Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 71 z 71

Wątek: Gorzów ?-krytyczna decyzja w poniedziałek

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A ja ją znam !

    widać ,że nie czytacie gazet panowie ! Nie tylko trzymanie rączek w majteczkach przed kompem ale również marsze do kiosku po gazety .Trzeba być zawsze dobrze poinformowanym, tak jak ja nieskromnie mówiąc .
    Jako pierwsza informacje podała Gazeta Wyborcza , wydanie zielonogórskie , informując w tytule"Screen -temat ale nie najważniejszy" ,że właściwie to nie podjęto żadnych decyzji . Zarząd chce zakontraktować Screena ale nie ma pieniędzy , jak zakontraktuje to zrobi dług .A woli nie robić .Prezes Guzenda powiedział nawet(och co to za mysliciel!!!!!!!) (cyt);"Chciałbym jeżdzic Mercedesem , ale skoro mnie na niego nie stać , to nawet nie myśle o jego zakupie".Ponadto powiedział"przyznam ,że ten temat istnieje i będziemy o nim rozmawiać" .I takie tam terefere.
    Czyli bez zmian , poprostu agonia . Ale zawsze z klasą ,żeby czasem w sąsiedniej Zileonej Górze sie z nas nie śmiali .Tak to odbieram .Występ obcokrajowca to około 8 tysięcy złotych .Że niby Screen gwarantuje zdobycze punktowe ? Tego nie wiemy...w Anglii(Eastbourne) robi średnio po 10 pkt.Ale znów mają obiekcje gorzowianie czy jego sprowadzenie będzie miało jakis skutek .Czyli oglądanie każdej złotówki .Więcej ,nie ma co oglądać , dlatego to tylko dyskusja ...
    Gdańsk zapowiedział juz dzis przyjazd z dwoma obcokrajowcami . Wynik meczu w Toruniu każdy juz mniej/więcej zna.Także żadne tam frykasy w składzie i złote korbowody w tłokach .Ot dłubanina w sprzęcie i błaganie o zaległe pieniądze .I tak do końca tego historycznego dla Stali sezonu .

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozna sie bylo domyslec ze wladze stali nic nie wymysla !!!! A Screena trzeba zakontraktowac albo i nie. Musza wybrac E-liga czy 1-liga
    A w skladzie Screen Dryml Swist Paluch Hlib Staszewski o ile sie zmieszcza z KSM to beda mogli wygrac u siebie wszystkie mecze

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nawet jeśli Stal zakontraktuje Sreena to nie wiadomo jak będzie jeździł.Może tak samo jak Lukas olać naszą lige i Gorzów i wtedy pójdą pieniądze na darmo a i wy spadniecie.Zastanówcie się co lepsze.Czy zacząć pierwszą lege z małym długiem czy z takim że skończycie swoją kariere tak jak śp. GKM Grudziądz.Nawet jeśli by się utrzymała Stal to przyszły sezon wyglądał by tak jak ten.Czyli jazda w krajowym składzie i ciułanie od grosza do grosa.I znowu mecze Stali będą wyglądać tak jak teraz 60-30,63-27.I to ma być równa Ekstraliga????

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziwię się, że zarząd Stali w ogóle podejmował tak głośno ten temat ... ten sezon w obliczu pustej kasy klubowej powinien już być spisany na straty. Ani Gdańsk, ani Piła, ani Toruń nie są miastami do zdobycia dla Gorzowa (może, może Piła, ale to raczej gdybanie). A mecze u siebie nie wystarczą, oj nie nie!
    Teraz można tylko pośmiać się z tego zarządu, że skrobiąc za mocno ostatnie grosiki z dna kasy klubu zrobi przez przypadek wielką dziurę, którą ulecą resztki nadzei na przyszły rok.
    Polecam zdrowy rozsądek i zakup nowej pancernej kasy z której nie będą już tak ulatywać pieniądze. Zastanówcie się prezesi jak to zrobić już dziś, bo obecny sezon to dla Gorzowa niesty, ale historia.
    Pozdrawiam gorzowskich fanów speedway'a

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Decyzje podejmie zarząd w puiątek na walnym zebraniu członków KS Stal Pergo Gorzów.
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #51
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Stilonek,
    aby nie w Wielki Piatek!!!
    Pozdr.- Stewal
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie moja wina ,że zarząd czeka na transze pieniedzy od sponsorów !
    Po raz kolejny wypisujesz tu ironiczne yeksciki , powiem Ci cos .Gdyby to odemnie zależało to podał bym tą decyzje juz dzisaj ale niestety tak nie jest !
    Jutro spróbuję sie cos dowiedziec.
    Ze sportowym pozdrowieniem - Stilonek

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stalowcy chyba musicie sie pogodzić z tym że spadniecie do 1 ligi.To nic takiego.Jak będziecie mieć szczęście to może tylko rok w pierwszej lidze.A pamiętacie jak rok temu śmialiście sie że Zielonka spada a teraz.....

  9. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    to było do przewidzenia. Stilonek raczej sie niełudż na jakieś pieniądze dla Stali. Cały żużel w polsce kuleje, a gdy Stal jest w takiej sytuacji ( ostatnie miejsce ) to jakoś niewidze sponsorów chętnych do wyłożenia kasy na drużyne z ostatniego miejsca. Walczcie ale raczej niewidze was w E-lidze za rok, ale i tak wpadne do Gorzowa na mecz STAL-GKS.


    POZDRAWIAM

  10. Powrót do góry    #55
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Decyzję podjęto : Do Torunia jedziemy w krajowym gdyz nasi obcokrajowcy nie dają nam gwarancji na chociażby punkt w grodzie Kopernika.
    tak wiec jedziemy dalej z tym ,że zarząd ocebiając szansę druz yny uwzględnił ,że tylko do torunia pojedziemy w karjowym składzie .
    Pozdrawiam


  11. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    i po co ta afera cała ??????

    Trudno było sie domyslic ze nie pojedziecie w najsilniejszym składzie.I tak z obcokrajowcami byscie nic nie wskurali.
    Myslałem ze to bedzie jakas inna powazniejsza decyja o czym uswiadamiałes nas cały tydzien. A tu cos takiego.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    177
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powinnismy zrobic demonstracje przed urzedem miasta.
    Przeciez te pacany mialy pomoc klubowi, a tymczasem guzenda rozbija sie po urlopach i opowiada jak mu przykro.
    Qrva, moze ja zostane prezesem, powiem otwarcie na poczatku, ze nic nie zrobie, bo mnie to wszystko po prostu pier_doli i tyle. I nie bedzie nadziei. Ci kibice, ktorzy maja przyjsc i tak przyjda, Ci co by nie przyszli i tak juz nie przychodza i amen. A tak czytamy, ze miasto, ze biedna stal i inne terefere. Nie biedna stal, nie miasto: POJE_BANSTWO i JAKIKOLWIEK BRAK ORGANIZACJI. synonim: gorzow.

    p.s. wlasnie poznan nam rozdlubal energetyke, zielonej zreszta tez, ale to juz inna historia. takie mamy qrva wladze.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    demonstracie byly juz nieraz organizowane ale co stego jak nie pojawiali sie tam zadniprezesi

  14. Powrót do góry    #59
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drogi Panie? DOM tak brzdko o własnym mieście;).
    Za jakiś czas wybory samorządowe, to może zawalczysz i coś zrobisz dla własnego miasta, zamaist się wqrwiać?

  15. Powrót do góry    #60
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dom -przynajmniej gorzowska siatkówkę odratowalismy.
    Ale wcale nie miasto !
    Jedrzejczak dosłownie powiedział ,ze nie da złamenego grosza na siatkówkę i zespół miał sie wycofać.
    Na szczęście człowiek którehgo wcześniej nie lubiłem (Tadeusz Horbacz) okazał sie byc dobrym prezesem i znalazł duzego sponsora strategicznego za co chciałbym mu z tego miejsca podziekowac.29 idę na nadzwyczajne walne zgromadzenie GTPS i dowiem sie każdego szczegółu.
    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Stilonek zawsze zarząd ma podejmować ważne i wiążące decyzje a nigdy nic niepodejmują. Albo ktoś zwodzi z tymi decyzjami albo macie niezbyt kompetentny zarząd. Tak długo podejmować decyzje, no no no.... . Walczcie o E-lige ale będzie wam bardzo ciężko. Ja wierze w Gdańsk!

    POZDRAWIAM

  17. Powrót do góry    #62
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzis o 15 odbędzie sie nadzwyczajne zebranie zarządu KS STALI PERGO GORZÓW na którym zarząd przedstawi czy udało sie znaleźc obiecane wcześniej 200-300 tysięcy złotych.
    Jeśli tak to zespół podejmie walkę o utrzymanie .Do drużyny dołączy Anglik Joe Screen , oddane zostaną 60 tysięcy długu wobec 4 seniorów Stali : Piotra Śwista , Piotra Palucha , Roberta Flisa i Mariusza Staszewskiego.
    Jeśli uda się zneleźc te pieniądze to trener Stanisław Chomski uzupełni braki sprzętowe (przede wszystkim sprzęt Pawła Hliba , Piotra Palucha i Mariusza Staszewskiego).
    Jeśli jednak nie udało sie znaleźć 200-300 tysięcy złotych to niestety Stal w przyszłym sezonie jeździc będzie w 1-lidze.
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #63
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    mam nadzieja ze uda sie znalezc sponsora i pieniadze. niewyobrazam sobie ze to moze sie tak skonczyc spatkiem do 1 bez walki. Jadnak jestem pelen nadzieji.

  19. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    a czy to prawda że Jensen niema mechanika i podziękowała mu już Stal ? Taką plotke na forum słyszałem ( albo na czacie ) i ciekawi mnie czy to prawda. Dziwne by to było gdyby to była prawda, ale może...

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda Jensen został bez mechanika ale Trener Chomski wcale nie podziękował mu z tego powodu.Powodem jest to ,ze jesli w ogóle będziemy walczyc to z inną para obcokrajowców :Dryml , Screen w której Jesper sie niestety nie mieści.
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli okazało by sie że są pieniądze to extra, przecież wiemy że to nie słabość zawodników spowodowała taką pozycje w tabeli tylko finanse!!!
    :):):):):)

  22. Powrót do góry    #67
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    niekoniecznie musi byc para stranieri Dryml i Screen widzimy ze Jesper jezdzi bardziej rowniej od Lukasa, potrafi zrobic z meczu na mecz 6 pkt. a nie tak jak Dryml raz 3 raz 12.

  23. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Fazlubaz ty krecie

    Co ty możesz wiedziec skoro nie jestes z tąd..a poza tym jest jeszcze Piotrek Świst,Paluch,M.Staszewski!!!!!Ta zielona jest cienka!!Co było rok temu??Wpernicz i tu i tu Z gorzowem.Jestem przekonany że taki sam wynik byłby i w tym roku gdybyscie byli dostateczne dobrzy na e-lige.Jestescie tak "dobrzy"jak Gks.Jednego roku wchodzicie drugiego spadacie.To po co te awanse utrzymajcie sie choc rok to pogadamy.Pergo nie spadło nigdy!!!!
    " In and Out of Love "

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do Magdy

    Magda masz racje to głupie.Aha jak myślisz że gks bedzie w e-lidze "Forever" to sie gruubo mylisz!!Sczytem mozliwosci bedzie rok;P.I nie wiem czemu uwazasz ze Stal powinna sie wycofac??
    " In and Out of Love "

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lexy wy jak spadniecie to gorzów zniknie z mapy polski.zostanie wam tylko basen.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście

    zwyczajny

    przynajmnie mamy basen!! tak na boku to mamy jaszcze GTPS

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •