Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 74 z 74

Wątek: STAL GORZÓW - walczymy do końca czy puszczamy juniorów?

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kodi
    Nie chce Ci nic mowic ale wydaje mi sie ze marzyciel z Ciebie niesamowity. Skoro juz tak marzymy to moze i ja podam swoje.

    * XVII kolejka jezdzicie z Pila. Niestety na wasze nieszczescie mlodziezowcy pilscu robia z wami co chca i przegrywacie 40-50. W tym samy czasie Torun wygrywa u siebie mecz z GKS-em (Juz po waszych marzeniach)
    * XVIII kolejka jedziecie w Pile gdzie przegrywacie 55-35 potrafiac tylko 3 razy wygrac indywidualnie. W tym samym czasie GKS u siebie z Toruniem. Apator chcac zaoszczedzic pieniadze wysyla do bojku krajowy sklad ktory niestety nie jest w stanie sprostac Gdaanszczanow (W tym momencie widzicie tylko tyl statku ktory wam coraz bardziej odplywa)
    * XIX kolejka jedziecie u siebie z Toruniem i znowu przegrywacie, Gdansk jedzie w Pile gdzie przegrywa:( - ale GKS i tak sie nie lamie;)
    * XX kolejka kolejka Jedziecie do Gdanska gdzie prowadzac po pierwszym biegu 4-2 ostatecznie przegrywacie 61-29. W tym momencie na horyzoncie widzicie tylko dymek od stateczku ktory wam juz odplynal i nigdy nie powroci;)

    No i moje koncowe marzenie GKS jezdzi w barazach z Falubazem. Wynik i tak nie jest sprawa wazna gdyz przez 1 meczem GKSZ oznajmia ze bedzie 10 zespolow w e-lidze;) Ale niestety dla Staleczki miejsca braklo, gdyz po barazu przegrywa z RKM-em :P

    No to takie sa moje marzenia;)

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Realnie patrząc nie mamy już żadnych szans. Kierując się obiektywizmem (choć jestem całym sercem za Stalą) muszę przyznać że byliśmy najsłabszym zespołem ekstraligi w tym sezonie. Najsłabszym zarówno sprzętowo, zawodniczo jak i mentalnie. Zespół nie posiadał prawdziwego lidera. Stanowił zlepek zawodników, którzy na dodatek nie mieli pieniędzy na sprzęt. Kibice i działacze wierzyli w utrzymanie ekstraligi do końca. Natomiast zawodnicy przestali wierzyć (tak mi się wydaje) w szanse utrzymania już po pierwszym remisowym meczu u siebie z GKS (meczu przełomowym).

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wybrzeżefanatic

    Wybrzeżefanatic ty chyba pomyliłeś miasta bo na naszym stadionie jeszcze nie słyszałem aby ktoś skandował "Pergo Pergo" dla nas jest to zawsze Stal!!! i tak pozostanie.
    Jeśli chodzi o dorobek obu klubów to nigdy was do nas nieporównywałem a tak pozatym to szanuje wasz klub tylko chodzi mi o to żeby nikt nie czepiał sie do naszego klubu.
    Jeśli chodzi o nasze miasto to niejest takie złe ale ty chyba dokładnie go nie zwiedziłeś.

  4. Powrót do góry    #49
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dziadeks:

    Z czterech ostatnich meczów "Wybrzeża" w Gorzowie byłem na trzech (oprócz tego w zeszłą niedzielę - ale byli inni). I za każdym razem słychać "Pergo"! Może bywamy na dwóch różnych stadionach? Nie wiem.
    Poza tym chyba nie powiesz mi, że flaga na sektor z napisem "Pergo" to fatamorgana, albo, że piję metanol i niedowidzę, co? Więc coś tu jednak jest nie tak...
    Wszystkiego co napisałem nie bierz do siebie, bo w nagłowku mojej wypowiedzi stoi, iż piszę do dwóch osób.

    A Gorzów znam dosyć dobrze - zdziwiłbys się...:):):):):).
    Pozdrawiam.

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wybrzezefanatic:

    Tak sie składa że też byłem na tych spotkaniach i musze ci sie przyznać że okrzyków "Pergo" nie słyszałem, chyba że koło klatki dla przyjezdnych stoją ludzie z lipian i tak krzyczą.
    Jeśli chodzi o flage to takowa jest, przecież nikt nie zabroni 10 osobowej grupie jej rozkładać.

    Pozdrowienia

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to tym właśnie się różnimy, bo w Gdańsku wyjaśnilibysmy tej 10-tce, że jest coś takiego jak tradycja klubowa i nazwa oraz barwy. Jeżeli by nie poskutkowało, to... na szczęście nie było takiej sytuacji:):):):):). I chyba jak flaga wędruje po sektorze to nie trzyma jej tylko 10 osób, co?
    Poza tym, to za każdym razem na meczu pokonywałem cały stadion dookoła z parkingu do sektora gości i wszędzie widziałem szaliki Pergo i w czasie meczu takież okrzyki.
    (Nawiasem mówiąc nie mogę tego zrozumieć. Przychodzi sponsor, by dać pieniądze i co? Chce zarobić na szalach, flagach, czy czapeczkach?? Niepojęte. Ale nie tylko u Was. W całej Polsce tak jest. To taki polski pseudokapitalizm. Czy widział ktoś szaliki np. Realu lub Manchesteru z napisem Siemens lub Sharp???)
    Ale kwestia jest w tym, że kibice powinni manifestować swoje przywiązanie do klubu. A nie objawia sie to raczej w szalikach, flagach i okrzykach na cześc sponsora...
    Pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wybrzezefantic - juz dłuzej nie mogę

    Facet Ty chyba naprawdę jestes z innego swiata.
    Kto krzyczy Pergo ???
    Nikt
    Zawsze jest Stal Gorzów !
    Siedziałem raz obok was i muszę przyznać ,ze jestescie głosni gdy jednak usiadłem na prostej naprzeciwko was to tylko momentami słychac było - Gks !!!
    Tym razem w serpentynach i confeti nie wygraliscie :)
    Mój kumpel miał siatki pociętych sprawdzianów :)
    hehehehehe.
    Przed namki siedział taki dizadek , który na zuzel chodzi od conajmniej 40 kilku lat i na pewno zna sie na nim lepiej od ciebie..Miał taką specjalną szaszetkę( w której trenerzy nosili kiedys programy) z napisem - Stal Gorzów 1963 .Dowiedziałem sie ,że ten dziadek pracował kiedys w Stali.
    Po 6 biegu mój kumpel zakrzyczał - Dryml Ty ...
    A Dziadek sie odwrócił i powiedział - widziałeś co mu ten ch... Cieslewicz zrobił ?Tak jeźdżą tylko ch.... Przegrał start o pół koła to przeduzył prosta zeby Dryml w bandę pojechał...i teraz do kolegi powiedział - baranie Ty jeden :)
    Potem jeszcze kilka razy mówił ,ze Cieslewicz jeździ po chamsku ale ma papiery na dobrego zuzlowca.
    Tak więć był obiektywny.Moze i znasz sie na zuzlu lepiej od nas(bo na pewno tak uważasz) ale człowiekiem jestes marnym.
    Prawdziwego kibica nie kreuje to jak pieknie mówi ale jak postępuje. Wybacz ale ja chuliganów za prawdziwych kibiców nie uważam.
    Skoro masz do mnie pretnesje o wypowiadanie sie w tematach dotyczących Wybrzeża to po co piszesz w naszych tematach ?
    Nie wypowiadaj się co do znajmosci naszego miasta - przyznam twój Gdansk jest piekiniejszy itp ale to bierze sie z połozenia miasta itd.
    Nie mam nic do kibiców z Zielonej i do ich maista , jeśli im nasze miasto nie odpowiada to trudno.Musze sie z tym pogodzic , nie jestem rodowitym Gorzowianinem wieć mnie to az tak bardzo nie boli.

    A teraz tak na marginesie :
    Kim Ty jestes ,ze uważasz sibie za jednynego sprawiedliwego ?
    Odrazu sie sędzia i katem kreujesz? (cytat z Sienkiewicza :))
    Z całym szacunkiem dla twojej osoby mówię Ci :
    Nie jesteś osoba której krytyka sie przejmuje !
    Pozdrawiam Gorzowian i apeluje zebysmy się nie dawali prowokowac. I tak nie cofniemy kijem wisły a chociaz zachowamy twarz.Wiecie komu sie ustępuje ?
    No to pozdrawiam i zapraszam w niedzilee na stadion

  8. Powrót do góry    #53
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo Stilonek Mimo młodego wieku rozsądny z Ciebie gość

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hlib to bedzie najlepszy polski zawodnik za rok moze dwa potrzbea mu tylko lepszego osrodka rozwojeowego od gorzowa. chodzi o to zeby mial wiecej kasy na sprzet !!! i zeby teraz nie jezdzil w 1 lidze bo tam bedzie objezdzal wysztkich juniorow a w e lidze sie wiele wiele nauczy

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Juniorzy!!!

    Na dobre by wyszlo Stali jak by puszczali mlodziez.Napewno zaprocentuje to w przyszlosci bardziej niz starty Palucha czy Flisa,szkoda wydawac pieniedzy (ktorych sie nie ma). PAPA

  11. Powrót do góry    #56
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co dyskutujecie z tym pajacem wbrzeżowiec czy jak mu tam olać prowokatora on wygląda na gościa z klapami na oczach do tego głuchy ( chodzę na stal ładnych parę lat i zawsze było stal nie pergo ale to typ co wie swoje i możemy sobie gadać a ten swoje, jak w powiedzeniu "co głuchy nie uslyszy to sobie zmyśli"

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyznać trzeba, że każde miasto ma w sobie to coś, co się wielu ludziom podoba a innym nie musi. W Gorzowie byłem parę razy, ale ważniejsze od tego, jakie to miast jest to to że ilość wpisów kibiców z Gorzowa jest bardzo duża (nie wiem czy nie najwięcej) tym bardziej ze sytuacja waszej drużyny jest trudna (na pewno nie beznadziejna, bo w życiu wszystko się może zdarzyć) i każda osoba w takiej sytuacji się zniechęca po wpisach waszych tego nie widać. Jeśli jednak to coś, co każdy nazwałby nieszczęściem spotkałoby wasz klub zawsze może być to tylko rok a patrząc na niektóre drużyny pierwszoligowe tam tez rozgrywają bardzo ciekawe spotkania tym bardziej, że my też musimy jeszcze mocno walczyć, bo w tych rozgrywkach nic jeszcze nie jest pewne. A tak na marginesie, jeśli prawdą jest opinia o spółdzielni (zapłacenie za występ Crumpa I Haveloka) to inne wytłumaczenie takiego postępowania jest takie, że macie bardzo operatywnych menadżerów, którzy wiedzą jak należy działać (według mnie tak należało postąpić i było to ze wszech miar dobre działanie mówię tu o wyłożeniu za występ) wiedzieli, w jaki sposób zdobyć pieniądze na to założenie a na usprawiedliwienie takiego działania dla tych, którzy je potrzebują można powiedzieć, że znacznie tańsza i myślę, że bardziej skuteczna była by metoda poza sportowa z próbą............., Co trzeba przyznać wasz klub nie robił i tu tylko możemy się cieszyć, że taka próba nie miała miejsca, bo tu prztyczek do naszych zawodników sytuacja mogłaby być zupełnie inna. I chodź by tylko z tego powodu należy i wam i nam pogratulować władz klubowych wraz z innymi osobami, którzy tak pomagają tej dyscyplinie sportu. No, ale to już koniec lizusostwa, bo aż mi się robi słodko.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej Wybrzeżefanatic sorry, że odpowiadam tak późno ale niestety nie zawsze mam czas by posiedzieć przy kompu...
    Odnosząc się do twojego emocjonalnego tekstu:
    - "Gdańsk to nie tylko Wrzeszcz (być może w Gorzowie nie
    ma dzielnic - nie zdziwiłbym się" .
    Zapewniam Cie, że są....
    - "tak więc nie pisz do mnie jakbym był z Wrzeszcza" -
    - Wrzeszcza użyłem tylko dla przykładu - w nawiązaniu do
    waszych opisów Gorzowa (chyba nie wszystkie dzielnie
    Gdańska wyglądają jak Starówka....);
    -"..Danzig próbując (marnie) odparować na moją Kobylą
    Górę - widać, że Cię boli:):):)" - spoko nic mnie nie
    boli..., a nazwy Danzig używa chyba jeden z waszych
    kolesi, który m.in. odpowiadał na moje posty i tylko
    to....
    - "Różnica polega na tym, że Gdańsk był i jest polskim miastem, a w czasie wojny nie był niemiecki, tylko "Freie Stadt Danzig". Nazywał się tak dlatego, że większość Gdańszczan miała pochodzenie hanzeatyckie (wiesz co to?) i oprócz polskiego z dawien dawna urzędowym był niemiecki."
    Czemu piszesz Freie Stadt Dznzig - Polacy mieszkający
    w Gdńsku w tych czasach mówili raczej Wolne Miasto
    Gdańsk. Powodów powstania WMG - było dużo więcej niż
    tylko pochodzenie Gdańszczan....
    - "Powiedz mi w tychże latach wojny jak się nazywał Gorzów? Do kogo należał? I powiedz, jak sie nazywał wcześniej?
    Jeżeli nie znasz historii swojego "miasta":):):)"
    Spoko znam historie swojego Miasta (choć teraz ze
    względów służbowych w nim nie mieszkam) - jest
    równie "zagmatwana" jak historia twojego miasta... A to
    do kogo należał - było wynikami rokowań po I woj., a
    wcześniej rozbiorami Polski...
    - "to poszukaj na forum wątku, w którym jeden z kolegów z Zielonej Góry przybliżył ją wszem i wobec"
    Tu mnie zawiodłeś... Jeżeli twoja wiedza o Gorzowie
    opiera się na tego typu źródłach (mocno wątpliwej
    wartości historycznej, naukowej itp....) no to wszystko
    rozumiem. Polecam jednak fachową lekture - pisaną przez
    profesjonalnych historyków!!!
    - "Kobylaki to nie kaszubski wymysł, a Gdańsk to nie Kaszuby"
    Sformułowanie Kobylaki chyba m.in. rozpoczęło bez-
    sensowną dyskusje w zamkniętym wątku (to wy nas
    zaatkowliście - z naszej strony była riposta, a dalej
    to już reakcja łańcuchowa...)... Kaszuby spoko wiem
    ale do Kartuz macie niedaleko i chyba tych Kaszubów
    w Gdańsku też troche mieszka i dlatego myślałem, że to
    może "ich rodzimy specyfik" - jakoś wcześniej nie za
    często słyszałem to słowo....

    Wracając do wątku sportowego faktem jest, iż byliśmy dużo gorzej przygotowani sprzętowo do meczu (z Wami w Gorzowie
    i dlatego przegraliśmy - jak najbardziej zasłużenie...).
    Przed meczem (na treningach) wyglądało to dużo lepiej...
    Po drugie na meczu STALI i WYBRZEŻA, ze strony Gorzowa na stadionie pjawili się prawdziwi kibice żużla (w tym prawdopodobnie wszyscy nasi forumowicze), a nie całem miasto...
    M.in. z tego powodu na czacie nikt nie dał relacji z Gorzowa ale leciała ona na dostępnym w sieci Radiu Zachód
    dlatego też na czata mogliście przenieść ją sami...

    Na koniec nawiązując do tematu tego wątku - choć początkowo byłem za wystawieniem w kolejnych meczach ekipy juniorów (ponieważ nie przypuszczałem, iż znajdzie się jakaś większa kasa...).. Teraz ciesze się, iż pojawiło się kilku gości dysponujących gotówką na opłacenie obcokrajowców.... Mam jednak nadzieje, iż wspomogą jednak także krajowych jeźdzców!!!! Twierdze tak dlatego, ponieważ jeżeli pojawiły się możliwości umożliwiające nam walke do końca należy je wykorzystać - same rozgrywki ligowe też chyba na tym zyskają - nie ma nic gorszego niż pewne rozwiązania na kilka kolejek przed zakończeniem, a tak prawdopodobnie dreszczyk emocji, które tak lubimy będzie towarzyszł nam do końca....
    To wszystko oraz pozdrowionka dla kibiców Żużla!!!!

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uczestnicy forum z Gorzowa i Gdńska czy przekonywanie się o zaletach i wadach swoich miast ma coś wspólnego z tematem i sportem żużlowym. Każde z miast ma swoje wady i zalety, każde jest w pewien sposób piękne. Każde z tych miast doświadczyło sporo dobrego i złego od histori. Zarówno Gdańsk jak i Gorzów na stałe wpisały się też w krajobraz żużla polskiego i światowego. Zacznijmy szukać rzeczy, które nas łączą (na pewno miłość do czarnego szaleństwa) a nie dzielą.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Stilonek,
    ja tez od 40 lat chodze na zuzel i choc mam dwie wnuczki nikt nie odwazylby sie powiedziec na mnie dziadek.
    Co do meczu to ten, ktory twierdzi, ze Marek w Gorzowie jezdzil nie fair powinien raczej kibicowac tenisowi bo to dyscyplina calkiem bezkontaktowa.
    Na temat powiem, ze to fajnie, ze znalezli sie ludzie, ktorzy wysypia kase na dalsza walke Stali o pozostanie.
    Jaki bedzie tego skutek to problem wlasnie ich.Przypomne, ze Apator przegral w Gdansku w rundzie zasadniczej w najsilniejszym skladzie.Rozumiesz do czego zmierzam?
    To, ze Stal wygra dwumecz z Pila ist uns klar, ale GKS przeciez nie pauzuje w tym czasie.
    Zycze wam, zeby zespol Dire straits nie wyspiewal waszym ofiarodawcom swojego slynnego"Money for nothing".
    Pozdr.- Stewal
    Ps:Chyba rozumiem bol ArturaSG bo przeciez Wrzeszcz jest
    wiekszy od Gorzowa, a na Przymorzu w jednym falowcu zamieszkuje wiecej ludnosci niz Gorzow takowej posiada.
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  16. Powrót do góry    #61
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal
    "Ps:Chyba rozumiem bol ArturaSG bo przeciez Wrzeszcz jest
    wiekszy od Gorzowa, a na Przymorzu w jednym falowcu zamieszkuje wiecej ludnosci niz Gorzow takowej posiada.[/quote]"
    Stary w żadnym poście nie negowałem wielkości Gdańska jako miasta (które zresztą bardzo lubie i mam tam wielu znajomych oraz odwiedzam je kilkanaście razy w roku - a spacer Starówką to pełen odjazd!!!)...
    Zaatakowaliście Gorzów, nie tylko STAL z użyciem wielu epitetów, dlatego odpowiedzieliśmy wam tym samym to tyle - jeżeli chodzi o poza sportowe aspekty naszej dyskusji i na tym ją zakończmy...

    Wracając do sportowych aspektów zdajemy sobie sprawę, iż walka o pozostanie STALI w ekstralidze po przegranej z wami będzie bardzo trudna lecz szanse małe ale są!!!!
    Dlaczego STAL ma teraz 3 pkt a Wy 8....
    Zakładając (teoretycznie), iż w 3 następnych kolejkach wygra STAL, a GKS wygra tylko u siebie z Apatorem mamy - 9 pkt STALI i 10 GKS-u, tak więc o utrzymaniu będzie decydował mecz w Gdańsku (miejmy nadziej, że po obu stronach w najsilniejszych składach!)... To są te nasze teoretyczne szanse czy zamienią się w praktykę zobaczymy... My kibice STALI nie mamy innej alternatywy - wierzymy w to rozwiązanie - jeżeli nie wypali trudno będziemy kibicować STALI w pierwszej lidze!!!

    Pozdrawiam Gdańsk i kibiców GKS-u...

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    595
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie myślcie sobie że Stal sie podda.Gorzów ma układ z Piłą i najprawdopodobnie zainkasujemy 4 punkty , wtedy zostanie nam macz u siebie z Apatorem i wyjazd do Gdańska gdzie będzie jeździł P.Świst.A więc mamy sie poddać???????????

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal - jak na swoje lata to zachowujesz sie jak dziecko.Twoje prumitywne wypowiedzi mnie wkurzają.Twoje rozumiowanie tez mnie wkurza.Nie mieszaj sie w nasze posty skoro mi zabraniacie w wasze.
    Co Ty miałeś z geografi ?

  19. Powrót do góry    #64
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeże fanatic - czytając zaległe posty zgubiłem tego:
    "Nigdy nie próbowałem nawet wspomnieć iż Wybrzeże może się równać z Gorzowem co do osiągnięc w żużlu.
    Weźcie jednak pod uwagę, że u Was właściwie oprócz żużla (no i siatkarzy) nie ma sportu na poziomie."
    No jasne nie licząc jeszcze tylko:
    - kajakarzy (medale oplimpijskie i mistrzostw świata..!!!)
    - kolarzy (pewnie dla ciebie nazwiska PIASECKI, JASKÓŁA nic
    nie znaczą...)
    - lekkoatletów (medale z imprez wszelkiej rangi...)
    - piłki nożnej (fakt ostatnio tylko w wydaniu kobiecym ale pierwsza liga);
    - piłki ręcznej (ostatnio podupadłej lecz ciągle szkolącej młodzież zasilającej składy wielu ekip w Polsce...)
    - piłkarzy wodnych i pływaków (reprezentacja Polski to pewnie według ciebie za mało..)

    i wiele innych mniej popularnych dyscyplin... Jak na wioche to chyba troche dużo nie uważasz...????????????? Nadrób malutki wiedze na temat gorzowskiego sportu zanim zaczniesz go krytykować bo akurat w tym temacie NAPEWNO nie mamy żadnych kompleksów!!!!!!!

    "Większośc z ludzi na stadionie (nie mówię, że wszyscy) od kilku sezonów skanduje sobie na trybunach "Pergo, Pergo". ŻENADA. ŻENADA. ŻENADA. Dla mnie dyskwalifikuje to Was jako kibiców."
    Może robią tak jakieś oszołomy (takie jak u was ludzie w czapeczkach Lotosu), a nie kibice STALI dla nich zawsze STAL była jest i będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Artursg a zapomniałeś chyba o koszykówce kobiet ?
    Mamy akademickiego mistrza Polski , bardzo młodą perspektiwiczna drużynę w 1 lidze .
    Tenis stołowy tez mamy .
    Poczytaj o osiągnięciach naszych juniorek i juniorów a takze młodzików.
    Mój wf-ista jest mistrzem Polski w ping - pongu od lat 42.
    A wiślarstwo ?
    Mistrz Olimpijski - Tomek Kucharski jest Gorzowianinem jakby ktos nie wiedział :)
    W Piłce wodnej mamy kilku reprezentantów Polski i w-ce mistrzostwo Polski .Po prostu u nas nie ma kasy na obcokarjowców a w innych miastach są...
    Co do piłki nożnej to wyszkoliliśmy byłego króla strzelców Zenka Burzawe , Jarka Strózynskiego(Amica Wronki)_ , Roberta Gace (Amica Wronki)
    A minispeedway ?
    U nas jest trener kady narodowej !
    U nas jest cała repreznentacja wsparta tylko jednym Częstochowianinem.
    Jeżdżąc na 7 letnich silnikach wygrywaja wiele biegów z zawqodnikami z innych panstw.
    Siatkówka - wczoraj byłem na sparingu przeciwko gwardii i jestem pod wrażeniem gry chłopakom.ledwo co skleciloismy drużynę , zespół zaczął bardzo późno przygotowania (Gwardia dwa razy wcześniej) , bez zadnych obozów a walczymy.
    Przegfralismy 2 : 3 z kandydatem do Misatrzostwa Polski a po raz pierwszy gralismy w takim skąłdzie !
    Bez zajęć z piłką !

    Niez znam wszystkich osiagnieć Gdanskich sportowców wiec sie nie udzielam i wam to samo radzę na temat Gorzowa !

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pergo Gorzów i tak spadnie to nie ma sensu walczyć lepiej póścić junorów by mieli więcej objeżdżenia. Może w waszym zespole narodzi sie jakaś nowa gwizda??

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko STILONEK o niczym nie zapomniałem i akurat o gorzowskim sporcie nic nie musze doczytać.... Po prostu wymieniłem na szybko m.in. pare dyscyplin i to wszystko ponieważ Gdańszczanie nie dostrzegli nic poza żużlem oraz siatką, a to akurat nie są dyscypliny w których mamy największe osiągnięcia....

    Pozdry STILONEK - jak tam siatkarze w memoriale - znowu nie ma mnie w Gorzowie i nie mam bieżących informacji oraz oczywiście co u Piotrka ŚWISTA????

  23. Powrót do góry    #68
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie walczymy do konca. To nie jest biznes, a jesli mialby byc to ja dziekuje za taki biznes skoro przynosi straty, jest niedochodowy. To jest sport, a sport jest nieprzewidywalna dziedzina zycia, jest sztuka, ktora raz sie udaje lepiej raz gorzej, czesto dochodzi do niespodzianek i mam wielka nadzieje, ze i tym razem druzyna Stali splata figla niedowiarka i chociaz powalczy o utrzymanie. Sztuka...ludzie zwiazani z srodowiskiem sportowym powinni naprawde lubic to co robia, robic to z sercem i walczyc do konca, dla takich chociazby kibicow jak Stilonek i wielu innych. Gdy sa jeszcze szanse to trzeba jechac. Jesli to prawda, ze w Gorzowie wierza, a mysle, ze jest to prawda, gdyz ja jestem jeszcze pelen nadziei, to zdecydowanie warto wybrac sie jutro na stadion, na mecz z pilska Polonia, chlopaki na pewno walczyc beda, mecz bedzie zaciety. Jutro badz Stal pogrzebie doszczetnie nadzieje, badz przyniesie nam jeszcze kilka tygodni niepewnosci. Obojetnie jaki bedzie wynik jutrzejszej konfrontacji, bede chodzil na stadion do konca sezonu, za rok takze, czy to w e-lidze czy I-lidze. Trzymajmy psiuki.

  24. Powrót do góry    #69
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Oczywiscie walczymy do konca" - ok Misiek to walczymy co nam z tego wyjdzie zobaczymy - ale masz racje sezon jeszcze trwa i kibice STALI chcieliby w końcu zobaczyć jakieś zwycięstwo - myśle, iż wszyscy w Gorzowie i nie tylko, za ten cały sezon "upokorzeń" na to zasłużyli..!!!!

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i tak spadniecie wiec szkoda kaasy
    ale u siebie bierzcie seniorow bo kibica trza szanowac!
    przynajmniej swego ;)

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i tak spadniecie wiec szkoda kaasy
    ale u siebie bierzcie seniorow bo kibica trza szanowac!
    przynajmniej swego ;)
    Kasa na obcokrajowców nie pochodzi z budżetu STALI - dają ją sponsorzy, z pominięciem klubu i konkretnym przeznaczeniem (fakt co do słuszności tego można dyskutować ale skoro są jakieś szanse - można ich zrozumieć, no i my kibice będziemy mogli chociaż na koniec sezonu zobaczyć ciekawsze mecze i w sumie o to chodzi....)
    A z drugiej strony fajnie byłoby na przekór wszystkim i wszystkiemu utrzymać się w lidze - to dopiero była by jazda!!!!!

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Co jest - czy nie ma tematu Stal Pergo - Pila? Chcialem cos tam wpisac a tu nie ma ueeeeeeeeee :(
    No to wpisze tu:
    Czyzby nawet Pila Wam pomagala? W Transmisji Radia Zachod podano ze dwie godziny przed meczem w Gorzowie kibice zwatpili bo zobaczyli w bramie stadionu busa Gary Havelocka (zawodnika Pily o ile mi wiadomo). Havelock sie poturbowal w meczu ligi angielskiej i niby mial nie startowac. Okazalo sie ze Gary pozyczyl busa i mechanika Joe Screenowi ktory jest zawodnikiem Stali Pergo hmmmmmm to daje do myslenia hehe :)

  28. Powrót do góry    #73
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co jest - czy nie ma tematu Stal Pergo - Pila? Chcialem cos tam wpisac a tu nie ma ueeeeeeeeee :(
    No to wpisze tu:
    Czyzby nawet Pila Wam pomagala? W Transmisji Radia Zachod podano ze dwie godziny przed meczem w Gorzowie kibice zwatpili bo zobaczyli w bramie stadionu busa Gary Havelocka (zawodnika Pily o ile mi wiadomo). Havelock sie poturbowal w meczu ligi angielskiej i niby mial nie startowac. Okazalo sie ze Gary pozyczyl busa i mechanika Joe Screenowi ktory jest zawodnikiem Stali Pergo hmmmmmm to daje do myslenia hehe :)
    Waldzior przeglądaj bardziej dokładniej poszczególne tematy a znajdziesz to czego szukasz.....
    A co do drugiej sprawy to raczej nic nie jest w tym dziwnego ponieważ Gary i Joe to od dawna są starymi kumplami (a po drugie przywiązanie obcokrajowców do zespołów ligowych w Polsce jest mocno dyskusyjne.....) i nic nie jest dziwnego, iż koledzy z reprezentacji i od tzw. kufla piwa udzielją sobie pomocy (pewnie odpłatnej...).......
    Pozdry
    Najważniejsze jest to, iż STAL jeszcze walczy i kto wie co będzie dalej.....:)

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]STILONEK

    Masz jakieś bliższe informacje na temat aktualnej dyspozycji Piotra ŚWISTA - co prawda był dzisiaj na stadionie - ale nikt nie był w stanie udzielić mi pewnej, potwierdzonej informacji do kiedy potrwa jeszcze jego rehabilitacja...????????

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •