Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 103 z 103

Wątek: Skąd Piła miała pieniądze na Obcokrajowców ???

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie w Pilskich kościołach urządzono kwesty naratowanie żużla w mieście stad sie pojawiły nagle te fundusze hehe :)

  2. Powrót do góry    #92
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    za DZIENNIKIEM BAŁTYCKIM:

    [/b]W Gorzowie zapanował smutek. Nikt nie ma już wątpliwości, że w przyszłym roku zabraknie Stali w gronie najlepszych. - Naprawdę zrobiliśmy wszystko, aby uratować ekstraligę. Rzeczywiście to my zapłaciliśmy za przyjazd Jasona Crumpa i Gary Havelocka, dzięki czemu Polonia Piła wygrała z Wybrzeżem. Czy stało się coś strasznego? W innych dyscyplinach dzieją się podobne rzeczy. Teraz to już nieważne - stwierdził gorzowski działacz, jednocześnie proszą o zachowanie anonimowości.


    Możliwe że autor ( pan Polny ) sieje zamęt. A możliwe że nie.

  3. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Gdzie ta spółdzielnia

    Temat upadł bo Gorzów nie poradził sobie sam a co dopiero dopatrywać się pomocy w Pile...

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dopiero co wróciłem ze szkoły ;) i jakiej pięknej wiadomości się dowaiduję. Widzicie Gorzowianie i Pilanie? Tak mnie wyśmiewaliście i nie dawaliście wiary. Ktoś mnie wyśmiał, ze klub jest biedny i nie ma na sprzęt, więc skąd na obcych z Piły. Otóż widzisz, tak jak wcześniej pisałem można zawsze sobie jakoś poradzić. Wy chcieliście grać nieczysto i najbardziej się cieszę z tego, ze utarliśmy Wam nosa. Na drugi raz radzę nie być takim pewnym rzeczy, o których nie macie pojęcia. Mam nadzieję, że teraz uwierzycie i raz na zawsze uciszycie się w tej kwestii.

    Stilonek - chyba wypowiedź człowieka z zarządu można uznać za wiarygodną?

  5. Powrót do góry    #95
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiejszy "Dziennik Bałtycki" piórem M.Polnego informuje, że pieniądze dał Gorzów. Tak twierdzi jeden z "anonimowych" działaczy gorzowskich:). Z perspektywy czasu okazało się to wyrzuceniem kasy w błoto.Pozdrawiam
    Osobiście nie znam Pana Polnego ale z waszych relacji wynika, iż bardzo wybiórczo korzysta z obowiązkowych "lektur żuzlowych" - pewnie czyta tylko to co sam napisał oraz każdego napotkanego "obcego" przed meczem z Piłą brał za działacza z Piły lub Gorzowa.....
    Można i tak tylko po co tworzyć tego typu historie...????
    No może zrobił to dla was drodzy forumowicze - abyście mogli otworzyć "milion bezsensownych opowieści bez treści"- chyba za często słuchacie kazań księdza Rydzyka i Jankowskiego....
    Proponuje spalić kogoś bo śmierdzi tu diabełkiem...
    Tyle, że mamy 21 wiek, a nie średniowiecze....

    A tak na marginesie ciekawe jak Apator pojedzie z Gdańskiem z Rikim.... - śmierdzi kolejną aferką....

  6. Powrót do góry    #96
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    SAtilonek skończył to teraz ArturSG zaczął. Mecz sie skończył , przegraliście, spadacie , koniec tematu.

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście nie znam Pana Polnego ale z waszych relacji wynika, iż bardzo wybiórczo korzysta z obowiązkowych "lektur żuzlowych" - pewnie czyta tylko to co sam napisał oraz każdego napotkanego "obcego" przed meczem z Piłą brał za działacza z Piły lub Gorzowa.....
    Można i tak tylko po co tworzyć tego typu historie...????
    No może zrobił to dla was drodzy forumowicze - abyście mogli otworzyć "milion bezsensownych opowieści bez treści"- chyba za często słuchacie kazań księdza Rydzyka i Jankowskiego....
    Proponuje spalić kogoś bo śmierdzi tu diabełkiem...
    Tyle, że mamy 21 wiek, a nie średniowiecze....

    A tak na marginesie ciekawe jak Apator pojedzie z Gdańskiem z Rikim.... - śmierdzi kolejną aferką....
    Uwazasz sie ze to ty oczywscie sie nie mylisz.Ale dlaczego jetsyes taki pewien ?
    Widzisz Popo mówił ze też gosc o was mu o tym powidział,Polny równiez.Wiec cos w tym chyba jednak jest.
    No ale nie wazne,konczmy temat spółdzielni bo nawet jak cos takiego było to i tak wam to nie wyszło:):):) I dobrze!!!
    A co do Rikiego.Wiadomo ze pojedzie z nami.Ale nie dla tego ze chce tego Apator.Ale dlatego ze ma podpisany z Rikim kontrakt na okresloną liczbe spotkan.I musi wypełnic ten kontrakt!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  8. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Uwazasz sie ze to ty oczywscie sie nie mylisz.Ale dlaczego jetsyes taki pewien ?
    Widzisz Popo mówił ze też gosc o was mu o tym powidział,Polny równiez.Wiec cos w tym chyba jednak jest.
    No ale nie wazne,konczmy temat spółdzielni bo nawet jak cos takiego było to i tak wam to nie wyszło:):):) I dobrze!!!
    A co do Rikiego.Wiadomo ze pojedzie z nami.Ale nie dla tego ze chce tego Apator.Ale dlatego ze ma podpisany z Rikim kontrakt na okresloną liczbe spotkan.I musi wypełnic ten kontrakt![/quote]]

    Tak uważam, że w tym temacie się akurat nie myle ponieważ znam bardzo dobrze klimat aktualnie panujący w STALI Gorzów... Niby co mieliśmy zaoferować Pile za ściągnięcie obcych - może kilka flaszek za to, że wygrali mecz - w tym sezonie to był by max naszych możiwości... Ze składek, które udało nam się zebrać kupiliśmy pare silników dla chłoapków - tylko Staszewskiego - przetrwał treningi....

    Czernicki rzeczowo wyjaśnił wam ten temat, ale oczywiście nic do was nie dociera - realnie sprawialiście Pile zagrożenie dlatego postanowili rozwiać je w pierwszej kolejce grupy spadkowej i to wszystko!

    Pozdry dla fanów "wszechobecnej" spółdzielni....

  9. Powrót do góry    #99
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To powiedz jak wy takie biedaki skad mieliscie kase na sciagniecie Screena????
    Co za darmo przyjechał ?????
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  10. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł ze SCREENEM był totalnym blefem z naszej strony ale podchwycił go jakiś "biznesmenn" no i gościu pojechał jak w sumie sam widziałeś - spoko to i tak nie była nasza kasa...
    Lepiej by zrobił jakby wspomógł naszych rodzimych chłopaków ale to już jest zamknięty temat i nie ma co go rostrząsać....

  11. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Draz,
    to bylo 5000 Funtow i nie sluchaj bzdur o biznesmenach!
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  12. Powrót do góry    #102
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    5500 funtów, choć w rzeczywistości jest to przelicznik z dolców jakie frajer z czarnej "beemy" zapłacił JOE zaraz po konferencji prasowej - dobre było to, iż nie podał mu ich w kopercie tylko z cinkciarskim usmieszkiem odliczał mu każdy banknot... No cóż mozna i tak.... JOE i tak połowe z tego zostawił w Gorzowie w nocnych klubach....

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ArturSG

    No to jezeli znalazł sie jakis beznesmen który wyłożył kase na niego to czemu nie mógł by np.wyłożyc na Piłe ?????
    A tu ja widze ze ty chyba śledziłes Screena jak piszesz takie rzczy.I co sam tez pewnie przeliczłeś kase z ukrycia jaka otrzymywał Joy ?:):):):):):)
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •