Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 57

Wątek: co powiecie o formie ŁUKASZA ROMANKA

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    co powiecie o formie ŁUKASZA ROMANKA

    JA MYSLE JEZELI WSZYSKTO POJDZIE DOBZE TO ZA SPRAWA ŁUKASZA MOZE BYC O WIELE CIEKAWIEJ W WALCE O EKSTRALIGE .........
    I MYSLE ZE NASZE SZANSE ZWIEKSZA SIE O BARDZO DUZO ...

    ================================================== ==========

    POZDROWIENIA ALL

    ================================================== ==========


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A jaka jest forma Romanka?

    ...No właśnie jaka jest ta forma?, lepiej, że pojedzie za Szczyrbę, bo się chłopak może psychicznie odblokuje, a to jest mu baaardzo potrzebne..., a i na pewno zdobędzie więcej punkciorów niż Szczyrba (mam taką nadzieję) :)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie byłem na treningu ale podobno nie jest źle.
    Jak pisali koledzy na rybnickim forum, Romanek miał dzisiaj atomowe starty i lał Pawliczka i Chromika o pół prostej. Podobno z kondycją nie jest jeszcze najlepiej bo wynosi go na łukach, ale do 18 jeszcze kilka dni.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja byłem dzisiaj na treningu i serce mi skakało do góry:)
    Łukasz ma KSM 2,5 i wskoczy do składu za kogoś Szczyrba, Ryszka. Ale najważniejsze jest to, że Łukasz jest w znakomitej formie. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego powrotu na tor. Dzisiaj na treningu miał atomowe starty i świetnie rozgrywał I łuk. Myślałem, że się boi, jednak po jego wejściach w łuk i walce już wiedziałem, że jest ok. Niewiadomo jak będzie z innym przeciwnikami, w Srodę jest sparing z Opolem i wtedy się przekonamy. Dzisiaj Łukasz był o klasę lepszy od Chromika, Czerwińskiego, Pawliczka, od reszty o 3 klasy lepszy. Cieszy mnie to, że ten chłopak wraca na tor, mam nadzieję, że będzie miał formę sprzed upadku gdzie był praktycznie najważniejszym zawodnikiem w naszym zespole. Jak na razie jest ok.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się z Kaniakaniowski nawet razem na temat Łukasza rozmawialiśmy. Potrzebuje jeszcze troszeczke treningów bo wynosi go na łukach ale to jest do nadrobienie na treningach. Jeśli się nie myle to był chyba jego drugi trening w którym walczył z zawodnikami na torze. Jeździł dobrze i nie bał się zawalczyć w I łuku. Więc myśle że będzie dobrze.

    pozdrówka:)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ladnie ladnie to juz mamy przegrane :((( ale co tam :)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jedyne co może martwić to forma psychiczna Łukasza. Oby tylko nie miał blokady psychicznej po upadku w Lesznie, bo to zdolny chłopak, a uraz psychiczny może mu przeszkodzic w rozwoju kariery

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno cieszy wszystkich kibiców powrót Łukasza Na tor i to jeszcze z całkiem niezłym skutkiem, Łukasz nie zapomniał jak sie jeździ na motorze i pewnie wystąpi w meczu z Zielonką co mnie ogromnie ucieszy, po tak poważnej kontuzji już bedzie mógł jeździć i pewnie mamy większe szanse na zwycięstwo z Zielonką jeżeli pojedzie Łukasz nisz bez niego!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Adaś nie panikuj.Jeszcze nie jest wszystko stracone.A skąd wiesz czy znowu w Rybniku nie zawiedzie albo Szumina albo Węgrzyk???Nie wiadomo jeszcze nic.Może akurat zaliczy wpadke Mikael albo ktoś czego oczywiście im złośliwie nie życze.Poczekajmy do meczu i do jego końca a dopiero wtedy będziemy mogli komentować czy naprawde nie mieliśmy szans.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bandi mówi że wyrzucało go na łukach, a kaniakaniowski mówi że świetnie rozgrywał pierwszy łuka, sma nie wiem. Ciesze sie bardzo że Łukasz już wraca, a z drugiej strony sam mówił że gdy słońce świeci to go głowa boli. Teraz pewnie w Rybniku ludzie bedą sie modlic żeby 18 było pochmurno:P
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bylem na wczorajszym treningu ale mysle ,ze duzo wiecej bedzie mozna napisac o Romanku po jutrzejszym sparingu z Opolem.Mam nadzieje ,ze pogoda dopisze i jutro bede mogl cos wiecej o jego dyspozycji napisac.
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie w Rybniku pada deszcz,ale mam nadzieje ze do jutra sie wypogodzi.A co do Romanka,rozmawiałem z nim i powiedział ze z głowa juz jest wszystko w porzadku.Byłem tez na treningu i jakos nie zauwazyłem zeby go wynosiło zbyt mocno na łukach.Miał atomowe starty i ładnie rozgrywał pierszy łuk.Mam nadzieje ze Łukasz pojedzie w meczu z Zielonką i pomoze druzynie odniesc zwyciestwo.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz w tym sezonie jeździ nie najlepiej,ale mam nadzieję że jego forma się poprawi i będzie OK.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz w tym sezonie jeździ nie najlepiej,ale mam nadzieję że jego forma się poprawi i będzie OK.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dawid nie zgodzę się z tobą, że Łukasz jeździł nienajlepiej. Dzięki niemu wygraliśmy nie jeden mecz. Przed kontuzją przecież miał występy, w których zdobywał kilkanaście punktów (np. Rawicz - wyjazd). Obecnie jest najważniejszym zawodnikiem RKM-u. Ma ksm 2,5, zdobywa punkty. Drugiego takiego zawodnika w Rybniku nie ma i dlatego Łukasz jest niezastąpiony. Gdyby teraz zdobywał regularnie 6-7 to już by było dużo. Ale poczekajmy - najważniejsze jest jego zdrowie.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że teraz MARIO potężnie się zawstydził!!!!Bo to chyba jest tak,że jak się czegoś naprawdę chce...a Romanek chce!!!Ku pocieszeniu WSZYSTKICH RYBNICZAN : po podobnie makabrycznym wypadku Simon Amann zanotował przecież wspaniały wzrost formy!!!! Nie wiem, ale znowu powiało mi e-ligą...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I JA MAM TAKA NADZIEJE ZE ŁUKASZ DOJDZI EDO FORMY JAKA PREZENTOWAL PRZED WYPADKIEM.............
    ROZMAWIALEM Z NIM I POWIEDZIAL ZE MA LEBSZE STARTY NIZ PRZED WYPADKIEM WIEC NIE MARTWIE SIE O NIEGO MYSLE ZE BEDZIE WSZYSTKO OKI.

    ================================================== ==========

    POZDROWIENIA ALL

    ================================================== ==========
    :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d :d:d:d:d:d

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIEC JAK LUKASZ JEZDZI TO EKSTRA JES NASZA NA 50%


    ================================================== ==========

    MAM TAKA NADZIEJE

    ================================================== ==========

    POZDROWIENIA ALL

    ================================================== ==========

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli faktycznie forma Romanka jest OK, to "zdobędziemy" e-ligę TARANEM!!! Szombierski, Chromik, Karlssonowie, Pawliczek przecież nie będą się teraz z nikim "patyczkować". "Węgorz" też pewnie przestanie "żartować" (?)!

    RYBNIK FANS=SIMPLY THE BEST!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Qrcze teraz mam dylemat czy jutro iść na dzień energetyka :P czy na sparing z opolską drużyną :) Jeszcze mam 24h na zastanowienie sie. Jeśli tak jak mówicie, ze Łukasz wczoraj śmigał jak nowonarodzony to możę za Ryszke powinien jechać Maciończyk :P:P:P i wtedy będzie dopiero skład :) Ale chyba o wszystkim zadecuduje jutrzejszy sparing ;) A niewie ktoś jaki jest skład na jutro :)

    Pozdrówka for @ll

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przekonamy sie jutro tzn 14 sierpnia bo bodajze rkm jezdzi mecz z TZ Opole . Ale przypominam ze to jest sparing wiec jazda zawodnikow moze byc bardzo dobra a mecz w lidze to calkiem co innego inny sprzet , tor etc... Ale mimo to nie dawalbym Romanka na ten mecz , bo powinien jeszcze troche sie podkurowac . Ten mecz moze wplynac na niego jeszcze gorzej . A szkoda zeby polski zuzel stracil tak utalentowanego juniora . Nie pisze tego ze strachu ze zkz moze przegrac jakby romanek dobrze pojechal ale chyba zdrowie zawodnika jest na 1 miejscu tzn wg mnie.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Adas ZKŻ

    A co ty wiesz o zdrowiu Romanka? piszesz już po raz któryś że nie dawałbyś go do składu bo musi się kurować. Łukasz sam miał podjąc decyzję kiedy będzie chciał wrócić na tor i chyba właśnie tak zrobił. A skoro tak to znaczy że jest zdrowy. Bóle głowy już mu minęły i sam mówił że czuje się już dużo lepiej. Lekarze dopuścili go do jazdy więc kuracje jest już zakończona.
    Pozdruffka!!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do Łukasza zdrowia. Fizycznie jest całkowicie już zdrowy. Psychicznie tego nikt nie wie. Ale ostatni trening pokazał, że się nie boi. Jak bedzie dalej, zobaczymy. Jak na razie jest super.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Też widziałem Łukasza na ostatnim treningu. Jestem pewien, że będzie on dużym wzmocnieniem na play off. Na treningu wygrywał ze zdecydowaną przewagą z Pawliczkiem i Chromikiem. Łukasz miał rewelacyjne starty. Jeśli w meczu z Zielonką będzie wychodził pierwszy spod taśmy to na dystansie nikt już mu nie zagrozi i na pewno nie da się nikomu objechać.

    ŁUKASZ ROMANEK POWER !!!!!!!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i nie dowiemy się jak Romanek zaprezentuje się w walce z rywalami. Sparing niestety odwołany z powodu deszczu :(
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sparing ma byc podobno w piątek. Także zobaczymy Łukasza:)
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ŁUKASZ ROMANEK JEST OKI OBYSMY MOGLI GO ZOBACZEC WY PIATEK ...
    ABY JEGO FORMA BYLA WYSOKA :d:d:d:d:d:dd:d:d:d::d:d:d:d:d:d:d

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co, jest jutro ten sparing (na którą?)???????????????????

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PODOBNO JEST TYLKO NIKT NIEWIE O KTOREJ GODZINIE
    A NA RYBNICKIEJ STRONIE JESZCZE NIC NIEMA



    ================================================== ==========

    POZDROWIENIA ALL

    ================================================== =========
    :d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d:d :d:d:d:d:d

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie i panie :p nie popadajmy w hura optymizm.Trening jest treningiem, a na meczu z ZKŻem będzie walka na całego i jakieś 10 tyś. widzów co może mieć wpływ na Łukasza.
    Byłem na treningu i widziałem Łukasza w akcji.Starty miał rzeczywiście atomowe ale co do reszty nie byłem do końca przekonany.A wieć ostorznie z tą pomocą Łukasza w walce o elige dla RKMu.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sparing jest dzisiaj o godzinie 16.30.

    pozdrówka:)

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    Trudno jest ocenić...

    ... aktualną formę Łukasza Romanka, gdy nie znamy rzetelnych, racjonalnych wyników treningu, sparringu, występu w turnieju towarzyskim czy w meczu ligowym...

    Dla Łukasza pechem jest, iż jego ocena przypadnie po wystepie przeciwko ZKŻ-owi...

    Świadomość tego może też go trochę sparaliżować, czego na pewno życzą sobie w Zielonej Górze :), ale liczę, iż jeżeli RKM zawali spotkanie z zespołem z Winnego Grodu, to winowajcą będzie raczej Mariusz Węgrzyk :)

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz miał sie dzisiaj zaprezentować na torze podczas sparingu z TŻ Opole ale nad Rybnikiem przeszła burza i raczej będzie odwołany sparing na którym miał sie wyjaśnić skład w jakim pojedzie RKM.
    Jestem bardzo ciekawy czy pojedzie Węgorz, bo jego forma jest wielką niewiadomą.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Forma Łukasza jest O.K. !!!!
    Dzisiaj w sparingu pojechał 3 razy i zrobił 8 pkt. i jednego bonusa (3,3,2+1)
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O kurcze,naprawde jest w niezlej formie:P!Moglbys Bandi podac jakies szczegoly?

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Romanek wygrywał wszystkie starty i już ciężko go było dogonić. Jednak nie jest najlepiej z kondycją fizyczną Łukasza, w ostatnim biegu Łukasz zdecydowanie wygrał start a już po 2 okrążeniu Szumina musiał na niego czekać. Mam nadzieję że do niedzieli nad tym popracuje.
    Wyniki sparingu w wątku RKM-ZKZ.
    Pozdruffka!!!
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok,wielkie dzieki.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Romanek wygrywał wszystkie starty i już ciężko go było dogonić. Jednak nie jest najlepiej z kondycją fizyczną Łukasza, w ostatnim biegu Łukasz zdecydowanie wygrał start a już po 2 okrążeniu Szumina musiał na niego czekać. Mam nadzieję że do niedzieli nad tym popracuje.
    Wyniki sparingu w wątku RKM-ZKZ.
    Pozdruffka!!!
    Dokladnie tak.
    Poki byl tor rowny i twardy Romanek prezentowal sie swietnie. Po kilku biegach kiedy porobily sie koleiny i pokropilo, nie bylo juz tak dobrze. Zdecydowanie zwalnial przed wejsciem w wiraz i wynosilo go za bardzo na lukach. Widac wyraznie braki kondycyjne...
    Jednak i tak nawet w obecnej dyspozycji nie ma go co porownywac ze Szczyrba czy Ryszka. Wiec powinien jechac. Niech nawet przywozi same zera ale niech jezdzi.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, ja sie cieszę. Pogoda w niedzielę podobno ma być OK, ale z przelotnymi opadami. Łukasz pewnie sobie poradzi,ale chyba wszyscy wiemy, że cudów oczekiwać nie należy.
    Podobno KIBOLE dali dzisiaj niezły "popis"???? Tracę nadzieję, że w niedzielę pójdą po rozum (????) do głowy...Ale mam też nadzieję, że normalnych ludzisk bedzie więcej - i zagłuszą tą "chałę"!!!!!!!!!

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rzadnym kibolem nie jestem ale teraz bede ich bronił.Nie wiem kto ci powiedział ze kibole wygwizdali Wegrzyka.Gwizdali normalni kibice starsi jak i młodsi.A co do wystepu Łukasza to jestem zadowolony.Z takimi startami zrobi pare punktow z ZKZ.Z kondycja moze nie jest jeszcze najlepiej ale do meczy wyjazdowych powinno byc wszystko ok.Wierze w to ze Łukasz bedzie duzym wzmocnieniem dla RKM.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o zachowanie kibiców na sparingu - zerkinij na inne wątki forum.Poza tym czy to takie istotne, czy gwizdali starzy czy młodzi? Foniczny efekt taki sam!

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    właśnie! obawiam się że to starsi kibice którzy nie czytują naszego forum będą najgłośniej gwizdać. Niektórzy z nich jeszcze żyją czasami Woryny, Maja, czy Tkoczów.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać że Łukasz ma braki kondycyjne, ale i tak jest nieźle jak po takim tragicznym karambolu. powrót na tor i pewnie do składu spowodował że nasza drużyna jest silniejsz nie można przecierz porównywać umiejętności Szczyrby czy Ryszki do poziomu jaki prezentuje Romanek. mam nadzieje że z meczu na mecz będzie coraz lepiej i awans stanie się realny. Czerwiński obok Romanka to najpewniejsze punkty (oprócz Karlssonów) Rybnika. Jak dobrze pójdzie to mecz z Zielonką pojedziemy z dwoma Karlssonami i młodzieżowcami to cieszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przecież Węgrzyk jescze niezawalił meczu na własnym torze i myśle że da do zrozumienia wszystkim kibicom że należy mu sie miejsce w składzie i opaska kapitana.Przecież jakby popatrząc w przeszłośc to włąsnie on zagwarantował nam zwycięstwo w meczu z Zielonką, zdobył 11p. i tylko lepiej wypad od niego MISCON ale to jest normalnie że Karlson zdobywa najwięcej punktów dla RKM jak i w całej lidze.
    Co do postawy Romanka to jest z czego sie cieszyć chłopak odzyskuje z dnia na dzień swoją dawną kondycje i do końca sezonu będzie może nawet jeszcze lepiej jeździł, mi styknie tak jak jeździł przed kontuzją i wtedy extraliga napewno bedzie nasza.Bardzo żałuje natomiast że zabraknie Adama Pawliczka, przecież popularny Paweł miewał najlepsze swoje mecze w obecnym sezonie właśnie z drużyną z Zielonki ale to już jest problem Grabowskiego który często robił takie zmiany że w programie nie było Adasia a ja wchodze na stadion a on już grzeje maszyny.Oby i było tak tym razem

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    :0 z formą łukasza jes OK troche brakuje kondychy, ale chłopak nad tym pracuje. Siedziałem na krytej koło pana prezesa i odziwo on też sobie gwizdnoł :P

    Pozdrówka for @ll

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •