Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 74

Wątek: STAL GORZÓW - walczymy do końca czy puszczamy juniorów?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    STAL GORZÓW - walczymy do końca czy puszczamy juniorów?

    Właśnie terez po przegranej z Wybrzeżem powinniśmy zastanowić się nad przyszłością naszej STALI. Według mnie już od teraz powinniśmy zacząć budowanie nowej drużyny opartej w głównej mierze na juniorach.... Co prawda mamy jeszcze jakieś teoretyczne szanse na utrzymanie - lecz podejowanie się tego wyzwania może jeszcze bardziej pogrążyć nas w długach...
    Ponadto uważam, że za wszelką cene na przyszły sezon powinniśmy zatrzymać w drużynie Piotra ŚWISTA - bo tylko on będzie w stanie poprowadzić STAL spwrotem do eksraligi!!!!
    Oprócz niego z seniorów mogą zostać STASZEWSKI i PALUCH (choć niekoniecznie muszą jeździć w meczu razem...)
    W pierwszej lidze powinniśmy jeździć tylko z jednym obcokrajowcym gwarantującym dwucyfrową zdobycz punktową!
    Co myślicie na ten temat?
    Pozdry dla kibiców żużla!
    NAWET W PIERWSZEJ LIDZE STALI GORZÓW SIĘ NIE WSTYDZE!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie poddawajcie sie. Zawsze mozna oczywiscie puścić juniorów.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    puszczajcie hliba! spoko gosc, utalentowany! mysle, ze beda z niego ludzie!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    539
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według mnie powinniście puścić juniorów bo teraz macie bardzo marne szanse na utrzymanie,a wprowadzenie juniorów zaprocentuje w przyszłości:):):)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A o co wy chcecie jeszcze walczyc? Wy juz SPADLISCIE do 1 ligi. A Swist to moglby w nastepnym sezonie przyjsc do nas i pewnie to zrobi jak mu nie zaczniecie placic.
    Zawsze i wszedzie Falubaz najlepszy bedzie!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    POPO - wystawienie juniorów w naszym przypadku nie będzie poddaniem się (było by gdybyśmy wycofali się teraz z rozgrywek!) tylko walką o przyszłość, czyli rozpoczęcie budowania druzyny, zaoszczędzenie kasy i nie pogłębianie długów....

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powalczyc do konca !!!!!!!

    Slyszalem ze nowo zakontraktowany obcokrajowiec Screen ma wystapic we wszystich spodkanich waszego zespolu do konca sezonu. Dlatego walczcie do konca i nie ma poddawania sie my tez po dzisiejszej porazce z Gnieznem mamy wieksze szanse na walke w barazach, ale jak to sie mowi jedziemy do konca !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Slyszalem ze nowo zakontraktowany obcokrajowiec Screen ma wystapic we wszystich spodkanich waszego zespolu do konca sezonu.

    Screen dostał zgodę macierzystej federacji tylko na start 1 wrzesnia!!! taka info jest na stronie pzm-tu!!!
    więc w zaistniałej sytuacji raczej go juz nie zobaczymy w barwach druzyny gorzowskiej

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, że Stal powinna oszczędzać i jechać kolejne mecze w krajowym zestawieniu. Realnie patrząc nie ma już szans na utrzymanie się w ekstraklasie.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Puszczajcie juniorów.. (oszczedzicie kase)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    spoko

    teraz mecze z pila waszymi bracmi wiec powinni wam pomoc jeszcze nie straciliscie szans

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym jechał dalej.
    Trzeba walczyc..
    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie spokoj Stal juz dawno musiala sie pogodzic ze spoadkiem nie ma zadnych juz szans zreszta skoro Stal nie potrafi sobie poradzic z przedostatnia druzyna w tabeli a bedzie miala mecze z wyzej notowanymi rywalami to z gory wiadomo jaki bedzie wynik tychze potyczek Rozumiem mozna spasc ze Extraligi tak jak wysmiewany przez Pergo Falubaz ale my chociaz spadlismy w jakims stylu a nie tak jak Stal z marnymi 3 pkt na koncie !! Najlepszego macie komentatora w radiu zachod jak to ten pan pieknie mowi ze macie szanse teoretyczne wystarczy wygrac 3 z 4 meczy do konca sezonu hahahahhaha nie ma to jak byc optymista hahahahah :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież Wy nie macie innej możliwości jak jechać juniorami!!!
    Piła Was podliczy za przegranie tego meczu - wyłozyli kasę na zagraniczniaków w meczu w Gdańsku, reklamy BGŻ na waszym stadionie - a tu DOOPA!!! Trzeba będzie za to teraz zapłacić. :):):):):)
    Zacznijcie zbierać butelki!!! :P:P:P:P:P

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    został popełniony błąd na początku że stal wystartowała.trzeba było wypozyczyć śwista i może staszewskiego .wystartować w 2 lidze ale bez długów.i wtedy zacząć budować od początku mocną drużynę.a tak spadek jest już pewny długów bardzo dużo ,kto będzie chciał ratować gorzowski żużel w przyszłym roku .skończycie jak piłkarze.żużel gorzowski zniknie niestety z mapypolski

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przesadzaj juz tak źle jak w tym roku to nie bedzie. Myśle że ten nastepny będzie troche lepszy od obecnego. A i kluby sie w jakims stopniu zreformują.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie Stal powinna oszczędzać i jeździc z juniorami w składzie. Z juniorami, czyli nie jak Apator - 2 juniorów, którzy jadą 5-7 razy, ale 3-4 juniorów, z których każdy pojedzie 5 razy. Spadek jest już niestety nieuchronny.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprzedajcie tramwaje to moze wtedy sie gorzowski zuzel z dolka podniesie hehehe :)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moje zdanie jest takie:
    Z ekonomicznego punktu widzenia tylko jechać juniorami i nikim więcej, żadnych zagranicznych oszczędzać kase na I lige.Z kibicowskiego punktu widzenia walczyć do końca, ale za tą opcją przemawiać może jedynie serce, a nie rozum. Konkluzja jest prosta: Jechać juniorami może coś z nich będzie w przyszłości. pozdrawaim narka

    P.S. W I lidze się raczej niespotkamy, ponieważ wciąż mamy bardzo duże szanse na awans. Co więcej są one realne.
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Musieli bysmy wygrac trzy mecze (gdyby gdansk nie zdobywl kolejnych pkt) w tym tak ten bardzo wazny w gdansku.
    Tak wiec dla mnie ta decyzja jest trudna do podjecia niechcial bym byc na miejscu dzialaczy!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Gorzowianie!
    Wczorajszy(juz) wystep Screena kosztowal was 5000 Funtow, bez wzgledu na zdobycz punktowa.Wedlug Stilonka, mieliscie miec nowy sprzet. Sprzet byl do dupy,a Joe i tak nie pomogl.Wnioski wyciagnijcie sami!, ale Wy i tak nie macie nic do gadania.Serdecznie zycze wam E-ligi, ale zobytej przez walke, a nie przez powiekszenie tejze.
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    Niestety, ale nie macie już o co walczyć.
    Do końca sezonu proponuje jechać w krajowym składzie. Nie popadajcie dalej w długi.
    Za rok starty w I lidze i nie jest powiedziane, że nie macie wrócic na rok 2004 do Ekstraligi.

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powinniśmy walczyć do końca. Jest jeszcze cień szansy i nie należy go sobie odbierać. Co może dać juniorom mającym bardzo słaby sprzę przegrywanie każdego biegu po 5:1.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    jaki cień szansy? Niepotraficie wygrać z nikim u siebie a na wyjeżdzie wygracie? Według mnie to jest tylko pobożne życzenie. Wystawcie juniorów......

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szansa zawsze jest i fajnie by było aby powalczyli z Piłą a my może wtedy powalczymy o 6-miejsce

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pila mosi wygrac jeszcze 1 mecz i moze byc pewna 6 miejsca tylko czy bedzie czekac do meczu z nami a wtedy w razie niepowodzenia moze byc lipa wiec zdaje mi sie ze najblizszy mecz z gozowem pila wygra i caly misterny plan gorzowa pojdzie w *****

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Po raz kolejny wkłądaja mi w usta nie moje słowa

    Artur twierdził ,ze mamy nowy sprzęt nie ja !Ja mówiłem ,ze widziałem maszyny bez reklam i takie były.Okazało sie ,ze są to maszyny panów : Sucheckich , rajkowskich , Hlibów i Sp0iewanka.
    Za to zespoł miał nowe częsci a i tak to nie pomogło
    Pozdrawiam

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak tak spadniecie juz na 100% a wiec nie ma sensu sie pograzac w dodatkowych kosztach.I tak macie kupe forsy do oddania do miasta(600 tys) a my (zielonka) to wyegzekwujemy.pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jechać dla kibiców

    Stal powinna jechać najmocniejszym składem dla swoich kibiców i na przekór malkontentom z Falubazu. Koledzy z zielonki wykazują dużą troskę o przyszłość naszej STALECZKI, za co im dziękuję. Niemniej jak dorobicie się takiego stażu w ekstralidze jak nasz klub, to będziemy mogli pogadać jak równy z równym. Tymczasem do zobaczenia w przyszłorocznych derbach. Dla dobra polskiego żużla dobrze zrobi wam banicja w niższej lidze - do czasu nim zrozumiecie na czym polega kulturalny doping.Przepraszam zdroworozsądkowych kibiców Falubazu - ta wypowiedź tyczy się tylko tych z kompleksami wobec Gorzowa, Stali i całej północnej części województwa lubuskiego !!!!!

    Zawsze i wszędzie STAL GORZÓW wielka będzie !!!!!!!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie wiem.Wydaje mi sie ze jesli wasza sytuacja zeczywiscie nie jest zbyt ciekawa to powiniscie jechac juniorami.Same korzysci dla klubu.Ale jesli realnie u was mysla o pozostaniu to niech jezdza najlepszym skladem :)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież Wy nie macie innej możliwości jak jechać juniorami!!!
    Piła Was podliczy za przegranie tego meczu - wyłozyli kasę na zagraniczniaków w meczu w Gdańsku, reklamy BGŻ na waszym stadionie - a tu DOOPA!!! Trzeba będzie za to teraz zapłacić. :):):):):)
    Zacznijcie zbierać butelki!!! :P:P:P:P:P
    No tak to typowe dla Gdańszczan po przegranej z Piłą - widze, że do dzisiaj nie możecie przeżyć tej przegranej i rozbudowujecie "łosiowe herezje" o spółdzielni.... (każdy ma prawo do wystawienia w meczu najsilniejszego składu - szczególnie jak walczy o utrzymanie, ale do was widocznie to nie trafia...).
    A na marginesie nie podniecajcie się tak tą wygraną ponieważ (mimo całego szacunku do Was) w Gorzowie jechało wczoraj trzech gości na motorkach - reszta niestety jak w całym sezonie na "podrasowanych rowerkach", a w barażach będziecie jeździć najprawodopodobniej z Falubazem, który w tym sezonie prezentuje się o wiele lepiej od was i dlatego konfrontacja z nimi może być dla was o wiele mniej przyjemna (ale spoko w życiu i tak liczą się tylko chwile...). Panie i Panowie z Gdańska prawda jest taka, iż najprawdopodobniej spotkamy się w I lidze.... Dlatego wyluzujcie....

    Do ZG - chciałbym wam ponownie przypomnieć, iż STAL spada pierwszy raz od kilkudziesięciu lat, a wy...???? Chyba troche więcej i nie zawsze w takich okolicznościach jak dwa lata temu.... Więc zamiast poruszaniem gorzowskich tematów zajmijcie się lepiej poprawą atmosfery i wizerunku kibicowania waszej mam nadzieje "mniejszości" - bo jest tam chyba poważny problem... Macie aspiracje na ekstralige to dorównajcie w końcu poziomem kibicowania do poziomu sportowego prezentowanego przez waszą drużyne, który nawet mimo porażki z Gnieznem i tak jest bardzo wysoki...

    W związku z powyższym chyba kopanie się nawzajem nie ma większego sensu - bo nie wiem, czy zauważyliście ale problem który pojawił się w Gorzowie w tym roku może bardzo szybko pojawić się u was.... Potwierdzeniem tej tezy jest to "niestety", iż STAL nie jest przypadkiem odosobnionym - ten problem toczy pomału cały żużel i jest dla niego zabójczym zagrożeniem!!!!
    A mam nadzieje, iż wszyscy z was mają zamiar dlektować się tą dyscypliną (w naszym kraju na najwyższym poziomie!) przez długie lata i dlatego powinnyśmy raczej zastanowić się co zrobić by nie tyle ratować ten czy tamten klub (bo może jeszcze jeden sezon pociągnie....) ale ogólnie uzdrowić cały żużel (i jego otoczkę) oraz przywrócić stabilność jego funkcjonowania we wszystkich ligach... (bo rozpoczynając ten temat miałem raczej to na myśli - ponieważ tegoroczna STAL nie jest pierwszym syptomem agonii spedweya w Polsce - a chyba dzięki temu krajowi ten sport ma jeszcze aktualnie taki a nie inny kształ....).?!
    Pozdrowionka.....

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmmm Pergo w 15 meczach zdobylo 3 pkt i raczej nie widze szans na nawiazanie jakiej kolwiek walki z wybrzezem i jeszcze wczoraj przegraliscie znimi na swoim torze to o czym wy wogule mowicie ??

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A na marginesie nie podniecajcie się tak tą wygraną ponieważ (mimo całego szacunku do Was) w Gorzowie jechało wczoraj trzech gości na motorkach - reszta niestety jak w całym sezonie na "podrasowanych rowerkach", a w barażach będziecie jeździć najprawodopodobniej z Falubazem, który w tym sezonie prezentuje się o wiele lepiej od was i dlatego konfrontacja z nimi może być dla was o wiele mniej przyjemna (ale spoko w życiu i tak liczą się tylko chwile...). Panie i Panowie z Gdańska prawda jest taka, iż najprawdopodobniej spotkamy się w I lidze.... Dlatego wyluzujcie....
    A kogo to wina ze jechało trzech????
    Jezeli nie umiecie sobie skombinowac kasy tak jak to my robimy to tylko oznacza i waszych działaczch!!!
    I ty tu teraz nie wyjeżdzaj z tekstem ze nie mamy szans z Zielonką bo skad mozesz o tym wiedziec jak z nimi jeszcze nie jeździlismy!!!!!?????
    Prawda jest taka ze raczej sie nie spotkamy w 1 lidze!!!:):)
    I bardzo dobrze!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach


    Prawda jest taka ze raczej sie nie spotkamy w 1 lidze!!!:):)
    I bardzo dobrze!!!!!![/quote]

    Prawda jest na ogół gdzieś po środku....
    Tak skombinowaliście kase (to pewnie antyspółdzielnia Gorzowa i Piły, założona przez Łosia z chłopakami z Marsa i jego satelit...) i chwała wam za to ale mi chodzi o coś więcej niż pojedyncze zrywy związane z potrzebą chwili...(kiedyś to musi pęknąć tak jak u nas..).
    Kluby żużlowe w 21 wieku powinny działać na zupełnie innych zasadach być np. zrzeszone w czymś pod nazwą Polska Liga Żuzlowa - nie teoretycznie, a w pełnym praktycznym tego słowa znaczeniu... Komercja wkradła się wszędzie dlatego jeżeli nie będzie pełnej zgodności (a nie chore ambicje jednostek) w tzw. "światku działaczy żużlowych" - pozwalających przyciagnąć większy kapitał (poprzez TV i reklamodawców) żuzel zostanie tylko w naszych wspomnieniach...
    Pozdry

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Kat

    Dlakogo ma jechac Stal dla jakich kibiców po tym meczu ich napewno za wiele na stadion nie przyjdzie bo po co !!!! Na Falubaz przyszlo w tym roku zdecydowanie wiecej ludzi niz na ta wasza Staleczke cała !!!!! co do polnocnej czesci wojewodztwa to chyba gorzow jest na polnocy chyba masz braki z geografi :)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powinniście patrzeć już kolejnego sezonu w 1 lidze.No cóż,stało się.Kiedys przychodzi taki moment.Teraz padło na was.Współczuje wam,ale moze i dobrze że się tak stało.Będziecie mieli czas na przeanalizowanie porażki,wyciągnięcia odpowiednich wniosków.Nie musicie się martwic.Macie sporo młodzieży, a w tym należy upatrywac się przyszłości.
    Głowy do góry.
    Do zobaczenia za rok w Rybniku!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prawda jest taka że juz nawet na zachowanie twarzy nie ma w gorzowie szans
    ten sezon w wykonaniu stali to prawdziwa klapa i jesli ktos ma inne zdanie to wydaje mi sie ze nie wie o czym mowie
    ostatnie mecze niczego juz nie pozmieniaja a skoro sie nie wygrywa u siebie z gdanskeim to jak mozne myslec o zwyciestwach nad pila czy toruniem ???
    jedynym pozytecznym zawodnikeim w teamie z gorzowa jest na chwilę obecną dryml
    po co wystawiac flisa ?
    po co screena ?
    dajcie na zakonczenie szanse spiewankowi czy rajkowskiemu
    niech sobie mlodzi pojezdza
    a tak na marginesie...
    szkoda gorzowa ale przynajmniej cos nowego sie w tej 1 lidze pooglada
    narta

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powinniście patrzeć już kolejnego sezonu w 1 lidze.No cóż,stało się.Kiedys przychodzi taki moment.Teraz padło na was.Współczuje wam,ale moze i dobrze że się tak stało.Będziecie mieli czas na przeanalizowanie porażki,wyciągnięcia odpowiednich wniosków.Nie musicie się martwic.Macie sporo młodzieży, a w tym należy upatrywac się przyszłości.
    Głowy do góry.
    Do zobaczenia za rok w Rybniku!!!
    Spoka ATA patrzymy i dlatego m.in. ten wątek...
    Bardzo miło się będzie z wami spotkać na dłuższym wypadzie po tylu latach - łza się w oku zakręci po którymś tam browcu i wspominakch z minionych lat...(chociaż Wy na awans macie o wiele większe szanse niż my na utrzymanie - tylko nie wiem dlaczego do Rzeszowa nie zabraliście Mikaela..???)

    Pozdry Rybnik!!!!!!!!!!!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ArturSG:

    Nie było mnie 2 dni i tym czasem zamknięto jeden z tematów. Ale odpowiem Ci w tym miejscu:
    Gdańsk to nie tylko Wrzeszcz (być może w Gorzowie nie ma dzielnic - nie zdziwiłbym się), tak więc nie pisz do mnie jakbym był z Wrzeszcza - mam tam tak daleko, jak dwa razy wokół Gorzowa.
    Poza tym piszesz Danzig próbując (marnie) odparować na moją Kobylą Górę - widać, że Cię boli:):):). Ale taka jest niestety prawda. Różnica polega na tym, że Gdańsk był i jest polskim miastem, a w czasie wojny nie był niemiecki, tylko "Freie Stadt Danzig". Nazywał się tak dlatego, że większość Gdańszczan miała pochodzenie hanzeatyckie (wiesz co to?) i oprócz polskiego z dawien dawna urzędowym był niemiecki. Powiedz mi w tychże latach wojny jak się nazywał Gorzów? Do kogo należał? I powiedz, jak sie nazywał wcześniej?
    Jeżeli nie znasz historii swojego "miasta":):):), to poszukaj na forum wątku, w którym jeden z kolegów z Zielonej Góry przybliżył ją wszem i wobec. Może się czegoś nauczysz... Kobylaki to nie kaszubski wymysł, a Gdańsk to nie Kaszuby (z geografii to chyba nie byłeś orłem, co?)
    Tak to jest niestety, że jak ktoś awansuje maluczkich, to ich ambicje przerastają później ich samych.

    Jeszcze jedno (tym razem do tego wątku):
    Przestań zasłaniać się tym, że tylko 3 zawodników miało u was motocykle. A przed sezonem mówiono o Wybrzeżu, że nie zdobędzie punktu - i co? Co to kogo interesuje, czy drużyna miała motocykle, czy działacze nie potrafili ich "skołować"??? Trzeba sie było nie napinać przed meczem, tylko mówić, że z motocyklami cienko. Ale Ty musiałeś sobie zostawić jakąś furteczkę w razie porażki, nie?

    Ach! Byłbym zapomniał. W każdym mieście kibice potrafią zrobić relację z meczu, tylko nie wy. A nie można było sobie poradzić i zostawic kogoś kto nie chodzi na żużel przy kompie i radiu, żeby wpisywał na bieżąco - możliwości jest mnóstwo.
    Ale zapomniałem, że w Gorzowie wszyscy byli na żużlu - całe miasto! - nie ma Was tam za dużo...:P:P:P:P:P:P:P

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WybrzeżeFanantic zajmi sie krytykowaniem swojej drużyny a nie czepiasz sie do Gorzowa.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wybrzeżefanatic

    Wydaje mi się, że notoryczne obrażanie kibiców z Gorzowa w twoim wykonaniu wynika z poczucia niższości osiągnięć Wybrzeża wobec osiągnięć STALI GORZÓW. Jest jasne, że kibice Falubazu wiodą w tym prym, ponieważ daleko Falubazowi do STALI. Jasne też jest, że wtórujesz im z nieukrywaną radością, bo lista osiągnięć Wybrzeża też jest mizerna. Jeżeli nie wiedzie się mistrzowi, to zawsze znajdą się ci, dla których jest to pożywka do działań i radości. Niemniej długo jeszcze będziecie pracować na dorobek aby było co wyliczać (na dzień dzisiejszy sumując wasze osiągnięcia i Falubazu jesteście w tyle).
    Jeśli zaś chodzi o twoją integrację ze społeczeństwem i historią Gdańska - trąci to przypisywaniem sobie całej historycznej spóścizny przez powojennego przesiedleńca.
    Pozdrawiam.

    Zawsze i wszędzie STAL GORZÓW wielka będzie!!!!!!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do zobaczenia za rok w Tarnowie:)

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziadeks i Kat:

    Nigdy nie próbowałem nawet wspomnieć iż Wybrzeże może się równać z Gorzowem co do osiągnięc w żużlu.
    Weźcie jednak pod uwagę, że u Was właściwie oprócz żużla (no i siatkarzy) nie ma sportu na poziomie.
    Porównaj to z Gdańskiem - ile dyscyplin, ile tytułów itd. Nie mam zamiaru się licytować, tyle tylko, że jak coś piszecie to się zastanówcie... Na ile dyscyplin i drużyn w trójmieście rozdzielana jest kasa. Wasze dotacje z Urzędu Miasta na sport są trochę inaczej przydzielane na żużel niż w Gdańsku (procentowo). Prawda?
    Tyle w temacie porównań i osiągnięć.
    Całą wojenkę rozpoczeli kibice gorzowscy (prześledźcie dokładnie tematy), do pewnego czasu siedziałem cicho, ale w pewnym momencie postanowiłem dołączyć do zabawy.
    Do jednej rzeczy faktycznie się czepiłem - "transmisji" czatowej z meczu - zrobiliście mistrzostwo świata.
    Poza tym:
    To, że macie kompleks Zielonej Góry (i to od lat) nie ulega dla mnie wątpliwości. I bawi mnie to, jak z wioski zostaliście miastem wojewódzkim, a teraz się z tym strasznie wozicie. Byłem nieaz w Gorzowie i stwierdzam z cała stanowczością: "miasto"? - w życiu!!! Faktem jest, że wjeżdżając w obszar zabudowany Gorzowa w wielu miejscach widać chałupy ze strzechą i drób latający po ulicy. Sztuczne włączenie wiosek w obszar zabudowany miasta aby zwiększyć jego obszar i liczebność? Śmieszne. I niech ktoś mi powie, że to nie kompleks pobliskiej Zielonej Góry.
    I jeszcze jedno - dla mnie jako kibica najważniejsze. Większośc z ludzi na stadionie (nie mówię, że wszyscy) od kilku sezonów skanduje sobie na trybunach "Pergo, Pergo". ŻENADA. ŻENADA. ŻENADA. Dla mnie dyskwalifikuje to Was jako kibiców.
    Przypuśćmy (hipotetycznie), Że przychodzę do klubu z wielką kasą, naprawdę wielką i zastrzegam sobie, że wyłożę ją na żużel, ale po pierwsze muszę zostać szefem i po drugie amienię nazwę drużyny. Wykładam powiedzmy 9 milionów złotych i sezon rusza. Jest sprzęt, są zęści, jest wszystko. Wygrywamy mecz za meczem, ale...
    Zażyczyłem sobie, by klub nazywał się KS Gejowizna Gorzów (zaznaczam, że to tylko przykład - nie chcę nikogo obrażać). Co zrobią Wasi wspaniali kibice? Tylko dlatego, że ktoś dał kasę śpiewać będą "Gejowizna"???
    W Gdańsku za czasów Lotosu nie było okrzyków "Lotos" tylko w najważniejszych momentach meczu było, jest i będzie "GKS Wybrzeże" lub po prostu "GKS". A z ludzi którzy kupowali żółte czapki "Lotos" prawdziwi kibice po prostu śmiali się. Ale to były przypadki nie wpływające na ogół kibiców.
    U Was jednak taki przypadek ma miejsce już od ilu sezonów (oświećcie mnnie)? Po tym właśnie można poznać jacy kibice są w jakim mieście. I za to szanuję Zielonogórzan, dla których zawsze był, jest i zawsze będzie tylko Falubaz.

    To tyle. Znając życie, zaraz mogę się spodziewać rychłej riposty z Waszej strony. Już nie mogę się doczekać co wymyślicie...

    Pozdrawiam kibiców z Gdańska, Zielonej ZGóry i Wrocławia.

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem dlaczego wszyscy już nas spuścili do I-ligi przecież wciąż mamy bardzo realne szanse na walkę w barażach i dlatego musimy koniecznie jechać z dwoma obcokrajowcami oraz koniecznie musi powrócić do drużyny PIOTREK otóż:
    -17 kolejka jeździmy u nas z Piłą wygramy to na pewno gdyż Pile wcale nie zależy na ściąganiu do nas CRUMPIEGO bo zbytnio nam nie będą chcieli przeszkadzać, a Gdańsk jeździ w Toruniu więc nawet jeśli Toruń pojedzie bez obcokrajowców to i tak wygra więc po tej kolejce mamy 5 pkt., Gdańsk 8,
    -18 kolejka jeździmy w Pile powinniśmy to wygrać bo jeśli Piła w Gdańsku jeździła z obcokrajowcami to chyba bardzo chciała nam pomóc więc dlaczego nie miałaby tej pomocy kontynuować i jechać na luzie, zaś Gdańsk jedzie u siebie z Toruniem bardzo tego meczu się obawiałem ale jeśli Toruń przegrał tam w rundzie zasadniczej to teraz raczej będzie chciał wygrać a z tego co się orientuje Les Gondor już rozmawiał z Tonym aby ten termin miał do dyspozycji Toruńskiej drużyny(jeśli załatwił CRUMPIEGO dla PILY to dlaczego nie załatwi TONEGO, po tej kolejce mamy 7 pkt ,Gdańsk 8,
    -19 kolejka jeździmy u siebie z Toruniem i wygrywamy , Gdańsk jeździ w PILE a tu niespodzianka w składzie PILY CRUMPI i GARY i PILA inkasuje 2 pkt, po tej kolejce mamy 9 pkt. Gdańsk 8 pkt.
    -20 kolejka kolejka prawdy(MAM TAKIE MAŻENIE) my w pełnym składzie i Gdańsk też i wtedy się okaże która drużyna zasługuje ma ekstralige .
    Ale najważniejszym warunkiem jest nie poddawać się , jechać z DRYMLEM i SCREENEM (w nawiasie mówiąc dlaczego tak późno )no i oczywiście z PIOTRKIEM.
    MAM TAKĄ WIELKĄ NADZIEJE ŻE MOJE WYLICZENIA SIĘ SPRAWDZĄ I TO MY BĘDZIEMY JEŹDZILI Z zielonką W BARAŻACH.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam ale Les Gondor do mnie nie dzwonił :);):):):):):):):):):):):):)

    Pozdrowienia dla Gdańska
    Falubaz ponad wszystko!!!!
    Falubaz-Sparta-Wybrzeże !!!
    Jestem teraz Ukryta zawartość # 985661

    Ukryta zawartość
    [b]Ukryta zawartość

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •