Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Kontuzje w Tarnowie

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Kontuzje w Tarnowie

    właśnie przeczytałem wiadomość o kolejnej kontuzji Kołodzieja...:mad:
    Milczeniem pomine fakt ilości kontuzji w tym sezonie (juniorzy), ale czy ktoś w Tarnowie nie zauważył że wszytkie kontuzje jakie zdażają się na treningach od około 3 lat mają jedną wspólną cechę: we wszystkich tych kolizjach prowadzących do kontuzji brał udział Robert Kużdżał....zawsze informacja o kontuzji zaczyna się mniej więcej tak: "na wczorajszym treningu w biegu w którym uczestniczył R.Kużdżał i ktośtam kolizji uległ ktośtam"....
    odkąd jeździł jeszcze w Łodzi takich kontuzji po spotkaniu się z Robertem ulegali, jeśli dobrze pamiętam; Tomasz Budzik, Staszek Burza, Janusz Kołodziej dwukrotnie...
    Nie twierdze że robi to specjalnie bo przecież tak nie jest ale może Robert "zasługuje" na trening indywidualny???? :P


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to 3 wątek o kontuzji dajcie sobie na wstrzymanie

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie racje ma fan rybnika ja zalozylem ten topik z rana wystarczy jeden prosze o skasowanie tego topika....

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    to wątek o Kużdżale a nie o Kołodzieju...już bardziej po Polsku nie potrafie napisać :P

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Twoje spostrzezenie jest sluszne kuzdzal jednak zdeka przesadza ale przyznasz ze mogles to ujac w topicu o konyuzji ale skoro nie widziales go to sorry :)

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przepraszam a skad ty jestes prostaku?? z tego co wiem masz pysk niewyjsciowy wiec ...?

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MattiMan ta wiocha już pokazała wiele razy całej Polsce jak się jeździ na żużlu!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ruzmiame was poco wogole wlaczacie sie w pyskowke z takim osobnikiem ... olac go i obie odpusci ... nawet nie zasluzyl zeby ktos mu odpowiadal. A co do kontuzji t tak jak juz ktos pisal, taki temat juz jest i nie wazne czy o kuzdzale czy o kolodzieju, odnosi sie do tej samej druzyny i do tego samego zdarzenia, polecam wiec brac udzial w dyskusji w tym wczesniejszym temacie (by slon). A jak kto uwaza inaczej to niech jeszcze zlaozy nam osobne tematy o kontuzjach M.REmpaly, S.Barana, P.Barana itd.

    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    DO JASNEJ *****!!!!!!! WĄTEK NIE JEST O NICZYJEJ KONTUZJI TYLKO O NIEBEZPIECZNEJ -LUB NIE- JEŹDZIE KUŻDŻAŁA NA TRENINGACH!!!!!!! WĄTEK O KONTUZJI KOŁODZIEJA NIE BĘDZIE MIAŁ SENSU NP. KIEDY JANUSZ WYZDROWIEJE GDYŻ KUŻDŻAŁ NA TRENINGACH BĘDZIE JEŹDZIŁ DALEJ!! JEŚLI SIĘ KOMUŚ TEN WĄTEK NIE PODOBA TO NIECH SIĘ NIE WYPOWIADA BO DZIĘKI TEMU NA KILKA DOKONANYCH JUŻ TU WPISÓW WIĘKSZOŚĆ TO DYSKUSJA CZY TEN WĄTEK MA SENS CZY NIE!!!!!!!!!!!!
    CZY WSZYSTKICH UPIERDLIWCÓW ZADOWOLIŁBY FAKT GDYBYM TEN WĄTEK ZATYTUŁOWAŁ "KUŻDŻAŁ I KONTUZJE" ALBO COŚ W TYM STYLU??? OWSZEM SPROWOKOWAŁ MNIE DO TEGO AKURAT WYPADEK KOŁODZIEJA ALE JEST ON TYLKO JEDNYM Z WIELU ZDARZEŃ JAKIE MIAŁY MIEJSCE NA TRENINGACH Z UDZIAŁEM KUŻDŻAŁA. TAK WIĘC NAWET GDYBY KONTUZJA JANUSZA NIE MIAŁA MIEJSCA PROBLEM JAZDY KUŻDŻAŁA NA TRENINGACH NIE BYŁBY MNIEJ SENSOWNY!!!! :mad:

    uff.... ;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zapomniales jeszcze o kontuzji marcina rempaly bo to tez podczas treningu ,jadac z kuzdzalem nabawil sie tej pierwszej kontuzji(przed finalem brazowego kasku)!!!!
    ...czyzby kuku przyciagal same nieszczescia!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo współczuje Januszowi które niebedzie mógł wspomóc swojej drużyny w wyjazdowym meczu przeciwko GKM i grużyna Unii bedzie musiała poradzić sobie bez znakomitego młodzieżowca Kołodzieja, mam jednak cichą nadzieje że kontuzja będzie drobna i szybko zostanie wyleczona a Janusz dalej bedzie punktował tak jak przed kontuzją.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja również mam nadzieję...pozdrowienia dla kibiców żużla w Tanowie i nie tylko :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •