Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Romanek zbija KSM !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Romanek zbija KSM !!!

    Nie wiem czy zauważyliście,ale Łukasz na treningach prezentuje sie super,równiez na sparingach -z Opolem 8 pkt w 3 startach,z Częstochową 10 pkt w 4 startach ,a w lidze cieniuje strasznie.Na pewno posypia sie gromy,że kontuzja,że dołek psychiczny itd.Prawda jest tak ,że po kontuzji nie ma śladu oraz ma obiecane przez prezesa WTS-Rusko przejscie do Wrocławia,tylko jest jeden warunek-musi obniżyć KSM,który w przyszłym roku i tak będzie obowiązywał.
    Łukasz zabierz się za robotę i pozostań w Rybniku!!!
    RKM trzeba oprzeć właśnie o ciebie,Rafała,Romka,Zbyszka i Mikaela.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli to wogóle jest prawda,to Romanek powinien zbić tą średnią,spakować walizki i ... heja do Wrocławia.Wrocław to jest chyba najlepiej zorganizowany klub w Polsce a wnim może dużo się nauczyć.Zawodnik powinien podnosić swoje umiejętności,a nie stać w miejscu.Skoro w Rybniku nie ma ekstra a we Wrocławiu jest to trzeba z tego skorzystać,tak jak zrobił to Mario.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ATA....

    ...nie wiem czy ty to napisales serio czy sobie jaja robisz?? Wroclaw kojarzy mi sie tylko i wylacznie z klubem od marnowania talentow i naprawde nie polecalbym Romankowi czy jakiemukolwiek innemu juniorowi transferu do Wroclawia. To klub, ktory dzieki panu Rusce i s-ka nastawia sie tylko i wylacznie na polityke transferowa.
    Moim zdaniem Romanek powinien zostac w Rybniku i tam doskonalic swoje umiejetnosci pod okiem fachowcow.

    P.S. Czuje, ze przed nowym sezonem znow Wroclaw kogos lyknie...Panowie z Zielonej, Rybnika i Leszna ja bym sie bal.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiedz tom z czego Romanek zbija te KSM???
    przecież w lidze miał tylko kilka świetnych występów. Zdarzały mu się mecze kiedy miał 4 pkt. w 6 startach. poza tym ostatnio zdobył 4 ptk w 2 meczach. KSM Romanka nie jest zbyt wysoki a do tego przy przejściu do E-ligi jeszcze by się zmniejszył. Jezeli ktoś zna aktualny KSM Romanka to proszę o wpisanie.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mi się, że po awansie Falubazu do e-ligi Romanek mógłby znaleźć miejsce w Zielonej. Bo na pewno się zrobi parę wolnych miejsc.
    Chętnie bym widział właśnie Romanka i Cegłę zamiast...
    No właśnie.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poli chyba każdy by ich widział w swoim składzie. Ale Romanek jest juniorem i napewno nie pójdzie do innego klubu za darmo. Zanim zdobył licencje, już się mówiło że to wielki talent, więc napewno jego cena będzie zaporowa. A który klub podejmie ryzyko żeby wyłozyć ciężkie pieniądze za zawodnika po ciężkiej kontuzji?
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale chętnych na Romanka sie znalazło.Rusko już raz skaperował Węgrzyka,miał chrapke na Szombierskiego,a teraz na Romanka.No cóż Słaboń kończy wiek juniora ,a Bogińczuk to cienizna.Reszte dopowiedzcie sobie sami.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli z Rybnika odejdzie po tym sezonie Grabowski to wątpie czy talent Romanka się właściwe rozwinie pod okiem innego szkoleniowca.
    A wogóle mam pytanie do ludzi z Rybnika czy macie jakieś info dotyczące Grabowskiego, gdzie planuje dalej pracować, czy zostanie w RKM ?

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No,no!!!Coś w tym jest.Całkiem w logiczną całość to się obraca.RKM prawie stracił szanse na baraże,z E-ligi nici to trzeba poszukać dobrze płatnej pracy,a wiadomo,że we Wrocławiu kasa jest i płacą też dobrze i co E-liga to nie 1.Łukasz zastanów się.Nie odchodź z Rybnika.
    A co do Grabowskiego,to on ma dość mieszania się zarządu w ustalanie składu.W Rybniku zostanie jeśli zmieni się cała ekipa Kolorza.Przecież ci ludzie od 10 lat zmieniają się tylko stołkami.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BANDI - po meczu z Opolem(KSM był podany w programie)Romanek miał KSM 6,92.Do tego trzeba doliczyć punkty z Zielonką u siebie i z Rzeszowa.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja uważam że jeśli Grabowski odejdzie (a na to się zapowiada) to Romanek niech łapie szanse jeśli mu się tak nadarzy! Rybnik teraz może się tłuc po końcu tabeli (oby nie!!!) i spadną możliwości finansowe klubu a co za tym idzie sprzęt z drugiej pułki! We Wrocku będzie podstawowym juniorem i będzie miał dużo startów a to procentuje!

    Też bym chciał aby został bo bez niego RKM dużo straci!
    Można się tylko pocieszyć że jeszcze (?) mamy Szumine i Romka!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze to nie w stylu Łukasz aby zbijac ksm ale kto wie Jesli Łukasz dostal propozycje od wroclawia tak jak w tamtym sezonie to i tak zniej nie skorzysta znam go osobiscie i bardzo w to watpie wroclaw nie dla niego ...

    I jeszcze jedno doszly mnie suchy ze szumina chce odejsc z rybnika do pily jesli ktos ma jakies info... to prosze napisac bede wdzieczny

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Romanek, Hlib i inni juniorzy najbardziej skorzystaliby na startach w Zielonej Górze. Przecież to Zielona Góra ma największe sukcesy w szkoleniu młodzieży (kiedyś Protas, Grzesiu Walasek, Kurmański) no i Huszcza (ha ha).

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I tu jest pies pogrzebany.W Rybniku wiele osób uważa,że zmiana trenera coś da.Ja pytam co ??? Akurat trener Grabowski nie jest odpowiedzialny za to że nie będzie ekstra w przyszłym sezonie w Rybniku.Czemu??? Grabowski przed sezonem nie chciał Karlssonów,ponieważ nie pasowali mu ze swoim KSMem.Ale byli mądrzejsi i teraz mamy efekty.
    A co do Romanka,to oczywiście ciężko by mi było oddać go do Wrocławia,ale to tylko dla jego dobra.Onyx,powiedz mi co on może osiągnąc w Rybniku.Oczywiście będzie dobry,ale w 1 lidze.Daje sobie ręke obciąć,że Szumina,Chromik czy właśnie Romanek w ekstra by nie za wiele zdziałali.Jest za duża różnica między tymi klasami rozgrywek.U siebie może jeszcze,ale na wyjazdach baty.Może się myle(chciałbym)ale tak to właśnie widze.
    Onyx mam do ciebie pytanko.
    Chciałbyś aby Łukasz został kiedys mistrzem świata juniorów?Ja tak,ale jeśli będzie jeździł z RKMem w 1 lidze to tego nie osiągnie.
    Pozdrawiam!!!;)

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ATA....

    ...oczywiscie, ze chcialbym by Romanek byl mistrzem swiata juniorow. Wiem jaka jest roznica poziomow w extra i 1 lidze i ze nalezy nabierac doswiadczenia w wyzszej klasie rozgrywkowej. Ale wszedzie tylko nie we Wroclawiu, zmarnuja tam chlopaka. Jesli juz to powinien odejsc tam gdzie szkolenie mlodziezy jest na pierwszym planie. Kluby takie jak Leszno, Pila maja swoich dobrych juniorow, ale slynacy z dobrych wychowankow Torun chyba nie. Byc moze jesli juz to ten kierunek wydaje mi sie bardziej odpowiedni, niz z calym szacunkiem Wroclaw. A w przypadku awansu ZKZ-tu byc moze jeszcze Zielonka? Tam o rozwoj tego chlopaka bylbym spokojniejszy.
    Pozdrawiam.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czerwiński też wylądował w e-lidze. I co z tego miał? Chyba tylko "wczasy". Romanek powinien jeździć w e-lidze, ale po wywalczeniu awansu przez macierzysty klub. Czyli po przyszłym sezonie. Teraz jest dla niego za wcześnie.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie słyszałem,aby Piła miala chrapke na Szombierskiego.Słyszałem tylko,że Tillinger widziałby Romanka u siebie.Ale zobaczymy.Na razie Szombierski,Romanek maja podpisane kontrakty do końca wieku juniorskiego.Teraz mi się przypomniało - czy pamiętacie jak w zeszłym sezonie pod koniec były zawirowania z Romankiem?Miał podpisany kontrakt z RKM do końca wieku juniorskiego i w razie przejścia do innego klubu to ten klub miał zapłacić niezłą sumke-zdaje się,że coś około 5 mld starych złotych,tj 500 tyś nowych złotych.Kontrakt podpisany był przez rodziców, a Łukasz po skończeniu 18 lat miał złożyć swoją parawkę pod kontraktem.Nie chciał kontraktu podpisać, twierdząc, że suma odstępnego jest za wysoka.W końcu podpisał.Teraz, gdy RKM praktycznie stracił szanse nawet na baraże, to już "dobrzy wujkowie" kręcą się koło naszych zawodników. Mam nadzieję, że jednak Łukasz, Rafał, Romek,Zbyszek, Mikael wsparci solidnym liderem (może i Węgrzyk byłby dobry, tylko nie przy takim kontrakcie jak w tym roku.Pieniądze leżą na torze i trzeba je podnieść ,a nie jak w tym sezonie miał zagwarantowaną kasę za sam występ bez wnikania w jego zdobycz punktową)w przyszłym sezonie powalczą o E-ligę. Sponsorzy są chętni wyłożyć kasę, ale są dwa warunki:
    1)musi odejść cała klika związana z Kolorzem,ktorzy od powstania RKM tylko zmieniają się stołkami,
    2)ma pozostać trener grabowski.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    583
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KSM

    Ale przecież nie ma być KSM-u to po co Łukasz miały to robić???
    Dla mnie to bzdura, mam nadzieje że Łukasz w przyszłym sezonie pokaże jak się jeździ na żużlu:).
    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MÓWI SIĘ, że KSM zostanie, tylko ją podwyższą...

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a wedlug mnie to lukasz dochodzi do formy tylko w meczach ligowych i sparingach jest calkiem inaczej . mam nadzieje ze zobacze romanka w akcji za 2 tygodnie w zielonej gorze !!! i zobaczymy na co go stac

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak juz pisalem wczesniej Łukasz by nie zbijal ksm i to jeszcze dla WTS ......
    zgadzam sie z kolrgo z zielonki sparingi i liga ot nie to samo poczekajmy jeszcze a Łukasz napewno nas nie zawiedzie

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sponsorzy w Rybniku chcą wesprzeć klub finansowo w nowym sezonie,tylko musi odejść Kolorz i spółka.Dla potwierdzenia tych słow podaje poniżej składy zarządu w poszczególnych latach.
    92-94
    Prezes Niemyjski
    vice KOLORZ
    vice MATLOCH
    czlonek Gryt i Tomaszewski
    94-96
    Prezes - Grzybowski
    v -BUJAR
    czlonek BUCHTA,MATLOCH, Adamczyk, Tomaszewski
    96-98
    Prezes BUCHTA (zmieniony po malym incydencie) na BUJARA
    v BUJAR
    V MATLOCH
    czlonek - Grzonka, BARCZYK, KOLORZ
    menager NOWAK
    dyrektor kluby Galuszka
    98-2000
    Prezes BUJAR zastapiony przez KOLORZ
    vice -SKULSKI
    v ice KOLORZ /zamiana na BUJAR)
    czlonek -WILASZEK, Pyszny, Grzonka, BARCZYK, LUZNIAK
    doszedl jeszcze KUCHCINSKI

    00-02
    prezes KOLORZ
    v -BUJAR
    v KUCHCINSKI
    Barczyk, Wilaszek, Luzniak, Buchta

    Czy coś jeszcze trzeba dodawać?



  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak to zbija KSM ???

    Nie wiem czy zauważyliście,ale Łukasz na treningach prezentuje sie super,równiez na sparingach -z Opolem 8 pkt w 3 startach,z Częstochową 10 pkt w 4 startach ,a w lidze cieniuje strasznie.Na pewno posypia sie gromy,że kontuzja,że dołek psychiczny itd.Prawda jest tak ,że po kontuzji nie ma śladu oraz ma obiecane przez prezesa WTS-Rusko przejscie do Wrocławia,tylko jest jeden warunek-musi obniżyć KSM,który w przyszłym roku i tak będzie obowiązywał.
    Łukasz zabierz się za robotę i pozostań w Rybniku!!!
    RKM trzeba oprzeć właśnie o ciebie,Rafała,Romka,Zbyszka i Mikaela.
    Wiesz co jak on zbija KSM to jaki ma? Czy, az tak duzy, ze musi go zbijac? Poprostu slabo sie prezentuje w tym sezonie, ale nie on tylko zbija KSM. Wiesz co u nas w zielonce jest taki zawodnik IMŚJ Dawid Kujawa. Uwazam ze on tez zbija KSM, bo na treningach potrafi nawet Kuciape objechac, a w meczach klapa. A nie wiem co to da zawodnicy powinni pokazywac swoje umiejetnosci a nie krecic na przyszly sezon. Pozatym coraz glosniej sie mowi o zniesieniu KSM-mu wiec bedzie ok.

    Pozdro dla kibicow Kurmanka Slany IMŚJ 14:00

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Nie rozumiem kibiców z Rybnika. Jak to zbija KSM ? Gość po takim wypadku wogóle nie powinien wsiadać przez dłuższy czas na motor. A on nie dość że jedzie to jeszcze zawsze przywozi te 3-4 punkty. Nie powinniście od niego oczekiwać nie wiem czego po takim wypadku.

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Również mnie się wydaje że są to zagrywki przde zmianą barw klubowych (obym się mylił). Może nie jest to związane z KSM ale zapewne aby zmniejszyć wartość kwoty transferowej. Wiadomo zawodnik po kontuzji, po powrocie na tor nie uzyskuje punktów w meczach (przy negocjacji z nowym klubem to będzie ważny punkt do obniżenia wartości cenowej zawodnika).

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest jakaś głupota że łlukasz zbija KSM, przecież i tak niema on go zadużego przecież ostatnie mecze to przywoził po 2p. a prawdopodobne jest że w przyszłym sezonie KSM ma być wzniesiony więc poco miałby zbijać KSM???

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buchalo-a kto ci powiedział,że KSM nie będzie?Z tego co słyszałem to będzie podniesiony.

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Temat nabiera rumieńców.Nie wiem jak to jest,ale coś jest nie tak.[quote]Teraz mi się przypomniało - czy pamiętacie jak w zeszłym sezonie pod koniec były zawirowania z Romankiem?Miał podpisany kontrakt z RKM do końca wieku juniorskiego i w razie przejścia do innego klubu to ten klub miał zapłacić niezłą sumke-zdaje się,że coś około 5 mld starych złotych,tj 500 tyś nowych złotych.Kontrakt podpisany był przez rodziców, a Łukasz po skończeniu 18 lat miał złożyć swoją parawkę pod kontraktem.Nie chciał kontraktu podpisać, twierdząc, że suma odstępnego jest za wysoka.W końcu podpisał.Teraz, gdy RKM praktycznie stracił szanse nawet na baraże, to już "dobrzy wujkowie" kręcą się koło naszych zawodników.


  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buchalo-a kto ci powiedział,że KSM nie będzie?Z tego co słyszałem to będzie podniesiony.
    Ja napisałem prawdopodobnie nie będzie a jak wiadomo wszystko sie może zdażyć!!!

    Pożyjemy zobaczymy!!!

    oby niebyło

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam. z tego, co sie orientuje, to młodzieżowcy mają podpisane kontrakty do 21. roku życia, tj. do ukończenia wieku juniora... jeśli chcą odejść wcześniej, to klub zapewne wystawi taką cenę, że ho ho. Nie chcę nikogo na siłe trzymać w rybniku, ale widać z różnych przykłądów, że zbyt wczesna zmiana klubu odbije się niekorzystnie na zawodniku, vide Węgrzyk - mógł być naprawdę wielki, a jest ledwie dobrym ligowcem. Uważam że za wcześnie dla Łukasza na zmianę klubu, raczej należałoby pomyśleć o lidze zagranicznej, i to zarówno dla niego, jak i Romka i Szuminy...może Dania, może Szwecja, Niemcy, liga włoska też jest coraz lepsza, serio!pozdrawiam wszystkich

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzije że to są wszystko tylko przypuszczenia.

    Romanek do Piły po co jak tam również siedzą w długach po uszy. a Wrocek Rusko go chce wziąść tam też nie jest za ciekawie jeżeli chodzi o sam stadion może się okazać w przyszłości że AWF nie udostępni stadionu i wrocław będzie wypożyczał stadion Chorzowa.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz Romanek.[/b]
    No coz prawda jest taka jak pisze zalozyciel tego tematu.
    Niemniej jedna nie zgodze sie z tym ze pan Romanek zbija KSM bo ma dosc niski i zbijac nie musi.
    Mysle ze zalozeniem mialo byc to zeby zawodnik sie oszczedzal i nie narazal sie na powazne urazy i wypadki.
    Zobaczycie jak w przyszlym roku pan Rusko oglosi ze to WTS postawil zawodnika na nogi.
    Znowu zmarnuja i zmanieruja zawodnika jak zrobili to z Wegrzykiem ktory ambicji nie ma za grosz a mysli tylko o kasie.
    Pomyslcie zeby Lukasz przegrywal z takim zawodnikiem jak Linette(ktory startowal bardzo rzadko).
    Jak mialem do tego zawodnika sentyment tak teraz coraz bardziej mnie rozczarowuje.
    Ktorys z przedmowcow napisal ze on nie powinien jezdzic po takim wypadku do konca sezonu.
    Kolego jestes tak blisko Rybnickiego zuzla ze wiesz lepiej niz my?
    Łukasz jest zdolny do jazdy na torze juz od miesiaca conajmniej a postepy robi w dól
    Trzeba zastanowic sie nad tym wszystkim.
    Wartosc Romanka to jakies 300 tys PLN tak wiec zobaczymy jaka kasa dysponuje pan Rusko czy inny prezes.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    26-04-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rowniez mysle, ze cos musi w tym byc, ale mam nadzieje ze jednak sie myle, bo szkoda by bylo stracic takiego zawodnika na rzecz innego klubu. Niestety jak narazie co raz wiecej wskazuje na to, ze jednak moze dojsc do tej gorszej opcji, oby nie.
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I jak podobała wam się postawa naszej gwiazdki?Nawet nie pokonał słabego Linette,który prawie nie startuje w tym sezonie.Czy to nie dziwne?W czwartek pokonywał Pietrzyka,Maleche,którzy są na pewno lepsi od Linette.Nie wiem,może WTS czeka.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic się nie bójcie on może i na początku sezonu miał obiecane że pójdzie do Wrocka ale z taką formą co on tam będzie robił ławę grzał ja mu to odpowiada to niech idzie i wróci szybciej niż myśli gwiazdorek od 7 boleści.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sierzant a ty myslisz ze po co tak slabo jezdzi chyba nie poto aby zwiekszyc swoja cene co?
    Cena spadnie Romanek pojdzie do Wts i bedzie tak jak oisalem wczesniej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •