Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Skład na następny sezon w Gorzowie???

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład na następny sezon w Gorzowie???

    Pytanie kieruje do kibićów Stali Gorzów. Jaki by wam pasował skład na nastepny sezon (nie chodzi mi tu o wasz wymarzony skład tylko realny do naszych finansów )kogo byście zostawili a kogo wyrzucili.
    Najlepiej jak byście podali typy na extralige i 1lige.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taki jak w tym roku powinien starczyc na 1 lige choc znow rzeczywistosc moze sie okazac zbyt brutalna

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne juz paru na pewno odejdzie z tego skladu. Chyba ze znajdzie sie jakis sponsor z ogromnymi finansami! Zycze Stali aby szybko wrocila do najlepszych!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład

    Nie ma co byc zbyt wybrednym :)...
    Skład na e-ligę :
    Seniorzy :
    Krzysztof Cegielski
    Piotr Swist
    Mariusz Staszewski
    Piotr Paluch
    Robet Flis

    Obcokrajowcy :
    Todd Wiltshire
    Lukas Dryml
    Joe Screen

    juniorzy :
    Paweł Hlib
    Jakub Spiewanek
    Michał Rajkowski
    Marcin Rajkowski
    Zbigniew Suchecki
    Mariusz Pacholak
    Kamil Brzozowski

    skład podstawowy na e-ligę :
    1.Świst
    2.Paluch(Staszewski)
    3.Dryml
    4.Cegielski
    5.Wiltshire (Screen)
    6.Hlib
    7.Spiewanek

    Skład na 1 ligę :
    1.Swist
    2.Paluch
    3.Dryml
    4.Staszewski
    5.Screen
    6.Hlib
    7.Śpiewanek

    Nie stac nas dzis ma Crumpa , Rickardssona ale mysle ,że mamy szanse na taki skąłd jesli zdobedziemy sposnora strategicznego.
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Skład

    Extraliga:

    1.P.Świst
    2.M.Hućko
    3.K.Cegielski
    4.M.Staszewski\P.Paluch
    5.J.Crump
    6.P.Hlib
    7.Z.Suchecki

    1Liga:

    1.P.Świst
    2.P.Paluch
    3.M.Staszewski
    4.J.Screen
    5.L.Dryml
    6.P.Hlib
    7.Z.Suchecki



  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    87
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cegielski zostaje w Gnieznie.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba za wczesnie wywołano ten temat. W dniu dzisiejszym nie ma pieniędzy na podstawowe części do maszyn, rosną zaległości wobec wierzycieli i zawodników. Zarząd dryfuje bez wyraźnej wizji przyszłości i należy martwić się o przyszłość żużla w Gorzowie a nie o skład. Chyba, że przy okazji wyborów samorządowych pojawi się nowa grupa działaczy z wyrażnym programem naprawczym. W Guzendę nie wierzę. Prawdziwi kibice powinni temu panu już podziękować.

    Zawsze i wszędzie STAL GORZÓW wielka będzie!!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie sezon się jeszcze nie skończył, nie wiadomo jaki będzie stan finansów w przyszłym sezonie (a od tego dużo zależy)

    Mój typ na ekstraligę jak i na I ligę jest podobny :

    1 Świst ( nie wiadomo czy będzie chciał zostać)
    2 Paluch
    3 Screen (inny zawodnik zagraniczny)
    4 Staszewski (Marek Hućko może nie znajdzie miejsca w składzie Startu po awansie do ekstraligi, Tomek Kwiatkowski-zapomniany talent)
    5 Dryml (za rok jeszcze lepszy, nie waiadomo czy nie pójdzie do innego klubu)
    6 Hlib (Paweł przy dobrym sprzęcie w przyszłym roku może usadowić się w ścisłej czołówce juniorskiej kraju)
    7 Któryś z plejady gorzowskich juniorów (Suchecki, Śpiewanek, Rajkowscy, Pacholak)

    Wydaje mi się że ten skład gwarantował by awans do ekstraligi jak i w niej utrzymanie.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach

    kat

    Kat ja tam bym nie był takim optymistą. Do tej pory jak śledzę wybory (a robię to już ok 30 lat) historia przedstawia się następująco. Przed wyborami jest kilka partii a także zawiązuje sie kilka zrzeszeń z wspaniałymi programami wyborczymi (tzn hasłami, bo programów nie mają) obiecującymi wyborcom gruszki na wierzbie jak to będzie pięknie gdy ich wybiorą, jak to doprowadzą do wspaniałego wzrostu gospodarczego kraju typu - praca i mieszkanie dla każdego Polaka - niestety większość wyborców w naszym kraju wierzy w te brednie i ślepo głosują na te obiecankocacankowe partie. Po wyborach zwycięzcy dziękują ślepcom za poparcie i hajda obsadzać tyłki kumpli po jak największej ilości stołków, wyciągać pod przykrywką następnych bardzo potrzebnych podatków, winietek, sretek i tym podobnych coraz więcej pieniędzy z naszych portfeli a co robią z obietnicami przedwyborczymi? Wsadzają do szuflady pamiętając o następnych wyborach gdyż są one dobrym sposobem na omamienie ludzi kiedy przyjdzie na to czas.
    Jedynym namacalnym zyskiem dla wszystkich klubów żużlowych w Polsce jaki zobaczymy podczas wyborów i po nich jest kilka nowych opon przekazanych z wielką pąpą (tak - ta farsa to pąpa nie pompa) podczas zawodów. Tylko dziwi mnie jeden fakt - dlaczego do tej pory jeden z drugim kandydatów na stołki nie umieścił na takiej oponie swojego nazwiska. Aha - chyba dlatego że opona szybko się zdziera i wyrzuca się ją na smietnik tak samo jak obietnice przedwyborcze.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co piszecie pierdy typu skalad na Extra lige skoro jej w przyszlym sezonie nie bedzie a wy jeszcze sie ludzicie oj chlopaki nadzieja matką glupich wierzycie tak samo jak wasz komentator w radiu Zachod ten gosc mowi tak jak juz jest mecz kolejny przez Pergo przegrany : gdyby stal wygrala wszystkie wyscigi do konca po 5:0 to wtedy ..... hahahaha

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Kat ja tam bym nie był takim optymistą. - niestety większość wyborców w naszym kraju wierzy w te brednie i ślepo głosują na te obiecankocacankowe partie. Po wyborach zwycięzcy dziękują ślepcom za poparcie i hajda obsadzać tyłki kumpli
    --------------------------------------------------------

    Waldzior co do polityków zgadzam się z tobą całkowicie. Doskonale było to widać na ostatnim meczu z Gdańskiem. Drugie publiczne wystąpienie prezydenta Jędrzejczaka w sezonie (pierwsze wiosną) z podziękowaniem i własnym pucharem dla Śwista, kwiaty od Guzendy za wynik w Szwecji dla Drymla, nagrody rzeczowe dla kibiców od Nadolnego. Przecież ten gość nie kupił karnetu a kreuje się na zagorzałego kibica. Zresztą nie widziałem go na rzadnym wyjazdowym spotkaniu Stali a mam przyjemność oglądać je w ilośći ok.2/3 w sezonie.
    Niemniej mój optymizm nie wynikał z tego, że kupiłem szumne deklaracje ze strony wiceprezydenta Guzendy, podczas gdy w klubie jest co raz gorzej. Po prostu widzę co się dzieje w mieście. Padają kolejno dyscypliny w grach zespołowych na które chodzi kibic (bo nad Wartą nie da się przyglądać wioślarzom i kajakarzom, chociaż mają sukcesy w MŚ).Upadła II ligowa piłka nożna. Padły pierwszoligowe koszykarki, Stilon awansował do ekstraligi siatkarskiej i nie ma za co wystartować, kuleje żużel, narzekają łucznicy,koszykarze, tenisistki stołowe (ta wyliczanka dla tych, którzy nie znają sportowych ośiągnięć miasta G.) - mówi sie o tym w całym środowisku sportowym Gorzowa. Wszyscy oczekują, że jeżeli miasta nie stać na utrzymywanie tych dyscyplin, to niech określi jedną, dwie priorytetowe ze względu na promocję i wtedy pozostali nie będą mieli pretensji. Ale odważnych nie widać a co za tym idzie bryndza pogłębia się. O tym się mówi dlatego łudzę się, że jednak niektórzy zastanowią się na kogo postawić w wyborach - stąd mój optymizm. Ja na pewno podziękuję obecnej ekipie sprawującej władzę w mieście.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    30-08-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zapominajmy o naszej gwieżdzie :):):)

    Ryszard Franczyszyn

    Moj skład na 1 lige :

    1 Ryszard Franczyszyn
    2 Marek Hucko
    3 Darek Stenka
    4 Piotr Paluch
    5 J. B. Jenssen
    6 Paweł Hlib
    7 Piotr Radzki


  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na ekstralige (choć nie wiem czy akurat za rok...) chciałbym widzieć następujący skład:

    1. P. ŚWIST
    2. M. STASZEWSKI
    3. K. CEGIELSKI
    4. P. PALUCH/M. HUĆKO
    5. J. CRUMP/B. HAMILL
    6. P. HLIB
    7. J. ŚPIEWANEK

    Na pierwszą lige:

    1. P. ŚWIST
    2. J. ŚPIEWANEK
    3. M. STASZEWSKI
    4. P. PALUCH/ M. HUĆKO
    5. J. SCREEN/ L. DRYML
    6. P. HLIB
    7. D. SUCHECKI

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO ARTURASG

    POPRAWKA!!!!!!!SUCHNECKI TO NIE DAWID TYLKO ZBIGNIEW!!!!!!
    STRZELEC24 KTO TO JEST R.FRANCISZYN???NIE ZNAM TEŻ P.RADZKI!!!!!POZDRO!!!!!!!!!



    SPARTA POZOSTANIE WTS JEST!!!!!!!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MUJ SKŁAD REALNY-

    SENIORZY
    1 Świst
    2 Staszewski
    3 Paluch
    4 Cegielski
    5 Flis

    JUNIORZY
    1 Hlib
    2 Śpiewanek
    3 Rajkowski x3

    OBCOKRAJOWCY
    1 L.DRYML
    2 J.SCREEN

    SKŁAD
    1 SCREEN
    2 STASZEWSKI
    3 CEGIELSKI
    4 ŚWIST
    5 L.DRYML
    6 HLIB
    ------------
    7 ŚPIEWANEK

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A co ze Świstem ?

    We wsszystkich wymienionych przez was do tej pory skladach widnieje Piotr Świst, który wielokrotnie podkreslal w wywiadach, ze jak mu nie beda placic to odejdzie. A jak bedzie to zobaczymy.

    Ja bym stawial taki sklad:

    1.Świst
    2.Hlib
    3.L.Dryml
    4.Paluch
    5.Staszewski
    6.J.Screen
    7.Flis

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zapomniany

    Jednego nazwiska mi tutaj brakuje. Przez wiele lat niedoceniany, a mimo to solidny i co najwazniejsze skuteczny.
    Mowa o Jarku Łukaszewskim.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]POPRAWKA!!!!!!!SUCHNECKI TO NIE DAWID TYLKO ZBIGNIEW!!!!!!
    STRZELEC24 KTO TO JEST R.FRANCISZYN???NIE ZNAM TEŻ P.RADZKI!!!!!POZDRO!!!!!!!!!

    Ok - pomyliłem się sorki...
    A u ciebie chyba też coś jest nie tak np. nie SUCHNECKI tylko Suchecki oraz nie Riczardson tylko Richardson...
    Co do Franczyszyna uuuuuu widze, że od niedawna interesujesz się tą dyscypliną... Rysiek to mulitimedalista wszelkiej maści tzw. drużynówek rozgrywanych w ostatnich kilkunastu latach w RP ora kilkukrotny reprezentant kraju - m.in. uczestnik półfinału MŚ w Pradze (batalia o ostatni tradycyjny finał MŚ...). Radzkiego masz prawo nie znać...

    Pozdry.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skład gorzowa w przyszłym roku bedzie wygladał nastepująco:

    Crump
    Jonsson
    Cegielski
    Świst
    Paluch
    Hlib

    (tak mi sie przyśniło!!!)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No, widze, ze K. Cegielski tak rozkochal sie w 1 lidze, ze do E-Ligi wolami juz go nie zaciagna!
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •