Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: KUJAWA KONTUZJOWANY

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    KUJAWA KONTUZJOWANY

    WCZORAJ DAWID KUJAWA WYSTĘPOWAŁ W CZECHACH .PIERWSZE TRZY WYŚCIGI WYGRAŁ A W CZWARTYM MIAŁ KOLIZJE Z SUCHANKIEM . NA OBECNĄ CHWILĘ JEST MOCNO POOBIJANY .NIEDZIELNY WYSTĘP Z RZESZOWEM STOJI POD WIELKIM ZNAKIEM ZAPYTANIA.PORAZ KOLEJNY POKAZAŁ ŻE BEZ TRENERA JĄDERA POTRAWI WYGRAĆ KAŻDY WYŚCIG


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Dzkoda Dawida, życze mu szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Ale nie oszukumy się tamta liga nie należy do najmocnieszjszych, więc wątek trenera nie ma tu chyba znaczenia.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2002
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W pelni poperam Mruckyiego, tamta liga jest... cienka. Dawid wracaj szybko do zdrowia!!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zycze dawidowi powrotu do zdrowia !! czyli trzeba bedzie sciagac pedersena na niedziele w prypadku absencji kujawy bo smoter chyba nie da rady

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coz szkoda ze Kujawa mial ten wypade ale 1 wypowiedz ze na przeszkodzie w osiagnieciu dobrych wynikow stoi trener Jąder to już lekka przesada . Dawid ma chyba psychike słaba jakąs wystarczy ze np na wroclawska przyjdzie kilka tys ludzi i on juz nie jezdzi a w czechach na meczach nie ma prawie nikogo wiec sobie jezdzi na luzaku

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Słuchajcie Dawid nie ma zadnej kontuzji !! Wczoraj wystapił w turnieju Szczakiel Zaprzasza , i co z tego ze zdobył 2 punkty ale pojachał we wszystkich swoich biegach , wiec o kontuzji chyba nie ma mowy.
    Tylko Falubaz!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Słuchajcie Dawid nie ma zadnej kontuzji !! Wczoraj wystapił w turnieju Szczakiel Zaprzasza , i co z tego ze zdobył 2 punkty ale pojachał we wszystkich swoich biegach , wiec o kontuzji chyba nie ma mowy.
    Fan z tego co wiem to turniej ten odbył się w dniu 12.09, a dzień wczorajszy to "pechowy" dla Dawida 13.09 więc może być mowa o kontuzji.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    A faktycznie sorki mój błąd , zle przeczytał pierwszy wpis i to wszystko przez to . Myślałem ze chodzi wam o pierwszy wystep Kujawy w Czechach w którym zdobył 8 pkt.
    Tylko Falubaz!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    David Kujawa

    Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, jak Bajerski, Cegła, W.Jaguś, Brhel zrobia komplet w lidze czeskiej to sie wszyscy podniecja, mowia, ze ci zawodnicy maja wielko forme i potrafia to udowaodnic, a jak David przywiezie punkty dla swojej druzyny to od razu opinie, ze liga czeska jest slaba. Wyluzujcie troche i odczepcie sie do Dawida jest dobrym żużlowcem i jescze nie raz pokaze co potrafi. Jak macie pisac takie bzdury to lepiej dalej podneicajcie sie tym ze Brhel w lidze czeskiej czy w jakims turnieju we wloszech zrobil komplet i by sie przydal w meczu z ZKŻ-tem. Czemu nie slychac opinii ze on jezdzi w slabej lidze czy w slabo obsadzonym turnieju, a jak dawid sie pokaze to juz wszyscy go jada i mowia ze slaba liga.

    Dawid dla mnie jestes wielki i ja w ciebie wierze, nieprzejmuj sie gwizadami frajerow na stadionie, czy dogryzliwymi opiniami mediow oni poprostu ci zazdroszcza.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Nie rozumiem tylko jednej rzeczy, jak Bajerski, Cegła, W.Jaguś, Brhel zrobia komplet w lidze czeskiej to sie wszyscy podniecja, mowia, ze ci zawodnicy maja wielko forme i potrafia to udowaodnic, a jak David przywiezie punkty dla swojej druzyny to od razu opinie, ze liga czeska jest slaba. Wyluzujcie troche i odczepcie sie do Dawida jest dobrym żużlowcem i jescze nie raz pokaze co potrafi. Jak macie pisac takie bzdury to lepiej dalej podneicajcie sie tym ze Brhel w lidze czeskiej czy w jakims turnieju we wloszech zrobil komplet i by sie przydal w meczu z ZKŻ-tem. Czemu nie slychac opinii ze on jezdzi w slabej lidze czy w slabo obsadzonym turnieju, a jak dawid sie pokaze to juz wszyscy go jada i mowia ze slaba liga.


    Mati spkojnie nie gorączkuj się ;) O ile wiem To Brhel jeździ w odpowiedniku naszej ekstaklasy, a Kujawa w I lidze. A tam są takie poziomy między ligami jak u nas między Ekstra a II ligą. Jedynym zawodnikiem w I lidze który wystąpił (moge się mylić) gdzieś tam na arenie międzynarodowej jest Suchanek (z którym zresztą Kujawa przegrał). I zejdź z Brhela, bo po co znów zaczynać i rozwijać dziwne wątki o sprzedawaniu itp.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Mrucky

    Nie mowilem przeciez nic o sprzedawani, a co do Kujaway to sam powiedz czy lepiej zeby jezdzil w lidze czeskiej, czy moze niech siedzi w domu, a jezdzi tylko na treningach i czasami w meczach. Moim zdaniem podja kroki aby sie rozjezdzic. Wie ze ciezko bedzie mu o pierwszy sklad w ekstraklasie wiec chyba musi nadrabic jazda i zdobywac wiecej umiejetnosci.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-06-2002
    Postów
    949
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WCZORAJ DAWID KUJAWA WYSTĘPOWAŁ W CZECHACH .PIERWSZE TRZY WYŚCIGI WYGRAŁ A W CZWARTYM MIAŁ KOLIZJE Z SUCHANKIEM.PORAZ KOLEJNY POKAZAŁ ŻE BEZ TRENERA JĄDERA POTRAWI WYGRAĆ KAŻDY WYŚCIG
    A w zielonej to trener siedzi z nim na siodelku??
    wiedzialem ze musi byc jakas przyczyna

    No i liga czeska jest to super liga. Tak. Zdecydowanie

    Zyczac Dawidowi powrotu do zdrowia, niech sie chlopak kuruje dobrze, i niech sie nie martwi, to co mial zawalic w tym sezonie juz zawalil.
    Nawet na dwa nadchodzace sezony to starczy

    Pozdrawiam

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    Do Mati

    Jak macie pisac takie bzdury to lepiej dalej podneicajcie sie tym ze Brhel w lidze czeskiej czy w jakims turnieju we wloszech zrobil komplet i by sie przydal w meczu z ZKŻ-tem.
    Sorki ale tak zrozumiałem powyższe zdanie. Jako powrót do tamtej niepotrzebnej dyskusji.

    A wracając do twojego pytania. Oczywiście że dobrze robi jeżdżąc w Czechach. Bo w Polskiej lidze startuje niewiele. Stwierdziłem tylko że nie ma sensu popadać w huraoptymizm gdyż tamtejsza I liga do najlepszych (delikatnie mówiąc) nie należy. Mimo wszystko jednak (może jestem pesymistą), czarno widzę przyłość Dawida. Niestety nie wiedzieć czemu po sukcesie jakim niewątpliwie był IMŚJ. Dawid całkowicie przestał się rozwijać. Co miało na to wpływ nie wiem, ale jeśli jazda w Czechach mu pomoże jestem za.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2002
    Postów
    193
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam podobne odczucia odnosnie Kujawy jak Mati
    Kibice zejdzcie z Kujawy !
    Przestancie go wygwizdywac !

    Dobrze ze chlopak gdzies jezdzi w ogole, prawda? Szkoda tej kontuzji


  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawid 3maj się, życze Ci wszystkiego najlepszego!!!!!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Dzięki za wsparcie

    Mam podobne odczucia odnosnie Kujawy jak Mati
    Kibice zejdzcie z Kujawy !
    Przestancie go wygwizdywac !

    Dobrze ze chlopak gdzies jezdzi w ogole, prawda? Szkoda tej kontuzji
    Jednak w Zielonce są kibice, którzy wytrwale czekają na powrót zawodnika do wielkiej jazdy. Myśle, że Dawid jest w stanie zrobi w swojej the best formi nawet 8 punktow w ekstraklasie. Sądzę również, że powinien jeździc w parze z Billym Hamillem, bo jak razem jezdzili to doskonale sie rozumieli na torze, nie wiem dlaczego z tego zrezygnowano. Powinien jezdzic z nim w parze bo Billy moglby go wiele nauczyc.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niema się co oszukiwać Kujawa to cienias. Niedawno czytałem pewną wypowiedź (tylko niejestem pewien czy na tym forum czy na ZKŻu), że Dawid miał poprzedni sezon udany. Mało z krzesła niespadłem. Kujawa rok temu prucz 1-2 występów jeździł na "swoim poziomie". Ale trzeba przyznać, że rok temu był jednak lepszy, bo objeżdżał ligowych cieniasów Extraklasy, a teraz ma kłopot ztą samą kategorią zawodników ale pierwszej ligi...
    Mimo to Dawid wracaj do zdrowia, WANDA KRAKÓW czeka.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Billy w wandzie Krakow Dawid moglby wygryzsc z zespolu nieobliczalnego Jarka Szymkowiaka hehe

  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jo

    Kujawa ,powracaj szybko do zdrowaia ,gorzowscy kibice tego tobie zycza!!

    Pozdro

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    David wracaj do zdrowia !!!

    I przyjedź na mecz do Gniezna 29.09 i pokaż się z dobrej strony, czyli do takiej do jakieś nas zdążyłeś przyzwyczaić.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    ciekaw jestem kujon czy humorek tez by tak dopisywal gdyby rozwalil sie jakis gnieznianin?!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a noz widelec Kujawie wyjdzie mecz zycia wlasnie w Gnieznie i co wtedy KUJON ?????

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •