Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 78

Wątek: RKM-JEDZIEMY DO KOŃCA.

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM-JEDZIEMY DO KOŃCA.

    Cytat prezesa RKM po przegranym meczu z Zielonką:

    D. Kolorz: Do końca sezonu pojedziemy w krajowym składzie. W związku z tym w Rzeszowie, mimo dwumeczowej kary, wystąpi Mariusz Węgrzyk. Po zakończeniu sezonu, w październiku odbędzie się walne zebranie zarządu na którym złożę dymisję.

    Widać,że okręt tonie,bo szczury z niego uciekają.Naważyliście sami piwa to teraz je wypijcie.Chcecie aby cała żużlowa Polska śmiała sie z frajerskiego Rybnika?O to wam chodzi?Gdzie honor,gdzie ambicja?Do końca sezonu jeszcze 5 kolejek i do zdobycia 10 pkt.Dużo,czy mało?Jak dla kogo.Co będzie,jeśli Zielonka dwa razy wtopi z Gnieznem,albo na odwrót.Wtedy zmądrzejecie i powiecie,że trzeba było jechać do końca.Dajcie wolną rękę w ustalaniu składu trenerowi ,bo on się na tym zna.Skład z Karlssonami(oczywiście,trzeba jakoś zmotywować Petera,niech nie robi siary-może obniżenie biegopunktówki),Węgrzykiem,Szombierski,Romankiem ,Czerwińskim jest dobry i trzeba uwierzyć w chłopaków,bo nie mają nic do stracenia.Albo jazda tylko z Mikaelem,do tego Węgrzyk,Szombierski,Chromik,Romanek,Czerwiński.T ak więc jest jeszcze o co walczyć.Jedziemy do końca,jedziemy do końca,jedziemy do końca!!!




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jedźcie

    Jedźcie do końca, ale skutecznie. Życzę wam drugiego miejsca. Oczywiście za ZKŻ-em.
    Pozdrawiam prawdziwych kibiców RKM-u.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzicie ,zapomniałem dodać.Czy myślicie ,że zaoszczędzone pieniądze na Karlssonach trafią do kasy RKM?Czy pójdą na zakup silników dla młodzieżowców?Na pewno nie.Zasilą kapsy naszego zarządu,bo mają za mało.Tak więc jeśli polec to z honorem,żeby cała Polska widziała,że Rybnik walczył,a nie podkulić ogon jak zbity pies i dać nogę.To tyle.I jak mówi pewien kibic Zielonej Góry(myślę ,że się nie pogniewa za użyty jego zwrot) NARA ŁADOWARA .


  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja myśle,że jak już zarząd narobił takiego bajzlu to powinien sie z honorem wycofać z rozgrywek a szanse jeszcze są może marne ale są wielki prezes Kolorz nabił se na konto to tera odchodzi zmieni sie zarząd bedzie dobrze przynajmniej ja tak uważam POZDRÓWKA dla wszyskich wiernych kibiców ROW RYBNIK

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram tomaszaRKM.Masz racje chlopie.Ale widzisz Kolorza,juz ma to gdzies.I znowu my szarzy kibice ucierpimy na tym najbardziej.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co?? Juz mnie 10 LAT W **** ROBIA(klub i druzyna) i nie mam zamiaru tak poprostu odpuscic, napewno nie tym razem.Mam nadzieje ze pojedziemy do konca a moze nawet po skutecznej walce awansujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    WIERZYC ZAWSZE TRZEBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEDZIEMY DO KOŃCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy prawdziwy kibic RKM-u powie to samo - jedziemy do końca.Nieważne,czy zajmiemy 1,2,3 miejsce.Ważne,że będziemy walczyć do końca.Bo co z tego,że się poddamy.Ważne jest,aby zakończyć rozgrywki z twarzą.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzisz Tomek, tak to jest, że najlepiej to oni potrafiś wszystko schrzanić, potem podkulić ogon i dawaj z klubu. Zarząd już powinien dawno odejść. Po to jest zarząd aby rządzić, a trener po to aby trenować i układać skład, a nie na odwrót. Naszemu zarządowi się w głowie poprzewracało. Dali plamę jak mało kto. Zrobili z Rybnika frajerów. Jescze to sprawdzanie silnika Kurmana - ale wstyd. Taki blamaż. Nie potrafia przegrać z honorem. No ale tak musi być, przecież jak można wygrać mecz, kiedy skład ustala ktoś kto nawet na jednym treningu nie był. No ale musi poczuć satysfakcję z wykluczenia najważniejszego zawodnika, wcześniej karając cały zespół, zamiast jedenej osoby. Odechciewa się człowiekowi wszystkiego. A najbardziej wtedy jak się wie, że ktoś popełnia błędy, których można było uniknąć!!! To jest jakaś farsa. Jeżeli tak dalej będzie, że w zarządach będą osoby nie znające się na żużlu to będzie koniec speedwaya w Rybniku. Nawet już teraz nie wiadomo co będzie w przyszłym sezonie :(
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram Tomka i Kanie w 100 % i mysle ,ze na pozostale mecze nalezy jechac z jednym obcokrajowcem w osobie Micsona.
    Peter jezeli ma w ten sposob podchodzic do ligi w Polsce to w przyszlym roku moze nie znalezc zatrudnienia w zadnym Polskim klubie. A zarzad ?
    Jezeli uznal ,ze do konca sezonu jedziemy w krajowce to niech sie jeszcze dzisiaj poda do dymisji.
    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też popieram Tomka, Kanię i Rich Rekina. Trenera też teraz trzeba wesprzeć. Na 1000% "rekiny" powalczą do końca. MIKI pewnie też pojedzie (chyba że DECYDENT już odpuścił)- jemu w końcu zależy na awansie. Tak to widzę : Miki, Węgorz, Szumina, Romanek, Chromik, Ryszka (Szczyrba), Szmid.Nie pamiętam KSM-ów, ale powinno się zgadzać.Acha, no i Czerwiński (jaki on ma ksm????)

    Pozdrawiam WYŁĄCZNIE prawdziwych kibiców czrnego szaleństwa.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ja bym chcial zeby rkm chociaz w meczu z gnieznem usiebie awizowal do skldu chociaz mikaela karlssona , jesli by rkm wygral mecz ze startem to zkz ma realne szanse na awans do e ligi juz przed 20 kolejka spotkan . a tak po za tym to wegrzyk jest na wlasnym torze bardzo dobry wiec on bedzie spokojnie powyzej 10 pkt punktowal . nie ma co si ebac o maria tylko go do skladu wystawiac !!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skład powinien być z Mikaelem i powinniśmy z honorem zakończyć kolejny sezon w pierwszej lidze, a szkoda bo była wielka szansa na zajęcie pierwszego miejsca przed play-ofami a potem to bysie pewnie całkiem inaczej potoczyło ale niema co gdybać, było mineło.Baraże są jeszcze w naszym zasięgu ale raczej niechce mi sie w to wierzyć a zarząd niech leci, chyba niema kibica w Rybniku który nie jest wkórzony na kolorza że niewystawił Mariusza do składu tylko Pawliczka ale kto mógł wiedzieć że on tak słabo pojedzie przecież on swoje najlepsze mecze w ty sezonie to właśnie miał z Drużyną z Zielonki, a tu kompletna klapa.
    To że niejesteśmy w extralidze to wszystko przez Kolorza zasrańca jednego.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Olac prezesa i glupkowaty zarzad jechac do konca chlopaki a moze wskoczycie na 2 miejsce w koncowej tabeli trzeba tylko chciac i wierzyc a napewno cel sie uda pozdrawiam rybnik :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kilka tysiecy ludzi pragnie - kilku debili zabrania

    szkoda mi was rybniczanie. jak malo komu nalezy wam sie ta ekstraliga. w sumie sami wychowankowie. to nie to co PULSujacy w rytmie wielkopolskiej biesiady, zebrany 5 minut przed sezonem team startu.

    ale co z tego ze chcecie skonczyc sezon z honorem, skoro o wszystkim decyduje kilku niudacznikow, dla ktorych udowodnienie trenerowi i kibicom, kto rzadzi w klubie jest potrzebne do osiagniecia orgazmu. wydaje mi sie ze macie taka sile przebicia jako kibice ze mozecie odwolac prezesa przed koncem sezonu, a nie czekac az dokonczy dziela zniszczenia tego co budowal pan grabowski.

    kmioty won!!! prawdziwi do zarzadow!!!
    csak eger miki. unio rongy.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szumina jest załamany po meczu

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SZUMINA NIE ZAŁAMUJ SIĘ JESTEŚMY Z TOBĄ !!!!!!!!!!
    Rafał możesz być dumny ze swojego występu w meczu z Zielonką. Szumina trzymaj się dzielnie.
    Pozdrowionka dla Moniki (Pelcia). Micson_23

    SZUMINA POWER !!!!!!!

    FOREVER ROW RYBNIK

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chodźcie zrobimy wyprawe pod nasz KLUB i będziemy wszyscy razem ile sił w gardłach "JEDZIEMY DO KOŃCA, JEDZIEMY DO KOŃCA".Co Wy na to??

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do balijo!

    ciagnij stary ten temat. nie dajcie sie zwariowac paru oszolomom!
    csak eger miki. unio rongy.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM BEZ SZANS

    Moim zdaniem RKM nie liczy sie w walce o awans, panowie nie ma sie co oszukiwac wasi szefowie dali dupy i tyle pan Kolorz troche sie pomylił w działaniach zrobił was kibiców w bambuko, i takim oto sposobem macie kolejny sezon w I lidze. Teraz jestem juz pewny na 99% ze Start ma zpewnione co najmniej baraze chociaz z Wybrzezem nie bedzie tak łatwo.
    Bo z pierwszego miejsca to my raczej nie wejdziemy chociaz bardzo bym chciał dla tego by utrzec nosa nie którym zielonogórzana.
    Traktuja Start troche z góry ale to moze wyjsc im bokiem jak ktos moze napisac ze druzyna Startu została zmatowana 5 minut przed sezonem skoro skład juz dawno był ustalony a Krzysztof CEGIELSKI miał juz podpisany kontrakt tez przed sezonem ale władza w naszym GKSZ-ecie jest ************ i chłopak musiał 2 kolejki pauzowac.
    Ale wszyscy nie lubia Startu a w szczególnosci RKM i ZKZ poniewaz juz przed sezonem dwa pierwsze miejsca były obsadzone a tu nagle taki Start pozyskuje CEGŁE i wszystkim zaczeły gule chodzic i START z kopciuszka robi sie jednym z trzech faworytów I ligi i pierwsze dwie druzyny musza sie z nami liczyc a to wam sie nie podoba chociaz nie tyle co podoba ale zaczynacie sie nas bac i słusznie.
    Druzyna STARTU wygrywa runde zasadnicza troche szczesliwie ale szczescie sprzyja lepszym.
    TAK WIEDZ TROCHE POKORY I SZACUNKU DRODZY "KOLEDZY"
    START niby taka zbieranina starych "kobył"z najgorszymi obcokrajowcami w lidze walczy dalej a RKM wielka potega najlepsi wychownkowie w Polsce i z super para obcokrajowców juz nie.Kieruje swe słowa do kibiców ZKZ-tu troche pokory bo moze sie skonczyc tak samo jak w przypadku RKM-u.
    Wiem zaraz ktos napiszeze RKM ma problemy z KSM-em ale kogo to obchodzi działacze wiedzieli przed sezonem ,wiedz mogli zmatowac inny skład.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i jak forumowicze z Rybnika-jedziemy do końca.Może dzisiaj na MDMP o 17 będziemy skamdować -jedziemy do końca.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To co, robimy "akcję" o 17-ej???????????????

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2001
    Postów
    287
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DAJEMY!!!!!!!!!!!!!! ja bede napewno!!!!!!!!!!!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    215
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To dzisiaj o 17 dajemy ile sił w naszych gardłach!!!!!!!
    Tylko gdzie się spotkamy(jaka część stadionu??)

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam karnet na amfiteatr i nie wiem ,czy mnie wpuszczą na krytą-tam by było najlepiej-echo.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    wsumie bylo by nie logiczne odpuscic sobie walke o ekstraige wkoncu do zdobycia jest jeszcze 10 pkt. a po RKM mozna sie wiele spodziewac wystarczy sie skupiz zmobilizowac a jak sie nie obejrzycie bedziecie w e-lidze

    Tak wiec zycze wszystkiego najleprzego druzynie z Rybnika

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mnie rozbawiła w tym temacie taka gorąca fala poparcia dla Rybnika ze strony forumowiczów z Zielonej Góry. Ale to zrozumiałe, bo są tym najbardziej zainteresowani ... niech się Start i RKM zatłuką, a ZG skorzysta i wejdzie ... pytanie tylko czy lepiej dla Rybnika podejmować się czegoś możliwego tylko matematycznie i wpompować w to kupę forsy czy zachować kasiorę na kolejny sezon. Na to pytanie Rybnik musi sobie odpowiedzieć sam.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie rób scen

    Pewnie wielu z Gniezna wejdzie na ten temat z równie głupimi propozycjami odpuszczenia sobie i trzymania kasy na przyszły sezon. Ale niestety tak nie bedzie pojadą do końca i nie odpuszczą sobie żadnego meczu tym bardziej z Gnieznem. Chociaż byłem i jestem za tym aby Gniezno weszło do Ekstra ale w barażach tuż za nami ale nie wyszło tak jak się spodziewałem szkoda. Bo Zielonce sie nie należy wejście Sorki kibice z Zielonej ale nie dla tego ze nie życze wam sukcesów bo tak nie jest ale dla tego że to właśnie wy spadliście z Ekstra do I i powinniście ponieść jakieś konsekwencje ponieważ w przyszłym roku również spadniecie i tak do usranej śmierci. a gniezno z rybnikiem starają się od lat chociaż przed sezonem nikt na gniezno nie liczył.
    W zeszłym roku mecz w Lesznie był do wygrania gdyby GKSŻ wyrównała KSM aby obie drużyny miały takie same szanse.

    JEDZIEMY NA MAXA DO KOŃCA ROZGRYWEK

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Mikaela

    Słuchaj stary ja i tak wolę kibiców z Zielonki:P, ponieważ potrafią się chłopaki (i dziewczyny) zachować.
    Podczas ostatniego meczu (18.08) nie było gwizdów podczas prezentacji gospodarzy i przez cały mecz dobrze się bawili (w przeciwieństwie do nas:( )

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    M_K

    ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ WYPOWIEDZIĄ W 100%.
    Twój wpis był jednym z lepszych jakie ostatnio przeczytałem.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie jedziemy do konca i spotykamy sie dzisiaj o 17 na MDMP.Mam nadzieje ,ze dzieki Rybnikowi Zielonka wejdzie z pierwszego miejsca do extra , a tam bede Wam chlopaki kibicowal.
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tez bede dzis na stadionie i chetnie pokrzycze z wami(jedziemy do konca).Wystarczy wygrac w Gnieznie i z Gnieznem u nas i mamy tyle punktow co Gniezno tyle ze w dwumeczu jestesmy lepsi i to my jedziemy w barazach.A tak apropo,widzieliscie jak wczoraj pojechal nasz kochany Peter w Angli? 13+1 w 5 startach,raz tylko przegral z zawodnikiem gosci Adamsem.********** hujisko!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szansa na drugie miejsce RKM jest duża a Gniezno z Zielonka też przegra u siebie. A tak na marginesie zamiast podziękować Zarządowi, że tak dobrze działa to pieprzy się farmazony na temat kasy dla zarządu. Nie ma to jak marzenia, żebyście czasami nie marzyli o powrocie tego zarządu w następnym sezonie.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przypomnijcie sobie pod koniec ubieglego sezonu Peter podobnie odpuszczal mecze w Pile.Mysle ,ze wystawianie do skaldu Petera nawet na wyjazd do Gniezna czy Rzeszowa nie ma njamniejszego sensu.Zarzad jezeli jest konsekwentny powinien z niego zrezygnowac na rzecz naszych uzdolnionych juniorow.Jedziemy do konca !!!!!
    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Powodzenia

    Szkoda tej porażki z ZKŻ !!
    Liczyłem na to, że Start razem z RKM awansują.
    Jak się zmobilizujecie a potencjał macie największy w pierwszej lidze - to w Zielonce im dołożycie.
    Trzymajcie się i postawcie na waszą młodzież.
    SIEMANKO

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    Dlaczego RKM nie ma szans? Przeciez ma i to spore...

    1° Cztery punkty straty do Startu Gniezno (RKM) odrabia się wygrywając dwa spotkania... właśnie ze Startem. Wprawdzie RKM może się liczyć z własną porażką w Zielonej Gorze, ale przeciez i Start może tam polec.
    Tabela:
    1. ZKŻ 34
    2. RKM 30
    3. Start 30

    2° Inaczej jest w przypadku wygranej RKM'u z ZKŻ'em w Zielonej Górze oraz z Gnieznem u siebie, i przy założeniu podziału punktów pomiędzy Startem i zielonogórzanami. Wtedy rybniczanom zabraknie dwóch oczek, które jednak mogą nadrobić... remisując w Gnieźnie :)

    1. ZKŻ 32
    2. RKM 31
    3. Start 31

    3° Ostatnia możliwość, to odpowiedniowysoka wygrana (bilans bezpośredniech meczów) z ZKŻ'em przy podziale punktów pomiędzy RKM'em i Startem oraz dwóch zwycięstwach Startu nad ZKŻ'em. Wtedy tabela wyglądać będzie:
    1. Start 36
    2. RKM 30
    3. ZKŻ 30

    4° Może jeszcze namieszać trochę rzeszowski Jasol, dla którego w mieście nad Wisłokiem punktować będą głodni sukcesu obcokrajowcy :)

    *****

    Wiec o co chodzi? Z gory zaklada sie, ze w meczach pomiedzy RKM, Startem i ZKŻ'em wygrywać już będą tylko gospodarze?

    Konkluzja...
    RKM DO BOJU !!!!!
    Jeszcze nic nie jest do końca stracone !!!

    Ale postawcie na skład:
    1. M. Karlsson
    2. ???
    3. M. Węgrzyk
    4. Z. Czerwiński
    5. R. Chromik (A. Pawliczek)
    6. R. Szombierski
    7. Ł. Romanek

    Nie mam tabel KSM przy sobie, ale może Pawliczek mógłby wystartować pod nrem 2 i tym samym byłoby zestawienie optymalne :)

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak trzymać chłopaki. Zróbcie tam temu zarządowi rozpierduchę!!!!!! Ja jeszcze licze, że RKM zajmie to drugie miejsce i życzę powodzenia.

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Pierwszy wpis. Ale czasem trza reagować.
    Na początek wyleję trochę zimnej wody na rozgrzane głowy tych (a są to nieliczni), którzy piszą że Zielonce się nie należy awans bo coś tam coś tam. DO ligi wyższej nie awansuje ten kto najbardziej chce tylko ten kto jest najlepszy. Zapamiętajcie to sobie. Poza tym nie ma co się podniecać Rybnikiem, mają zdolną młodzież ale na tory 1-ligowe. Chwała za to że szkolą młodzież, ale żeby to jakaś super ekipa była?? bez przesady. Co by było gdyby Węgrzyk jechał?? a co by było gdyby jechał Svab podobnie bysmy was pojechali. RKM trzymał się na dobrej jeździe Karlssonów (np. Tarnów) i tyle. Poza tym trzymam kciuki za dobrą jazde RKMU i pragnę aby z Gnieznem u siebie pojechali z podobnym zaangażowaniem jak z Zkż (obcokrajowcy w składzie). Byłoby to żenujące aczkolwiek często spotykane w Poslce, gdyby Rybnik po prostu odpuścił ten mecz. Bierzcie przykład z Rzeszowa, który Wam dowalił. Taka prawda, że jak na razie to Żkż jest najlepszy, a tuż za nim Start. Gdyby nie było KSmów to Zkż by najprawdopodobniej meczu nie przegrał a Start byłby równie silny bo wziąłby innych obcokrajowców. pozdro

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też uważam,że nie należy składać broni.
    Może teraz kiedy mało kto już wierzy,nie ma takiej presji na zawodnikach chłopaki sie zmobilizują i sprawią jeszcze dużo niespodzianek.Może zdaży sie jakiś cud.
    Pamiętacie ostatni mecz poprzedniego sezonu w Gdańsku.Kiedy wydawało się,że Rybnik nie wyjdzie z 30pkt w takim meczu byli o malutki krok od sensacji.
    Chromik do składu!!! ile można mówić
    to Roman został prawie bohaterem w Gdańsku,uratował Rybnik w barażu u siebie,w Lesznie także
    nie zawiódł,a klub za nagrode posadził go w tym sezonie na ławe.
    W Lesznie baliśmy się najbardziej że Mariusz zapieprzy,a jak pojechał wszyscy wiemy.
    Powienien jechać już do końca sezonu
    Wszyscy wiemy,że każdy mecz jest do wygrania jak i do przegrania,więc nie mamy nic do stracenia(oprócz kasy :P)
    Walczmy do końca!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jutro na zebraniu ZARZADU będzie podjęta decyzja na temat pozostałych meczy.Okaże się w jakim składzie dalej będziemy jechać,ale myślę że JEDZIEMY DO KONCA!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez nie tak dawno rybniczanie, byliscie pewni powiekszenia ekstraligi do 10 zespolow, tak wiec nie macie sie czego bac. Pewna osoba bedaca blisko klubu przekonywala mnie ze to tylko kwestia czasu!!!!
    Czyzby cos sie zmienilo w tej kwesti?
    A moze wasz zarzad swiadom takiej decyzji, najzwyczjniej odpuscil sobie mecz z Zielona Gora???

    Popo, bo chyba to byles Ty, jak to jest z tym powiekszeniem??

    Pozdrawiam Rybnik i powalczcie jak w ubieglym roku!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prawdopodobnie w dalszych meczach pojedziemy z Mikaelem(taka wiadomość ukazała się na rybnickim forum) tak, że są szanse na baraże, jednak czekają nas bardzo ciężkie spotkania w rzeszowie i gnieźnie, ale nie wszystko stracone. Tak więc liczę na naszych zowodników :)Mam nadzieję, że do końca sezonu stworzom nam, kibicom wspaniałe spektakle na stadionach (takie jak RKM-ZKŻ 30 czerwca) :)

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanse są niewielkie ale są 3 najblizsze mecze będą kluczowe musimy je wygrać.Najcięższe zadanie czeka naszych w Gnieźnie na pewno można tam wygrać rok temu też do Gdnańska jechalismy jak na ścięcie i wygraliśmy chociaż nikt nie postawiłby na nas złotówki.Trzeba jechać walczyć myśle że skład Miki,Czerwinski,Wegorz,Romanek,Szumina,Chromik jest bardzo wyrównany nie ma dziur jak wcześniej.
    Petera mamy już dosyć nie bedzie robił nas wiecej w bambuko
    juz 2 ostatnie mecze dzieki niemu mamy w plecy.Jedziemy do końca jak poledz to z honorem a może się uda...

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Warto dodać,że jeżeli chcemy coś jeszcze osiągnąć to nasi muszą dużo lepiej przygotować sprzęt bo były z tym problemy np. w meczu z zielonką. Kurman przygotował sprzęt idealnie a nasi nie mogli ?? Tak jak mój przedmówca uważam, że najważniejsze są najbliższe 3 mecze.

    Pozdrufffka!!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedziemy do końca!!!

    Wklejone z naszej klubowej strony-RKM-u::):):)

    "Jedziemy dalej i nie poddajemy się. Do końca rozgrywek pozostało jeszcze pięć spotkań" mówi dla Gazety Wyborczej Dominik Kolorz.

    Wbrew zapowiedziom, rybniczanie jednak mają zamiar powalczyć o extraklasę w pełnym składzie, przy czym renegocjacje kontaraktu czekają Petera Karlssona, który ostatnio spisuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań i możliwosći. Wygląda więc na to, że jedynie Mikael Karlsson będzie występował na wynegocjowanych w kontrakcie warunkach (wcześniej nowe aneksy do kontraktow podpisali wszyscy zawodnicy krajowi).

    Z drużyną nadal pozostaje trener Grabowski, choć po przegranym meczu z ZKŻ oddał się do dyspozycji zarządu.

    Najbliższe spotkanie ligowe rybniczanie rozegrają 1 września w Rzeszowie.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bold
    Nareszcie zarząd zmądrzał i wycofał się z samej krajówki.Jedziemy z Karlikami po E-lige.Szansa jest i trzeba ją wykorzystać.


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •