Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 103

Wątek: Skąd Piła miała pieniądze na Obcokrajowców ???

  1. Powrót do góry    #46
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Więc tak: nie wiedziałem, że przez wyrażanie swojej opinii o tym temacie zostanę nawany człowiekiem ograniczonym. No cóż, widać taki mój los.

    Stilonek: trudno, skoro nie jestem już dla Ciebie spoko gościem. Jakoś to przeżyję. Ale postaw się w naszej sytuacji. Co mamy myśleć? dlaczego działacze z Piły po meczu nie powiedzą na przykład skąd mieli pieniądze? Ja tego nie rozumiem, Gdańsk gra w otwarte karty.
    No cóż, więcej się w tym temacie nie wpiszę (chyba :)), żeby nie narażać się na los nasedo. Nie jestem typem człowieka, który szuka zaczepek. Żeby Was nie drażnić, usunąłem z sygnaturki wiadomo co.

    Proszę Was o jedno: szanujcie wypowiedzi innych, można się z moimi poglądami nie zgadzać, ale nazywanie mnie pseudokibicem czy ograniczonym człowiekiem to duża przesada. Według mnie nie tędy droga, ażeby się wzajemnie obrażać. Szkoda mi ludzi, którzy tego nie rozumieją i wyjeżdżają z epitetami.

    Pozdrawiam Wszystkich ;) Z komentarzami wstrzymuję się do końca sezonu. Już się nie żołądkujcie.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że pilaną odbije się to czkawką ze strony polskich zawodników /
    Zapewniony byt w exstra to mogliście to załatwić tańszym kosztem wygrywając mecze u siebie w krajówce .
    A nie wydawać pieniądze na obcokrajowców i nie piszę to tylko dlatego że pilanie u nas wygrali bo o mały włos by
    przegrała zawodnicy GKS popełnili trochę błędów i myślę że trener też ich się nie ustrzegł ale to innz historia.
    Wracjając do sprawy to niby co teraz to już piła sobie odpiuści dalsze mecze tzn. z gorzowem no chyba nie chyba że chcą potwierdzić wszystkie zarzuty które tu padły.
    Mimi wszystko wierzę że GKS sobie poradzi z tą zaistniałą sytuacją a może i nam ktoś pomoże (przyjaciel ricki) jak spółdzielnie to czemu nie w obie strony. A tak na poważnie
    trzeba patrzec do przodu było dobrze i będzie jeszcze lepiej 1.09.2002 wszystkich wiernych kibiców zparaszam na wyjazd do Gorzowa na gorący doping bo nasze chłopaki mają coś tam do załatwienia!!!!!.

    Pozdrowienia dla kibiców z Piły i z Gorzowa

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gonzo jesli sadzisz ze piszac o osobach ograniczonych myslalam o tiobie to sie grubo mylisz...mowilam o ogolnej grupie ludzi do kotrej pewne argumenty i fakty nie docieraja...no ale jesli za taka osobe sie uwazrzasz to przykro mi i zycze ci zebys w koncu znalaz swoja wlasciwa droge
    Magdusia a co do wydawania pieniedzy to nie wiem czy ktokolwiek ma prawo wtracac sie do tego gdzie , ile i na co sa one wydawane...zarzad sam wie na co je wydac...i nikomu nic do tego

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jedna wielka sciema chyba jest w tej poloni pila ze nie a pieniedzy poprostu to taki chwyt na wieksza ilosc sponsorow

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skippy, uważałem, że piszesz o mnie, ponieważ to ja byłem w tym wątku najbardziej aktywny. A skoro tak nie sądzisz to dziękuję :)
    Za ironiczne gratulacje także...

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gonzo ciesze sie , ze w koncu chociaz jedna kwestia jest rozwiazana...:))

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam małą prośbę do gdańskich kibiców jeśli ktoś z Was mógłby zamieścić tu awizowany skład Polonii, który widniał w programach to miałoby to duży wpływ na tą dyskusję. A może już ktos wie o co mi chodzi :) ?

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę bardzo Seba :) :
    1. Rafał Dobrucki
    2. Michał Szczepaniak
    3. Robert Kościecha
    4. Łukasz Nowak
    5. Jarosław Hampel
    6. Robert Miśkowiak
    7. (tu było pusto ;))

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zmienić przepisy ???

    Nie ma co płakać. PRzegralismy i koniec. A to ze niby coś sie wiarze tego nikt nie wie. Nawet ty stilonek nie mozesz być pewny ze nic takiego nie ma bo ty jestes tylko zwykłym kibiceem.Denerwujące jest to że inny skład sie zgłasza a w innym jedzie.
    Mysle ze GKSŻ powinna to ukrucić.
    KAżdy klub w dzien porzedzający mecz powinien wysłac skład do GKSŻ w jakim bedzie jeździł następnego dnia. I nie powinno być juz wtedy zmian.Powinno wszystko odbywac sie jak najbardziej fer.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Polsacie Sport obaj trenerzy wypowiadali się na temat spółdzielni przeciwko Wybrzeżu. Romuald Łoś był zalamany a Czesław Czernicki bardzo pewny siebie! Witam po raz pierwszy na tym forum. Kolejarz.

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Draz

    Według mnie Twój pomysł nie ma racji bytu. Pomyśl sobie, że na przykład jakiś zawodnik na mecz nie dotrze. Co wtedy? To na pewno nie przejdzie. Według mnie obecny system nie jest zły. Trener Łoś mówił już wcześniej, że GKS przygotowuje się na najsilniejszy skład Piły. Zresztą można było się tego domyślić.

  12. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Gonzo jak juz piszesz podejrzenia o jakichs spoldzielniach, to podaj jakis dowod, jezeli go masz, a jak nie to zostaw to dla siebie zdobadz dowod i przedstaw nam go. Bo jak robisz inaczej to sie nie dzie że twoje zachowanie jest nazywa "pseudikibicowym" :P pod wzgledem szukania czegokolwiek, aby tylko była "wymówka" przez przegraną.


    A co zawuażyłem od 3 lat, to od kibicow (niektorych) Gdańskich płynie agresywność w słowach. Nie chodzi o przeklinanie. Ale prosze bardzo gadanie, że stal sobi nie zasłużyla na to aby sie utrzymac, ze sa ciency, wogole szmaciarze po co oni tu sa. gadaja tak jakby gdańsk juz teraz miał zapewnionego Mistrza Polski. Troche szacunku, śmiejecie się z biedy a popatrzcie czy u was jest bogato.

  13. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2002
    Postów
    449
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Piła

    No niestety, gdyby nie ci obcokrajowcy to GKS by zdecydowanie wygrał, a tak to co? G***o!!!
    Ale i tak GKS zostanie w extra, bo pokona w barażach Gniezno(mam nadzieję że nie będzie to ZKŻ).
    BO PRZYJACIÓŁ JEST TRZECH: FALUBAZ,SPARTA,GKS

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gonzo tak jak przypuszczałem, Łukasz Nowak w parze z Kościechą ?? Na pozycji rezerwowego w tym składzie było jasne, że pojedzie Gapiński. Gdyby Polonia wystąpiła w awizowanym składzie byłby to po prostu smiech na sali, wiadomo bowiem, że ani Nowaka ani Szczepaniaka nie mógł zastąpić Franków gdyż ten ma jakieś zatargi z trenerem i nie występuje w składzie Polonii. Jak do tej pory nie przypominam sobie żeby Nowak startował w meczu z pozycji innej niż rezerwowego, swoją drogą to zdaje się że nie jechał jeszcze ani jednego biegu (ale tego pewien nie jestem) niespodzianki ze stony Polonii BGŻ można się więc było spodziewać.
    Swoją drogą to coraz głośniej o zmniejszeniu e-ligi więc może to zmobilizowało Pilan. Chcę podkreślić, że nie wierzę w spółdzielnie z Gorzowem, pomyślmy realnie czy Gorzów nie wolałby zostawić te pieniądze w klubie i powalczyć na wyjeździe w Gdańsku i np w Pile, skoro mielibyśmy jeździć w krajówce?? Poza tym Polonia też nie śpi i szuka rozwiązań dla klubu i nie przekreślajmy więc możliwości sponsora oraz np oszczędności z poprzednich meczy (w to jednak wątpię) Ja osobiscie bardzo się ciesze z wygranej i liczę, że przyczyni się ona do stworzenia b dobrej atmosfery wokół zespołu.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaioh, już pisałem, że rozmowę na temat spółdzielni skończyłem. Przynajmniej do końca sezonu. A może i definitywnie. Niepotrzebnie więc wracasz do sprawy i wszystko rozdrapujesz. Co zostało powiedziane już zostanie, natomiast nic nowego pisał nie będę.

    A co drugiej części Twojej wypowiedzi: Wybrzeże przegrywa z honorem, walczy w każdym meczu u siebie, spotkania są zacięte. I o to właśnie nam (gdańskim kibicom) chodzi. Spójrz na Stal, oni przegrywają u siebie mecze po kilkanaście punktów, nieraz nawet ponad dwadzieścia. Nam to się zdarzyło tylko na inaugurację z Bydgoszczą. Bez obcych i bez żadnego (!) sparingu.

    Jeśli tak sądzisz o gdańskich forumowiczach to mi jest przykro. Ja jestem daleki od wyśmiewania innych drużyn. Nie mam pojęcia o jaką agresję Ci chodzi.

  16. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Seba, tak jak już wcześniej pisałem pan Łoś spodziewał się, że przyjadą Wasi obcokrajowcy. Ja też tak sądziłem, więc napisałem to w zapowiedzi meczu na mojej stronie. Po raz kolejny (i ostatni) powiem, że nie o to sprawa się rozbija. Chodzi o to, skąd klub miał na to pieniążki.
    Nie rozdrapujmy już tego tematu. To nie ma już sensu. Dalsza rozmowa będzie tylko prowadzić do kłótni.

    Oczywiście Seba, Twoje przypuszczenia mogą się okazać prawdą, ale moje też. Sznujmy się nawzajem ;)

  17. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    moze niewiadobo z kad pila miala siano ale to oczywiste ze jazeli pila nie wygra tego meczu (bylo oczywiste ze bez obcokrajowcow nie wygra) to przesunie sie wkrutce w dol tabeli a tego pilanie by napewno nie chcieli!!!

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eh takie pewne to nie było, bo mieli nad nami aż pięć punktów przewagi...

  19. Powrót do góry    #64
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    no moze tak od razu sie nie przesunie ale bedzie to wielki krok w dol

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myslicie ,ze tylko was pokrzywdzono tym ,ze przyjeźdzaja innym sksłdem niż awizowali ?
    Ile razy Apator zmieniał nam przed meczem paszkę na Jonssona czy Kłosa na Rickiego ?
    Ale my wygrtwaliśmy i to nie mało .
    A jak Chomski powiedział Ząbikowi ,ze to bez sensu bo tylko kibice musza kreslic w programach to Ząbik mu odpowiedział ,ze myslał ,ze pojedzie Paszko i ,ze tak jest lepiej (czyli sami wiecie ,ze Ząbik nie miał zadnych argumentów)
    Niestety ten przepis musi być z racji tego ,że zawodnicy jeźdzą w wielu klubach , wielu ligach i zawsze moze zdarzyc sie im kontuzja .
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #66
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Niech ktoś mi wytłumaczy jak jest taki mądry...

    DFobrze powiecie mi Piła chciała se szybciej utrzymanie zapewnić zgoda, ale gdyby na mecz u siebie ściągnęła tylko Crumpa to skopali by nam dupe. Ale nie lepiej na wyjazd ściągnąć dwóch, nie podobają mi się takie oszustwa składowe. Ludzie ja na miejscu Hampela i innych zastrajkowałbym bo jak oni nie dostają kasy od II rundy to na boga dlaczego obcokrajowcy dostają regularnie jeszcze bez potrzeby. Albo ktoś tu kłamie i Piła ma kase albo to jest chore na maxa. Piła za dużo wypiła mam nadzieje że się upiła i żygnie za to podwójnie za rok i ktoś też ją zrobi w bambusa i wtedy wy zobaczycie jak się czuje cały Gdańsk. A co było 2 lata temu Unia Leszno nie wygrała żadnego wyjazdu, atu nagle pojechała do Włókniarza, który miał najmocniejszy skład i wygrała 47-43 tak nagle cud się zdażył wtedy my za to bekneliśmy i niechce tego drugi raz rozumiecie wreszcie pilanie i gorzowianie!

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Gonzo, nie powiedziałem nic takiego o forumowiczach z gdanska. Forumowicze z Gdańska to fajni ludzie, o agresywnosc, nie chodzi mi o jeden mecz tylko ogolnie, bylem bodajze 3 lata temu w gdansku na meczu z apatorem jak wygraliscie 56-34 lub jakos tak wysoko, siedzialem na 1 luku, nie na tych wysokich trybunach tylko zaraz na poczatku, i widzialem co mowili ci w najblizszym do mnie otoczeniu, ale chodzi tez o wtypowiedzi, moim zdaniem wypowiedz ze stal nie zasluguje i sa cieniasy to jest w tym troche agresywnosci. jeden jest lepszy drugi gorszy, dla gorzowian sukcesem jest to ze wystartowali, i nie mozesz mowic ze na nic nie zasluguja.

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na ONECIE niejaki skarbnik z Piły wyjaśnił dlaczego Piła pojechała do Gdańska z dwoma obcymi. M.in. padło stwierdzenia o inwestycji w przyszłość (wolą jeździć w przyszłym sezonie na najtańszy wyjazd do Gorzowa, a nie tłuc się do Gdańska oraz wiedzą, iż jeździmy dużymi ekipami do nich na mecze (szczególnie Gorzów - Piła)i kupujemy bilety...). Czysta brutalna chłodna kalkulacja bez żadnych spółdzielni...
    Pozdrowionka.

  24. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaioh, ja też nic nie pisałem, że Gorzów na pozostanie w ekstralidze nie zasłużył. Więc nie wiem czemu wymyślasz coś, czego nigdy nie napisałem.
    Stilonek - heh, a Ty swoje :) Nie będę już pisał o co mi chodzi od początku tego działu, bo wszyscy chyba umieją to na pamięć.
    Gigant - powinieneś chyba zostać felietonistą ;)

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spółdzielnie układy i inne bzdury ................ . A na trybunie w czasie meczu zauważyłem spokojnie siedzących dyrektor banku – główny sponsor Piły i dyrektor PZU jak mi się wydaje też sponsor Piły nie wiem czy oni razem często jeżdżą na mecze wyjazdowe swojej drużyny czy oglądali raczej, na co wydali pieniądze w trybie awaryjnym.
    Jak prawda głosi lepiej się zabezpieczyć na początku niż czekać na niepewne jutro. A Crumpowi lepiej powiedzieć, że pieniądze da ktoś inny i czy chce je zarobić, niż że zapłacimy my i się handryczyć od razu dodatkowo ze spłatą zadłużenia. GKS w ciemno na początku sezony przyjąłby walkę w barażach a wiec osiągniemy to, co chcieliśmy.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze cosik. Otóż Kaioh nie rozumiem o co Tobie chodzi, gdy piszesz że nic takiego nie napisałeć. Kurde a czy kiedykolwiek naskrobałem, że coś tam pisałeś? Ja tylko wystukałem coś w stylu: jeśli tak myślisz o naszych kibicach to szkoda. Nie wiem o co chodzi ;)
    No cóż, przykro mi z powodu tego, że miałeś na naszym stadionie niemiłe towarzystwo. Niestety, baranki są w każdym zakątku Polski.
    Żeby nie było Ci tak miło, powiem coś jeszcze :) Byłem w toruniu na inauguracji w 2000 roku. Wygrana GKS-u 45:44. Napiszę co stamtąd zapamiętałem. Usadowiłem się na stadionie tam gdzie chciałem i poszedłem do Waszego kibelka. Miałem szalik GKS-u. Wracając stamtąd na swoje miejsce na koronę (nie do klatki) zatrzymał mnie policjant. I mówi: z Gdańska to do klatki. Ja mówię żenie, bo mam tam soje rzeczy i siedzimy w grupce. A on: jak chcesz dostać w pier... to idź. Zawodnicy wyszli do prezentacji, wojsko zaczęło grać hymn narodowy. I nagle słyszę jakieś dziwne okrzyki. Coraz to głośnej i głośniej. To bylo: J...ać Gdańsk, j...ać Gdańsk. Fajnie, w czasie hymnu narodowego. Zamiast go śpiewać, młyn śpiewał swój hymn. Dla sprawiedliwości napiszę, że w tym sezonie nasz młyn także do reszty zgłupiał, bo na każdym meczu także są takie okrzyki. I mi jest przykro z tego powodu, bo stadiony żużlowe coraz bardziej upodabniają się do piłkarskich. Ale wracając do Torunia. Gdy w 15 biegu prowadziliście 5:1 i dawało to Wam zwycięstwo w meczu 46:44, zdefektował motor Jagusia. I wtedy ja zacząłem skakać, na szczęście mnie nikt nie ruszył ;) A siedziałem zaraz koło trybuny honorowej, niedaleko po starcie. Jednak co mnie najbardziej zdziwiło, to to, że zamiast współczuć Jagusiowi jakis dziakek wstał i krzyknął: 30 lat chodzę na żużel, a jeszcze takiego h..ja nie widziałem. Zaznaczam, że nie on jeden tak się zachował. Zdębiałem.. Potem do autka (było zaparkowane na strzeżonym naprzeciwko stadionu). Wyjeżdżaliśmy z Torunia, a żegnał nas las gestów "fuck u". Nie pokazywali jednak tego dorośli, lecz małe (około 10-12 letnie) dzieci.
    Nie uogólniam jednak kibiców z Torunia. Wiem, że jest tam znakomita większość wspaniałych kibiców, którzy doceniają prawdziwą rywalizację. Wiem, że szczególnie ostatnio w Gdańsku zmieniło się na gorsze. Niestety..

  27. Powrót do góry    #72
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    211
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy byl to kolejny odcinek filmu pt "PilkarskiPoker" to juz niedlugo sie okaze,byc moze ktos dal kasiorke na "obcych" aby Pila miala juz spokuj do konca rozgrywek i nie musiala sie scigac z Gdanskiem,no ale jezeli to sa rozgrywki dwoch klubow przeciwko jednemu,to nawet wole nie myslec o tym

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Gonzo, czy ja napisał, że to ty mowiles o tym ze stal nie zasluguje na utrzymani sie i ma poziom TŻ Lublin? To powiedział Gigant, ale uwazam takie gadanie za bez sensowne.

  29. Powrót do góry    #74
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kaioh, żeby nie było takich nieporozumień zaznaczaj do kogo piszesz dany fragment swojej wypowiedzi. Bo niestety wynika z niej, że było to skierowane do mnie.

    P.S. Jestem Gonzo ;)

  30. Powrót do góry    #75
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja wiem, Ja wiem. Polsat dał Pile kaske zeby nie było nudneg meczu do relacjonwania ,,in live,, w Polsacie Sport.

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    widocznie sytuacja w Pile niejest jeszcze tak tragiczna skoro jada w najsilniejszym skladzie!!! :P

  32. Powrót do góry    #77
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nie ważne skąd Piła wzieła pieniądze ważne że je miała. Świadczy to bowiem o operatywności i strategii pilskich działaczy. Prezydent Majewski też mógł wcześniej dogadać się z tajemniczym sponsorem. Że zrobili to pilanie i chwała im za to. Mecze wygrywa się nie tylko na torze ale również przy pomocy głowy w zaciszu gabinetu. Nie można mieć o to pretensji do przeciwnika że jest bardziej operatywny tylko do swoich działaczy że nie ruszyli wcześniej głową. Nie oszukujmy się wszyscy robią to samo a że ktoś nas wyprzedził to wtedy płaczemy jaki to on be. Na przyszłość nie zaglądajcie do cudej kieszeni tylko pogońcie swoich działaczy do roboty niech oni będą pierwsi.

  33. Powrót do góry    #78
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    J23 brawo...w koncu ktos zrozumial o co naprawde chodzi...chwala ci za to...:D

  34. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ArturSG:

    Na ONECIE niejaki skarbnik z Piły wyjaśnił dlaczego Piła pojechała do Gdańska z dwoma obcymi. M.in. padło stwierdzenia o inwestycji w przyszłość (wolą jeździć w przyszłym sezonie na najtańszy wyjazd do Gorzowa, a nie tłuc się do Gdańska oraz wiedzą, iż jeździmy dużymi ekipami do nich na mecze (szczególnie Gorzów - Piła)i kupujemy bilety...). Czysta brutalna chłodna kalkulacja bez żadnych spółdzielni...
    Pozdrowionka.
    A przemyślałęś to co wkleiłeś - przecież to wierutna bzdura!!! Na którym meczu było więcej gości: Gorzów-Piła, czy Gorzów-Gdańsk???
    Pozdrawiam.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzeżefanatic.
    Byłem na obu meczach i nie ma nawet o czym dyskutować... Piła była u nas całą swoją ekipą - może nie rzucają się w Gorzowie w oczy ponieważ siadają między nami... Tak samo jest w Pile!
    Pozdrowionka - nie poruszaj tematów o których nie masz pojęcia.....

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No pewno!!!

    Nie mam pojęcia o takich rzeczach jak wyjazdy!!!
    A to, że siadają na wyjazdowym meczu (tak blisko!!!) między wami, to tylko świadczy o was i o nich!!!
    Nic dziwnego, że jako kibiców nikt w Polsce Was nie szanuje!!!
    Nie mam pojęcia - a to dobre - zarzuć jeszcze troche takich żartów...

  37. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybrzezefanatic -uważaj co mówisz bo zaczynasz przeginac pałe .
    Nie rób z siebie wielkiego szuu !
    Ja ciebie szanowałem ale teraz juz powoli trace do ciebie szacunek po takich wpisach.
    A to gdzie usiąde zależy tylko i wyłacznie odemnie i nie masz prawa mi tego nakazywac !
    Koniec tematuy
    Pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stilonek:

    Nigdzie w mojej wypowiedzi nie było żadnego nakazu - tylko fakty - a że prawda w oczy kole - cóż...
    Poza tym to Twój koleś mnie sprowokował pisząc, że nie mam pojęcia - każdy prawdziwy kibic siądzie ze swoimi kolegami, by tworzyć grupę i dopingować, więc niech mi koleś nie pieprzy, że nie wiem o czym piszę!!!
    Teraz jest koniec.

  39. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Fanatic

    Hihihi dobre!!!Jakie Ty możesz mieć pojęcie , Wybrzezefanatic skoro Twoja "setka" wyjazdów to pewnie pestka w porównaniu z innymi "formuowiczami".
    Trochę się uśmiałam przed snem, a teraz czas spać.
    Do zobaczenia w Gorzowie koledzy.
    Wybrzeże jak zwykle będzie widoczne!!!Pozdrawiam.Dobranoc.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Fanatic,
    nie jedz czasem do Gorzowa, bo widze ze niezle zdrazniles
    Stilonka! Jestes potrzebny Twojej coreczce.
    Tez sie usmialem, a ze pilem wlasnie piwo to skonczylo sie czyszczeniem klawiatury.
    Co do tematu to pal licho skad Pila wziela pieniadze i czy
    jest zmowa, czy tez nie. Niech sobie liza dupy, a GKS musi po prostu cos jeszcze wygrac (co tez zrobi) i po kwiatach.
    Czytajac ten temat tez sie troche wkurzylem i uwazam, ze niektorzy zasluguja na jednego pospiesznego!
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  41. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    151
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    stewal

    No , no nie znałem kolegi z tej strony . "Lizać dupy" i "dać pospiesznego" w twoich ustach ? :):):)

    Masz w 100% rację. Co mnie obchodzi skąd Piła miała pieniędze - jej sprawa. Crump i Havelock są ich zawodnikami i jeżeli ich na to stać mają pełne prawo z nich skorzystać. Piła jest drużyną lepszą i wygrała na torze , a nie przy zielonym stilonku , przepraszam stoliku ;) . Nie interesuje mnie również czy jest spółdzielnia przeciwko GKS'owi czy jej nie ma. Mnie interesuje to abyśmy sami byli jak najsilniesi. Martwmy się o nasz skład - przecież problemów nie brakuje. Martwmy się o nasz sprzęt - chociaż dzięki takim ludziom ty stewal jest nieco lepiej. Pozostańmy w e-lidze tylko dzięki sobie.

    GKS !!! GKS !!! GKS !!!

  42. Powrót do góry    #87
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal- ja mało się grzanką nie udusiłem :)
    Przestańcie juz bo robicie z siebie tylko...
    Myslicie ,ze wam wszystko wolno ?
    Otóz mylicie sie :)
    Juz czekam na ten moment kiedy spuscicie nosy na kwintę jak będzie co chwile 5 : 1 , 5 : 1 i też sie pewnie szybko znudzicie ?
    Stewal -ty liżesz dupę i z takimi tekstami to ty skacz do swoich kolegów a nie do nas !
    Mam nadzieje ,że po meczu w Gorzowie spokorniejecie:)
    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Póki co to my mamy więcej pokory niż Wy, Gorzownianie. Kto pisze, że wyraźnie przegramy, ze będą serie 1:5 1:5? Takie gadanie i tak nic nie zmieni, Stilonek. Próbujecie sobie przez neta dodać otuchy i wmówić sobie, jacy jesteście mocni.
    Ja mam nadzieje, że to Wy spokorniejecie. Przydałoby się.

  44. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Dzisiejszy "Dziennik Bałtycki" piórem M.Polnego informuje, że pieniądze dał Gorzów. Tak twierdzi jeden z "anonimowych" działaczy gorzowskich:). Z perspektywy czasu okazało się to wyrzuceniem kasy w błoto.Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    29-08-2002
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spółdzielnie zawsze były i będą czy się o nich mówi czy nie!

    Zawsze jest tak że jakieś kluby lubią się bardziej a inne mniej!

    Tak było,jest i będzie!!!!!!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •