Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Kto najlepszy-WYNIKI

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kto najlepszy-WYNIKI

    Wy wybraliscie.
    80% glosujacych na najlepszego Siatkarza Reprezentacji 2001 oddalo swoj glos na Sebastiana Świderskiego.
    Zgodnie z obietnica, juz wyslalam mu powiadomienie :-)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-09-2001
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jeśli szanowny laureat odpowie, to proszę zamieść krótką notkę nt.

    Pozdrowienia

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pablo, pewnie,ze zamieszcze i nie tylko krotka, ale caly mail.
    Tyle,ze na razie cisza.
    Czekamy.
    Kto wie, moze Świder pojawi sie tu we wlasnej osobie.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    24-09-2001
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    Ocktawiuniu moge ja dostać twe pozdrowiątka ? :)

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pewnie,ze mozesz :-)
    Ale ja nie zostalam Najlepszym SIatkarzem ;-)

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Żeby tak jeszcze Świderski nie dostawał czap, na ten swój słynny atak z drugiej lini, w decydujących momentach setów... Ale przynajmniej, jak jego zablokuja, to w nastepnej akcji poprawi.. A Papke dostanie dwa-trzy bloki, i po nim...

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kubag, odnosze wrazenie, ze jestes niepoprawnym pesymista.
    Ja mam takie pytanie?
    Czy zawodnik ma prawo byc czlowiekiem?
    Rozumiem,ze jesli gra slabo w 75% meczow to cos jest nie tak, ale Papke chyba udowodnil juz,ze geac potrafi.
    A tak BTW witam po awarii kompa

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cóż przepraszam Cię, ale CO odowodnił Paweł Papke??? Czy wygrał klasyfikację najlepiej atakującego zawodnika w finałach Ligi Światowej??? Czy został wybrany do "szóstki" mistrzostw Europy???

    Nie chcę być pesymistą, ale Paweł jest jedynie DOBRYM, A NAWET BARDZO DOBRYM zawodnikiem LIGOWYM... W stawce miedzynarodowej jest średniakiem... Popatrz na jego atak... Wszystko oparte na sile... Praktycznie nie wykorzystuje bloku przeciwnika... Często z prostej piłki bije przed siebie na oślep... Ale nie wymagajmy od niego cudów... W końcu jest zawodnikiem jedynie przeciętnej reprezentacji... Czyżbyś także była zwolenniczką tezy, że naszym chłopakom brakuje jedynie szczęścia do odegrania jakieś wiodącej roli choćby w Europie??? Popatrz na Bernardiego, Milinkovica... Czy my mamy takich zawodników???? Cóż, w siatkówce nawet najbardziej ambitną grą, nie nadrobi się brakó umiejętności.. Włochy, Jugosławia, Rosja, Brazylia to dla nas ciagle trochę "inny świat"




  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wiesz, jestem realistka, nie optymistka.
    Naszym chlopakom brakuje nie szczescia, tylko pozadnego trenera, bo grac potrafia.
    Szczescie nie ma tu nic do znaczenia.
    Psycholog by im sie przydal, a przynajmniej chyba nie zaszkodzi.
    Srednia reprezentacja sa, ale tylko dlatego, ze sami do tego doprowadzili.
    Ja nie wierze, zeby chlopcy, ktorzy zostali Mistrzami Swiata i Europy Juniorow, teraz zapomnieli jak sie gra

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    22-11-2001
    Postów
    1,561
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Pozwolisz, że zdania nie zmienię... Ja uważam, że nawet najlepszy trener, zwłaszcza w takim TECHNICZNYM sporcie, jak siatkówka, niewiele pomoże, jeśli nie ma odpowiedniego materiału ludzkiego... Z kogo Ty chcesz zrobić gwiazdy, choćby i na skalę europejską???? Ze Świderskiego, Murka, Nowaka, Stelmacha???

    Cóż z tego, że mieli oni medale IMŚ cz ME juniorów... Teraz to się nie liczy...

    Polecam obejrzenie sobie gry Brazylii... Czy zawodnicy tej reprezentacji nie grają w trochę inną grę???

    Ile nasi tracą punktów z kiwek, które wpadają w środek boiska??? Popatrz na atak z "krótkiej" który w większości przypadków jest zbyt późny... Jeśli przeciwnicy potrafią zablokować Nowaka, czy Stancelewskiego, to chyba coś jest nie tak???

    Psycholog nie nauczy naszych siatkarzy zagrywać... Przecież polska zagrywka to kompromitacja na całej lini.. obojętnie, czy Murkowi uda się zagrać dwa, czy cztery asy, to nie ma to większego znaczenia na wynik meczu...

    Kolejną sprawą jest odbiór... Płakać się chce, jak widzę jakby na to nie patrzeć reprezentantów kraju, którzy odbierają piłke jak juniorzy...

    W meczach z przeciwnikami grającymi nieco szybszą piłkę polski blok nie istnieje...

    Można by tak wiele wymieniać... Cóż pozostaje tylko nadzieja, że w klubach znajdą się odpowiedniej klasy fachowcy, którzy nauczą naszych ligowców zagrywać, i odbierać piłki... No i jakby nie patrzeć, nasza reprezentacja jest dosyć młodą... W tym sporcie szczyt formy osiąga się w wieku około 28-32 lat... Więc pozostaje nam tylko z nadzieją czekać...

    Pozdrawiam, i przepraszam za przynudzanie.

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie przepraszaj za nudzenie, bo to chyba pierwsza pozadna dyskusja za mojej kadencji :-)
    Fakt faktem,ze trener czy psycholog nic nie zdziala, ale nie zaszkodzi, co juz mowilam.
    Ja wierze z uporem maniaka, w sile talentu.
    Talentu wrodzonego, ktorego mozna zaprzepascic,ale mozna rozwinac.
    Tutaj wracam do siatki. Jak ktos zostal MS i ME, chociazby juniorow, to dla mnie sygnal,ze ma w sobie zylke, ktora moze mu pomoc w zawodowej karierze.
    Nie gram zawodowo, praktycznie nie gram w ogole, ale tak na trzezwo myslac, to zmiany trenera w ciagu sezonu nie wroza zespolowi najlepiej, chocby to byl nie wiem jak genialny szkoleniowiec.
    Kiedys Hubert Wagner w jednym ze swoich felietonow napisal,ze na efekt koncowy wplywa baaardzo wiele czynnikow.
    Minutowe spoznienia na treningi, zla dieta.
    IMHO chlopakom, nie tylko z reprezentacji,ale tez z klubow, przydalby sie trener z jajami. Taki, ktory wyciagalby ich z wyra o swicie. Wtedy, kto wie.
    Zagrywka to rzeczywiscie kataklizm, jeszcze wiekszy obrona. Ja osobiscie nie widze w naszej lidze idealnego libero. Bo jesli Krzysztof Ignaczak, chlopak, ktory gra w zespole wice mistrza kraju, w jednym z finalowych meczow poprzedniego sezonu ma przyjecie 50%, to dla mnie jest to skandal.
    Moze przydaloby sie juz teraz polozyc wiekszy nacisk na szkoleniu mlodych,zdolnych chlopakow, wlasnie w tej dziedzinie. Bo zespol to nie tylko atakujacy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •