Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 103

Wątek: Skąd Piła miała pieniądze na Obcokrajowców ???

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    Skąd Piła miała pieniądze na Obcokrajowców ???

    Nierozumiem tego z jednej strony zawodnicy krajowi drużyny Pilskiej narzekają że nie wypłaca się im pieniedzy już od 2 kolejki. Pilscy dziłacze twierdzą że ledwie wiążą koniec z końcem, zewsząd słychać że to już może być koniec Pilskiego żużla .... A w do Gdańska zabrano 2 obcokrajowców (Crumpa, Havelocka). Tylko nie mówcie że zapłacił za ich przyjazd dobry wujek.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja byłem bardzo zdziwiony gdy dowiedziałem się o składzie. W Pile nic nie mówiono o tym, że w Gdańsku pojadą obcokrajowcy. Było bardzo cicho o tym meczu, cisza przed burzą. Dużo mówiono o atmosferze wokół klubu i sponsorach którzy potrzebują dobrej atmosfery w mediach a nie tanich sensacji. Na konferencji prasowej mówiono o jakimś sponsorze ale czyżby był aż tak chojny... ja jestem bardzo szczęśliwy. Piła powstaje, Do boju Polonia!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja przerypałem 3 patyki w Totmixie. Postawiłem na Gdansk(był handicap 4pts dla Piły). Jak sie dowiedziałem ze Piła
    z Crumpem i Havyy'm to wiedziałem ze przegrałem. Niestety to sie potwierdziło.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Strongu nie jesteś sam...oddać pieniądze !

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do gdańska pojechali z obcokrajowcami a u siebie pojadą w krajowym i w plecy.szkoda mi gdańska.myślę że dadzą sobie radę z gorzowem

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    skąd ma kase? To bardzo proste. Z Gorzowa. Dali kase na ten mecz i cel osiągnęli. Teraz popatrzmy: Pergo wygrywa wszystkie mecze u siebie, Gdańsk też pozostałe dwa. Ale Piła objeżdża jeszcze GKS u siebie i wtedy.. puszcza mecz Gorzowowi. Nie chcecie - nie wierzcie, ale tak właśnie będzie. Teraz pozoztaje tylko wierzyć, że GKS wygra w Gorzowie.

    Polonia - dla mnie to jest śmiech na sali. Nie należy im się szacunek. Biedaczki nie mają pieniędzy na nic, mało tego, w play-off raczej nie pojadą! Hehe, a tu co. Żenada, szkoda mi słów.

    Dodam coś jeszcze: już raz spadaliśmy dzięki "spółdzieni".

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wogole to musze powiedziec ze mecz byl super.Niestety przegralismy:(Ale byla walka i naprawde bylo na co popatrzec.Tez mam nadzieje ze pokonamy Stal:)A teraz powroce do pytania.Sakd "biedna" i zalegajaca Pila miala pieniadze na obcokrajowcow.Bo mnie tez zdziwilo kiedy w parku maszyn zobaczylem HAvelocka i jeszcze...Crumpa.Otoz slyszalem o tym ze Pila chce pomoc Stali aby to Wybrzeze spadlo a nie na odwrot.Myslicie ze to bujdy?Ja tez tak myslalem ale kiedy zobaczylem sklad Pily po wczesniejszych zapowiedziach i kiedy troche przeanalizowalem to stwierdzilem ze to bardzo prawdopodobne.Zobaczcie Pila ma 5 pkt przewagi nad Wybrzezem.Wygralaby u siebie z "nami" i stala mialaby przewagi 9.wybrzeze nawet wygraloby u siebie z wszystkimi a na wyjezdzie ze stala i ma 8 pkt (z apatorem nikle szanse a pila u sibie wzielaby najsilniejszy sklad).Tak wiec pile to i tak by nic nie zmienilo i mogli by wkalkulowac ta porazke.Kiedy sobie to uswiadomilem zdenerwowalem sie ze przez jakies p........ uklady to wybrzeze moze spasc.Tym bardziej ze jestem prawie pewien ze pila do gorzowa pojedzie w krajowym skladzie.naprawde chcialbym sie mylic...i zeby sie okazalo ze takich ukladow nie ma

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MAm nadzieje-Gonzo ze tak nie bedzie, ale w mysl tego co przed chwila powiedzialem i ty tez :) to tak wlasnie bedzie.Ale az nie chce mi sie wierzyc ze moze byc takie cos.Kiedy to Wybrzeze resztkami sie stara i pokazuje naprawde sporo walki, mysle ze naprawde pokazalo wiecej niz Gorzow (oprocz porazki u siebie ale nie bylo Anderssona,Pecyny i ...wspanialego Gustafssona),to jakis p........ uklad sprawi ze to my spadniemy.Mi tez szkoda tych co przegrali na zakladach :) stawiajac ale gdyby nie bylo wiemy kogo (Crump 12pkt,Havelock 4pkt)to byscie wygrali :).

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba kolejny raz zadziałało swoje JA szefostwa klubu.
    PO co wypłacać stawki krajowym zawodnikom(poczekają,albo będą dochodzić swoich racji przez sąd(a i tak nic nie wskurają)) skoro mozna opłacić obcokrajowca(objedzie swoje i pojedzie).Większa szansa jest,że stranieri zdobędzie maksa niż np. Gapiński 10 pkt na obcym torze.

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapomniałem dodać, że nie wierze w spółdzielnie. Myślę, że do Gorzowa pilanie też pojadą z obcokrajowcami. Chyba,że krajowcy zaprotestują?

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to że gorzowiacy zapłacili za obcokrajowców,uważam że bzdura gorzowiacy nie mają kasy dla siebie a dawali by innym.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moze z tym dawaniem pienieedzy od Gorzowa to moze nie prawda ale cos w tym jest.Ale wszystko sie okarze w meczach z Gorzowem czy tez pila stawi taki opor i sciagnie obcokrajowcow.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuchaj janie mówię, że to stal Gorzów dała pieniądze. Mogli oni znaleźć sponsora właśnie na ten cel. Niech mi ktoś racjonalnie wytłumaczy, po co Pile obcy w Gdańsku?

    Niestety tonący brzytwy się chwyta. Tak też jest i w tym przypadku. Spójrzcie prawdzie w oczy. W żużlu kupczy się punktami nie od dziś. A piła na tym zarobi też w dalszej części play off. Kto chce się założyć, że Piła przegra u siebie z Gorzowem (jeśli Stal będzie miała jeszcze wtedy szanse na utrzymanie ! )??????? Ciekawe czy ktoś sie znajdzie. A wynik jest pewny. Przekonamy się.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gonzo ja nadal nie zmieniam zdania i uwazam ze jest jakis uklad.Naprawde do glowy mi nie przyszlo ze jest cos takiego mozliwego ale tak to juz jest jak widac w zuzlu nie tylko licza sie umiejetnosci...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A nie pomysleliscie o tym ze Pila tez moze urzadzila festyn i zebrali pieniadze od kibicow?:)Albo obcokrajowcy pojechali z dobrego serca za darmo? :):):)

    A tak powaznie to jezeli naprawde Gorzow zasponsorowal Pile(tylko z czego?) to takich przypadkow bylo wiele, a bedzie jeszcze wiecej!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezu jak czytam to co wypisujecie to az mi sie chce smiac....widac bardzo malo wiecie o sytaucji w pilskim klubie...no ale czemu ja sie temu nie dziwie??? jest tak jak jest , Pila potrafi poradzic sobie w kryzysowych sytaucjach i juz nie raz dala tego dowod...nie nalezy od razu doszukiwac sie tu jakis tajemnych ukladow....wszyscy wiedza ze w gorzowie jest jeszcze bardziej krytyczna sytuacja finansowa niz w pile...a w grodzie staszica juz od jakiegos czasu mowa jest o sponsorze , ktory ma wspomoc klub, wiadomo , ze na pewno nie bedzie to od razu klub na miare marzen ale wystarczy to do tego by klub wyszedl z dolka...dziwie sie , ze to , ze crump i havelock zostali na ten mecz sciagnieci...to bylo do przewidzenia gdy tylko zostal opublikowany sklad na mecz z gdanskiem...przeciez kazdy wie ze nie jest mozliwe zeby mariusz frankow byl w skladzie jak to zostalo podane...sprzeczka i niewywioazanie sie z pewnego meczu...to jest kara dla niego,wiec dlatego to byl pewnik ze frankow nie bedzie jechal...czyli jego miejsce bylo puste..a wiadomo ze ani szczepaniak ani nowak nie zostali by delegowani w jego miejsce bo to bylby dopiero smiech na sali...pokazalo by tylko ze pila sie totalnie poddala...a to skad wziela pieniadze na crumpa i havelocka nie powinno nikogo interesowac...byli, jezdzili,mecz wygrany i chwala im za to...
    jestem bardzo pocieszona faktem ze polonia odniosla zwyciestwo...bedzie to dodatkowy bodziec do dalszej skutecznej jazdy w play-off...a w zadne koligacje z gorzowem po prostu nie wierze...ale sobie mozecie to tlumaczyc na wiele sposobow ja po prostu uwazam ze pila jest po prostu lepszym zespolem niz gks...ale to jest tylko moje zdanie
    pozdrowienia z Piły

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skippy, dlaczego masz klapki na oczach? Przekonasz się gdy Gorzów wygra w Pile

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pila jest lepsza od GKS co udowodnila w dzisiejszym meczu (teorytycznie porownojac sklady to pila powinna rozjechac niemilosiernie gdansk ;), ale tak sie nie stalo dzieki wspanialej postawie naszych chlopakow :)).Frankow nie byl podawany w programie tylko od razu szczepainak i nowak :P Poczekajmy do meczu Gorzowa z Pila.Moze to wszytsko to rzeczywiscie nie prawda ale... sadza ze gdybyscie kibicowali wybrzezu i doszlo by do takiej sytuacji jak ta (sciagniece obcokrajowcow pomimo ogromnych zaprzeczen), co wiecej po wczesniejszych pogloskach o tym ze pila chce pomoc stali to sadze ze tez byscie sie wk......

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gonzo...nigdy nie mialam klapek i ich miec nie bede...gdybys troche bardziej znal sytuacje w klubie to moze bys inaczej na ten temat rozprawial....najlepiej jest gdy ludzie z zewnatrz(czyt. kibice z innych osordkow zuzlowych) gadaj jak to jest tam i tu...najlepiej zajac wlasnym podworkiem...bo np mnie nie interesuje skad pan kowalski wzial pieniadze na najnowsze kino domowe...moze to byl kredyt? a moze zarobil? albo nie wiem co jeszcze...a jesli uwarzasz ze gorzow w pile wygra to dobrze...ale jesli chodzi o utrzymanie sie w lidze...to w gre nie wchodza zadne uklady...to jest zbyt delikatny grunt...a nawet jesli to nawet nie mialabym nic przeciwko...bo z dwojga zlego wole gorzow niz gdansk...ale akurat nie ma to nic do rzeczy

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gonzo i bulluk - nie badzcie smieszni!!! Dlaczego gonicie za jakas sensacja!!! Skad te pomysly o jakiejs tajemniczej niesportowej wspolpracy Polonii i druzyny gorzowskiej?!! Dzisiejszy mecz byl swietny!!! Nalezy sie tylko pogodzic z porazka!!! Co do kasy na zawodnikow zagranicznych, to pochodzila ona najprawdopodobniej z puli przeznaczonej na wielki final - wielu sponsorow przekazalo znaczce srodki na pilske zawody!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmmm, ciekawe to że nie interesują Ciebie sprawy naprawdę dziwne. Dla mnie jest baaaaardzo dziwna sytuacja, by klub który znajduje się w zapaści finansowej miał nagle pieniądze na dwóch obcych. Pisz co chcesz, ja i tak zdania nie zmienię. Przynajmniej teraz. Jeśli po sezonie okaże się to nieprawdą będę się bił w piersi, jeśli okaże się że miałem rację to cóż. Wcale mnie to nie ucieszy.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gonzo...z niecierpliwoscia bede czekac na zakonczenie sezonu

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja także, ale muszę przyznać, że czekam na nie z coraz większym niepokojem.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Heh Gonzo oczywiście że masz rację. Gorzów dała tonę obranych kartofli Pile, a ta to sprzedala i miala na Crumpa I Havelocka.

    A tak na powaznie.

    Gonzo, ocen siebie w skali od 1 do 6 jak sie znasz na sytuacji fiansowej w Pile. Bo jezeli mowisz ze tam jest biednie to ja bym cie ocenil na 1. Siebie tez oceniam na 1, ale jestem pewien ze Gorzow nie dal kasy bo z kad by ja mial. Ale dla mnie nie jesteś kibicem tylko pseudokibicem. Pseudokibic pod wzgledem ze nie tam rozbijasz ludzi na trybunach ale szukasz dziury w calym. Tak jak niektorzy w lesznie mowili jak przegrali u siebie z wroclawiem. Ze adams zawsze 13 a tu 8 czy iles tam o na pewno sprzedal. Po prostu nie umiesz uwierzyć w to co zaistniało. (czytaj. przegrana gdańska). wcale sie nie ciesze z tej przegranej bo kase straciłem w TOTOMixie ale to juz inna sprawa. Człowieku zrozum, to że mówili po ostatniej kolejce ligowej w pile ( 3 tyogdnie temu) ze jest bardzo biednie nie oznacza ze jest tak teraz. Nie mowie jak jest w Pile bo nie wiem, ale to jest tylko przyklad ze w 3 tygodnie moze sie wszystko zmienic.


  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaioh nie nazywaj mnie pseudokibicem! To, że Wybrzeże przegrało nie jest wcale trudne do pojęcia, bo patrząc na skład Piły i oceniając nasze szanse chłodno to nie mieliśmy prawa wygrać tego meczu. Bylismy jednak o krok od kolejnych punktów. Powiem Ci, że nie chodzi mi o to, że Wybrzeże przegrało, tylko skąd nagle kasa na obcych! Nie umiesz tego zrozumieć? Pisze chyba wyraźnie o co mi chodzi nie?

    Gdybyśmy przegrali z polskim składem Polonii to bym im pogratulował i siedział cicho, ale gdy inni grają tak a nie inaczej... Po co działacze z Piły bawią się w kotka i myszkę gadając bzdury o krajowym składzie? Żenada!

    Wiesz Kaioh powiem cosik jeszcze: Romuald Łoś to też pseudokibic (pseudotrener?), bo otwarcie w radiu powiedział, ze Piła i Gorzów zawiązali spółdzielnię. Na trybunach chyba wszyscy o tym gadali, zresztą informacja o spółdzielni pojawiła się już dobrych kilka tygodni temu w gdańskiej prasie. Naprawdę chłodno spoglądając na sytuację w tabeli to samo ciśnie się na usta. I taka jest niestety prawda o naszym małym piekiełku.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    spoldzielnia ?

    jak czytam te wpisy niektore to przypomina
    mi sie pilkarski poker !

    panowie spoldzielnia !!! (smiech!)

    dajcie spokoj !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiecie co ?
    Powiem wam co ustalilismy w Gorzowie :
    Gdanszczanie ubezpieczają sie przed każdym ważnym meczem.Jeśli Gorzów wygra to albo kupił albo wszedł w spółdzielnie.
    Po postu trener łos będzie miał wytłumaczenie jeśli Wybrzeże spadnie.
    jedyne co powiedział czernicki w wywiadzie dla Gazety Lubuskiej to to ,ze ma sentyment do gorzowa i spróbuje pomóc po przez dwa zwycieztwa nad wybrzeżem
    Naprawdę nie kombinucie.
    wszystko okarze sie na torze !

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Abdulah chcesz to się śmiej. Ale nie łudź się, że nie ma takich czy innych układów. One były, są i bedą. Niestety...

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wszystko okarze sie na torze !
    A ja wątpię w to hasło już teraz.
    P.S. Nie pisze się "okarze" lecz "okaże". Błąd rażący, ocena w dół (żart ;P)

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stilonek......

    .... masz racje wsyztsko sie okaze na to, zdobedziecie 4pnkty w dwu meczu z Piłą. Minimum 2. Zakładam się o każdą kasę !

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,740
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Wyniki;
    Gorzow-Pila - wygrywa Gorzow
    Pila-Gorzow - wygrywa Pila
    Torun-Gorzow - wygrywa Torun
    Gorzow-Torun - wygrywa Gorzow
    Gdansk-Gorzow - wygrywa Gdansk
    Gorzow-Gdansk - wygrywa Gorzow
    Torun-Gdansk - wygrywa Torun
    Gdansk-Torun - wygrywa Torun
    Gdansk-Pila - wygrywa Pila
    Pila-Gdansk - wygrywa Pila

    i co mamy na koniec?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    mamy 1pkt nad Gorzowiem

    mamy 3pkt przewagi.
    My zdobywamy 4pkt a oni 6pkt .....

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    niebyl bym taki pewny wygranej wybrzeza ze stala w Gdansku

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panowie z gksu zaczynacie mnie ostro wnerwiac. przestancie wreszcie pieprzyc o ukladach! jakich ukladach, kto ma na to kase?? chyba, ze (tu nowa mysl do waszej ukladanki) rusko ma dosyc gdanska a kocha gorzow, bo kiedys synowiec byl jego kumplem i dlatego kupi torun, zeby ten odpuscil mecz z gorzowem, a potem apator podrzuci wam maszyny (ze niby pomoc), ktore beda mialy wady ukryte, nam podlozy sie pila przyjezdzajac z miskowiakiem i innymi juniorami (pewnie i tak bysmy przegrali, ale to szczegol), gksz stwierdzi, ze decyzja o odsunieciu od zespolu t.cieslewicza byla niezgodna z prawem i zdegraduje was do II ligi, oczywiscie gorzow to kupi.

    stuknijcie sie w glowe! przestancie panikowac i lepiej szykujcie sie na baraze!

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak donosi piątkowynumer Ligi Żużlowej jedną z propozycją reformy 2003 jest zmniejszenie ligi do 6 zespołów ( artykuł J.Wójcika, oraz zamrożenie kontraktów żużlowych w 2003 roku ( zawdodnicy nie mają prawa do zmiany barw klubowych!!!)a to oznacza że drużyny z pozycji 7 i 8 spadną automatycznie do 1 ligi, a z pozycji 5 i 6 będą jeździć baraże z 1 i 2 z 1 ligi.
    Takie ewentualne rozwiązanie wyjaśnia dlaczego L.Tyllinger (działacz GKSŻ) musiał sprowadzić koniecznie obcokrajowców na mecz w Gdańsku - pragnąc za wszelką cenę uniknąć spadku z 7 pozycji...

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak donosi piątkowynumer Ligi Żużlowej jedną z propozycją reformy 2003 jest zmniejszenie ligi do 6 zespołów ( artykuł J.Wójcika, oraz zamrożenie kontraktów żużlowych w 2003 roku ( zawdodnicy nie mają prawa do zmiany barw klubowych!!!)a to oznacza że drużyny z pozycji 7 i 8 spadną automatycznie do 1 ligi, a z pozycji 5 i 6 będą jeździć baraże z 1 i 2 z 1 ligi.
    Takie ewentualne rozwiązanie wyjaśnia dlaczego L.Tyllinger (działacz GKSŻ) musiał sprowadzić koniecznie obcokrajowców na mecz w Gdańsku - pragnąc za wszelką cenę uniknąć spadku z 7 pozycji...
    6cio drużynowa ekstraliga to byłby koniec żużla w Polsce...
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ha HA HA

    To moze odrazu zrobic tak ze tylko pierwsze 4 zespoly niech jerzdza w E-klasie a reszta w I-klasie.

    Tylko czy te zespoly beda jezdzily razem z zespolami I-ligi(bo wtedy bedzie ich az 10), czy moze za kare dwa ostatnie spadna do II-ligi?

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    jak GKSŻ zaraz zaczna kombinowac z tymi zespolami to powstana nam jaszcze ze dwie ligi. nich to w spokoju lepiej zostawia

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    A ja słyszałem....

    Może w to nie wieżycie, to informacja nieoficjalna, Gorzów znalazł sponsora, który między innymi spowodował, że 1 września w meczu z GKS-em pojedzie... Joe Screen. Wydaje mi się, że jeśli stać ich na Screena to i na Crumpa i Havelocka. Spółdzielnia jest i będzie mniejmy nadzieje, że Toruń okarze się fer. Stal nie zasługuje na utrzymanie raptem w 4 meczach zdobył 40 punktów, a Gks już w 8 i zakarzdym razem na naszym torze jest walka do ostatniego biegu, a co prezentuje Stal, powiem wam najniższe dno, poziom LKŻ Lublin bez obrazy dla LKŻ. Stal to poprostu wstyd na torze i nie zasługuje na Ekstralige, Mam nadzieje,że kolejna odsłona "spółdzielni" nie przyniesie skutku. Jak Piła która od połowy sezonu jeździ najwyżej z jednym obsokrajowcem i to nie zawsze, przyjeżdża z dwoma na mecz dla nich bez znaczenia, to jest kpina, a w dodatku w zapowiedziach mówią: Jacy my biedni my na 100% nie weźmiemy obcokrajowców do Gdańska. Na miejscu Hampela i reszty którzy nie dostają kasy od drugiej kolejki, zaprotestowałbym, że dają kase obcokrajowcą a nie im!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze, że temat sie strasznie rozwlekł, nagle pojawia się wiele problemów ale ja chciałbym zabrać głos w sprawie jakiej dotyczy ten "topic" Dziwią mnie strasznie wpisy, że w Pile najpierw mówi się o biedzie itd. a później zespół przyjeżdza w najsilniejszym składzie. To chyba normalne w sporcie, że częścią sukcesu jest zaskoczenie przeciwnika i odpowiednia taktyka.
    Spójżmy jednak inaczej na tą sprawę, jeśli Polonia rzeczywiście stoi w tej chwili tak kiepsko z fnansami to może właśnie dlatego pojechała do Gdańska w optymalnym składzie. To daje "bankowcom" przewagę i ekstraligowy byt bez względu na to co bedzie się działo w następnych meczach (nie wnikam w zmianę przepisów). Wcale nie zdziwi mnie fakt, iż Polonia wystartuje w następnych meczach w krajowym zestawieniu.
    A co do wypowiedzi Gonzo to są conajmniej śmieszne, wnioskuje z nich, że gdybyśmy jechali w krajowym składzie to zwycięstwo byłoby zasłużone a, że pojechaliśmy ze stranieri to jest niesłuszne. Mam więc pytanie czy Havelock i Crump nie są zawodnikami Polonii?? Więc dlaczego dziwi tak bardzo ich start...
    A tak nawiasem to na stadionie BGŻ-u trwaja prace przed niedzielnym finałem, remontowane są trybuny, kasa więc jakaś jest!

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Totalna Bzdura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ludzie co wy piszecie ?
    Jaki sponsor ?
    Jaka spółdzielnia ?
    Nie mamy zadnego nowego sponsora i jeśli będziemy mieli jakiekolwiek pieniądze to od kilku mniejszych sponsorów.
    Zawodnicy już sobie odpuscili więc cieszę sie ,ze piła wygrała .Bo teraz chłopaki będę jeszcze walczyc a trener Chomski nareszcie sie usmiechnie:)
    Pozdrawiam i apeluje o zachowanie zdrowego rozsadku


  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W moim odczuciu po lekturze powyższych postów nachodzi mnie tylko jeden wniosek. Jak po meczu w Rzeszowie tak i teraz i po każdym innym zaskakującym wyniku (nie daj jeszcze na styku) w wypowiedziach króluje nie zdroworozsądkowe podejście a teoria spiskowa. "Ten sprzedał", "tamten dał kasę", "temu było potrzebne na", "Ci musieli wygrać, więc".
    Ja się pod czymś takim nigdy nie podpiszę dopóki nie będzie dowodów. Wielką krzywdę można wyrządzić zawodnikom przez takie bajdurzenie.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dom - czyżbyś już coś wiedział? (Twój status ???)
    Gigant - o to własnie chodzi, po co na mało istotny dla pilan mecz ściągano obu obcych? Tak, oczywiście dla kibiców z Piły to wcale nie jest dziwne. To nic że nie ma kasy, Crumpie pojechał za free, ot tak - z miłości do was Pilanie! haha
    Seba - no cóż nie zrozumiałes mojej wypowiedzi. Wiem, że jest ona nieco zakręcona, ale to z tego powodu, że wczoraj byłem naprawde zdenerwowany. Chodzi mi nie o to, że Piła wygrała. I także nie o to, że Crump i Havvy nie są Polonistami. Jeśli Wasz zarząd twardo twierdzi, że jedziecie w krajowym, a nagle wyskakujecie z obcymi to sory. Baaaaaaardzo dziwne. Pewni, może to być element zaskoczenia. Ale na to trzeba mieć forsę! Nie mam racji?

    P.S. Romuald Łoś: "Niepokojąca jest sytuacja, że przeciwko nam zawiązała się spółdzielnia. W Pile, która raczej na pewno nie straci szóstej pozycji w tabeli, brakuje pieniędzy, tymczasem przyjechali Crump i Havelock. Ktoś za to zapłacił."

    Nie łudźcie sie, to że jest spółdzielnia widać gołym okiem. Ale my damy sobie z nią radę, prawda Gdańszczanie?

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niektorzy ludzie sa naprawde ograniczenia (zaznaczam niektorzy),to co tu niektore osoby wypisuja az wola o pomste do nieba...bede to powtarzac ...chyba do zludzenia...czy to wazne skad sa pieniadze? czy to wazne ze podali sklad krajowy a pojechali z dwoma obcokrajowcami? o ile wiem regulamin mowi o mozliwosci dwoch zmian jesli chodzi o sklad...przepisow nie zmienili...a mecz wcale nie byl o pietruszke...w tym momencie Polonia pila zapewnila sobie byt w ekstralidz...

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do trenera łosia straciłem szacunek juz po meczu w Gorzowie a teraz przegina pałę !
    Jest nie poważny i prowokuje was do złych zachowan !
    Nie ma zadnej spółdzielni !
    Pamietacie co mówił Łos przed emczem Stali w Pile ?
    Cytat -"Doszły do mnie słuchy ,że Piła odpusci mecz a Stal wygra i w Pile i W toruniu "
    I co ?
    W oby dwu miastach przegraliśmy !
    Trener Łos ubezpiecza sie na wypadek spadku GKS-u !
    A jak Unia sezon temu zgrywała biedna a wzieła do Bydgoszczy dwóch obcokrajowców awizując wcześniej krajowy skład ?
    Nie ma zadnej spółdzielni ale ja staram sie rozumiec wasze zakłopotanie : Zawsze sport będzie budził negatywne emocje szczególnie u ludzi nie potrafiących przegrywac .
    Gonzo : Naprawdę wcześniej uważałem Cie za spoko goscia ale teraz jestem zmuszony zmienic opinie .
    Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców nie wierzących w takie bzdury !

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •