Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 71

Wątek: Gorzów ?-krytyczna decyzja w poniedziałek

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gorzów ?-krytyczna decyzja w poniedziałek

    Jak poinformował prezes Klubu Sportowego Stal Pergo Gorzów Pan Mariusz Guzenda w poniedziałek na zebraniu zarządu KS Stal podjęta zostanie decyzja co do dalszej przyszłosci Stali w rundzie finałowej.
    Dopuszczalne sa dwa scenariusze :
    a)odpuszczenie sobie rozgrywek i oszczędzenie pieniędzy na na następny sezon w 1 -lidze.
    b)walka o utrzymanie i zakontraktowania nowego obcokrajowca ( Joe Screena)
    Prezes Guzenda nadmienił także ,że w tym tygodniu podjął staranie o znalezienie dodatkowych srodków finansowych na sprzęt dla zuzlowców i istnieje duze prawdopodobieństwo znalezienia odpowiednich pieniędzy.
    Wiadomo ,że wiekszość zarzadu będzie za dalszą jazda w e-lidze o utrzymanie.
    Poinformowano także o wynikach rozmów z Joe Screenem.Jesli działacze podejmą na zebraniu decyzje o kontynuowaniu walki o utrzymanie to Joe Screen zasili Gorzowski zespół.
    Miejmy nadzieje ,że Stal wystartuje w rundzie finałowej i utrzyma sie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
    Pozdrawiam



  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    sądze że rozwiąznie b byłoby lepsze bo i tak nie macie zbyt wielu szans na zostanie w lidze:(, a poza tym po co powiekszać sobie długi jeżeli na następny sezon macie szanse znaleść się w 1 czwórce 1 ligi

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rownierz mam nadzieje, iz stal bedzie mogla dalej uczestniczyc w rozgrywkach i w walce o utrzymanie. To co sie dzieje w polskich klubach jest naprawde zenujace. Gorzow jest miastem w ktorym speedway zyje. Takie cos nie powinno sie zdazyc. A skoro juz sie zdazylo, oby Stal wyszla z opresji i w sportowym duchu mogla walczyc z innymi zespolami.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach

    BEZ URAZY......

    ..... ale już pare razy było na tym 4um że STAL właśnie staje na nogi, bo będą pieniądze, będą nowi zagraniczniacy i teraz zaczną wygrywać i baraże są spokojnie. A tu kicha... . Poczekamy zobaczymy ale ogólnie wątpie i to pewnie nietylko ja wątpie.Kluby które są w czubie tabeli niemogą znależć sponsora, a co dopiero outsaiderzy ( STAL,GKS).Ogólnie po wycofaniu sie ( dzięki naszemu rządowi ) browarów sport w całej polsce zaczyna kuleć. Smutne to... .


    POZDRAWIAM

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A i informacje te Prezes Guzenda podał w studiu Radia Miejskiego Gorzowa
    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety wiele klubów ma straszne kłopoty finansowe. Ja mogę ze swojej strony powiedzieć, że mam nadzieję, że w Gorzowie przezwyciężą kryzys. Przez tyle lat Gorzów był wizytówką speedwaya, dlatego nie wyobrażam sobie dalej żużla gdyby nie miało być na mapie tego miasta.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stilonek a powiedz skad weźmiecie kase na Screena, na kontrakt, za punkty, przeciez nie bedzie smigał za obietnice. Mysle że Stal spadnie, ale nie chce byc złośliwy;) hehe, to bedzie tak jak w Rybniku (bez urazy)jeden Karlsson robi połowe tego co drużyna, i chyba Screena czeka to samo:):):):)
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym radziła żeby Stal poprostu się poddała...wiem że to głupie ale takie jest moje zdanie!!!
    GDAŃSKIE WYBRZEŻE sha-la-la-la-la..!!!!!Wybrzeże zostanie w EKSTRALIDZE FOREVER!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie kompromituj się dziewczynko.......

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba zaden kibic nie bedzie za tym zeby jego klub sobie odpuscil i bez walki sie poddal.

    Chociaz z drugiej strony patrzac, Gorzow bedzie mi sie chyba zawsze kojarzyl jako drurzyna Mlodych Wilkow.Szkoda bylo by aby taki klub mial przestac istniec wiec nie dziwie sie dzialaczom ze jedna z propozycji to odpuszczenie sobie! W koncu tak mozna uratowac klub i zatrzymac pieniadze.

    Dla mnie to dylemat nie do rozstrzygniecia i mimo iz Stal jest jednym z glownych rywali Gks-u zycze wam powodzenia!

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zywię głęboką nadzieję ,że działacze podejmą właściwą decyzją ,która jest dalsza walka o ligowy byt.
    Zawodnicy chca walczyc , trener tez .Dlaczego wiec mielibyśmy się poddawac?
    Lepiej niech działacze pomyślą o zakupie nowej partii sprzętu i o kilku nowinkach technicznych.maszyna piotrka Palucha zamiast ciągnąć do przodu ciągnie w tył i na łukach ma sie wrażenmie ,ze motor się toczy.Jeśli chcemy sie utrzymac to naszym zawodnikom potrzeba nowych silników.
    Szacuję ,ze klub w tej chwili potrzebuje 150 tysiecy złotych żeby załatwic nowy sprzęt i Joe Screena.Jesper B Jensen został bez mechanika czym chyba przekreślił swoje szanse na dlsza jazdę w barwach Stali.
    Wiadomo, ze w play-offach pojedzie Lukas Dryml ,który juz przeprosił się z gorzowskim klubem.
    tak więc ja jestem za dalszą jazdą bo we krwi Polacy maja walkę do konca i tak musi byc i tym razem!
    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    lepiej spłacić dług drymlowi i lepiej go szanowac to wam jeszcze punktów narobi,a stary joe nic nie wskóra.podpisanie kontraktu z anglikiem was pogłębi w długach

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwyczajny - wtym wypadku nie masz racji .Wszystko z Lukasem Drymlem załatwiane jest odrazu po spotakniu tak wiec nie mamy wobec niego zadnych zaległosci .
    pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje że nasi zawodnicy wystartują w rundzie finałowej, przecież trzeba walczyć do końca. Wycofanie sie przed końcem sezonu to nienormalny pomysł, to już mogliśmy wcale nie startować do sezonu.

    PS. Dziękuje wszystkim, którzy życzą Stali obiecującej przyszłości.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    To niech jeszcze Pila sie wycofa i Gdansk i wtedy Apator nie nabije sobie KSM. Tylko co ci najwierniejsi kibice w Toruniu beda robic przez 2 miesiac? Mam nadzieje, ze nikt sie nie wycofa do konca rozgrywek...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyzby screen mial was uratowac??????? nie zartujcie. niech lepiej zacznie jezdzic jeden szwagier z drugim i reszta ekipy. oj prezes wam znowu naobiecywal pieniedzy, zawodnikow, a was (zeby pomoc swojej druzynie) i tak przyjdzie 2 tysiace na stadion.
    pozdrawiam
    csak eger miki. unio rongy.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no wlasnie mozliwe jest utrzymanie stali gdyz co chwile dochodza nas sluchy co sie dzieje w pile :)

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    warto....

    Warto walczyc do konca nawet jesli szanse na zdobycie punktow sa znikome. Warto dla kibicow, dla tych ktorzy mimo wszystko dopingowali zespol. Warto i zarzad i zawodnicy powinni to zrozumiec, bo jesli beda kibicow mieli "gdzies" to niech juz dzis szukaja innej pracy. Zuzel zawsze byl, jest i bedzie dla kibicow !!!

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zadne tam 2 tysięce -przychodzi więcej ale m,niejsza z tym.To przeciez są wakacje i ludzie wyjeżdzają !
    masz ostatnią ligę żuzlową ?
    Pomoglismy trochę w inny sposób.
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach

    jak zwykle 2 sprawy.....

    po pierwsze skąd te pieniądze weżmie Stal skoro do tej pory niema ich w klubie ???
    po drugie w ostatnim TŻ dyrektor Stali mówił że raczej niema szans na nowy sprzęt bo zalegają z kasą dostawcy. Jak rozwiążecie ten problem ?? inny dostawca ?? Wątpie... inny dostawca widzi że niezapłacono poprzedniemu i niebędzie chciał za darmo użyczyć sprzętu.

    A tak z ciekawości skąd masz STILONEK te wszystkie wieści ?? jak każdy tu "z pewnych żródeł"?

    POZDRAWIAM!

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Lepiej dajcie spokój

    Jestesm z Zielonej Góry.Przyznam że nie lubie Stali Gorzów.Jednak będąc bazstronnym radził bym stali i jej prezesom żeby dali spokój i jeździli tak jak dotychczas bez straszenia przeciwników Screenem i nowym sprzętem.Jeśli się utrzymają w co wątpie to będą mieć takie długi że w przyszłym sezonie nie będą mięc na żaden motor i będą jeździć Hlibem i jemu podobnymi.Jeżeli by dali spokój to wtedy zakończyli by sezon z niewielkim deficytem i tak jak ZKŻ w przyszłym roku mogli by walczyć o powrót do Ekstraligi.Dla nich to kwestia honoru ale patrząc realnie mogą tak utopić klub że skończy on tak jak GKM Grudziąc.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do informacji to Radio Miejskie Gorzowa .
    A teraz do TZ-u -Cwali nie wiem czy wiesz ale ten wywiad z dyrektorem Stali Witoldem Głowanią jest z maja !
    A opublikowano go dopiero nie dawno temu.Mówie tak bo znam autora tego wywiadu!
    W tej chwili nie wisimy nic dostawcom !
    Wisimy tylko zawodnikom !
    W przeciwienstwie do was my nie mamy na koncie komornika !
    Ale nie ważne :Musimy jechac dlaej i będziemy !

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    uważam że ruchy które wykonują działacze stali są niepotrzebne.po co dawać zarabiać przeciętnemu anglikowi,jak ma sie w klubie zdolnych juniorów.spadek z ekstraklasy jest nieunikniony.nawet jeśli cudem wyprzedzicie wybrzeże to i tak w dupę w barażach i nie ma różnicy z kim czy z zielonką gnieznam czy rybnikiem

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie te wasze gorzowskie przechwałki o Screenie, kasce, utrzymaniu itp, to tylko miotanie sie w matni i żywienie się nadzieją, która jest matką głupich. Zdajcie sobie sprawę drodzy gorzowianie ze smutnej rzeczywistości, ale jesteście od miesiąca w 1 lidze, i tyle, nic tego nie zmieni. a jeśli teraz odpuścicie to tylko sie ośmieszycie. nara

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Decyzja o rezygnacji była by bez sensu...

    Teraz zawodników nie można złapać nawet na komórki.Sami z własnej kieszeni dokładają do swoich treningów ,które odbywają w Lubniewicach.
    Ostro wzieli się do roboty więc ja przynajmniej wierzę ...

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie rozumiem tych forumowiczów którzy mówią abyśmy dali sobie spokój ze Screenem,przecież trzeba walczyć do końca!!!

    Prawdziwy kibic wierzy do końca. :):):)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    no pewnie trzeba walczyć do końca. Ale w sytacji STALI wszystkich dziwią wypowiedzi niektórych forumowiczów że "TERAZ TO JUŻ JEST WSZYSTKO OK I TERAZ TO WYGRAMY WSZYSTKO U SIEBIE I JAKIEŚ PUNKTY Z WYJAZDU TEŻ PRZYWIEZIEMY". A sytuacja STALI jest tragiczna ( w tabeli , w finansach niewiem , ale też napewno nienajlepsza). Pare razy już było że wychodzicie na prostą a nic sie niedziało. Stąd te negatywne głosy.



    POZDRAWIAM

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Stal nie może się poddać !

    Stal nie może sie poddać , przez całą runde zasadniczą jezdzili , walczyli czasem mniej czasem bardziej , zdobyli troche punktów , ale jeszcze " stoją na nogach " , wszystko przed nimi choć będzie im się trudno utrzymać .
    Scren może im pomuc jednak nie wiem czy to starczy na utrzymanie w e-lidze , ponieważ Wybrzeże już się wcześniej wzmocniło , gdyby Scren przyszedł do Gorzowa szanse by się napewno wyrównały , ale czy Pergo na to stać .
    Moim zdaniem Pergo powinno jezdzic swoje mecze w polskim składzie , by przedestować swoje zaplecze .
    Przecież Pergo ma troche zawodników głodnych jazdy .
    Jednak ja życze temu klubu by dostał poważny zastrzyk finansowy , kupił Joe Screna i pozostał w e-lidze !!!
    P.S. Nie wiem czy błędnie nie napisałem nazwiska Scren , za ewenetualne błędy z góry przepraszam .

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    osobiscie to gdyby nie fakt ze Gorzow jes druzyna ktura prawie najdluzej trwa w ekstralidze to niemial bym nic przeciw takiej decyzji bo wiem ze wyjdzie to druzynie na dobre.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar azymut
    Dołączył
    19-06-2002
    Postów
    318
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rady

    "Jestesm z Zielonej Góry.Przyznam że nie lubie Stali Gorzów.Jednak będąc bazstronnym radził bym" ...

    Hmm... Nie lubisz i jestes bezstronny!? Wycofanie druzyny z rozgrywek to najgorsze co moze sie zdazyc. Jak zaczna wycofywac sie jeden po drugim, to czeka nas farsa w dolnej czworce ekstraligi. Mam nadzieje, ze nie dojdzie do sytuacji, ze finalowa runda rozegra sie pomiedzy Apatorem i Wybrzezem, a (przy klopotach w Pile) pozostalych meczy nie bedzie.
    Pozdrawiam.
    Pozdrawiam.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    03-04-2002
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz to już za późno aby podpisywać kontrakt z Joe Screenem. Na pewno byłby wzmocnieniem i to nawet dużym, ale trzeba sobie zadać pytanie na ile jest on w stanie pomóc Stali?? wygranie jednego może dwóch meczy?? czy to wogóle ma sens ładowanie pieniędzy na coś co jest niemal nie możliwe (utrzymanie się w e-lidze). Jako kibic Stali od wielu lat (odkąd interesuję się żużlem kibicuje tylko tej drużynie) nie chciałbym, aby Gorzów został zdegradowany po tylu latach spędzonych w e-lidze. Wiem, że kibic swojej ulubionej drużyny nie powinien poddawać się, ale to już jest taka sytuacja, że zaczynam wątpić czy zakontraktowanie Screena coś pomoże. Może lepiej skupić się, aby najbliższy sezon (prawdopodobnie w 1 lidze) nie był kolejnym nie wypałem, aby może postarać się wrócić jak najszybciej do e-ligi.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma mowy o wycofaniu się czy odpuszczeniu.Hostoria zoobowiązuje działaczy do walki do konca.
    Jesli zawodnicy chcą walczyc i trener tez to czemu mamy sobie odpuszczac ?
    To jest sport i powinno walczyc się do końca .Jeszcze 6 godzin do podjęcia decyzji .
    Mam nadzieję ,że pojedziemy dalej bo te zaoszczędzone 80 tysięcy w następnym sezonie nam nie pomoże !
    A więc do boju Staleczko...

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szkoda

    Oby Gorzów jednak jechał .Była by to wielka strata dla żużla w Polsce gdyby ten zasłużony klub zginoł.Smutne to.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    166
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę że gorzów powinien kupić Screena , sprzęt i walczyć . Przecież to są tylko 4 mecze (nie liczę w pile i w toruniu), jesli nie stać na dobre przygotowani motocyki dla wszystkich zawodników to zawsze na pojedynczy mecz można pożyczyć dobry sprzę w miarę tanio (oczywiście po znajomości a nie od zagranicznego tunera)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    problem bedzie jezeli screen nic nie zrobi pieniadze zastana wydane a i tak Stal spadnie wtedy prezes bedzie mowil :a nie mowilem

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    38
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    problem bedzie jezeli screen nic nie zrobi pieniadze zastana wydane a i tak Stal spadnie wtedy prezes bedzie mowil :a nie mowilem
    Ano. Rzućcie okiem na SCREENowe wyniki z DPŚ, czy z ELITE LEAGUE... To już nie ta "maszyna" i nie chodzi tu o "ciężar"
    Józka. Walczcie STALOWYM składem, a za rok, dwa zapraszamy z powrotem do zabawy...Powodzenia

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i co jest ta krytyczna decyzja czy nie ma jej ????

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No właśnie kiedy będzie ta decyzja.Lepiej dla Stali by było gdyby jechali składem taki jaki jest jak się uda to dobrze a jak nie to za rok może wrócicie.Lepiej nie zagłębiać się jeszcze bardziej w to finansowe bagno.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sam se idź na pingponga kula razem z wilkiem

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PANOWIE!!!
    ostrzegam to nie czat!!!!tylko forum!!!
    prosze nie zasmiecac topicu!!!
    od rozmowy jest irc,lug gg!!!

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I jakie sa te decyzje?

    Czy wiadomo juz jakie zapadly decyzje w Gorzowie?
    Jesli ktos zna KONKRETNE i WIARYGODNE decyzje to prosze o ich przedstawienie.

    Pozdrawiam.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Decyzje opinia publiczna pozna jutro.
    Pozdrawiam

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawa co to za różnica czy dzisiaj czy jutro. Przecież w nocy i tak działacze nie będą debatować. W każdym razie czekam z niecierpliwością :)

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie znamy jeszcze decyzji podjętej przez zarząd.
    Poczekajmy :)

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    to czekanie wykańcza :)
    jest szansa że ją dziś poznamy ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •