Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 57 z 57

Wątek: co powiecie o formie ŁUKASZA ROMANKA

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak prezez gwizda to cos wy tym jest....... hehehehehehe
    a teraz niech Łukasz pracuje nad soba a bedzei oki trzymam kciuki za niego

    ================================================== ==========

    pozdrowienia all

    ================================================== ==========

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak forma ??????????

    Romanek w lidze jezdi poprawnie ale nie zachwyca jak chodzby sezon temu. O jego formie przekonamy sie w walce o ekstraklasę w najwazniejszych meczach okaże sie czy ma forme na ekstraklase czy tylko na 1 lige !!!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O formę Łukasza raczej się nie martwię po tym co ostatnio prezentował na treningu i na meczu sparingowym. Jeśli dzisiaj będzie tak samo o wynik w meczu z Zielonką możemy być spokojni.

    ŁUKASZ ROMANEK POWER !!!!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I CO POWIECIE O TEJ FORMIRE ŁUKASZA JAK TAM WRAZENIA PO MECZU

  5. Powrót do góry    #50
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    leeon

    Po pierwsze nie pisz dużymi literami bo to oznacza na forum krzyk a po drugie co się pytasz sam widziałeś, że nie jest taka jak przed kontuzją. W niedzielę wystartuje w MEJ i uważam , że sam start to okazja do stopniowego powrotu na tor ale dużo po nim się nie spodziewam. Trzeba jeszcze poczekać spokojnie na powrót Łukasza do dawnej dyspozycji co mam nadzieje nastąpi

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz już chyba można powiedzieć ze Łukasz dochodzi do swojej formy ..., przełomowym startem było chyba Leszno , po tak groźnym i ciężkim wypadku umiał na tym torze pokazać na co go stać !!!


    Liga RKM-Unia

    15. Romanek 4 (3,1)

    pierwszy start atomowy !! i wygrana , drugi bieg pierwsze pole ... , o ile pamiętam nikt z niego nie wygrał biegu ! sam Łukasz powiedział ze tam był beton ! i nie szło wygrać startu ...

    Eliminacje IMŚJ

    1. Rafał Kurmański 15 (3,3,3,3,3)
    2. Krzysztof Kasprzak 14 (2,3,3,3,3)
    3. Łukasz Romanek 10 (3,2,2,3,0)
    4. Robert Miśkowiak 10 (1,2,3,2,2)
    5. Rafał Szombierski 9+3 (3,1,2,2,1)

    jak widać forma rośnie :P .... , ostatni start myślę ze Rafał trochę ..... , i Łukasz chciał pomoc i mu się to udało bo gdyby nie 4 pozycja Szumiego by nie było :( a tak mamy 2 Rybniczan :D

    Wiec myślę ze teraz tylko może być lepiej !!!!






    jeszcze ze dwa lata i Romanek mistrzem świata

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    21-12-2002
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Łukasz powoli sie odnajduje ale to nie jest to co było .Życze mu i sobie aby odzyskał tą forme jaką miał przed wypadkiem w Lesznie a wtedy napewno bedzie super.

  8. Powrót do góry    #53
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co wpadać w hurraoptymizm ,po dwóch meczach nie mozna jednoznacznie stwierdzić,że Lukasz powraca do formy jaka prezentował do czasu wypadku w Lesznie.
    Choć jest to dobry prognostyk na przyszłość to myślę ,ze jeszcze troche czasu musi upłynąc zanim Romanek będzie swoimi startami i formą cieszyć Rybnickich kibiców.
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jest dobrze.

    Widać, że Łukasz dochodzi do siebie po tak feralnym upadku ale to nie jest jeszcze ten sam Romanek. Myślę, że większa liczba startów w lidze pozwoli mu dojśc do dyspozycji oraz formy, jaką prezentował przed kontuzją. Ja za mojego imiennika 3mam kciuki i wierzę w niego.
    Pozdrawiam.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm tak nie należy wpadać w huraoptymizm ale , warto dodać ze po udanym występie w Lesznie !!! dostał szansę i będzie jeździł w podstawowym składzie na meczu z Jasolem :D ... , tylko szkoda ze Szumiemu cos ostatnio nie idzie :( ..., jak sam przyznał po meczu z Tarnowem maszyny szły tylko jemu jakoś nie szło ... , miejmy nadzieje ze to chwilowa niedyspozycja :D ......

    miejmy nadzieje że Łukasz zaprezentuje się w poniedziałek dobrze i zrobi około 8 pt. :D trzymam za niego kciuki !!!!


  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Łukasz moze po finale wlasnie na torze w Lesznie gdzie wydarzyl sie jego wypadek przelamie sie juz zupelnie. Skoro pojechal tam i wywalczyl pewny awans i nie bal sie jechac na nim choc mial zle wspomnienia czyli musi byc ok. Wydaje mi sie ze wlasnie to mu moze bardzo pomoc. Ze pojechal znow tam gdzie mial pecha i co wazne pojechal dobrze. Co do meczu z Jasolem to jestem o niego spokojny - znow rakietowe starty i pozamiatane :) Łukasz bedzie umieral za Rybnik jestem tego pewien.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wynik Lukasza w Lesznie zadziwil naprawde wielu sympatykow i znawcow zuzla w Polsce.Szybko zapomina o swojej kontuzji ,teraz pokazal wszystkim i udowodnil,ze jest wartosciowy,ze sie liczy w czolowce.Lukasz bardzo chce,jest niesamowicie zaciety i to jego plusy !! ta postawa na motocyklu !!! jest fenomenalny !!!! Gratuluje Lukaszowi wspanialego wystepu w Lesznie ,tak dalej Lukasz !!!!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •