Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 58

Wątek: Czy Bydgoszcz utrzyma punktowa przewage?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Bydgoszcz utrzyma punktowa przewage?

    Wydaje sie,ze bardzo ciezko Bydgoszczy bedzie w utrzymaniu przewagi w ligowej tabeli,nie dosc,ze jak mozna zauwazyc nie ma pieniedzy,a co za tym idzie atmosfery w druzynie to jeszcze poza Tomkiem i Piotrkiem nikt nie jedzie na swoim wysokim poziomie.Rozpedzil sie mocno leszczynski pociag i przy tak rowno punktujacej druzynie wielkia szansa otworzyla sie przed ta dryznyna.Nie mozna rowniez zapominac o Sparcie,ale wydaje sie ,ze wysoka przegrana w Lesznie bedzie nie do odrobienia.Ciekaw jestem co mysla o tym kibice z innych miast czy macie podobne spostrzezenia,a moze zgola odmienne zdanie.Pozdrawiam.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    masz racje puczol Bydzia sie spalila juz nie utrzyma tej przewagi najblizej wedlug mnie do DMP jest Leszno ale zobaczymy bo Sparta tylko czeka na wpadke Leszna

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuje się pod tym, co napisali przedmówcy. Borykająca się z kłopotami finansowymi Polonia nie będzie w stanie zatrzymać będącej na fali Unii.

    pozdrowienia

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Ja myślę, że Polonia przez nadchodzący tydzień zmieni diametralnie swoje oblicze. Zobaczycie, ze u siebie, w Bydgoszczy, to juz nie będzie ta sama Polonia. Na pewno wyciągną wnioski z tych dwóch słabszych ostatnich meczy (pomimo, że z Częstochową u siebie wygrali) i znajdą przyczynę słabszej dyspozycji (mówiąc o całej dróżynie). Jesli chodzi o finanse (w zasadzie o ich brak), to znajdą sie na pewno. Mistrzostwo jest tuż, tuż, więc zarząd (myslę w kategoriach, że zarząd jest uczciwy i nie przepuszcza bokiem pieniędzy) sprzeda nawet miotły i dywany s pokoju prezesa, aby wspomóc zawodników. A sponsor też nie będzie bierny widząc, iż realne jest po zakonczeniu sezonu widzieć swoją nazwę na pierwszym miejscu tabeli. O to przecież chodzi.

    Co do wyniku, to sprawa jest otwarta i chciałbym uspokoić hurraoptymistów. Być może będzie dobrze dla Unii, ale w każdym bądź razie ciężko.

    PS. Unia również wykrzesa z siebie maksimum możliwości we wszystkich dziedzinach wpływających na końcowy sukces. Bo również jedzie po mistrza.

    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Bydgoszcz mimo swej nie najlepszej postawy i braku kasy jednak u siebie wygra 2 pozostałe spotkania, bo na swoim torze każdy jest niezwykle mocny. Poza tym wszyscy zdają sobie sprawę, że sznasa na mistrza jest nadal bardzo duża i bedą walczyć do końca.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam wialką nadzieję, że nie i Leszno wskoczy na I miejsce. Nadszedł czas aby temu miastu wrócić należne mu miejsce w świecie żużlowym w Polsce - co jak co ale historia jest bardzo bogata i zobowiązuje (mam nadzieję, że Gorzów podniesie się za rok).
    Jednak gdyby się tak nie stało to myślę, że następny sezon (oczywiście bez wielkich roszad personalnych) należeć będzie do nas.
    Bydgoszczy daję 50/50 szans na utrzymanie przewagi. Jednak nie można zapominać, iż gdyby nie wpadka z Wrocławiem w Lesznie, to dzisiaj nie byłoby dyskusji o przewadze punktowej Polonii B.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Mimo iż jestem z Bydgoszczy to myślę że Polonia zajmie trzecie miejsce. Na czwarte to chyba nie spadnie. Przewali mecz z Unią u siebie. Przegra wszystkie wyjazdy. Może wygrać jedynie z Atlasem u siebie.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  8. Powrót do góry    #8
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Unia prawie mistrzem?!

    tak na chlodno juz po wczorajszej wiktorii ( choc trza przyznac, iz bez Walaska o zwyciestwo bylo pod Jasna Gora latwo ) chcialbym przedstawic moj dalszy rozwoj wypadkow.


    Po pierwsze wg mojej oceny wcale kluczowym spotkaniem nie bedzie nastepny pojedynek w Bydgoszczy. Co wiecej Unia moze go spotkojnie przegrac, a i tak szanse na zloto nie spadna! Natomiast najwazniejszy bedzie pojedynek - Wlokniarz - Polonia!

    Dlaczego? Mimo, iz sport jest nieprzewidywalny ( choc pewnie mazarek by polemizowal - juz gdzies taki wywod pana doktora czytalem:), to scenariusz dalszych zdarzen nie powinien sie roznic ( by bylo latwiej - wklejam rozglad jazdy ):

    8 września:
    Point S Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno
    Włókniarz Candela Częstochowa - WTS Atlas Wrocław


    15 września:
    Unia Leszno - Point S Polonia Bydgoszcz
    WTS Atlas Wrocław - Włókniarz Candela Częstochowa

    22 września:
    Włókniarz Candela Częstochowa - Point S Polonia Bydgoszcz
    WTS Atlas Wrocław - Unia Leszno

    29 września:
    Point S Polonia Bydgoszcz - WTS Atlas Wrocław
    Unia Leszno - Włókniarz Candela Częstochowa

    I teraz po kolei: 8 wrzesnia Unia jedzie do Bydzi, a Wroclaw do Czewy, w walce o zloto liczy sie tak naprawde tylko Bydzia i Leszno w tym momencie. WTS i Czewa jada o braz. Zakladam zwyciestwo WTS ( wyrownany sklad ), no i niech bedzie Polonii, czyli Bydzia ma: 26pkt. Unia i WTS - 23, Czewa - 18pkt.

    15 wrzesnia - Unia MUSI wygrac u siebie z Bydzia, a WTS bez problemow pokonuje Wlokniarza i tabela: Bydzia - 26, Unia i WTS - 25, Czewa - 18

    22 wrzesnia - Unii zawsze dobrze jezdzilo sie we Wroclawiu i Puczol tym razem forumowicze w Leszna beda swiwtowac na Olimpijskim:),natomiast Bydzia i Czewa to zespoly, ktore nie maja wyrownanego skladu - 2,3 liderow, a dalej nic. Wlokniarz w tym momencie o nic juz walczyl nie bedzie, niemniej na mecze z Bydzia mobilizuje sie kazdy ( na wyjezdzie stawili Polonii zaciety opor ), sadze ze dzialacze zagraja fair do konca, sciagna liderow - Jonssona i Sullivana i atut wlasnego toru zawazy o zwyciestwie Wlokniarza.
    Tabela: Bydzia - 26, Unia - 27 pkt. WTS - 25, Czewa - 20

    29 wrzesnia - Unia z Wlokniarzem - pewnie opor czestochowian nie maly, ale 2 punkty zostana w Lesznie, a w Bydzi SENSACJA - WTS wygrywa, dzieki czemu zdobywa srebrny medal:
    Tabela Koncowa:
    1. Unia 29pkt.
    2. WTS - 27pkt.
    3. Polonia - 26pkt.
    4. Wlokniarz - 20pkt.

    ps. mozwliwe sa tez niespodzianki, czyli zwyciestwo Wlokniarza nad WTS i Unii w Bydzi, no ale kto dobrze trafil okaze se za niecaly miesiac:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    uwazam ze calkiem mozliwe jest ze mistrzostwo polski bedzie dal unistow
    polonia boryka sie teraz z problemami finasowymi i przy przegranych w wyjzdowych meczach i samych zwycistwach u sibie moga stracic mistrza.
    napewnoe hitem bedzie mecz polonia-unia
    unia ma realne szanse na wygrana w tym meczu choc polonia nie jest slabym zespolem i takze moze wygrac jednak ja po cichu licze na zwyciestwo unii :D

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze Polonia nie "straci" tego zlotego medalu,a jak to by sie stalo to minimum srebro.Zgadzam sie ze Unia i Atlas sa bardzo dobrymi zespolami,ale nie na tyle zeby odebrac medal Bydgoszczy.Janqes ma racje ze zarzad zrobi wszystko aby Bydgoszcz powrocila na miejsce DMP.
    A pieniadze Bydgoszcz zyska po GP w Chorzowie(licze ze przyjdzie 38 tys kibicow).
    Chyba przedsatwiles czarny scenariusz dla Bydgoszczy.Na swoim torze Poloniscie sa nie do przejscia,a wystarczy ze wygraja wszystkie mecze u siebie.Nawet jak by sie im noga powinela to bedzie srebro.W zeszlym sezonie niby Polonia byla slaba, a medal zdobyla:)

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Droga OLKO

    Nie moge sie z toba zgodzic odnosnie tych pieniedzy za GP w Chorzowie bo GP jest dopiero 14 a mezc z Unia 8 wiec kasa nie zdazy na czas
    A patrzac realnie Unia jest teraz na fali a Bydzia nie wiec napewno mamy wieksze szanse na wygrana i mistrza POLSKI
    POZDRO DLA KIBOLI CZARNEGO SPORTO


    na zawsze UNIA

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    songo:ale na najbliszy mecz Polonia ma pieniadze.Chodzilo mi w poprzednim wpisie o przyszle mecze.

    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZYCZE UNII MISTRZA...

    ...Ponieważ chciałbym zobaczyć jak cieszy się 25 tys. widzów a nie marne16-17.

    [/POZDRO DLA KIBICÓW UNII LESZNO KTÓRZY NIE OPUŚCILI SWEJ DRUŻYNY]

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odpowiedź jest prosta - z taką jazdą jaką Polonia prezentuje ostatnio nie ma szans.
    Jedyna nadzieja to wygrana z Lesznem u siebie (choć na razie nie wiem jakim sposobem), potem odpuszczenie meczu w Lesznie (jazda w krajowym składzie) i szykowanie wszystkich sił na Częstochowę - skład: Tomek, PePe, Loram (w końcu to tor na którym sporo jeździł w przeszłości), Wiltshire, Stanisławski (dosprzętowiony). Wtedy jeśli wszyscy będą mieli dobry dzień to może wygramy i o wszystkim będzie decydować mecz z Atlasem, a to będzie loteria.
    Natomiast jeśli przegramy z Unią (na co się zanosi), to najprawdopodobniej mistrzem będzie Leszno, srebro - Atlas, Polonia - brąz.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że przy takiej dyspozycji Bydgoszcz nie utrzyma formy i Leszno będzie Drużynowym mistrzem Polski 2002.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    11-01-2002
    Postów
    2,437
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że Darknessowi nie szkoda kasy na Audiotele i wydzwania po różnych Davidach Harckleyach reklamowanych w Polshitcie :P

    Moja wizja tego wszystkiego jest zupełnie inna i myślę, że całkiem realna, bo wszystkie 4 zespoły są w tym roku wyjątkowo mocne.

    8 Września

    Unia Leszno przegrywa z Polonią Bydgoszcz po bardzo zaciętym meczu, Wrocław zaś przegrywa z Częstochową walczącą bez Walaska.

    Tabela:

    1. Polonia Bydgoszcz 26
    2. Unia Leszno 23
    3. Atlas Wrocław 21
    4. Włókniarz Częstochowa 20

    15 Września

    Byczki bez problemu pokonują Polonię Bydgoszcz, a Wrocław Częstochowe. Nic dodatkowo nie będę pisać bo takie spekulacje są nie na miejscu :)
    Tabela tak jakby wraca do normy :P

    Tabela:

    1. Polonia Bydgoszcz 26
    2. Unia Leszno 25
    3. Atlas Wrocław 23
    4. Włókniarz Częstochowa 20

    22 Września

    Polonia Bydgoszcz przegrywa z Włókniarzem, jednak Unia nie wykorzystuje sytuacji i traci punkty we Wrocławiu, który do końca musi się bronić przed goniącą Częstochową.

    Tabela:

    1. Polonia Bydgoszcz 26
    2. Unia Leszno 25
    3. Atlas Wrocław 25
    4. Włókniarz Częstochowa 23

    29 Września

    Polonia Bydgoszcz wygrywa z Atlasem, a Unia z CKM.
    Złoto dla Bydgoszczy. :)
    Pomimo ciężkiej sytuacji w bydgoskim klubie myślę, że mój scenariusz jest bardziej realistyczny niż ten szanownego Admina :)

    Tabela:

    1. Polonia Bydgoszcz 28
    2. Unia Leszno 27
    3. Atlas Wrocław 25
    4. Włókniarz Częstochowa 23

    Pozdrawiam

    poTFoor




  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NO TO ZOBACZYMY..........

    PANOWIE TYLKO SPOKOJNIE.UNIA JEST NA FALI,ALE BYDGOSZCZ WIE O CO WALCZY.NA SWOIM TORZE SĄ BARDZO MOCNI,MOŻNA GDYBAĆ A JAK BĘDZIE ZOBACZYMY 8 WRZEŚNIA.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    darknes

    to jest właśnie scenariusz który powstał już parę tygodni wstecz.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja wierze w Unię!!!

    Ja wierzę w Unię!!! Jest to szansa, która po 1989r. pojawia się po raz pierwszy. Na pewno będzie trudno, bardzo trudno... ale żeby być MISTRZEM trzeba wygrywać.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Próbuje obiektywnie spojrzeć na wasze typy dotyczące zakończenia tegorocznych rozgrywek, gdyż sam nie jestem bliżej związany emocjonalnie z żadną z czołowych drużyn i wydaje mi się , że wielu z was chyba zbyt nisko ocenia szanse Wrocławian w czekajacyh ich meczach.
    Niem wiem dlaczego i na jakiej podstawie sądzicie, że Wrocek nie wygra w osłabionej Czestochowie skoro potrafił tam wygrac w sezonie zasadniczym i to w momencie gdy Lwy jeżdziły naprawdę super i nie było na nich mocnych. Atlas był przecież jedyną drużyną, która wygrała w Częstochowie i do tego jechał w tym meczu z Piotrkiem Baronem, teraz Wrocławian z pewnością wspomoże Tomek Jędrzejak, który doskonale zna częstochowski tor i powinien zdobyc cenne punkty na drugiej lini zawodników Częstochowy. Jeżeli w Częstochowie potrafiła wygrać Unia, która w sezonie zasadniczym poległa tam to dlaczego nie ma wygrac tam Atlas, który juz raz tam wygrał, a wydaję się, że teraz o wygraną powinno byż łatwiej, z uwagi na kotuzje gospodarzy.
    Druga sprawa do której chciałem nawiązać to mecz Atlasu z Unią, który według mojej oceny bedzie dla zespołu z Leszna bardzo trudny i wydaje mi się że o zwycięstwo może byc nawet trudniej niż w Bydgoszczy, gdyż Wrocek nie ma takich dziur w składzie. Leszno było juz raz na początku sezonu bardzo blisko wygranej we Wrocławiu, teraz jednak forma Wrocławian w moje ocenie jest o wiele lepsza. Lepiej niż na początku sezonu jedzie z pewnością Herbi i Krzyżak, sprawy sprzętowe uporządkował Scotii, a przerwa w startach chyba na dobre wyjdzie Jędrzejakowi, który dobrze pojechał w meczu z Bydzią. O zwyciestwie w tym pojedynku zadecyduje chyba postawa II lini obu zespołów tj. Ogór i Słaboń kontra Bali i Dryml.
    W mojej ocenie do końca obecnego sezonu wszystkie 3 czołowe zespoły tj. Bydzia, Leszno i Wrocek wygrają wszytkie mecze u siebie, choc wydaję się, że najbliżej przełamania serii zwycięstw gospodarzy bedzie Unia w Bydgoszczy i ewntualna wygrana zapewni im wtedy DMP.
    Koncówka sezonu zapowiada się więc super atrakcyjnie, a odpwiedzi na pierwsze z frapujących nas pytań poznamy już w najbliższej kolejce.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Ja sklaniam sie do opcji przedstawionej przez PoTFoora. Naprawde nie wiem skad, Darkness, wziales tak pewna wygrana Atlasu w Bydzi. Ponadto uwazam, ze Polonia powalczy o jakies punkty w Czestochowie i tytul po rocznej przerwie wroci na nalezne mu miejsce.

    Obiektywnie trzeba rowniez przyznac, ze obecny sezon jest znacznie ciekawszy od ubieglego.

    pozdrawiam

    Coolek

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Chyba Darkness zapomial jak rok temu atlas w Bydgoszczy stracil pozycje lidera. Ha ha

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Medard nie licz na to ze unia zdobedzie mistrza,ze rozjechala kelnerow z cz-wy :( bo wypadlo im 2 zawodnikow (walasek,jonson) to jeszcze nic nie znaczy jak beda mieli wicemistrza to bedzie dobrze ... i powiniscie sie cieszyc a bydgosz juz ma mistrza musza tylko dopelnic formalnosci ...

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Obudźcie się, dobrzy ludzie spoza Bydgoszczy ...

    [i]A kto ma być mistrzem? Unia, rozjechana w Bydgoszczy? Czy też Atlas? Oszołomstwo przez was przemawia, ludeczkowie moi złoci ... Ale wolny kraj, można wypisywać co się komu żywnie podoba ... Po przebudzeniu się wyjmijcie delikatnie rękę z nocnika :) Niech wam świeci anioł Teofil, zbłąkani fachowcy ... ::):):):;)

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    heheh
    Moim zdaniem wroclaw wygra wszytko u siebe bez wiekszego problemu i wygra wszytko na wyjezdzie nawet w bydgoszczy - przeciez wiadomo od niedawna ze Protasia i Ruske laczy coraz to bardziej zacisniajaca sie przyjazn :)
    a unia przegra w bydgoszczy wiec WTS zostaje mistrzem :)

    lub Unia moze i wygra w bydgoszczy ale wroclaw podlozy sie w byzi i tak Bydgoszcz zostanie mistrzem - oddac w formie podzieki Protasia (stad slabsza forma Dadosa ktory byc moze czuje ze bedzie musial ustapic miejsca Protasiewiczowi)

    ale to tylko moje gdybanie i niewiele napewno bedzie mialo z prawda cos wspolego :)


  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Bydgoszcz utrzyma punktowa przewage?

    nie, nie utrzyma będzie na 3 miejscu.


  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TO CO WYPISUJECIE TO BREDNIE
    BYDZIA WYGRA WSZYSTKIE MECZYKI NA WLASNYM TORZE
    UNIA DOSTANIE BATY WE WROCKU I CZESTOCHOWA TEZ
    ATLASIK ROZJEDZIE CZESTOCHOWE NA WYJEZDZIE
    WE WROCKU NIKT NIE WYWIEZIE NAWET PUNKTU
    WIEC DARKNES UNIA NIE BEDZIE MIALA MISTRZA
    MOJE ZDANIE TO TAKIE ZE BYDZI SIE UDA UTRZYMAC 1 MIEJSCE
    MAJA SPONSOROW ONI SIE POSTARAJA ZEBY BYLA KASA

    TEN UKLAD MI PASI

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    Układ tabeli może być jeszcze naprawdę różny ,ale na dziś
    wygląda najlepiej sytuacja Polonii,choć kluczem do tytułu
    którejkolwiek drużyny będzie zapewne finałowy mecz w
    Bydgoszcy ,który wygra Sparta chcąca się zrehabilitować po przegranym meczu w przedostatniej kolejce tegorocznych rozgrywek.Z tego wynika ,że remis ,który padnie w niedzielę w Bydgoszczy tylko spiętrzy emocje w tegorocznych rozgrywkach

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wolf

    Unia rozjechana?Przecierz gdyby nie stanisławski to byście w dupe dostali.Tak jak powiedziałem już wcześniej zycze unii mistrza polski bo wole oglądać 25 tys. wrzeszczących ludzi niż ....(i tu dopiszcie sobie co chcecie na temat ...)

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety chyba nie - mistrzostwo dla Unii i to z przewagą min. 2 pkt.
    A jeżeli nie to mamy i tak II miejsce

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NIEMACIE NAPEWNO 2-go MIEJSCA LECZ TRZECIE!!!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Waldi-fan moze zaczniesz watek kto zostanie mistrzem grupy spadkowej!!!

    Polonia Górą - na zawsze

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    heheh
    Moim zdaniem wroclaw wygra wszytko u siebe bez wiekszego problemu i wygra wszytko na wyjezdzie nawet w bydgoszczy - przeciez wiadomo od niedawna ze Protasia i Ruske laczy coraz to bardziej zacisniajaca sie przyjazn :)
    a unia przegra w bydgoszczy wiec WTS zostaje mistrzem :)

    lub Unia moze i wygra w bydgoszczy ale wroclaw podlozy sie w byzi i tak Bydgoszcz zostanie mistrzem - oddac w formie podzieki Protasia (stad slabsza forma Dadosa ktory byc moze czuje ze bedzie musial ustapic miejsca Protasiewiczowi)

    ale to tylko moje gdybanie i niewiele napewno bedzie mialo z prawda cos wspolego :)
    Hahaha
    Wrocław wygra w Lesznie , hahaha
    Wrocław sie podłoży Bydgoszczy - gratulacje dla klubu WTS-u
    Wrocław zostanie mistrzem hahaha , ale gadasz pierdoły a tak wogóle to Unia sie pisze z wielkiej litery , gratulacje dla Ciebie hehehe !!! To powinno być umieszczone jako komentarz miesiąca !!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olka


    A pieniadze Bydgoszcz zyska po GP w Chorzowie(licze ze przyjdzie 38 tys kibicow).
    Już trąbią że na śląskim będzie klapa i nie wiadomo czy czasem nie będzie trzeba dołożyć!



    Ja uważam że Unia będzie miała DMP2002!

    Polonia miała jak ponczuś w maśle a teraz to wyłazi (brak kasy!) Tak jak i u nas! Jak wszystko idzie dobrze to o kasie nic nie słychać ale jak są już jakieś problemy to nagle brakuje kasy!
    Trzeba zawsze jakieś wytłumaczenie znaleść!

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z gregwts. Polonia wygra u siebie wszystko do konca. Oni teraz bedą sie specjalnie spreżac na te mecze.

    Zresztą Sparta tez do konca nie przegra u siebie, ale nic nam to pewnie nie da bo i tak zajmiemy pewnie 3 miejsce, chociaz licze ze wygramy z Unią tyle co przegralismy w Lesznie.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    25-02-2002
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wszystkie kluby mają kłopoty finansowe.
    Jednak Bydgoszcz wygra obydwa mecze u siebie, a ma nawet szanse na zwyciężenie Częstochowy. Nawet mimo porażki pod Jasną Górą zdobędziemy złoto, ponieważ Leszno ma małe szanse na zwycięstwo we Wrocławiu.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Polonia dostała zadyszki, a właściwe to jeden z filarów a mianowicie J. Gollob. Wszystko zależy od niego. T. Gollob, Protasiewicz czy Loram swoje zrobią, Robacki na swoim torze też potrafi zabłysnąć. Myślę, że Polonia powinna wygrać oba spotkania u siebie co powinno jej zapewnić złoto. Ale na pewno nie będzie jej łatwo.

  38. Powrót do góry    #38
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    bedzie ciezko ale polonia da rade, wygra u siebie pozostale mecze , wygrac w bydzi nie jest lekko choc nie mowie ze to niemozliwe, ale nie tym razem :)
    pokazmy wiare w nasz zespol i zapelnijmy stadion do pelna
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No chyba chlopaki dadza rade o ile pokonaja Leszno wtedy juz pojdzie z gorki :)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    A może Gollob sprzeda mecz Gorzowowi aby w przyszłym sezonie Unia nie zatrudniała więcej Leppera, bo strasznie pije.
    let the metal flow.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi się ,że Polonia utrzyma przewagę punktową i zdobędzie DMP.
    Najwięcej będzie zależeć od drugiej linii i młodzieżowców - ich przyzwoita zdobycz punktowa = DMP dla Bydgoszczy

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Arkadius

    Co ma Górzow do Golloba ??

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Wyrównałem do sensu prowadzonej dyskusji. Czytać się nie da.
    let the metal flow.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bydgoszcz nie utrzyma przewgi bo wyprzedzą ją Unia i Sparta i między sobą roztrzygnę DMP 2002

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zapewne Wrocław bedzie mial podobny finisz jak rok temu!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •