Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Czy Marek Dera zostanie w Lublinie!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Marek Dera zostanie w Lublinie!!!

    Ja osobiscie uwazam ze Marek Dera powinien zostac w Lublinie, tym bardziej ze Marek nie nazeka na warunki panujące w Lublinie i chce u nas jezdzic co potwierdza jego wypowiedz:

    "Bardzo mi się podoba w Lublinie, to pewnie dziwne, bo większość zawodników narzeka na kluby w których startują. Ale tu jest cudownie. Atmosfera dla żużla, fantastyczni działacze, doskonali kibice , ja jestem tu szczęśliwy. Tylko jeździć. Nie narzekam na Lublin i jeżeli tylko dziaacze mi zaproponują bez wahania tutaj zostaję."

    Marek jeszcze chce na przyszly sezon zainwestowac w sprzet zamieza kupic dwa kompletne GM-y.




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    M.D

    Moim zdaniem Dera zostanie w Lublinie.Mówił ,że jest tam cudownie.Inna sprawa czy sobie poradzi w 1 lidze w ,której niedawno startował.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Marek w każdym wywiadzie podkreśla że chciałby zostać w Lublinie. Inną sprawą jest (jak wspomniał Matiz) czy da rade. Przecież aktualnie w II ma czasem spore problemy. Życze mu jak najlepiej.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    101
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi się wydaje że zostanie ,ale jak będzie jeszcze jeżdził tak jak to było w Kro¶nie 1 pk. w 6 startach to chyba nie ma czego szukać w Lublinie w przyszłym sezonie.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ech Mareczek :)

    Szkoda ze cos sie stało z ego karierą nie tak. Kiedys był liderem druzyny.Lecz potem przyszli Ułamek,Rickardsson i reszta i miał kłopoty z wejsciem do składu. A szkoda bo miałem nadzieje ze kiedys bedzie mistrzem świata :):):)
    Życze mu jak najlepiej i mam andzieje ze równiez Lublinowi pomoze awansować dalej !!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dera chce zostać w Lublinie bo ma tam całkie niezłe warunki do jazdy,a jego wyniki też nie są najgorsze choć on sam liczył chyba na więcej. Po drugie to nie widze jakoś klubów, które ustawiałyby się w kolejce po tego zawodnika i chciałyby mieć go za wszelką cenę w swoim zespole.
    Mam też poważne wątpliowści czy Dera może być jednym z liderów Lublina w przypadku awansu tego zespołu do I ligi, bo róznica pomiędzy II a I ligą jest naprawde spora. Dera szczegóolnie w spotkanich wyjazdowych bedzie mial olbrzymie klopoty ze zdobywaniem punktów, choć ambicji temu zawodnikowi nie można odmówić.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze jesli Lublin Awansuje do I Ligi to Marek raczej nie zostanie w Lublinie , no chyba ze by mial o wiele lepszy sprzet ...
    Bo jezeli w tej chwili robi okolo 6-10 ptk. na nawoim torze to na 1 lige moze to byc zamalo (zeby sie utrzymac)
    a pozatym jesli awansujemy to beda potrzebne wzmocnienia (i to spore)
    Ale mam nadzieje ze Marek Zostanie w Lublinie i bedzie Silnym punktem zespolu ...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2002
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co slyszalem to Marek wlsanie narzeka na sprzet bo ma w koncu tylko jedenmotocykl. w przyszlym roku chce zainwestowac sprzet a wiec mysle ze kolo 8 pkt powinien robic w 1 lidze

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-03-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak znajdzie kasę na nowy sprzęt i dobrego sponsora to 10 pkt. w meczu na pewno zrobi.W końcu nie tak dawno miał
    średnią biegową 2,68.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •