Pokaż wyniki od 1 do 36 z 36

Wątek: Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stal Gorzów

    Proszę kibiców Stali , którzy uczestniczą w tym forum o krótką charakterystykę tzn. wiek, miasto, staż kibica.
    Ja jestem z pięknego miasta Kostrzyn nad Odrą . 26 lat. Na Stal do Gorzowa jak i po całej Polsce jeżdżę już od 1986 roku.


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej
    Na imie Mi Łukasz , mam 15 lat .
    Tak na bardzo poważnie zuzlem interesuje sie od kilku lat wcześniej na Staleczke chodziłem z wujkiem i nie byłem speedwayem super zainteresowany.
    Kilka lat temu to się zmieniło :).
    Mieszkam w Gorzowie , na Piaskach czyli kawał drogi na Śląską :)
    Pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    witam
    jestem Tomek i mam 16 lat.
    Zuzlem interesuje sie od 3 lat a od 2 nie opuscilem zadnej imprezy na stadionie przy ulicy Ślaskiej ( :) niestety nie mogłam byc na Zawodach Zachodniej Ligi Młodziezowej :) ) teraz czekam na moj pierwszy wwyjazd na mecz niestety :(
    Jakby ktoś był ciekawy to siadam zawsze na poczatku 1 łuku w siatce dla ibiców z gorzowa!!!


  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No witam nowego uczestnika ale takie tematy raczej powinny byc do Hyde Parku. Tu dyskutujemy o żuzlu a nie o sobie :)
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    siemanko
    mam na imie Łukasz i mam 20 lat
    żużlem interesuje sie od 6 lat
    mieszkam w Gorzowie

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie i panie kibice Stali, proszę o większą aktywność. Wiem że jest nas więcej.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie!
    Nazywam się Maciej Zakrzewski.
    Żużlem interesuję się od 1996 roku.
    Na stadionie siadam zazwyczaj na przeciwko startu.
    Po zatym jestem wiernym kibicem siatkarzy GTPS (wcześniej Stilon), zresztą sam gram. Jestem także autorem gorzowskiego Portalu Gorzów24.com (www.gorzow24.com) - aktualnie w przebudowie (wcześniej www.gorzow.profit.pl).

    Draz dla ciebie, to mam propozycję - czep się tematów o GKSie i daj oddychać innym!

    Na koniec, to zapraszam do Gorzowa w niedzielę!


  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    M_Zak - widzę ,ze mamy te same upodobania.
    Ja też jestem fanem GTPS-u a moze przede wszystkim...
    Skontaktujmy sie to pogadamy.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam jestem Piotr mam 32 lata,na Stal chodzę od 1976 roku ,pamiętam czasy Jancarza ,Plecha ,Nowaka, Fabiszewskiego,Procha,Rembasa... Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cezsc

    CZesc.Mam na imie Bartek i mam 16 lat.Jetsem zagorzałym kibicem Stali .NA mecze chodzę od około 6 lat.NIewyobrażam sobie obecnie życia bez oglądania zmagań żużlowców na stadionie.To bedzie istna katastrofa.Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze z ajak narazie jestem jedyna dziekwczyna ktora sie wpisala:)mama na imie Ala i szcerze mowiąc interesuje sie zuzlem na powaznie dopiero od kwietnia 2001 roku.mikeszkam na zawarciu bardzo blisko stadionu pozdawiam Lukasza (z ktorym mialam przyjemnosc pogadac na gg) oraz wszystkich kibicow naszej kochanej Staleczki prosze , niech wszyscy sie pojawia na meczu z wybrzezem!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No witam nowego uczestnika ale takie tematy raczej powinny byc do Hyde Parku. Tu dyskutujemy o żuzlu a nie o sobie :)
    No tak musze sie tutaj zgodzic z Drazem, gdyz dzial ten jest przeznaczony do wypowiadania sie na temat speedwaya i wszystkiego co jest z nim zwiazane. Niestety w tym temacie kibice Stali mowicie tylko o sobie, dlatego temat ten zostanie przeniesiony za niedluga chwile do Hyde Parku

  13. Powrót do góry    #13
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak musze sie tutaj zgodzic z Drazem, gdyz dzial ten jest przeznaczony do wypowiadania sie na temat speedwaya i wszystkiego co jest z nim zwiazane. Niestety w tym temacie kibice Stali mowicie tylko o sobie, dlatego temat ten zostanie przeniesiony za niedluga chwile do Hyde Parku
    Koleś, My kibice to chyba także związani z żużlem, no chyba, że w Zielonej Górze chodzi się na stadion tylko po to, aby robić rozruby... i dlatego sams sobie zaprzeczasz...

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cześć wszystkim!
    Ma imię mi Tomek. Mam 26 lat, mieszkam w Drezdenku.
    Żużlem interesuje się od 5 lat. Przyjeżdzam na wszystkie spotkania, czasami jestem na wyjazdach.
    STAL POZOSTANIE W E-LIDZE NA ZAWSZE

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ćma nie przesadzaj i daj sobie na wstrzymanie,zielonka trzymaj się zdala od stali

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Koleś, My kibice to chyba także związani z żużlem, no chyba, że w Zielonej Górze chodzi się na stadion tylko po to, aby robić rozruby... i dlatego sams sobie zaprzeczasz...
    M_ZAK
    Nie jestem twoim kolesiem bo nawet sie nie znamy. I wez nie mow co sie u nas na stadionie robi bo zapewne jeszcze tutaj nie byles. Dla twojej wiadomosci prawie na kazdym meczu jest wspaniala atmosfera i kibice sie bawia. Wiec nie mow takich rzeczy!!

    A co sie tyczy watku. Kibice tez sa zwiazani z zuzlem, ale forum to forum. Niestety wez sobie pomysl gdyby kazdy zakladal taki temat z kazdego miasta, to zapewne jak sie domyslasz zrobilby sie wielki balagan. Niestety nie mozemy do tego dopuscic dlatego temat bedzie przeniesiony !!

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie Ćma pan bredzisz jeśli wywalasz pan temat Stal Gorzów proponuję wywalić temat Do zielonogórskich forumowiczów i parę innych także dennych.Bijesz pan pianę i niepotrzebnie zaogniasz stosunki na lini Gorzów Zielona Góra.PS Piszę per pan bo się nie znamy ,a besztasz pan tych co zowią pana kolegą.Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kulpiotr
    Mowisz ze Stal Gorzow jest takim samym watkiem jak "do zielonogorskich forumowiczow".

    Niestety dla twojej cieklawosci te dwa watki nie maja ze soba calkowicie nic wspolnego. Rozumiem gdybyscie w tym temacie pisali o klopotach, ciekawostach i innych rzeczach dotyczacych waszego klubu lub rowniez o was samych i inicjatywach zwiazanych ze Stala. Niestety wy tu jedynie wymieniacie sie swoimi danymi !! Wiekszosc tematow dotyczacych tego sposobu wypowiadania sie bylo juz przenoszonych lub usuwanych wiec nie widze przeciwwskazan zeby rowniez w tym przypadku to zrobic. Co sie tyczy tematu "do zielonogorskich......." Gdybys go przeczytal zrozumialbys ze dotyczy on fanclubu ktory zostal stworzony w Zielonej Gorze i co sie z tym wiaze prowadzone sa tam rozmowy ktore chca przedstawic ten fanclub w bardzo dobrym swietle nie tlko w Zielonce ale rowniez w calej Polsce. Najlepszy tego przyklad bedziesz mial juz w najblizsza niedziele gdy oficjalnie bedzie to nasz pierwszy wystep. Wiec zapraszam Cie na te widowisko......a zapomnialem przeciez wy macie u siebie mecz z Gdanskie i zbieracie te kilkanascie tysiecy kibola. Mam nadzieje ze wam to sie uda, choc za bardzo nie wierze w to. No ale coz zobaczymy w niedziele

    Pozdrowka

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zaogniony to ty masz mózg.

    poczytaj sobie Piotrusiu jak powinniście docelowo byc zorganizowani kibicowsko . Chciałbys zdejmować temat w którym dyskutujemy nt inicjatyw zrobiena flagi, organizacji zebran ,zbiórek pieniędzy, meczów w piłke , stworzenia sektora dla nie pełnosprawnych?

    Moim zdaniem jesteście tak daleko za nami,że was juz nie widać.Wasza drużyna podobnie sie ma do naszej .

    Przedstawiajcie się dalej sobie w tym wątku to takie ciekawe.

    Po za tym nie mieszaj naszych miast do tego , liczy sie zawartość merytoryczna wątku a nie czyjes kompleksy.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję zmianę ,a w zasadzie powiększenie wątku,a mianowicie, co sądzicie o sytuacji w Gorzowskim klubie i czy widzicie jakies możliwości wyjścia Stali z trudnej sytuacji.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proponuję zmianę ,a w zasadzie powiększenie wątku,a mianowicie, co sądzicie o sytuacji w Gorzowskim klubie i czy widzicie jakies możliwości wyjścia Stali z trudnej sytuacji.
    No prosze bardzo interesujaca propozycja. Dzieki niej ten watek moze zostac uratowany;) Naprawde nie chodzi mi o specjalne zamykanie watkow dotyczacych Gorzowa, ale zrozumcie ze wasze wczesnejsze wypowiedzi nie maja nic wspolnego z zuzlem !!! Proponuje wam nawet dolozenie do tej propozycji ktora podal kulpiotr rozmowe i rozwazania nad takimi pytaniami:
    * Czy wy jako kibice jestescie w stanie pomoc swojemu klubowi ?
    * A moze to juz prawdziwy koniec zespolu i pozostana wam tylko wspomnienia i pamiec o dlugoletnich tradycjach ??
    * Czy jeszcze jest cien szansy na wyjscie z dolka finansowego jak i psychicznego ??

    Zastanowcie sie nad tym i udzielajcie swoich wypowiedzi byc moze wtedy stanie sie ten watek bardziej interesujacy, a moze nawet dzieki temu ktos wam pomoze w waszych dazeniach !!!

    Dziekuje za uwage.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    700
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do Kulpiotr:

    Byłeś w Pile, że taki mądry jesteś, coś mi się wierzyć nie chce, że tak..... Ćma i Falubazini niestety mają racje poczytaj lepiej posty na wątku: Do zielonogórskich forumowiczów

    a pro po ... koło nas forumowiczów siedziała panna z szalikiem stali i jakos nikt z nas jej go nie skroił i spalił co ty na to?

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kulpiotr zgadzam sie z Toba! Extra klub dwa lata w ekstralidze, dwa w 1 lidze i tak na przemian.... Staleczka ponad 40 lat bez przerwy w ekstralidze, to juz samo za siebie mowi. Kibicujcie tak, jak w Pile, a wszystkie inne stadiony beda dla was zamkniete...!

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    właśnie czytam pomysły świetne, tylko co z realizacją, mam bić brawo ,że nie biliście człowieka z Gorzowa, pomyśl co piszesz,rozumiem to że są ludzie i .....,możliwe że ktoś zrobił wam niedzwiedzią przusługę. Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witajcie forumowicze.........
    Mam na imię Robert. Mam 30 lat i mieszkam w Gorzowie. Od kilkunastu lat stałem się pasjonatem żużla. To moje hobby, rozrywka, pasja i drugie życie.
    Co tu dużo mówić - żużel to coś więcej niż tylko sport.
    Pozdrawiam wszystkich kibiców Stali Gorzów. Obecne kłopoty zespołu to tylko coś przejściowego. Uwierzcie mi.

    A swoją drogą. Fajny to był wątek dopóki nie pojawili się tutaj "zaprzyjaźnieni" koledzy z (nie)winnego grodu. Niestety od tego momentu wątek stał się bardzo smutny.................

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    M_Zak

    Tylko jakim kosztem w tej Extra lidze ???? ile milonów długów niespłaconych ? ilu zawodnikom zalega z kasą wasz klub ??? Może i ZKŻ balansuje ale zawsze jest wypłacalny i co roku może bez obaw patrzeć na przyszły sezon ? a Stal ? Klepie biedę i ciągnie się w ogonie extra ligi jak sm.... za wojskiem, ZKŻ jak spadał to przynajmniej miał ze 14 punktów (chyba) a po zasadniczym chyba z 10 a Stal
    ? jedna wygrana i to psim sfendem
    ha ha ha ha
    Jeszcze może parę uwag jaka to teraz Stal wspaniała :) tylko że jak ona spadnie to już się tak szybko nie podniesie, bo długi trzeba spłacić a nikt za frico jeździć nie będzie !!!
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich zielonogórzan. Panowie wrzućcie na luz i zajmijcie się sprawami swojego klubu.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście

    swir

    jak chcial bys wiedzec to za poprzedni sezon zawodnicy dostali juz kase a jesli chodzi o ten to przeczytaj wyzej wypowiedz Stilonka a nie bedziesz tu cyrk odstawial pisze jak byk ze tylko Staszewski ma problemy, Paluch ma zaplacone za polowe, a Flis na to ze i tak duzo nie jezdzil!!!
    Co do 3 pkt. (psim sfendem-ladnie slonko przygzalo cie), to byly one trudno wywalczone. Jednak widec po tak malym dorobku ze to jedyny i niestety juz tak znaczacy kryzys od paru lat.
    Ale tu Swir Falubazem zajechalo tylko ty piszesz tu takie bzdury dla ciebi Stal nie musi byc wspaniala, aco chodzi o kase to patrzcie na sibie bo nawet tego nie widzicia ze pieniadze wylatuja wam dziurawymi kieszeniam......ale to nie otym temat...!


  29. Powrót do góry    #29
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    I znow Zielona!:(

    Panowie - dlaczego w kazdym watku, w ktorym kibice Stali probuja zajmowac sie swoimi problemami mozna znalezc Wasz przytyki?! A pozniej wielkie oburzenie, ze ktos raczyl Wam wytknac zamieszki w Pile. Oj nieladnie...

    Wiekszosc wpisow dyskusji Draxa i Swira usunalem, by troche "oczyscic" watek. Przychylam sie do wniosku Kulpiotra by rozszerzyc tematyke dyskusji. Nic nie stoi na przeszkodzie, byscie prowadzili Panowie podobna dyskusje, jak Damian i Jancio w watku pt. Polonia Pila..

    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście

    ja cie chlopie nie rozumiem......!

    gadasz takie bzdury !!!
    wiec w twoim mniemaniu Stal juz nie wyjdzie z dolka. hahahaha i jeszcze ha bo mnie normanie nerw bieze gdzyczytam wypowiedz tego goscia. W e-lidze nasi jezdza (w porownaniu do innych ) na kiepskich maszynach, bylo to widac w toruniu gdzie na prostej Gorzowienia tracili dobre pozycje, najwarzniejsze ze umiemy podiac walke i to sie liczy !!! Porownujac jeszcze ekstralige z 1 to przeciez juz teraz w niekturych meczach nie oddajemy tak lawo pola a co dopiero bedzie w 1. ( :) Hlib -15 pkt. :) )
    pozdrawiam i niepisz mnie tu takich bzdur prosze !!!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hm

    W tym masz rację że się nie poddajecie, ale czy Hlib Świst Paluch i Staszewski będą w pierwszej też w składzie ? Świst raz już odszedł...
    GG 1655034
    prognoza pogody RMF FM 17.06.03 godz.16.00
    "Najcieplej jest w woj. Lubuskim, bo 23 stopnie w Lesznie" Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swir - coty w ogóle piszesz ?
    My mamy zaległości tylko z tego sezonu !
    W poprzednim sezonie wszystko zostało wypłacone w terminie a jedynie Crumpowi Stal winna była 30 tysięcy , które to pieniądze uregulowała Polonia Piła.
    Taka była umowa między Stalą a Polonią .
    Tak więc klub nie zalega pieniędzy za poprzednie sezony.
    Obcokrajowcy mają płacone odrazu po meczu więc ilu zawodnikom jesteśmy winni jakiekolwiek peiniądze ?
    Tylko obencym seniorom i juniorom Stali(ale juniorzy maja małą punktówkę więc to nie są takie wielkie pieniądze ).
    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Slawek jestem :)

    A ja wygrzebalem ten temat z podziemi :)
    A tak pozatym to jestem Slawek, i mam 18 lat. Zuzlem interesuje sie od 1985 roku. Mieszkam w Gorzowie cale zycie, tu sie urodzilem.

    pozdrawiam


  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bartek jestem i mam 16 lat.Interesuje sie zuzlem od jakis 6 lat.poczatkowo chodzilem na mecze z wujkiem ale od 2 lat chodze z draxem :)pozdrawiam wszystkich WIERNYCH kibicow stali( tych ktorzy chodza na wszystkie mecze albo chociaz na te na ktore moge isc a nie tylko te w ktorych mamy jakoms szanse na zwyciestwo:)szkoda ze w Gorzowie jest ich tak malo:( mam nadzieje ze na 1 mecz stali (6.04.2003)z lublinem zjawia sie wszyscy kibice i wspomozemy naszych zawodnikow w odniesieniu zwyciestwa :)do Boju Stal!!

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cześć !! Mam na imię Przemek mam 16 lat , żużlem interesuje się od 7 lat , czyli od małego brzdąca , ale jednak wole GTPS , gdzie jestem na każdym meczu !!!Ale ostatnio spodobała mi się koszykówka kobiet i chodze ne mecze na hale przy ul.Chopina.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam na imie Bartek o mam lat 17 . Mieszkam na osiedlu Staszica ale nie jestem kibicem miejscowego GKP Gorzów.Żuzlem interesuje sie od 6 lat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •