Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16

Wątek: Chrzanowski kontra Rickardsson ! ! !

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chrzanowski kontra Rickardsson ! ! !

    Dzisiejsz toruńskie "Nowości" w artykule pt "Żale Chrzanowskiego" zamieściły wywiad z Tomkiem Chrzanowskim,który stwierdził iż to dzięki Tonem'u stracił pracę w Pool Pirates. On też namówił działaczy Apatora na zatrudnienie Stefana Dannoe, który też na pewien czas pozbawił go pracy. Poza tym w Angli kilka krotnie wywoził go niebezpiecznie w dechy oraz podkupił mechanika.
    Chrzanowski nie wie dlaczego uwziął się na niego Mistrz Świata.
    Ciekawe co na to Rickardsson ?


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A Tony jak zwykle niewinny

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie jak zwykle racja leży po dwóch stronach
    ala moim prywatnym zdaniem nie sądze ady Ricky
    w przyszłym sezonie startował w plastronia Apatora!!
    Kto jest podobnego zdania czekam na pogaduszkę!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ?

    A gdzie będzie startował ?

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    Szuka dziury w całym ...

    Jak jest bieda w klubie, to zaczynają się niesnaski, Chrzanowskiemu sytuacja skomplikowała się też ostatnimi czasy, więc wiadomo ...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bbadi

    Ja też nie sądze by rickardsson jeździł w przyszłym roku w Toruniu. Bo to jest taki cwaniak, że on chce jeździć tylko tam, gdzie w zeszłym roku był medal DMP. Jeżeli drużyna w danym sezonie nie spełniła planu sprzed sezonu - Rickardsson od razu zmienia klub. Tak właśnie jest w tym roku w Toruniu. Tak samo było w Gdańsku w 2000 roku. Cwaniak Rickardsson - nie nawidze gnoja!!

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale nie mam zamiaru bronić Apatora. Rickardssona nienawidze za wszystko.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez jestem zdania ze Rickardson nie bedzie w przyszłym sezonie w Toruniu. A moze pan R. z miasta W. zechce zakontraktwac cwaniaka. MOze sie tez zdarzyc ze pan
    Tony wgle nie znajdzie zatrudnienia w naszym kraju(finanse).

    ps.
    (Równierz goscia nie lubie).

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tony to pedał, on w kazdym klubie kase wyciaga za 2 sezony dupy daje i potem sobie odchodzi a klub nie ma kasy!!
    Tony to jest h*** i samolub pi*******, to dzięki niemu i jeszcze niektórym zawodnikom Wybrzeże nie ma kasy!!


    PS.tego faceta nie nawidze!!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawa sytuacja.Rywalizacja w drużynie musi byc.Gdyby Chrzanowski jezdzil w miare dobrze nie było by problemu.

  11. Powrót do góry    #11
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Pewnie coś w tym jest i pewnie Chrzanowski wyolbrzymia, ale i tak Rudemu nie grożą żadne kosekwencje, bo to że w przyszłym sezonie nie będzie jeździł wToruniu to wiadomo od dawna (tzn nikt tego oficjalnie nie mówił, ale każdy to wie)
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  12. Powrót do góry    #12
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe, gdyby Rickardsson jeździł w lidze jak Sullivan to zamiast wyzwisk byłyby pochwały.

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    cały tekst

    Po meczu żużlowców Apatora Adriany Toruń ze Stalą Pergo Gorzów reprezentant gospodarzy, Tomasz Chrzanowski, żalił się na mistrza świata Tonyego Rickardssona. Przypomnijmy, że obaj jeżdżą w tych samych drużynach w lidze polskiej i brytyjskiej (w Poole Pirates). - Chciałbym, żeby kibice poznali prawdziwe oblicze mistrza - mówił Tomasz Chrzanowski. - Nie wiem dlaczego, ale od pewnego czasu się na mnie uwziął. Dotyczy to szczególnie startów na Wyspach Brytyjskich. Podczas rozgrywanych tam meczów trzykrotnie brutalnie wywiózł mnie w płot. Zwrócili mu zresztą na to uwagę nasz kolega z drużyny, Anglik Gary Havelock oraz działacze Poole. To jednak jeszcze nie koniec. Tony przecież wie, jakie mam kłopoty. Dość długo szukałem na Wyspach mechanika. W końcu znalazłem sobie odpowiednią osobę do pracy przy moim sprzęcie i zacząłem lepiej jeździć. Tymczasem Rickardsson podkupił mi tego mechanika i znowu zostałem na lodzie. Tak nie postępują koledzy z jednej drużyny. Zdaniem toruńskiego żużlowca Szwed przyczynił się też do tego, że Tomasz Chrzanowski stracił miejsce w składzie Poole Pirates. - Po kontuzji Grzegorza Walaska działacze tego klubu musieli dokonać roszad w składzie - twierdził podłamany żużlowiec. - Dowiedziałem się, że zakontraktowano Szweda Henrika Gustafssona i Norwega Larsa Gunnestada. Mają oni zająć między innymi moje miejsce. Mam prawo sądzić, że to właśnie Rickardsson nalegał na zatrudnienie Gustafssona, abym ja wyleciał ze składu. Wcześniej przeżyłem to w Apatorze Adrianie, kiedy namówił działaczy na zatrudnienie Stefana Danno. Ten kontrakt również skończył się tym, że na pewien czas straciłem miejsce w zespole. Zabiegi Rickardssona były więc skuteczne. W Poole powiedziano mi, że na razie spróbują jazdy w nowym składzie. Jeśli wyniki drużyny się nie poprawią, to może do niej wrócę. Toruńczyk nie wie, skąd się bierze niechęć Szweda do niego. - Na pewno słaby wynik Apatora Adriany jest spowodowany również moją gorszą jazdą - przyznaje samokrytycznie. - Wiem, że w kilku meczach mogłem wypaść dużo lepiej. Ale kto nie jest bez winy? Przecież także Tony Rickardsson w pierwszej części sezonu kilkakrotnie zawiódł. I to w ważnych dla nas meczach. - Nie wiem nic o tym konflikcie - przyznał trener Apatora Adriany Jan Ząbik. - Jestem trochę zdziwiony wypowiedzią Tomka. Będę musiał z nim i z Tonym na ten temat porozmawiać. Wcześniej ani jeden, ani drugi niczego mi nie sygnalizowali. Mało tego - często wystawiałem ich w jednej parze i wydawało mi się, że dobrze ze sobą współpracują...."
    autorstwa PIOTR BEDNARCZYK (Nowości) z dnia 2002.08.20

    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rickardson mistrz świata jeżdzi jak szmata !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ricky ?

    Chyba nikt nie lubi Rickardssona !?

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się. W Toruniu raczej Rickiego nie zobaczymy ale powstaje pytanie kto za niego. Wydaje mi się, że obcokrajowców mogacych spełniać wymagania kibiców, sponsorów i oczekiwania w Toruniu, jest niewielu. Poza tym ...kasa. Karwan wypowiadał się w Radiu, że on Sullivanowi nie dziękował więc może z nim gadać, ale czy "mistrz świata" zechce wrócić tam skąd dwa razy go wyrzucano?? Hamill, Crump, Adams raczej klubów nie zmienią, a już mają plany na przyszły sezon. Może ktoś z drugiego garnituru Holta, Nichols, ale czy oni mogą byc jako Ci pierwsi, chyba nie. Przed zarządem w Toruniu trudne zadanie by spłodzić kipe, która powalczy chociaż o medal, a widoków na to nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •