Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 78 z 78

Wątek: RKM-JEDZIEMY DO KOŃCA.

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy Mario da radę ?

    jak Mario ma robić punkty,w Rzeszowie i Gnieżnie ? bez sprzętu ? - Nie szło mi jedynie na twardych torach . Nie miałem sprzętu na taką nawierzchnię , stąd moje słabe występy w Rzeszowie ,Tarnowie czy Gnieżnie - stwierdził Mariusz Węgrzyk -wypowiedz M.W dla T.Ż .Czy Mario nie wiedział o tych wyjazdach ?





  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że będziemy walczyć do końca i może to przyniesie nam upragniony awans. Trzeba jechać do końca póki jest szansa na awans. Teraz już się nie możemy potknąć. Każdy musi jechać na maksimum swoich możliwości. Mam nadzieję, że Mario w tych meczach co zostały się zrehabilituje i jego postawa przyczyni się do awansu.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM-jedziemy do końca...tylko po co?

    Biorąc pod uwagę obecną sytuację RKM-u chociaż, wszystko jest jeszcze możliwe, to aczkolwiek chyba szanse RKM na zajęcie choć 2 miejsca są marne. Na waszym miejscu pomyśłałbym już o następnym sezonie. Teraz możecie nie popełnić tego samego błędu, możecie sobie skutecznie zaniżyć średnią, by w przyszłym sezonie mocną paką zaatakować Ekstra. Swego czasu pamiętam ze my przegraliśmy w zeszłym sezonie u Was 70-20!!!, ale myślą byliśmy już w następnym sezonie... i to teraz na razie jesteśmy o te tylko 4 duże punkty lepsi. Myślcie już teraz o następnym sezonie, chyba że jeszcze chcecie włączyć naprawdę się w walkę o awans, ale o to będzię niestety cięzko.
    Pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak to powiedzial kolorz rkm pojedzie jeszcze z peterem i mikaelem karlsonami , tylko peter bedzie mial znizone zarobki , jak sie peter na takie cos nie zgodzi to bedzie jezdzil sam miscon a wiec rkm ma jeszcze cien szansy na awans z 2 miejsca ale w tym musi mu pomoc zkz quick mix !! w jaki sposob ???? ano w taki ze beda musieli pokonac jeszcze 2 razy gniezno !! oczywiscie gniezno by sie musialo potknac w rzeszowie na co niezmiernie licze :) lubie rkm i to wole ich zobaczyc w ekstra lidze ! rkm jesli chce awansowac to poprostu musi wygrac w gnieznie czego im bardzo zycze !! mysle ze jest na to wielka szansa ....... :)

  5. Powrót do góry    #50
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wygramy z gnieznem dwa mecze

    radze wam kibice startu nie badzcie tacy pewni siebie jeszcze troche jazdy przed nami zakladajac ze rkm wygra dwa mecze ze startem i zkz rozjedzie was do 30 to bedziecie mogli zyczyc nam szczescia w e lidze
    piter potrafi jezdzic mysle ze zmobilizuje go ciecie finansowe i pokaze na co go stac a mario on juz wie ze musi jechac do konca na pelnych obrotach bo inaczej bedzie sie musial wyprowadzic z ochojca aaaaaa i wrocil romanek

  6. Powrót do góry    #51
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do kibicow startu

    ODDAJCIE PIENIADZE SAWINIE WKONCU CIEZKO NA NIE PRACOWAL I NARAZAL WLASNE ZDROWIE A TAK NA MARGINESIE TO JESTEM CIEKAWY JAK DLUGO CEGIELSKI BEDZIE CZEKAL NA KASE JAK NIE WEJDZIECIE DO E LIGI PEWNIE SIE NIGDY NIE DOCZEKA

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Kujona

    kto z obecnego składu jeżdził w gnieżnie , w zeszłym roku ?cegła , hućko , jabłoński kto jeszcze bo mam skleroze . facet ty już więcej nie pij !!!

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No cóż, młodzi kibice toż to nic nie rozumieją...

    Chciałem dobrze, jak prawie zawsze odczytano źle. Chodziło mi o to, aby zawodnicy z Rybnika, nie natrzepali sobie natępnych wyskoich KSM-ów, bo jak nie awansują, to z wysokimi KSM-ami znów będą mieli kłopot, by zmieścić się ze średnią.

  9. Powrót do góry    #54
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stary RKm się tak łatwo nie poddaje. Myślę że 2 miejsce jest w zasięgu ręki tylko trzeba po nie sięgnąć!

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wull

    Skad sie urwałeś człowieku /chyba nie z gliwickiej/ ledwie zaczęłeś pisać na forum , już próbujesz szmącić. Co cie interesują sprawy finansowe Gniezna , że aż krzyczysz na forum. Napisz jakieś przemyślenia jak umiesz myśleć a nie siej zamętu i nie psuj reputacji formułowiczą Rekinów

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedziemy do końca, generalnie wiadomo z kim, ale z Peterem jest kłopot. Zawalił ostatnie 2 mecze ligowe, wczoraj w Pile chyba wszyscy to widzieliśmy... Mógłby go zastapić Chromik, ale chłopak prawie nie jeździł... Kurczę, tak źle i tak niedobrze!

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w każdym bądź razie coś muszą z tym zrobić bo walczyć trzeba do końca.
    Czas pokaże jak było nam dane awansować w tym roku do awansujemy a jak nie to AŻ STRACH POMYŚLEĆ

  13. Powrót do góry    #58
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    decyzja nalezy do grabowskiego

    kolorz zadeklarowal ze daje wolna reke w ustalaniu skladu tr
    enerowi mam nadzieje ze dotrzyma slowa bo w ktorym klubie sklad ustala zarzad chyba tylko w rybniku

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIE PODDAWAJCIE SIE !!!

    Ludzie - macie szansę na wejście do e-ligi i nie chcecie z niej skorzystać ?????????????!!!!!!!!!

    Naciskajcie na swoich pseudo włodarzy, piszcie maile, uruchomcie telewizję, radio, gazety !!!
    Przecież nie może być tak, że o speedway'u decydują ludzie, którzy się na tym nie znają !!
    Na koniec chciałbym Wam życzyć wejścia do e-ligi i pokonania trudności organizacyjnych

    pozdro

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    814
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 11 w 10 postach
    RKM ma jeszcze szanse. Jeszcze pozostało 5 meczy do końca rozgrywek. Wszystko jest jeszcze możliwe. Nie poddawajcie sie, ale w krajowym składzie nie macie na to szans.
    Teoretycznie możecie jeszcze wygrać wszystkie mecze i nawet awansować z pierwszego miejsca.
    Ja osobiście wolałbym w Ekstralidze w przyszłym sezonie obok Falubazu widzieć RKM.
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #61
    Początkujący
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszamy wszystkich sympatykow zuzla w Rybniku do Rzeszowa na najblizszy wyjazd waszej druzyny.Szykuje sie niezle widowisko . Bedzie wspaniala atmosfera.Apeluje o przyjazd wszystkich prawdziwych kibicow. Wezcie z soba serpentyny connfetti i flagi.Podzienkujemy wspolnie Brhelowi i wszystkim pozostalym zawodnikom za wspanile zawody

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    Peter Karlsson za mniejsze stawki?

    To nieporozumienie, bo:
    1° Blokuje dostęp do składu dwóm innym zawodnikom;
    2° Za mniejsze pieniądze może... jeździć jeszcze słabiej :(

    Moim zdaniem pary powinni prowadzić:
    1. Mikael Karlsson
    2. Zbigniew Czerwiński
    3. Rafał Szombierski
    4. Adam Pawliczek
    5. Mariusz Węgrzyk
    6. Łukasz Romanek
    7. Roman Chromik

    Jeżeli nie pasuje KSM, to zawsze jakiś junior z KSM=2,50 może wskoczyc w jedno z miejsc (ale to wciąż tylko jedna dziura w składzie, a nie dwie czy trzy, jak to ma miejsce w przypadku startu z bracmi Karlssonami). Myślę, że skład z dwoma silnymi juniorami pod nrami 6 i 7 (z trójki Szombierki, Chromik, Romanek) to najlepsze rozwiązanie dla RKM'u. Daje to pole manewru trenerowi. Ale to właśnie trener ma rządzic składem a nie Zarząd.
    :)

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No niestety,z tego skladu musi wypasc albo PAWLICZEK,albo CHROMIK.Ale mysle,ze chlopcy powalcza w niedziele.

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kujon
    No widzisz Rybniccy żużlowcy nie odpuszczają sobie bo nie są *****mi i będą jechać do końca.


    Człowiek, który się poddaje a jeszcze jest 5 kolejek to jest niezłą szmatą. Myślenie o następnym sezonie zostaw naszemu nowemu zarządowi, który będzie wybrany w październiku. Teraz jest stary zarząd, który jeszcze nie skończył swojej kadencji. I przestańcie pisać te bzdury, że Rybnik już nie ma praktycznie szans. Ma szanse i to wielkie. Jak będzie zobaczymy. Cały czas liczę, że zakończymy te rozgrywki z honorem, cały czas jeszcze wierzę, że chłopaki powalczą o awans. Wszelkie przedstawianie statystyk nie ma sensu. Wszystko się okaże na torze. To że Zielona wygrała u nas jeszcze o niczym nie świadczy. Kto powiedział, że my nie wygramy u nich?? Jasne, że będzie trudno, ale nie jest to niemożliwe. Kto powiedział, że nie wygramy w Gnieźnie?? Pożyjemy zobaczymy.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  20. Powrót do góry    #65
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co mnie juz to wszysko ................ Peter jawnie olewa Rybnik i kibicow(wczorajszy wynik w Angli) proponuje zeby Grabowski zanim weznie Go do skladu przekonal sie naocznie czy przywiozl ze soba 2 motory jak nie to nazad do Szwecji i Romek w jego miejsce.
    Dalej jednak wieze ze stac naszych chlopcow na awans chocby z 2 miejsca na wyjazd zaden juz nie pojade ale trzymam kciuki

  21. Powrót do góry    #66
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    postawa pitera w lidze angielskiej

    najwyrazniej ten facet nas olewa jak zobaczylem ze we wczorajszym meczu l angielskiej zrobil 14+1 (mikael 12) to szczena mi opadla juz mielismy darka sledzia ten zaciekle walczyl o to zeby rkm nie wszedl do e ligi czyzby mial nastepce w osobie pitera no bo jak mozna na taki wazny mecz przywiesc z soba jeden motor i to w dodatku nadajacy sie do remontu
    powiem szczerze ze nie chcialbym byc w skorze grabowskiego
    moze w miejsce pitera chromik
    a moze pawliczek
    obojetnie jaki sklad ustawi jak przegramy to i tak wszystkie gromy posypia sie na jego osobe

  22. Powrót do góry    #67
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TomaszRKM daj spokój z Pawliczkiem. Wszystkie warianty składu już w tym sezonie zawiodły. Jest ostatni wariant, którego trener nie spróbował: MK,Węgrzyk,Szombierski,Chromik,Czerwiński,Romane k.
    Logika, postawa PK,Pawliczka w ostatnim meczu nakazuje, aby ten wariant wypróbować. Po prostu, wóz albo przewóz.

  23. Powrót do góry    #68
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    musza oddac zycie za rybnik

    tylko taka postawa zawodnikow daje nam szanse na awans przyp.mecz w rundzie zasadniczej z zkz bieg 14 wspaniala jazda pawliczka i pitera po tym meczu pawliczek na konferencji powiedzial ze zacisna zeby i jechal ile sil kocham ten klub i nie zmienie zdania ale na litosc boska ilez to mozna obiecywac kibicom ze awansujemy do e ligi nie moge sie juz doczekac pojedynku pomiedzy rkm i polonia bydgoszcz moze kiedys to nastapi ale chyba bede juz za stary zebym mogl dojsc do stadionu o wlasnych silach

  24. Powrót do góry    #69
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja i tak na waszym miejscu spróbowalbym wariantu z dwoma Karlssonami. Co jak co ale na wyjazd okularnik jest lepszy od Chromika. Eksperyment z Chromikiem zrobicie w Zielonej;)
    Zreszta Chromik zrobi zyciowe i bedzie mial 7 pkt, a jak zyciowa wypadnie Piterowi to zrobi jakies 10-12. Tylko nie przegrajcie u siebie z Gnieznem, to sprawa honoru;-)

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem krótko do póki jest szansa zawsze będę wierzył że może się udać i wszyscy Fani RKM i swoich drużyn powinni tak samo wierzyć jak ja.

    Na ostatnim meczu byłem świadkiem jak ludzie targali karnety (naprawdę niemiły to widok dla prawdziwego kibica) z jednym nawet przeprowadziłem dość bulwersującą rozmowę.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2002
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce odbierać szns Rybnikowi, ale chyba już nie da rady by skoczyć na 2 miejsce. Porażka z Jasolem i potem z ZKŻ-tem raczej o wszystkim przesądziła. Wszystkim kibicom RKM współczuje, bo tyle razy mieć szanse na awans, ale gdy już to było prawie pewne ktoś musiał okazać się trochę lepszy. Jednak sezon 2002 jeszcze się nie skończył i każdy może wygrać.

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jednak sezon 2002 jeszcze się nie skończył i każdy może wygrać.
    Dokładnie to jest sport w którym się walczy tak jak w piłce jest do końcowego gwizdka tak w speedwayu jest do ostatniego biegu.

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    JACO - a gdzie ja powiedziałem,że ma jechać Pawliczek?
    Na naszej stronie założyłem tylko ankietę,gdzie podałem w jednym z wariantów Pawliczka i nic więcej.Uważam,że jego czas już minął,ale to trener ustala skład,a nie ja.

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TomaszRKM,przepraszam Cię pomyliłem się.
    Peter Karlsson dzisiaj bardzo słabo w Szwecji, tylko 5 punktów, najsłabszy występ w tym sezonie...
    Może pora dać szansę Chromikowi...

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nadszedł juz czas aby dac szanse Chromikowi.Peter nie sprawdził sie w dwoch ostatnich meczach i powinnien zostac odstawiony na jakis czas.

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A w Angli lepiej od Mikaela

    Mikael Karlsson - 12 (3,3,3,3,0)
    Peter Karlsson - 14+1 (2*,3,3,3,3)

    Tak więc co jest grane z tym Peterem??

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący Awatar DAWCA_NEREK
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie trzymać się ostro i jeżdzić do końca, a może wraz z nami do E-ligi wejdziecie.
    ................................
    ---> ZKŻ FALUBAZ <---
    ................................
    The Fiat & The Furious
    Ukryta zawartość
    ................................

  33. Powrót do góry    #78
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład przesłany do Rzeszowa:
    1. Mariusz Węgrzyk
    2. Łukasz Romanek
    3. Roman Chromik
    4. Konrad Ryszka
    5. Adam Pawliczek
    6. Zbyszek Czerwiński
    7. Rafał Szombierski

    Karlssony startują w sobotę w GP w Szwecji.RKM poprosił o przesunięci godziny rozpoczęcia meczu,tak więc któryś z Karlssonów pojedzie-Mikael w miejsce Pawliczka,a może obaj-Peter w miejsce Chromika.


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •