Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 58 z 58

Wątek: Czy Bydgoszcz utrzyma punktowa przewage?

  1. Powrót do góry    #46
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    poki co do przodku:)

    scenariusz wyzej przede mnie przedstawiony poki co sie sprawdza! Tak wiec koledzy leszczynianie nie traccie nadziei na zloto, wszystko jest na dobrej drodze do sukcesu!:)

    Iwo - pierwsza kolejka i juz niecelnie:), a mowilem bys nie probowal ze mna polemizowac, bo sie osmieszysz;):):P

    a tak juz na powazniej;) - to pobieram 10% od wygranych od osob, ktore zatypuja u buków i obstawia podana przede mnie kolejnosc koncowa w tym sezonie, np. konta przesylam mailem:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-01-2002
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darkness
    Twój scenariusz jest ok.....ale jest tam jeden błąd....Unia przegra we Wrocławiu....i o mistrzostwie zadecyduje ostatni mecz....Polonia-WTS....zwycięzca zostanie DMP...przegrany będzie musiał zadowolić się brązem....
    Nie widze innego scenariusza....:))...no chyba,że Polonia wygra w Lesznie...wtedy ma mistrza w kieszeni....



  3. Powrót do góry    #48
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SPOKO.BYDGOSZCZ GÓRĄ BĘDZIE.(mam taką nadzieje):D

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-03-2002
    Postów
    1,197
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po kontuzji sullivana mozna załozyc ze bydgoszcz wygra w Czestochowie. Dlatego tez mecz Atlas-unia bedzie decydował o tym , któraz druzyn przedłuzy szanse na złoto. Jesli wygra atlas, to liczac na pierwsze miejsce musi pokonac w Bydgoszczy polonie w ostatniej kolejce. jesli wygra Unia, to musi tez liczyc na porazke Polonii z Atlasem. Tak wiec wtedy nie tylko od samej unii bedzie zalezał jej los.

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Czyli unia mistrza nie zdobedzie - bo Rusko napewno chlopakom powie zeby byzie olali i zeby leszno mistrza nie zdobylo - wysle tam ekipe zkladajaca sie z jamrozego i boginczuka :)
    jak go tak wyzywali to teraz napewno nikt dlanich nie bedzie sie poswiecal , ale pierwsza sprawa to leszno musi wygrac we wrocku ....

  6. Powrót do góry    #51
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    mala korekta - szanse maleja:(

    bardzo liczylem w moich prognozach na zwyciestwo Czewy u siebie z Bydzia. Po kontuzji Sullivana bedzie to BARDZO, BARDZO trydne, choc moze Koselki tak jak do Leszna wezmie i pod Jasna Gore kilku szkolkowiczow - tj. Jacusia, Stanislawskiego i Robackiego?:)

    Super rozwiazaniem bylby remis w Czewie np. po ... 8 biegach ( po wykorzysaniu taktycznych przez Wlokniarza ) i... nagle oberwanie chmury i przerwanie zawodow:):)

    to jednak marzenia, wiec trzeba liczyc, iz Bydzia dwa punkty zdobedzie w Czewie, w tej sytuacji kluczowe beda dwa inne mecze...

    a nie ukrywam, iz karty w tym momencie rozdaje WTS:)

    Jako, ze ma wyjsc zloto dla Unii, to plan ;) jest nastepujacy:

    - otoz mimo tego, ze Unia za porazke u siebie w sezonie zasadniczym ma obiecane:P dwie wiktoryje na Olimpijskim we Wrocku:), to idziemy WTS-owi na reke i ... oddajemy im jeden punkt!!!

    Przeto Unia ma pewny medal srebrny i traci do Bydzi 2pkt. podobnie jak Wroclaw. W tym momencie Wroclaw nadal jedzie O COS!, tj. o srebrny medal, ktory zdobyc moze w przypadku zwyciestwa w Bydgoszczy. I tak tez sie staje, a ze Unia z Wlokniarzem u siebie problemow nie ma zadnych, dlatego tez Mistrz Polski Anno Domini 2002 jest w Lesznie:)

    ps. ale sie rozmarzylem:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    czestochowskie radio "FON" w audycji o sporcie podało:Sullivan na 99% pojedzie w meczu z Polonią wiec jakby na to nie patrzeć Polonia jak zwykle przegra w Częstochowie a wiec straci swoją przewage, a poniewarz Atlas wygra z Unią oraz w Bydgoszczy Mistrzem Polski 2002 zostanie Marek Cieslak i jego ekipa !!! GRATULACJE
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    386
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedz mi Darkness, a gdzie w Twoich kalkulacjach znajduje się coś takiego jak rywalizacja sportowa? Ja dopatrzyłem się tylko kalkulacji i manipulowania wynikami. Pozdrawiam.

  9. Powrót do góry    #54
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Darkness
    Marzenie scietej glowy.
    Wiesz jak bedzie: Brydzia przegrywa w czestochowie, leszno w wrocku i mecz w brydzi z wts decyduje o tytule i brydzia go wygrywa. pozdr.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ja osobiscie watpie w start Sullivana w meczu z Polonia - chyba ze ten zlamany obojczyk to bzdura. Jezeli Ryan'a nie ebdzie to zwyciestwo Polonii jest prawie ze pewne i w tym momencie Unii bedzie juz bardzo trudno, bo jakos w porazke WTSu nie wierze, chociaz wszystko jest mozliwe.
    Ostatni mecz w Bydgoszczy zadecyduje o wszystkim. To moje zdanie.:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  11. Powrót do góry    #56
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Marc

    wierz mi, ale naleze do tego wymierajacego gatunku, ktory sie sie łudzi tym, iz rywalizacja w sporcie przebiega wg zasad fair play, bez ukladow i ukladzikow...

    Niemniej pytanie zadane w tym watku brzmialo, czy Polonia utrzyma przewage punktowa i by nie skwitowac calosci stwierdzeniem: o wszystkim rozstrzygnie tor, pozwolilem sobie przedstawic moj scenariusz wydarzen, nie ukrywam pod katem zlota dla Unii, lecz nic w tym chyba zdroznego?

    Kontuzja ullivana, czy prawdopodobny start Todda Wiltshire'a sproawiaja tylko co najwyzej, iz dokonuje korekt w moich prognozach, ale to tylko czysto spekulatyjna i bardzo subiektywna zabawa...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wierz mi, ale naleze do tego wymierajacego gatunku, ktory sie sie łudzi tym, iz rywalizacja w sporcie przebiega wg zasad fair play, bez ukladow i ukladzikow...
    no to okazało się, że nie jestem sam :)
    Ale tak na serio to uważam, że im niższa w sensie sportowym rywalizacja tym łatwiej o przekręty i właśnie tam najczęściej się je spotyka.
    Co do mistrzostwa kraju w ekstralidze żużlowej to jako bezstronny kibic uważam, że mistrzostwo zdobędzie Polonia. Jest chyba najlepszym zespołem w tym roku.

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Teraz wiekoszosc zalezy od jednego meczu - Polonia - Wts .
    Mam nadzieje ze tym razem uda mi sie wybarc do bydgoszczy na ten mecz.Na mecz Polonia - Unia tez chcialem jechac jednak nie udalo sie
    Tym razem jest to napewno najwazniejszy mecz od ktorego bedzie zalezalo kto bedzie mistrzem polski

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •