Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Czy to już koniec RKM -u ? Nareszcie !!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-03-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy to już koniec RKM -u ? Nareszcie !!!!!

    Witam

    Ostatnimi czasy dużo sie tutaj pisało na temat potęgi RKM-u i wyśmiewało ludzi , którzy " byli inni" .
    No cóż , takie życie......
    Teraz okazało się ,że " ci inni" dawno pisali już o tym , co sie właśnie teraz stało, czyli o kolejnym sezonie do d...
    Mam nadzieję , że to już wreszcie koniec tej farsy pod tytułem Rybnicki Klub Motorowy, a w przyszłym roku ponownie na żużlowej mapie naszego kraju pojawi się ROW RYBNIK !!!

    Szkoda,że trzeba było czekać na to aż tyle lat, tyle zmarnowanych lat pod szyldem RKM.

    Pół roku temu kilka rozsądnych osób wiedziało doskonale o tym ,że tego awansu nie będzie.Osoby te zostały tutaj wyśmiane i wyklęte .


    Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych brakiem awansu.
    Niestety , tak się musiało stać. Jeżeli nie ma w klubie sportowym profesjonalizmu , to nie ma też wyniku. Nigdy !!!


    Szkoda tego dziesiątego z kolei , zmarnowanego roku .A przecież niektórzy już zaczęli zbierać na sztandar jubileuszowy...


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam Mr_HIT!Dawno cię nie było.Rostaczałeś czarne wizje,dokopywaleś zarządowi i miałeś rację.Pisałem,że rozliczymy ich po sezonie.Ale teraz myślę,że nadszedł czas powiedzieć im DZIEKUJEMY!!!Nie znacie się na robocie to spadajcie.Wejdź na naszą stronę.Założyłem tam ciekawą ankietę.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem dlaczego ale od kilku lat bardzo szanuję Rybnicki Speedway...po prostu mam do was chłopaki sentyment! Dlatego życzę wam, zeby wasz klub stał się naprawdę mocnym, miał nadal doskonałą młodzież i przede wszystkim odpowiedni zarząd!

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na temat czy RKM bedzie jeszcze istniał rozmawia sie w każdym innym wątku związanym z RKM.
    Ja uważam że zarząd musi wylecieć na zbity pysk to wtedy możemy pomyśleć o awansie w przeciwnym wypadku chyba pobijemy rekord co do startów w pierwszej lidze bez żadnego spadku i awansu:)
    no czy niemam racji?

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Nie znam sie na sytuacji Rybnika wiec nie wypowiem sie na ten temat, ale zalozyciel watku napisal ze niech zrobia ROW A nie RKM. To jaj mam pytanie co to da że bedzie ROW a nie RKM?

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znam sie na sytuacji Rybnika wiec nie wypowiem sie na ten temat, ale zalozyciel watku napisal ze niech zrobia ROW A nie RKM. To jaj mam pytanie co to da że bedzie ROW a nie RKM?
    Powiem ci jedno że sytuacja w RKM jest nienajlepsza, prezes na zgromadzeniu na koniec sezonu ma sie podać do dymisji i chyba bardzo dobrze w innym przypadku kibice by go usuneli nie pamiętam takiej sytuacji w Rybnickim tyemie ażeby prezes podał sie do dymisji.Jak to możliwe że zarząd ustalał skład na mecz przecież od tego chyba jest trener jak nie to poco on wogule jest niewiem czy w jakimś innym klubie zarząd też podejmuje takie decyzje, przecież to jest kpina tyle ludzi co oni na bili, obiecali że extraliga bedzie nasza a tu kolejny sezon będziemy musilei zmagać sie z klubami z średniej półki bo z tego co wiem to niepojadą już dokońca Karliki więc na zwycięstwo w Gnieźnie raczej niema szans!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach

    ale bzdury!!!!!

    chlopie wez se kolo i ********** sie w czolo! rybnik dostacza nam duzo talentow i zal by bylo gdyby taki osrodek zniknal Z MAPY ZUZLOWEJ:( zal mi chlopakow, naprawde !!!!!!!)
    E_liga 10 zespolow w tym rynbnik!!!! to byloby cosik!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    kurman jest dobry!!!!!!!!!!!!1 przzyznajcie!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Szkoda !

    naprawde szkoda ze nie awansujecie do extreligi choc nie mam nie do Startu i Zielonki to chcialem zebyscie to wy awansowali, no coz tak sie nie stalo ale moze za rok.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie wiecej luzu. Na co wy liczyliscie??? czy wygrana w dzisiejszym by tak duzo zmienila??? Kto mialby wygrac w Gnieznie lub Zielonej Gorze??? Sam Mikael??? Bo trzeba sobie powiedziec ze chyba tylko jemu zalezalo na awansie.
    W ubieglym sklad i zmiany podczas meczu ustalal Grabowski i ile wtedy bylo glosow ze "ten gosc powinien tylko prowadzic szkolke bo na taktyce to sie wogole nie zna". Co do Kolorza to chyba za bardzo zaufal koledze Pawliczkowi (lub w mit ze Adam potrafi jechac z Zielonka) a on pokazal gdzie ma Prezesa. Moze mial w jego miejsce jechac??? Wegrzyk??? Moze by i te pare punktow zrobil, bo chyba nikt mi nie powie ze wygralby z Pedersenem a juz napewno nie z Kurmankiem. jesli chodzi o Karlssonow.... Juz teraz slychac glosy ze Grabowski jest cacy a Kolorz be bo gdyby byl ktos inny zamiast Petera to by bylo super. Tylko ze Grabowski byl przeciwko kontraktowaniu Mikaela, ktory w 3 sezonach spedzonych w Rybniku zawalil 1 mecz (oczywiscie nie licze pamietnego meczu w 2000 roku z Zielonka w ostatniej kolejce bo wiadomo o co wtedy chodzilo). Nie zamierzam bronic bynajmniej Kolorza. Mam mu przede wszystkim jedno do zarzucenia. Zmarnowanie talentu Romana Chromika. Facet ktory w ubieglym sezonie w najwazniejszych momentach jako jeden z nielicznych potrafil wygrywac przesiedzial caly sezon na lawie. Wielu pisze ze teraz Kolorz musi odejsc bo w przeciwnym wypadku sami go na karze wywiaza. Tylko kto nastepny??? Kolorz potrafil zalatwic kase. Mielismy chyba obok startu najlepsza wyplacalnosc. No ale widac kasa to nie wszystko. Kto teraz pociagnie ten wozek. Moze ktorys z tych ktorzy przez caly sezon wiedzieli najlepiej co robic. Ja sie boje jednego ze przyjda nowi ktorzy porozdaja co zdolniejsza mlodziez. I co wtedy??? Co ja sie glupio pytam. Lider Pawliczek, Egon Skupien, Tudziez, Ryszka, Szmid no i jakis Francuz dla wzmocnienia.
    Pozdrawiam

    ps. A o Kolorza to sie nie bojcie. Sam odejdzie

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coz zrobic jesli sie ma nieodpowiedzialny zarzad ktory jest strasznie uparty 2 przyczyna to KSM bo kilku zawodnikow to niemilosiernie odczulo na wlasnej skorze nie startujac za wiele w tym sezonie ale byc moze Extraliga bedzie sie skladala z 10 ekip wiec kto wie moze w przyszlym sezonie ROW bedzie nareszcie startowal w upragnionej Extralidze :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SNAKER,ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ W 100%!!!
    Roman Chromik w tym jakże ważnym dla siebie sezonie(ostatni rok juniora)przesiedział go na ławie.Trgo sam nie moge przeboleć.Miejmy jednak nadzieje że nie skończy się to tak jak wielu przepowiada.
    Pozdrawiam!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •