Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Włókniarz i koniec marzeń?

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Włókniarz i koniec marzeń?

    Co się dzieje z zawodnikami Częstochowskiego Włókniarza wie mniej więcej każdy ale co się dzieje na prawdę nie wie nikt. Jonsson kontuzjowany sprzeczne informacje o złamaniu ręki lub palca. Grzegorz Walasek to samo ale z biodrem i udem. Czy Andreass wystąpi w niedziele czy Walasek wystartuje do końca sezonu? Którą pozycję zajmie Włókniarz?


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar Payton
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    1,220
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Walasek nie wystartuje do konca sezonu, nt Jonssona nic mi nie wiadomo. Pewna jest jedna rzecz - Włókniarz przestaje się liczyć w walce o medale i należy nad tym ubolewać.
    Częstochowianie w słabszym składzie czyli mniej emocji w meczach. Mniej emocji - mniej kibiców na trybunach. Mniej kibiców - mniej kasy dla klubów. W obecnej sytuacji finansowej speedway'a nie wróży to nic dobrego. Lepiej gdyby medale rozdano po sportowej walce, ale takie już "uroki" naszego sportu.
    "Zresztą ja wolę pić niż uprawiać sport. To mniej niebezpieczne. I mniej idiotyczne."

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety CKM juz nie ma szans na zloto i nie ma sie co oszukiwac! Choc Walasek ostatnio nie robil za duyzo punktow (ok.6-8), to niestety jego zastepca ktorym stanie sie najprawdopodobniej Karol Malecha nie zrobi nawet tyle. A taka dziura dla druzyny bedzie samobojczym ciosem. Jesli CKM bez Walaska zdobedzie Srebro bedzie to wielkie osiagniecie a ja sam czapke z glowy i gratulacje!

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    walasek uszkodzone biodro i miednica
    wiecej szczegolow dowiem sie wkrotce

    a jonsson - nie wiem co z nim
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    370
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pitole. Co za pech. Walas już drugo kontuzja w tym sezonie. Jonnson - mam nadzieje że to nic poważnego, ale napewno ze 3 tygodnie posiedzi. A takie plany były żeby zdobyć jakiś medal, teraz pozostaje nam tylko 4 miejsce. No bo chyba po Malesze to nic wielkiego nie można oczekiwać ( przy dobrym wietrze 5pkt. ). Layons też napewno nie zastąpi Jonssona, chociaż jakiś przebłysk formy może mu się zdażyć.
    MIMO TO WALCZCIE CHŁOPAKI. WIERZE W WAS !!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    noi po mazeniach:(((

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mozna powiedziec ze Wlokniarz ma wielkiego pecha zespol zdziesiatkowany kotuzjami . A Ryan we wspolke z Holta i Lyonsem raczej meczu nie wygraja. Ciekawe jak bedzie wygladal sklad ckm ??
    sullivan pietrzyk holta pietraszko lyons malecha jurczynski ?
    szkoda ckm bo jesli nie wroci walasek i jonnson to ciezko bedzie nawet o medal

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-06-2002
    Postów
    702
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Po Frytkach

    No i juz sie prawie sezon skonczyl bo nie wierze ze man Karol udzwignie ciezar liderownia, albo pan Artur. Niestety we trojke meczy sie nie wygra i prawda jest taka ze gdyby nie kontuzje to wtym sezonie nasi chlopcy mogli by byc o wiele wyzej. Teraz juz nie chezesi mysla o nastepnym sezonie i o tym jak zatrzymac o nas Sullivana (o Holte sie nie martwie). I jakich jeszcze seniorow zakontaktowac (2 dobrych) no i jeszcze by warto pomyslec o juniorze, ale skad na to kase wziac !!!!!!!!!! Skoro teraz na truny bedzie przychodzic tylr ludu co na 2 czworke???

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,710
    Kliknij i podziękuj
    245
    Podziękowania: 383 w 242 postach

    Może ?

    Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle zarzad moze zainwestuje konkretne pieniadze w sprzet i Malecha moze bedzie w stanie robic po 5 punktow a to pozwolilo by nam wygrywanie meczy u siebie co przy duzym szczesciu moze by wystarczyło na braz.
    Pomarzyc mozna, a czasem marzenia sie spełniaja moze i tym razem.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest to bardzo możliwe że Włókniarz przestanie się liczyć w walce o medale, choć(jestem przekonany) że i bez Walaska potrafią zagrozić każdej drużynie, zwłaszcza na swoim torze! Napewno nie można ich lekceważyć.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno kontuzje skomplikują drużynie Włókniarza walkę o medale.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chlopaki tradycyjnie Rybnik jest z Wami.
    Glowa do gory nie ma sie co poddawac trzeba jechac do konca sezonu i wierze ,ze jeszcze w play-ofach nie raz pokazecie LWI pazur.
    Pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia Waszych zawodnikow.

  13. Powrót do góry    #13
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Oj ciężko we Włókniarzu. Prawdopodobny skłąd na mecz z Polonią to:
    1.Lyons
    2.Pietrzyk
    3.Holta
    4.Malecha
    5.Sullivan
    6.Pietraszko
    7.Jurczyński

    Pietrzyk pewnie tylko 13 bieg wygra a o juniorach i Malesze nie ma co mówić. Chyba Polonia za bardzo się nie na męczy. Chyba że Włókniarz przyjedzie w krajowym, wtedy będzie jeszcze lżej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •