Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 65

Wątek: Nowy status L.Adamsa w Polsce

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowy status L.Adamsa w Polsce

    Dzisiaj L.Adams otrzymał od odpowiednich władz kartę stałego pobytu w Polsce.Wiąże się to z wszystkimi następstwami prawnymi wywołanymi tym faktem.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Bardzo się ciesze z tego fakty:) Czyżby był to pierwszy krok do obywatelstwa Polskiego?:)
    Pozdrawiam!
    Leigh Adams - There's only One!


  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A więc kolejny "przyszywany" Polak mamy rozumieć? Coraz więcej ich w Polsce,ale jakoś trzeba obejść nasze przepisy żużlowe.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    można troszkę tych następstw prawnych wyjawić panie Prezesie? no tych istotnych dla kibiców.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie o co chodzi z tymi nastepstwami prawnymi.Bedzie Polakiem ? :):):):)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To "spolszczanie" zawodnikow jest juz denerwujace.. Kogo my oszukujemy? :( (Holta,Smith,Olisadebe,McNaul.. kto jeszcze?? :( dla mnie to jest żałosne)
    no ale to oczywiscie moje zdanie...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    petranov,korolew,griszczuk,itd...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo !!!!!

    Dziwić się, że polski żużel spada na dno, skoro każdy kombunuje w taki sposób jak np. w tym temacie.

    To jest zaczątek drogi do tego co mamy obecnie w Anglii: 80% zawodników to ludzie spoza Wysp.

    Wszystkim się już w głowach poprzewracało.............

    I pomyśleć, że jeszcze niedawno wszyscy okrzyknęli Pana Sokołowskiego uzdrowicielem polskiego żużla(nie odbierać tego, że jestem zwolennikiem Ruski )


    Mam nadzieję, że ten temat to tylko blef.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Dla mnie Holta, Smith itd w ogóle nie powinni dostać Polskiego obywatelstwa. Jeśli już to postępowanie powinno się toczyć nomalnym trybem. Jakoś nie zauważyłem aby tak starano się o obywatelstwo dla "zwykłych" ludzi. A niektórym z nich naprawde zależy na tym aby tu zamieszkać, oni uczą sie języka itp. A Holta i Smith znaja może po trzy słowa, swoje bazy mają w Anglii i do Polski przyjeżdżaja tylko na mecze. Wiem że zaraz kibice Częstochowscy powiedzą że przezież Holta utożsamia się z klubem, ale to samo możecie powiedzieć o Sullivanie. A on Polskiego obywatelstwa jakoś nie chce, i wątpie aby chciał również Adams. Chyba że chodzi mu o $, bo przecież gdyby znał realia Polsiego państwa wcale by sie tu nie pchał ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    akurat jezeli chodzi o korolewa to włada jezykiem polskim lepiej od wielu polakow,a jezeli chodzi o adamsa to niestety chodzi pewnie o to samo co wlokniarzowi i wielu innym ale jak mozna w ten sposob wzmocnic klub to ja nie mam nic przeciw temu,sport ma byc widowiskowy a jak polacy beda jezdzic tak jak adams to nikt nie bedzie kombinowal,kazdy prezes zrobi wiele zeby jego klub byl OK i tu sie nie dziwie rufinowi,inni mogą a on nie?BRAWO za odwage.Ja jestem z tobą RUFIN,a zawsze cobys nie zrobil to i tak wielu bedzie niezadowolonych,tak trzymaj a kibice ci tego nie zapomną.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    a gdzie jest napisane ze adams zostanie polakiem ? widzicie gdzies cos takiego ?
    sadze iz jemu przyszyszawany pazport nie jest potrzebny ma miejsce w KAZDYM klubie polskim....

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To moze nic nie oznaczac zwlaszcza , ze Rufin nic tak naprawde nie napisal co oznaczaja te wszystkie konsekwencje
    /nastepstwa/ prawne.
    A moze chodzi tu o to ,ze Adamas jak i inni mieszkancy Antypodow czy tez np Amerykanie moga przyjezdzac do Polski tylko na podstawie wizy, a taka karta stalego pobytu zwalnia go z koniecznosci jej kazdorazowego posiadania.

    Podobny papier ma moj znajomy z Angli ktory pracuje w Polsce
    i ulatwia mu on szalenie zycie przez co oszczedza czas i pieniadze bo przynajmniej raz na trzy miesiace musialby wracac do Angli.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez sensu jezeli Adams zostanie polakiem i co wtedy jesli cos osiagnie to bedziemy mowili ze nasz rodak jest tak dobry dla mnie to absurd podobnie jak w innych dyscyplinach sportu w polsce Olisadebe Mc Neul i cala ta reszta tego towazystwa sa slabi w swoim kraju a u nas beda niby robic za gwaiazdory gonic to towarzystwo i juz !!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Tylko spokój może nas uratować ,droga do obywatelstwa jeszcze dluga ale ,moze ludzie z stałym pobytem beda traktowani jak jeżdżcy polscy?Kto to wie?

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Brawo

    rufin potrafi chlopakowi ulatwic zycie !

    a co wazne chlopak bedzie chcial sie odwdzieczyc
    i zostanie w Unii !

    o to chodzi panie Prezesie ?

    jesli tak to brawo, jest pierwszy zawodnik na przyszly
    sezon i to w dodatku lider ! a jak wiemy od lidera
    trzeba zaczac klocki ukladac.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kotku mylisz pewne fakty, które nalezy uporządkować. Olisadebe i Joe McNaul mają nie tylko obywatelstwo polskie, ale są REPREZANTAMI naszego kraju!!! Oni reprezentują nasz kraj na zewnątrz!!! I to zmiania stanowczo ich sytuacje. Natomiast Holta, Smith są tylko obywatelami polskimi a na arenie międzynarodowaj występują w swoich "macierzystych" narodowościach. Smith i Holta z prawa obywatelstwa polskiego korzystają jedynie w naszej żuzlowej lidze!
    I jeszcze jedno. piszesz, że taki Oli jest za słaby na reprezentowanie Nigerii więc zmienił obywatelstwo na nasze, aby tu pograć, ale skoro jest on naszym najlepszym piłkarzem, to jaki poziom reprezentuma nasi "rodowici" piłkarze?!
    Pozdrawiam!
    Leigh Adams - There's only One!


  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia wyraźnie przeczuwa nadchodzące zmiany - prawdopodobnie jest to sygnał , że za 1-2 sezony będzie tylko możliwy start1 obcokrajowca w druzynie .
    Naturalizacja zagranicznych sportowców dla osiągnięcia krótkotrwałego sukcesu budzi mój głęboki niesmak .
    Co prawda sympatyczny i dobry zawodnik , jakim jest Lesław Adamski na głowę bije inny wynalazek ( pilski ) p.t. Andy Smith ale chodzi przecież o zasady .

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To naprawde dobra wiadomość Panie Prezesie. Ma prośbę niech się Pan nie przejmuje tekstami typu "Przyszywany polak" Adams od dawna zasługuje na nasze obywatelstwo i honorowego mieszkańca ziemi Leszczyńskiej. Ci, którzy piszą inaczej poprostu nam zazdroszczą.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mateo masz racje po czesci niemniej jednak uwazam to za bezsens skoro bylby polakiem a startowalby w imprezach miedzypanstwowych jako australijczyk to coz to za polak bylby z niego troche patriotyzmu a wracajac do Olisadebe to i tak uwazam ze jest slaby tak samo jak cala polska pilka mistrzostwa swiata pokazaly nam gdzie jest nasze miejsce !!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówicie ze Oli to przyszywany polak. Tylko kto się przyczynił do awansowania do mistrzostw swiata, napewno nie nasi kochani ligowi zawodnicy, dla ktorych gorzala po meczu jest wazniejsza niz wyniki. Sami widzicie jaki poziom reprezentuja nasi polacy. I niech nikt mi nie mowi ze to wina sprzetu. W pilce akurat to nie ma znaczenia.

    Ale koncze ten temat bo to forum zuzlowe. Jeszcze raz powtarzam Adams, który z Unią jest związany ponad 7 lat i traktuje Leszno jak swój drugi dom w 100% zasługuje na nasze obywatelstwo.

  21. Powrót do góry    #21
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest żart czy mówicie serio??

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    15-07-2002
    Postów
    164
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie jaka wielka robicie z tego afere. Jak Adams przyjedzie do Polski to na pewno wszystko sam wyjasni. Mnie sie wydaje, ze do polskiego obywatelstwa Adamsa razcej nie dojdzie.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rufin potrafi chlopakowi ulatwic zycie !

    a co wazne chlopak bedzie chcial sie odwdzieczyc
    i zostanie w Unii !

    o to chodzi panie Prezesie ?

    jesli tak to brawo, jest pierwszy zawodnik na przyszly
    sezon i to w dodatku lider ! a jak wiemy od lidera
    trzeba zaczac klocki ukladac.
    A ja myslalem ze przynajmniej Ty zachowujesz dystans i rozsadek

    Dokad ten sport zmierza?
    A w szczegolnosci ta dyscyplina?

    Klub X (wiem ze to juz bylo przerabiane na PZLD)

    1. Holta
    2. Adams
    3. Smith
    4. Korolew
    5. Rikardsson
    6. L. Dryml
    rez. K. Slabon

    wymien dwoch obcokrajowcow:-)

    Toz to paranoja


  24. Powrót do góry    #24
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Mazarek i Ty?:)

    Moze najpierw odpowiedz na pytanie - obcokrajowcy to ADAMS i DRYML.:)

    A teraz do meritum - z jednej strony dziwi mnie to larum, a zdrugiej smieszy. Byc moze tylko mi i kilku osobom wydaje sie to co napisal Prezes bardzo proste i nieskomplikowane, a inni robia z igiel widly.

    Drodzy!
    Przeciez uzyskanie karty stalego pobytu nic nie znaczy w kwestii obywatelstwa! Co najwyzej jest pierwszym z czynnikow. Jak stanowi ustawa o polskie obywatelstwo mozna sie starac po 5!!! latach posiadania karty stalego pobytu. Ponadto sa inne ograniczenia - typu znajomosc jezyka polskiego, wiezi z krajem, itp...

    Jednak nawet gdyby zamiarem prezesa bylo zdobycie w przyszlosci obywatelstwa dla Leigha, to droga przez niego wybrana, jak i osoba Adamsa jest bardziej moralna niz w przypadku Holty. No ale nie o tym prawimy...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze najpierw odpowiedz na pytanie - obcokrajowcy to ADAMS i DRYML.:)
    Dryml na pewno:-)
    A czy Adams to adamski z poniedzialkowego PS?
    Dobra ale zarty na bok:-)

    A teraz do meritum - z jednej strony dziwi mnie to larum, a zdrugiej smieszy. Byc moze tylko mi i kilku osobom wydaje sie to co napisal Prezes bardzo proste i nieskomplikowane, a inni robia z igiel widly....
    Akurat nie odpowiadalem prezesowi. Tylko abdullachowi:-)
    Mysle ze to zjawisko: Holta, Slabon, Smith jest chore.
    Jezeli maja polskie obywatelstwo to sa autoamtycznie reprezentantami Polski
    Jezeli nie sa, to w polskiej lidze sa traktowani jak obcokrajowcy
    To takie proste ze az porazajace
    No ale dla mnie

    Najgorzej ze niedlugo bede sie wkurzal jak to nasza (dolnoslaska) prasa bedzie zachecala do kibicowania Slaboniowi. I jak wygra to jaki hymn zagraja?
    Kanadyjski. czyli co? GDzie lezy Dolny Slask.
    A niedzielke tenze Slabon pojedzie jako Polak przeciwko innemu Polakowi Holcie ktory w nastepna sobote znowu bedzie bronil barw Norwegii.
    Za trudne to dla mnie a dla moich kumpli co sie sportem zajmuja nawet po wodce nie do zrozumienia, podobniez jak KSM:-)

    Drodzy!
    Przeciez uzyskanie karty stalego pobytu nic nie znaczy w kwestii obywatelstwa! Co najwyzej jest pierwszym z czynnikow. Jak stanowi ustawa o polskie obywatelstwo mozna sie starac po 5!!! latach posiadania karty stalego pobytu. Ponadto sa inne ograniczenia - typu znajomosc jezyka polskiego, wiezi z krajem, itp......
    Ale jak sam napisales poczatek zostal zrobiony:-)
    A co do znajomosci jezyka - no Holta zna
    Wiezi z krajem sa - sa zwiazani poprzez kase zapomogowo - pozyczkowa:-)
    no i kontraktem z klubem:-)

    Jednak nawet gdyby zamiarem prezesa bylo zdobycie w przyszlosci obywatelstwa dla Leigha, to droga przez niego wybrana, jak i osoba Adamsa jest bardziej moralna niz w przypadku Holty. No ale nie o tym prawimy...
    Alez o tym
    O ciagutkach do zrobienia ze wszystkich speedwayowcow obywateli polskich

    Czy to jest cos moralnego czy niemoralnego
    Nie wiem
    Ot polski zuzel. Po trupach do sukcesu.

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Jeżeli jest to krok w kierunku "Spolszczenia" kolejnego zawodnika to brawo Polscy działacze - oby tak dalej - dzięki temu marzenie o zdobyciu przez Polaka tytułu IMŚ będziemy mogli włożyć między bajki na kolejne kilkadziesiąt lat.

    Opamiętajcie się!!!! Po co to wszystko? Czy tylko liga się liczy? Moim zdaniem takie praktyki powinny być w Polskim Sporcie (nie tylko w speedwayu) ZAKAZANE!!!! Mało macie Polaków? Pewno - najlepiej jest wyłożyć kasę i wyciągnąć łapę po gotowe nie dbając o nasze krajowe interesy.

    A jeżeli już to załatwcie to wszystkim!!! Niech skład ZKŻ w 2003 roku przedstawia się następująco:

    1. Antoś Synryśka
    2. Dżejson Krampowski
    3. Rajan Sulywański
    4. Łukasz Brymbrym (oooo nawet żużlowe nazwisko mi wyszło :) )
    5. Bili Cham
    6. Mikołaj Synpiotra
    7. Rafał Kurmański (hm jemu nie potrzeba spolszczenia)
    Jeszcze w porywach Lej Adam, Michał Synkarola (jeśli nam Rybnik odstąpi) Marek Łoramski, Gierek Chamzkokiem
    i po 1 mamy mistrza świata, ekstraligi a także kilka nowych imion w kalendarzu i dzięki temu okazja do większych ilości imprez :)
    O resztę niech się biją włodarze pozostałych klubów :P

    PS. A Kujawę sprzedamy Czechom w ramach reklamy ich maszyn żużlowych (JAWA ze znakiem jakości Q) - sorry Dawid jeśli to czytasz - to tylko żart.

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    paranoja

    najpierw to ja bym im wszystkim zrobil egzamin z jezyka polskiego. nie chodzi tu wcale o umiejetnosc pisania ale chociaz dogadania sie po polsku. adams pewnie zna tylko takie slowa jak: czesc,mecz, kasa, wypalata, ,do domu! taki z niego POLAK!
    sorry ze akurat o adamsieto mowie (ktorego bardzo lubie) ale to samo odnosi sie do smitha, holty itd.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    O jednym najbardziej znanym na świecie Polskim słowie (właściwie dwóch) zapomniałeś - "k**** m**" - taka jest prawda - przekonałem się o tym będąc na "Saksach" w Niemczech :)

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj L.Adams otrzymał od odpowiednich władz kartę stałego pobytu w Polsce.Wiąże się to z wszystkimi następstwami prawnymi wywołanymi tym faktem.
    Hahaha czy widziecie w wpise pana Rufina słowo Polskie Obywatelstwo bo ja nie , więc po co całe zamieszanie wokół tej sprawy , lepiej zajmijcie się ważniejszymi sprawami przecież mamy Play-off-y ;P
    Albo jak jusz zróbcie sobie nowy temat Zagraniczni Polacy w Polskiej lidze :P

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pomimo tego ze w czewie jezdzi holta to ja jestem przecwny temu ukladowi !
    jak nasz zuzle ma cos osiagnac jesli nikt go nie wspiera?
    zamiast szkolic mlodych to mama pieciu obcokrajowcow "polakow"i oni zajmuja miejsce juniorom!
    sorki nie chce byc beszczelny darkness ale co ty za glupoty gadasz?
    piec lat mieszkania w kraju?
    znajomosc jezyka?
    utozsamianie sie z kultura?
    A HOLTA SPEŁNIŁ TE WYMAGANIA?
    NIE!!!!!
    Przepisy da sie obejsc!!

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co do ostatniego zdania wypowidzi darknessa!to moralny jest jedynie poczatek tych dzialan gorzej bedzie jak piec lat o zostanie skrocone do miesiaca!
    a co do moralnosci holty to mial on przynajmniej niewielki powod(nie usprawiedliwia to jego obywatelstwa ale daje chociaz jakis powod dania mu go)mianowicie dziewczyna z ktora chce wziasc slub i to znacznie ulatwi mu sprawe!

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trochę dziwna sprawa. Niedługo wszyscy będą chcieli polskie obywatelstwo. Jak tak dalej będzie to niech lepiej wprowadzą tak że może startować dowolna ilośc obcokrajowców w jednym meczu. Na tym zaoszczędziły by kluby...

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie to niedopuszczalne !
    podam ci przykład drogi macieju :
    wyobraź sobie 2 druzyny "ekstra" ligi
    DRUŻYNA X(bogata) DRUŻYNA Y (biedna)
    Rickardsson Pietraszko
    Adams Miedziński
    Sullivan Malecha
    Hamill Kłos
    Brhel Piszcz
    Hancock Czerwiński
    Hampel Jurczyński

    i co o tym myślisz?

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie to niedopuszczalne !
    podam ci przykład drogi macieju :
    wyobraź sobie 2 druzyny "ekstra" ligi
    DRUŻYNA X(bogata) DRUŻYNA Y (biedna)
    Rickardsson Pietraszko
    Adams Miedziński
    Sullivan Malecha
    Hamill Kłos
    Brhel Piszcz
    Hancock Czerwiński
    Hampel Jurczyński

    i co o tym myślisz?
    Drużyna X zdobyła by mistrzostwo Polski , tylko skąd by tyle obywatelstw wzieli ??? A Hampel wyrusł by do tego czasu ze statusu juniro i było by trzeba kogoś innego szukać .

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach

    Ave

    Nie hahaha tylko uważam że zakładający temat mógł na wstępie wyjaśnić co ma piernik do wiatraka czyli co to ma do osoby Adamsa w Polskiej lidze żużlowej nieprawdaż? (może sie niejasno wyraziłem - co się z tego wykluje?). Niestety nie wszyscy kibice są biegli w prawie - mnie na przykład do tej pory guzik obchodziły takie przepisy więc też jestem na ten temat zielony

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Hahaha czy widziecie w wpise pana Rufina słowo Polskie Obywatelstwo bo ja nie , więc po co całe zamieszanie wokół tej sprawy (...)
    W takim razie powiedz po co tak naprawde prezes Rufin umieścił na tym forum takową informacje ?

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahaha czy widziecie w wpise pana Rufina słowo Polskie Obywatelstwo bo ja nie , więc po co całe zamieszanie wokół tej sprawy (...)
    W takim razie powiedz po co tak naprawde prezes Rufin umieścił na tym forum takową informacje ?
    Aby poinformować o wyżej wymienionym zeszczycie jakiego dostą pił Adams , a wy już go Polakiem robicie i psy wieszacie . Ehehe .
    Czy to , że pan X dostał długopis od babci na urodziny znaczy , że zaraz nim będzie listy pisał , dobrze by było jak by sam Adams sie wypowiedział na ten temat

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach
    Jednak nawet gdyby zamiarem prezesa bylo zdobycie w przyszlosci obywatelstwa dla Leigha, to droga przez niego wybrana, jak i osoba Adamsa jest bardziej moralna niz w przypadku Holty. No ale nie o tym prawimy...
    darkness możesz mi odpowiedzieć dlaczego niby to jest bardziej moralne.
    Może to ,że Adams kocha Polske i Polaków ,
    , a może dlatego ,że Rufin jest mniej operatywny a może jescze coś innego?
    Coś mi sie wydaje ,że odzywa się u ciebie moralność Kalego.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak dla mnie sprawa jest oczywista. jest to krok w celu "zalatwienia" obywatelstwa dla Ligh.

    A najbardziej w tej sprawie smiesza mnie komentarze tych ktorzy jeszcze kilka miesiecy temu wyrazali swoje oburzenia tym ze np. Holta bedzie startowal w lidze jako Polak...

    zycze troche obiektywizmu chlopakom z leszna. nie patrzcie na to wszystko przez pryzmat Unii..

    pozdrawiam:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuje odpocząc od tego tematu,poniewaz niektore osoby za bardzo sie podniecają i rozpetala sie jakas mniej smaczna dyskusja,ktora do niczego dobrego nie prowadzi.Dajmy na wstrzymanie az Rufin napisze cos więcej.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylko jedno słówko, tak na koniec, boję się o swoją polskość, bo zdradził mnie Kozakiewicz, słynny pułkownik, a Brzeźiński nie chciał być polskim prezydentem,jest jeszcze amerykańska aktorka Pacula. Co więcej 80% z "mojej wsi" stara się o zieloną kartę w loterii wizowej US. W Stanach jednak nie obrzucają bigosem polaczków. A u nas dobrobyt, w każdym ogrodzie bananowce. Skończmy z głupotami, bo jesli ktoś domaga się polskości i pisze z małej litery "Polak", to radzę się dokształcić polonistycznie i ... humanistycznie.
    Pozdrawiam wszystkich mądrych Polaków.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlaśnie przeczytałem komentarze. Nie rozumiem tych, którzy nadinterpretują moja informację. Wytłumaczeniem tego może być tylko nieznajomość przez wielu prawa pobytowego w Polsce. Otóż Adams jako obywatel Australii mógł przyjezdzac do Polski na podstawie wizy. Kiedyś taka wize mozna było uzyskać na przejściu granicznym za 60 zł. Pozniej uprawnionymi do tego stały sie ambasady RP w kraju pochodzenia lub zamieszkania. Wize mozna było uzyskac 2 razy w roku na okres do 6 miesiecy. Wypelnic trzeba było mase dokumentów. Aby uniknąc tego calego ambarasu, Adams wystapił o prawo do pobytu i takowe uzyskał. Informacje przekazalem, aby zwrocic uwage szczegolnie młodym ludziom na kulisy pracy działaczy. Niewielu zdaje sobie sprawe, ile roznych rzeczy nalezy załatwic, aby 4 facetów podjechalo pod tasme.
    Korolew uzyskal polskie obywatelstwo poniewaz nie byl obywatelem zadnego panstwa na Swiecie. Tzw. bezpanstwowcy moga wystapic z wnioskiem o uznanie za obywatela danego panstwa. Decyzje w tej sprawie podejmuje organ administracji panstwowej na wniosek zainteresowanego a nie Prezydent, ktory nadaje obywatelstwo. Obywatelstwo polskie jest jedynym jakie posiada Korolew. Podobnie jego syn, ktory urodził sie po tym fakcie.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ...i wszystko jasne!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach

    ?

    Czyli Korolew jest Polakiem, a w turniejach międzynarodowych startuje jako Łotysz, a nie jest Łotyszem, startującym w polskiej lidze jako ten, który przyjął obywatelstwo polskie.
    Ojejku... :)

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-07-2002
    Postów
    2,331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co nam kolejny Polak z importu? Po co te pieniądze w nim utopione? Po co tyle korupcji wkoło?
    Nie lepiej byłoby przeznaczyć te fundusze na polską młodzież, wyłowić kilka talentów? Zainwestować w ich sprzęt?
    Taka sytuacja prowadzi po części do upadku naszego żużla.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •