Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 50

Wątek: A może...WSPARCIE DLA WĘGRZYKA?!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A może...WSPARCIE DLA WĘGRZYKA?!

    Runda finałowa coraz bliżej. Sądzę, że e-liga wciąż (!) jest w zasięgu RKM-u, tylko, że...z Węgrzykiem! Nie ma sensu roztrząsać feralnego meczu w Rzeszowie, ani dziwnych posunięć kontarktowych zarządu RKM-u (juz po ptakach...)! Prawda jest taka, że gdy przesadzi się z krytyką zawodników - może ona stać się destruktywną (patrz Kuciapa).Krtyka jest oczywiście PRAWEM kibica, ale przecież podstawową funkcją tegoż kibica jest wspieranie drużyny, ZWŁASZCZA wtedy, gdy jakieś ogniwo w niej zawodzi... Rzeczywiście niezwykle łatwo jest kogoś "zgnoić", o wiele trudniej jest pobudzić go do walki. Może nie "wypinajmy" się na Węgorza, bo gdy gra toczy sie o WSZYSTKO - warto pokazać, że dla TAAAKICH KIBICÓW TRZEBA JUZ TYLKO WSZYSTKO WYGRAĆ?!

    P.S. Za "cholerę" nie mogę zalogować się na forum RKM-u, wię powiem to tutaj : nie wierzę w deklaracje typu "wolę przegrać z honorem, bo z Chromikiem w składzie, niż wygrać z Węgorzem"!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jestem za Węgrzykiem i mam nadzieję, że kibice w Rybniku jeszcze będu mu dziękować i podziwiać. W końcu jest on tylko człowiekiem!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam że jeżeli zarząd myśli jeszcze o E-lidze to Węgrzyk powinien jechać! Wydaje mi się że Mario nie zaryzykuje już takiej jazdy w żadnym meczu, bo kibice mogą mu tego nie darować. O sobiście uważam, że Mario już nie umoczy i poprowadzi nas do E-ligi. A jeżeli nie to wtedy będzie czas na krytykę. Jak zobaczyłem wynik Mariusza z Rzeszowa to mnie cholera brała, ale ochłonołem i wierzę, że to był ostatni raz. Mario Prawdziwi kibice są z Tobą nie zawiedź ich więcej!!!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy to prawda ale słyszałem ze Mario kupił nowe silniki na twarde tory.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też o tym słyszałem!
    Podobno kupił 2 kompletne motocykle na twarde tory.
    skoro ty o tym słyszałeś i ja o tym słyszałem to może coś w tym jest.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie niezwykle ważnym pytaniem jest tutaj, czy zarząd RKM-u faktycznie myśli jeszcze o awansie?! Odnoszę wrażenie, że "aneksowy" szantaż jakoś to wyjaśnia. Nie dość,że juniorzy poczuli się niepotrzebnie poszkodowani, to dodatkowo rozbiło to drużynę. Co to za pomysły (także ten o niekontraktowaniu Karlssonów) przed najważniejszymi meczami?! Sezon się nie skończył,a drużynie mówi się, że trzeba obciąć wydatki (więc jak żużlowcy mają bez należytego finansowania podjąć skuteczną rywalizację?!),ale WRÓCĄ ONE DO NORMY ...PO AWANSIE...Paradoks, co?

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    na twarde tory ?? :) a co one inną konstrukcje mają ?? :) silnik gdzie indziej ?? :)

    Sory ale sie niemogłem powstrzymać, motory na twarde tory :)
    Sory raz jeszcze


    Pozdrawiam

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem również za tym aby pojechał Mariusz Węgrzyk. Teraz w rundzie finałowej nie ma co ryzykować i udawadniać co kto potrafi (chodzi mi o to aby ostawić Węgrzyka od składu). Powiem tylko że powinni pojechać najlepsi zawodnicy jakich mamy do dyspozycji. Nieraz widiziałem na treningach jak pomagali sobie Mariusz i Łukasz Romanek. Więc jak ten ostatni wróci również do składu to może podniesie to na duchu Mariusza.

    pozdrówka:)

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na twarde tory ?? :) a co one inną konstrukcje mają ?? :) silnik gdzie indziej ?? :)

    Sory ale sie niemogłem powstrzymać, motory na twarde tory :)
    Sory raz jeszcze


    Pozdrawiam
    Chodzi o nowe motocykle przygotowane na twarde tory.
    Cwali uważaj jak ty coś nie tak kiedyś napiszesz, bo też ktoś może to wyśmiać. Wydaje mi się że było wiadomo o co chodzi.
    Pozdruffka!!!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cwali na serio nie potrzebnie chwytasz zaa słówka
    przecież każdy wie o co chodzi

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    przecież napisałem sory . Co sie gotujecie.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Każdy motocykl,no prawie każdy można przestawić na poszczególne tory-przyczepne lub twarde.Chodzi o to,że trzeba dobrać odpowiednie przełożenie,ustawić zapłon itd.Tylko jest jeden problem-trzeba wiedzieć jak to zrobic,a niestety nie wszyscy wiedzą o co w tym chodzi i dlatego przygotowują zawczasu przeważnie dwa motocykle,jeden na twardy tor,drugi na przyczepny i jakoś jadą.Piszę "jakoś",bo widać po wynikach,że nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli,czy jakby chciał zawodnik.Węgrzyk jest tutaj nie odosobnionym przypadkiem.Węźmy Andy Smitha-co zrobił w Lublinie,albo Kuciapa w Gnieźnie.Oby teraz było już z Węgrzykiem wszystko OK.Sam Węgrzyk meczu nie wygra i myślę,że Łukasz wróci i kilka ważnych punktów dorzuci.Ot zrymowało się.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet jeżeli Węgrzyk nie potrafił się dopasować do toru, to mógł porosić o rade Karolków. Oni byli świetnie przygotowani na torach w Gnieźnie czy Tarnowie. Mam znajomego który jeździ na wiele imprez żużlowych i zawsze jest w parkingu i podobno w Tarnowie Mikael prosił Węgorza żeby ustawił przełożenie tak jak miał on, ale Węgrzyk nie chciał go słuchać i efekt był widoczny.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zobaczymy jak się zaprezentuje w Toruniu.
    Ale ja myślę że powinien jechać z Zieloną

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-03-2002
    Postów
    111
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mikael juz rok temu w czasie przegranego meczu z Wybrzezem mowil jakie przelozenia dobierac.
    No ale nasi stwierdzili, ze wiedza lepiej i zdobyli w sumie prawie (!) dwa razy tyle punktow co sam Micson. Woowww ;o)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jestem bardzo ciekawy postawy super duper Mario w dzisiejszym finale!!!Jak stanie na pudle to sie bede cieszył.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    . Mam znajomego który jeździ na wiele imprez żużlowych i zawsze jest w parkingu i podobno w Tarnowie Mikael prosił Węgorza żeby ustawił przełożenie tak jak miał on, ale Węgrzyk nie chciał go słuchać i efekt był widoczny.[/quote]


    Podobno w Rzeszowie Micson rowniez chcial dopomoc naszemu asowi krajowemu ale ten kategorycznie odmowil.
    Mam nadzieje ,ze Wegorz sie obudzi i w tych ostatnich meczach pojedzie na 100 % , bo napewno stac go na to.
    W innym wypadku jezeli znowu dzieki niemu przegramy jakis wazny mecz to nalezy poszukac nowego krajowego lidera na nowy sezon w 1 lidze - to jest oczywiscie pesymistyczny wariant.
    Oczywiscie jako kibic Rybnika wierze w awans do extra.
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czasami samo przełożenie nic nie daje.Pamiętacie 14 bieg w Tarnowie-Pawliczek wygrał go na motorze Petera,a jego był po prostu za słaby.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomimo,że Węgorz wczoraj dopiero 12-ty, jestem za tym, żeby jechał w niedzielę! Myślę, że wczoraj tak wogóle był niezły cyrk - tor jednak był identyczny dla wszystkich, więc nie tylko pogoda (a jednak!) wpłynęła na jego występ. Po Rzeszowie chyba zapanował jakiś impas w formie Węgorza (bo i w Czechach nie było rewelacji). Dalej myślę, że tylko jedno może mu "pomóc" - kibice. Gdy w niedzielę okażą ZDECYDOWANĄ DEZAPROBATĘ (a pewnie o wiele więcej) - to będzie po prostu koniec. Atmosfera wokół Węgorza jest za ciężka, a punkt kulminacyjny jescze przed NAMI...

    "...ale za to niedziela
    ale za to niedziela
    NIEDZIELA BĘDZIE DLA NAS!!!!!!!!!!!!!!!"

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj w sparingu Węgorz nie pojechał rewelacyjnie.
    jechał trzy razy i za każdym razem był 2.
    Ale nie podobało mi się zachowanie kibiców w stosunku do niego. Jak tylko wyjechał na tor rozległy się gwizdy. To nie pomaga zawodnikowi w osiąganiu dobrych rezultatów. A jestem pewien że jak zdobędzie wiele punktów z Zieloną to wielu tych którzy teraz gwizdali będzie go wychwalać pod niebiosa.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie. Kibole zaczęli gwizdać i było tego efekty widać na torze. Co za głupota. Jestem za tym aby pokazać, że wierzymy i doppingować go. Szkoda, że tak jest. Jak słyszałem te gwizdy to mnie skręcało. Prawdziwi kibice. Śmiechu warte.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez sie zgadzam z wami.Wegrzyk dobrze wie ze kibice go znienawidzili po meczu w Rzeszowie.Teraz potrzebna jest mobilizacja tego zawodnika.Zamiast gwizdow powinni wszyscy bic brawa.To napewno lepiej wpłynie na niego niz gwizdy.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Musimy się wszyscy zmobilizować na niedzielne spotkanie i skończyć z tymi głupimi gwizdami. W tak ważnym meczu takie zachowanie na pewno nie pomoże. Mam nadzieję, że potrafimy zarówno podczas prezentacji jak i podczas meczu wspierać Węgorza cały czas brawami a jestem pewien, że Mariusz będzie walczył o jak najlepszy wynik podczas tego spotkania a zwycięstwo odniesione w tym spotkaniu przybliży nas do Ekstraligi.

    ONLY ROW

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma to jak współbrzmienie głosu serca i rozumu u kibica!Autentycznie jestem pod wrażeniem!!!Oczywiście dołączam w wyrażaniu takich emocji w niedzielę (i nie tylko)!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak, tak, tylko jak to wytłumaczyć starszym kibicom??? To oni w większości gwizdali. Oni nie zaglądają na nasze forum i nie wiedzą co jest grane. Dla nich Węgorz jest szmatą i sprzedawczykiem. Oni żyją jeszcze latami 70-tymi kiedy ROW nie miał sobie równych. Ci ludzie napewno będą gwizdać i jeszcze jakieś wiochmeny które przychodzą tylko na niektóre mecze, w dodatku po kilku browarach i nie wiedzą co się dzieje w klubie i wśród prawdziwych kibiców. Kiedy oni będą gwizdać my musimy klaskać i dopingować Maria. On musi wiedziać, że ma dla kogo zdobywać punkty i że nie wszyscy są przeciwko niemu. Wydaje mi się że można wywiesić jakieś prześcieradło z hasłem zagrzwającym do dopingu sałej drużyny, łącznie z Węgorzem.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bandi z tym prześcieradłem to super pomysł. Mam nadzieję, że uda się coś takiego zorganizować. Będzie to na pewno bardzo mobilizujące nie tylko dla Węgorza, ale i dla całego naszego zespół.

    FOREVER ROW RYBNIK

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale co tam J E D N O prześcieradło??? Stadion jest duży, a i "warchołów" co niemiara...

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich "zaślepionych" fanów Węgrzyka.
    Węgrzyk dzisiaj na sparingu oprócz tego, że się starał to niczego specjalnego nie pokazał. Ponieważ w RKM jest duża rywalizacja o miejsce w składzie, zgodnie z szumnymi zapowiedziami zarządu,Węgrzyk powinien mecz z ZG oglądać z trybun. Skompromitował się w Rzeszowie (wcześniej w Gnieźnie i Tarnowie)to won na ławę. Nie ma zmiłuj. Jeśli w Rybniku nie będzie jasnych kryteriów ustalania składu to ten klub nigdy nie awansuje. Wegrzyk 3 razy w tym sezonie zawalił, bo był pewny jazdy w meczu. Nie liczyło się co prezentował liczyło się nazwisko Węgrzyk. Co do gwizdów, to chyba Wegrzyk nie spodziewał się braw. Ciekawe czy pan Grabowski będzie miał tyle odwagi, aby odesłać Węgrzyka na ławę i postawić na 5 młodzieżowców??? Skład: PK,Ryszka,Czerwiński,Chromik,MK,Romanek,Szombiers ki powinien według mnie poradzić sobie z ZG.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jaco teraz już nie chodzi o Węgrzyka tylko o drużynę W składzie który podajesz są 2 dziury a tylko jedną będzie można załatać rezerwowym. Skoro tak go nie trawisz to zamykaj oczy na biegach z jego udziałem.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzdura, nie o to chodzi! Założę się, ze nikt z nas nie jest "zaślepionym fanem Węgrzyka". Nikt też nie zapomniał o niepotrzebnie przegranych meczach.TERAZ czas iść jednak naprzód, zamiast babrać się (niedawną nawet) przeszłością. Zbyt dużo jest do wygrania - i zbyt dużo do stracenia. Sezon się skończy - kogo będzie trzeba, to się rozliczy.

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Denerwują mnie ludzie którzy nazywają Mariusza sprzedawczykiem czy szmatą. Prawda zawalił kilka meczy ale na tym sie świat nie kończy. Ciekawe co będziecie mówić jak wywalczy nam awans do ekstarligi(mam nadzieje że tak się stanie). Poza tym dzisiaj na sparingu zaprezentował się przyzwoicie, walczył przez pełne 4 okrążenia. A i po zawodach grzebał i sprawdzał motory. Odniosłem wrażenie, że mu bardzo zależy aby odzyskać szacunek kibiców. Mam nadziejż, że pojedzie z zielonką i pokaże na co go stać.


    Pozdrowienia dla prawdziwych fanów RKM-u.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bandi, spokojnie. Nie napisałem, że "nie trawię" Węgrzyka. Zawodnik jak każdy inny. Może trochę więcej waży od pozostałych. Poza tym nic specjalnego. Oczu zamykać nie będę. Nie wiem o jakich dziurach piszesz. Z dzisiejszego sparingu wynika, że to Węgrzyk może być dziurą. Przegrał z Czerwińskim, którego chwilę wcześniej po ładnej walce pokonał Chromik. Także spokojnie.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Węgrzyk niepowinien w niedziele grzać ławy. Musi sie chłop zrehabilitowac kibicą bo wiem że ludzie nierobią iluś tam kilometrów w jedną strone żeby zobaczyć jak mario zdobywa 4 punkty. Sam jeżdże na wyjazdy i wiem jak to ciężko przetrawić. Dzisiaj gwizdali wszyscy. Dla Łukasza były brawa.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Węgrzyk niepowinien w niedziele grzać ławy. Musi sie chłop zrehabilitowac kibicą bo wiem że ludzie nierobią iluś tam kilometrów w jedną strone żeby zobaczyć jak mario zdobywa 4 punkty. Sam jeżdże na wyjazdy i wiem jak to ciężko przetrawić. Dzisiaj gwizdali wszyscy. Dla Łukasza były brawa.

    ZGAZAM SI EZ TOBA SHREK WEGRZYK POWINIEN SIE ZRECHABILITOWAC NIECH POKARZE CO POTRAFI

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    03-07-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas w GKS też rehabilitował się Fajfer. Jego rehabilitacja była żałosna, żebyście nie obudzili się z ręką w nocniku po tej jego rehabilitacji.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dajcie juz spokuj Mariuszowi. Licze na dbre widowisk w Rzeszowie za...2 tygdnie. Dobrze licze. Licze tez ze wygramy ale chciał bym aby tym który u was zawali nie był
    Mariusz. Szkda mi jeg jak na nieg ,,pluliscie,, po meczu.
    Moze Mikkael pstara sie tym razem i przywiezie 6pts w 6 startach????

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mikael sie postara i nie zrobi w rzeszowie 17 ale 18 !!! chlopaki sie zmobilizuja tak jak przed meczem w gdansku i bedziemy mieli ekstralige

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :-))))))))))))))))))))))))))))))
    Zobaczymy.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chce mi się wierzyć, ale skoro podobno prezes też wczoraj sobie "gwizdał", to chyba wszystko jest możliwe, nawet jutrzejszy mecz bez Mario...Skandal!

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    węgrzyk wracaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jestem z zielonki i widze ze u was zle sie dzieje glownie za sprawa trenera, ktory wywalil ze skladu wegrzyka. Jak u nas kuciapie nie poszlo w gnieznie to go wygwizdali ale pozniej przeprosili i tak trzeba robic. Co pomysli sobie zawodnik ktory jezdzi dobrze a 1 mecz zawali to go odsówają od skladu uwazam ze tak nie mozna. Trzeba dac mu szanse rechabiltacji jak rybnik chce powalczyc o awans !!!!!!!!!

    W przeciwnym razie za w przyszlym sezonie odejdzie do innego klubu, moze do zielonki !!!!!!!!!!!!!!!!

    Heja Heja ZKŻ Mistrzem Speedwaya !!!!!!!!!!!!!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to chyba mamy, czego "święta krowa" PREZES chciał. Na 150% skład z Węgrzykiem (Chromikiem i Ryszką) dałby Nam więcej! Powalczylibyśmy naprawdę! Dla mnie to prawdziwy koszmar... Ale KIBICE (?) nie pomogliby (?)Węgorzowi jeździć... Do cholery, mogło przecież być inaczej!!!!!!!!!!! Prezes niech się przerzuci na "chińczyka", na Romanka nie wieszajmy psów - chłopak robił, co MÓGŁ, Peter...dlaczego po meczu w Rzeszowie nikt nie wylał na niego tych hektolitrów pomyji, jak na Węgorza??????? Panie prezesieeeeeeeeeeeeeeeee... NIECH SPORT POZOSTANIE SPORTEM!!! Przegrywajmy (?) ale w tak ważnym momencie - w najlepszym z możliwych składów!!!!!!!!!! Gratulacje dla Falubazu - Kurmański- bravo!!!!!!!!
    GDZIE BYŁ MARIUSZ???????????? Prezes ch** - i życzę dalej MIŁEGO GWIZDANIA (ech, te fikcyjne sparingi, Paweł, Szmid...)

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie gdybajcie teraz że jakby Mario jechał to byśmy wygrali jest jak jest a to już historia jak mial jechać to Olewał bo co on nie jest wielki as

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mariusz nie jechał bo był załamany bo mu kibice powybijali wszystkie okna w domu

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej ROW-owcy jeszcze możecie w barażach pojechać.Nie opuszczajcie swojego klubu i wierzcie w chłopaków czas działa na korzyść Romanka wróci Węgrzyk i Chromik i będzie super
    WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szuminka RKM

    Z tymi oknami to prawda czy tylko taki żart???

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •