Pokaż wyniki od 1 do 23 z 23

Wątek: Powiedział ŚWIST:

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powiedział ŚWIST:

    Za "Gazetą Wtborczą " wydanie zielonogórskie;
    wypowiedż Piotra Śwista po meczu w Toruniu:


    "Nie uważam ,żebym pojechał dziś dużo gorzej niż w finale IMP.W jednym biegu zmieniłem zapłon , przełożenie i skończyło się na ostatnim miejscu .W turniejach wiem za co jeżdżę.W lidze ścigam sie za darmo .Ostatnie pieniądze otrzymalismy na początku maja i w takiej sytuacji sztuką jest w ogólne jeżdzić .Nie wiem czy pojedziemy w następnym meczu .Przynajmniej ja nie zamierzam ścigać się dalej , jeśli nie dostanę choćby części wynagrodzenia .Przecież nie będę z domu rodzinie brał pieniędzy ,żeby pakować w sprzęt i udowadniać działaczom ,że Świst potrafi jeżdzić na żużlu .To cud ,że zdobywam tyle punktów, bo przecież praktycznie w ogóle nie przygotowuję motocykli"

    Z kronikarskiego obowiązku dodam ,że kłopoty w klubach to nie nowość, ale skoro zawodnicy lojalnie nie narzekali na działaczy w mediach a teraz to czynią to juz chyba finał.

    JA MYŚLICIE STRASZY CZY MÓWI POWAŻNIE?

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ŚWIST jak nie płacą to ich olej

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O problemach Stali głośno było przed sezonem i skoro takie tuzy jak Prostasiewicz narzekają, że nie dostają kasy, narzekają Pilanie, którzy zdawać się mogło zaczynali sezon w niezłym stylu to ja takiemu Świstowi z Gorzowa jestem w stanie uwierzyć, że kasiory od 3 miesięcy nie widział, bo jaki sponsor przyniesie trochę grosza dla ekipy, która ma tylko matematyczne szanse na baraże i kolosalne długi na starcie ligi. Tak się z naszym żużelkiem porobiło, że kasy wszędzie jak na lekarstwo.
    I nie zdziwię się jak w następnym spotkaniu wsiądzie na maszynę i upozoruje defekt ... a w Gorzowie to szans na E-ligę już nie ma żadnych i Świst o tym wie, więc może "kozaczyć"

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Świst już nie raz się odgrażał. Pomarudzi, pomarudzi, postraszy, ale i tak pojedzie. To samo pilanie. Narobili trochę szumu, wzniecili "ogólnokibicowską" burzę a i tak jadą dalej. Proponuję zawodnikom aby nie robili z "gęby" szmaty i albo naprawdę nie jechali albo przestali pitolić.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hehhehe.Piotrek mówił tak juz w czerwcu.Wszyscy zawodnicy w tym tygodniu na treningu spotkaja sie z działaczami i jakos sie dogadają.
    Mam nadzieje ,ze działacze znaleźli pieniądze .
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    trzeba postawic sie na miejscu Śwista jak i innych zawodnikow ktorzy nie dostaja wynagrodzenia, jch jazda jest jak hobbi, wkladaja wlasne pieniadze aby sie troche poscigac. Tak niemoze byc!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    Musicie pamiętać ze speedway to sport bardzo kosztowny a pieniądze odkładane przy braku dopływu też się kiedyś kończą. Ja mam jednak nadzieje że działacze staną na głowie i jakoś dojadą do końca sezonu. Nie jest jeszcze wszystko stracone - te 3 punkty do Wybrzeża mogą zdobyć w bezpośrednich pojedynkach, no ale to trzeba się maksymalnie sprężyć, i ściągnąć Drymla no i kasę. Bo super by było oglądać derby w ekstralidze ZKŻ - Stal a nie tylko pojedynki towarzyskie :)
    Chociaż hmmmm w tym sezonie aż cztery razy były derby ZKŻ - Stal II. No ale Stal I to prawdziwa Stal :)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Świst

    Ja chętnie Piotrka Śwista widziałbym w następnym sezonie w barwach ZKŻ-u, bo jak już Stal spadnie to dlaczego nie? A tak w ogóle u nas miałby zagwarantowane wynagrodzenia.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co? Smutny ten sport się robi...Zamiast mysleć o wynikach, człowiek się zastanawia, kiedy mu sie motor rozleci:(

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie tak jest to smutne.Mam nadzieje że kiedyś będzie lepiej.Ale kiedyś......niewiadomo kiedy:(

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i to jest kolejny przyklad klopotow finansowy rzeklabym w calej polsce. taka sama sytuacja jak z cegielskim czy protasiewiczem ktoremu tez nie placa od dawna. jestem pelna podziwu dla piotra swista ze tak sie trzyma i nie robi zadnej afery (chociaz kto wie czy nie powinien..) ale mysle ze powienien dzialaczom przemowic do rozumu i delikatnie wyperswadowac ze jest najlepszym zawodnikiem w gorzowie.. to by bylo na tyle co mam do powedzenia

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja Piotrka Swista troche nie rozumiem...a to za sprawa ze pieniedzy nie ma prawie w kazdym klubie a on tylko jako jedyny narzeka. W Gdanaku tez jezdza z anic a zdobyli 5 pkt...!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znam powody takiej wypowiedzi Piotra.
    BYł wściekły bo miał ogromne kłopoty.
    Przed meczem musiał rozmontować swój silnik a potem go składać.
    Jak juz go złożył to w ogóle "nie poznawał " swojej maszyny.
    Miał kłopoty z jazdą przy krawęzniku itd.
    Nie robił bym z tego afery.
    Teraz trzeba sie skupic na walce o utrzymanie.
    Pozdrawiam i proponuje zamknąć ten temat :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    " Znam powody takiej wypowiedzi Piotra.
    BYł wściekły bo miał ogromne kłopoty. "

    trudno nie byc wscieklym kiedy sie nie dostaje od dawna pieniedzy za swoja prace - jak stoczniowczy :P
    za co on ma "jechac dalej"????? jak on ma zapomniec o temacie?to jest jego sposob na kase i teraz nie ma z czego zyc..

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No cóż bieda w polskich klubach żużlowych daje się we znaki zawodnikom. Nie otrzymują oni kasy za zdobyte punkty, a wymaga się od nich aby nadal zdobywali punkty dla drużyny. Tylko za co mają oni ładować kase w swój sprzęt, jeśli nawet nie ma gwarancji, iż zaległe pieniądze otrzymaja? I w takiej sytuacji został postawiony Piotrek Świst. Mam nadzieje, że wszytko się "jakoś" ułoży.
    Pozdarwiam!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym na jego miejscu poczekał z taczką na prezesa przed siedzibą klubu tak jak stoczniowcy zrobili z jakimś tam prezesem Odry. Ale tak na serio to gdybym był na miejscu Śwista na pewno bym nie jeździł, przecież on też musi utrzymać siebie i rodzine!!!
    Mógłby przecież zrobić to co Cegła, a później na pewno znalazł by gdzieś klub który by go chciał zatrudnić, np. ZKŻ Zielona Góra (przydałby się tam).

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    945
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kazdy czlowiek ma kres wytrzymalosci i widac ze Piotr go osiagnal. Przeciez kto z nas by przykladal sie do pracy lub w ogóle pracowal jezeli by nie dostawal wynagrodzenia, tak wiec ja calkowicie rozumiem postawe Piotra, tylko ze pauzowanie w meczach moze niekorzystnie wplynac na jego forme i dalsza kariere.
    TOMEK GOLLOB wystąpił w 28 Wielkich finalach: 10-I, 2-II, 6-III, 10-IV, czy to wymaga komentarza? Jest wielki!
    Ukryta zawartość
    THE ONLY EASY DAY, WAS YESTERDAY

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spoko - Świst doskonale zdaje sobie sprawe, iż tylko poprzez udział (aktywny) w walce o utrzymanie jest w stanie odzyskać z nawiązką to co zainwestował - potencjalni sponsorzy czekają na mecz z Gdańskiem i chcą zobaczyć czy warto doinwestować tą drużyne i Śwista przede wszystkim....
    Przed meczem z Gdańskiem praktycznie każdy z zawodników otrzymał nowy motocykl i dlatego Świst i inni w końcu będą mogli pokazać, iż warto jest w nich zainwestować większe pieniądze...
    Zapraszam wszystkich sympatyków STALI na ten mecz (KLUCZOWY dla włączenia się do walki o utrzymanie i przyszłości naszej druzyny!!!!!!) - największymi sponsorami na koniec możemy okazać się my kibice wykupując wszystkie bilety!!!


  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe gadanie swista i tak pojedzie do konca sezonu we wszystkich meczach sytuacja seniorow stali jest jednakowa jedynie to juniorzy dostaja troche czesci a tak to trudno sie mowi wpedziliscie sie w dlugi to musicie je splacic kazdego moze dotknac takie cos . szkoda ze taki zawodnik jak swist ma takie problemy ze sprzetem

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swist ma racje , ale jesli tak kazdy zawodkik powie to nie dlugo nikt nie bedzie jezdzil, powoli wszyscy bede sie buntowac i wszystkie kluby pokoleji bede bankrutowac bo nie beda mieli z kim rywalizowac :( a wtedy juz raczej nie bedzie mozna chodzic na stadiony, bo juz nikt nie bedzie sie scigal, to bez sensu, ale niestety Swist jak i inni zawodnicy maja racje.

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Świst tak straszy od początku sezonu.I będzie nadal dobrze jeżdził.a tak poza tym wkurza mnie takie gadanie że Stal spadnie.Stal się utrzyma bo barażach z Zieloną.Z resztą sami zobaczycie.STAL za rok będzie mistrzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    STAL za rok będzie mistrzem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Niestety dla Stali najwyżej 1 ligi!!!!!
    Ps.Brak Śwista w składzie jest równoznaczny z całkowitą kapitulacją w związku walki o utrzymanie(to moje zdanie)!!!???

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście

    WojtaZ....

    ....przeciez on jedzie tak wiec co do tego mistrza to zaprzeczyc jeszcze nie mozesz :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •