGA DMP KROSNO C
29.05.07 ML POŁUDNIOWA MŁODZ RZESZÓW C
05.06.07 MIMP 1/2 MIMP TORUŃ C
10.06.07 GORZÓW - POZNAŃ DMP GORZÓW C
16.06.07 MEMORIAŁ JANCARZA MEMORIAŁ GORZÓW A4
20.06.07 IMP 1/4 IMP ŁÓDŹ C
15.07.07 PUCHAR MACEC TURNIEJ KROSNO C
18.07.07 MDMP MDMP TORUŃ C
05.08.07 GORZÓW - GKS DMP GORZÓW C
09.08.07 MDMP MDMP GORZÓW C
19.08.07 GORZÓW - RKM DMP GORZÓW C
26.08.07 GORZÓW - RKM DMP GORZÓW C
28.08.07 ZACHODNIA LIGA MŁODZIEŻOWA MŁODZ GORZÓW C
04.09.07 SK 1/2 SK GDAŃSK C
16.09.07 GORZÓW - OSTRÓW DMP GORZÓW C
20.09.07 MEMORIAŁ BIAŁKA I MARASZKA MEMORIAŁ GDAŃSK C
21.09.07 MEMORIAŁ ROŻAKA I SMOLIŃSKIEGO MEMORIAŁ GNIEZNO C
28.03.08 TOW. POZNAŃ - GNIEZNO TOW GNIEZNO C
06.04.08 KROSNO - MISZKOLC DMP KROSNO C
23.04.08 IMŚJ 1/2 EL. KRAJ. IMŚJ OSTRÓW
29.04.08 MDM WIELKOPOLSKI MŁODZ OSTRÓW C
01.05.08 KROSNO - OPOLE DMP KROSNO C
04.05.08 POZNAŃ - BYDGOSZCZ DMP POZNAŃ C
04.05.08 TURNIEJ INDYWIDUALNY POLSKA 21 - CZECHY 21 TURNIEJ OPOLE C
29.05.08 MMPPK EL. MMPPK BYDGOSZCZ
05.06.08 IMP 1/4 IMP GDAŃSK C
08.06.08 GKS - POZNAŃ DMP GDAŃSK C
17.06.08 MIM POMORZA MŁODZ BYDGOSZCZ C
21.06.08 MEMORIAŁ JANCARZA MEMORIAŁ GORZÓW A4
08.07.08 MDMP MDMP OSTRÓW C
27.07.08 GKS - GRUDZIĄDZ DMP GDAŃSK C
03.08.08 GKS - BYDGOSZCZ DMP GDAŃSK C
03.08.08 OSTRÓW - POZNAŃ DMP OSTRÓW C
17.08.08 TURNIEJ O PUCHAR GDAŃSKA TURNIEJ GDAŃSK A4C
03.08.08 KROSNO - GNIEZNO DMP KROSNO C
24.08.08 ODTRÓW - GKS DMP OSTRÓW C
31.08.08 GKS - BYDGOSZCZ DMP GDAŃSK C
07.09.08 TURNIEJ PAR TURNIEJ KROSNO C
09.09.08 BK 1/2 BK OSTRÓW
21.09.08 GKS - POZNAŃ DMP GDAŃSK C
28.09.08 GKS - OSTRÓW DMP GDAŃSK C
12.10.08 GKS - RZESZÓW DMP GDAŃSK A4C
19.10.08 MEMORIAŁ SAITGARIEJEWA MEMORIAŁ OSTRÓW C
29.03.09 GKS - POZNAŃ TOW GDAŃSK C
05.04.09 GKS - TORUŃ DMP GDAŃSK C
05.04.09 RZESZÓW - OSTRÓW DMP RZESZÓW C
19.04.09 GKS - GORZÓW DMP GDAŃSK C
19.04.09 KROSNO - OPOLE DMP KROSNO C
19.04.09 RZESZÓW - GRUDZIĄDZ DMP RZESZÓW C
10.05.09 GKS - LESZNO DMP GDAŃSK C
10.05.09 KROSNO - MISZKOLC DMP KROSNO C
17.05.09 TURNIEJ PAR TURNIEJ RZESZÓW C
24.05.09 GKS - BYDGOSZCZ DMP GDAŃSK C
28.05.09 MEMORIAŁ BIAŁKA I MARASZKA MEMORIAŁ GDAŃSK C
14.06.09 GKS - CZĘSTOCHOWA DMP GDAŃSK C
21.06.09 BYDGOSZCZ - GKS DMP BYDGOSZCZ C
05.07.09 GKS - ZKZ DMP GDAŃSK C
26.07.09 GKS - WROCŁAW DMP GDAŃSK C
26.07.09 KROSNO - RAWICZ DMP KROSNO C
23.08.09 PUCHAR GDAŃSKA TURNIEJ GDAŃSK C
30.08.09 KROSNO - ŁÓDŹ DMP KROSNO C
13.09.09 KROSNO - LUBLIN DMP KROSNO C
13.09.09 GKS - WROCŁAW DMP GDAŃSK C
18.10.09 TURNIEJ PAR TURNIEJ GDAŃSK C
28.03.10 TOW. GKS - GRUDZIĄDZ TOW GDAŃSK C
07.04.10 IMŚJ FIN. EL. KRAJ IMŚJ GDAŃSK C
09.04.10 TOW. GKS - ZKZ TOW GDAŃSK C
20.04.10 ZK 1/2 ZK GDAŃSK C
27.04.10 POMORSKA LIGA JUNIORÓW MŁODZ GDAŃSK C
02.05.10 GKS - RZESZÓW DMP GDAŃSK C
http://www.allegro.pl/item1028046141...az_vlepki.html
NAJNOWSZE VLEPY FALUBAZU
Serdecznie zapraszam na aukcję
http://aukcja.onet.pl/item1030599718_tygodnik_zuzlowy_ok1000_numerow.htm l
DO KOLEKCJONERÓW PROGRAMÓW ŻUŻLOWYCH:
POSZUKUJE OSÓB KTÓRE CHCIAŁY BY SIĘ WYMIENIAĆ PROGRAMAMI W SEZONIE 2010. JESTEM Z GDAŃSKA I OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZE O KONTAKT NA GG 4789244 lub twisrer@o2.pl
Będą to naprawdę Ciekawe programy, które wymienię na cokolwiek:
28.03.10 TOW. GKS - GRUDZIĄDZ TOW GDAŃSK C
07.04.10 IMŚJ FIN. EL. KRAJ IMŚJ GDAŃSK C
09.04.10 TOW. GKS - ZKZ TOW GDAŃSK C
20.04.10 ZK 1/2 ZK GDAŃSK C
27.04.10 POMORSKA LIGA JUNIORÓW MŁODZ GDAŃSK C
02.05.10 GKS - RZESZÓW DMP GDAŃSK C
15.05.2010 Runda Kwalifikacyjna IMŚJ
17.o7.2010 FINAŁ IMŚJ
01.06.2010 ½ Srebrny Kask
Puchar Gdańska
I wiele innych znakomitych imprez
Mam też sporo programów z innych lat!!!!!!!
http://www.allegro.pl/item1039703556_dvd_leszno_zielona_gora_21_03_2010. html
http://www.allegro.pl/item1039703549_dvd_rawicz_1_2_zk_20_04_2010.html
http://www.allegro.pl/item1039703544_dvd_memorial_im_alfreda_smoczyka_20 10.html
http://www.allegro.pl/item1040715799_final_mdmp_rzeszow_2005.html
Mały update.
56. Turniej o Łańcuch Herbowy 2008 A4
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 2009
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski runda II Gdańsk 2009
1/4 IMP Gdańsk 2008
KSM Krosno - Orzeł Łódź 2009
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Atlas Wrocław - baraż 2009
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Caelum Stal Gorzów 2009
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Unia Leszno 2009
KSM Krosno - Kolejarz Opole 2008
Lotos Gdańsk - PSŻ Poznań Play-Off 2008
KSM Krosno - Start Gniezno 2008
Lotos Wybrzeże Gdańsk - PSŻ Poznań sparing 2009
Kontakt:
email: hubirx@gazeta.pl
gg: 1542614