Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: Mecz speedrowera Gks-u!!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    592
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mecz speedrowera Gks-u!!!!

    Tak po dłuższych przemyśleniach, wpadłem na pomyśl aby zorganizowac mecz speedrowera....Oczywiscie warunkiem tego musi byc sprawny rower kazdego zawodnika!!!
    O was zalezy kiedy chcecie taki mecz, o której godzienie.
    Jeszcze pogadam ze Sprinterka i może z nia razem coś z tego zrobimy. Pomyślcie o tym..bylo by fajnie.Aha i jeszcze czy ktoś zna jakis mały mini tor do speedrowera???

    Pozdrowienia


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    maly mini tor? yyy, to chyba mkini tor na wybrzeżu, nikt tam nie jezdzi i jest beton, takze jest OKa :). moge sie zglosic jako zawodnik? :) :) :) :)

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    11-07-2002
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Taki tor też w Pile

    przy stadionie żużlowym...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przyjeżdżajcie do Rybnika na Nowiny tor z prawdziwego zdarzenia wszystko jest z wyjątkiem zegara 2 minut, ale pożyczy się na stadionie w razie potrzeby

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No tak w rybniku mamy jeden tor do speedrowera a w tym roku powstanie drugi :) na moim osiedlu :) więc niebęde już musiał jeździć na ten tor o którym mówi zbyszko :P a jeśli dojdziecie do porozumienia to sam bym sobie chętnie pojeździł :) jeżdże w tym sporcie ale tylko wlidze rybnickiej i śląskiej a w przyszłym roku może w ogólnopolskiej.

    Pozdrówka for @ll

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam znajomych w Grudziadzu i wiem od nich iz chodz Grudziadzki zuzel upada to speedrower ma sie coraz to lepiej. Podobno kazde osiedle ma swoja reprezentacje, wszedzie sa minitory, a kazda druzyna jest zobowiazana miec wlasne plastrony takiego samego ksztaltu i wygladu! Wiec prawie ze full profesjonalizm. Wiem ze rozgrywane sa mecze miedzy osiedlowe tylko sedziowie sa czesto postronni, tj. daja sie przekupic. W rowery nie inwestuja za wiele bo z tego co wiem taki rower starcza na pare meczy, a przy dobrym uderzeniu to jego zywotnosc szybko maleje! Z tego co sie dowiedzialem maja tam zwykle stare, dobre skladaki z dospawanymi rurami wzmacniajacymi i trochu pomalowane i tak wlasnie jezdza! Wiec czemu by tego i do Gdanska nie przeniesc?

    PS: Ze skladaka latwiej wyskoczyc podczas upadku, zderzenie niz gorala!

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No my z kumplami tez urządalismy turnieje od najmłodzszych lat. PAre lat temu prowadzilismy mecze z Łakową. Naszym oficjalnym torem był ten trójkąt na GKS tam gdzie kiedys stały domki.
    Juz sie w to niebawie bo to za drogo wychodzi. Mój góral nie raz był nieżle porozwalany przez to.(krzywe koła,połamane maszynki od przeżutek i wogule inne uszkodzenia) Wiec życze wam powodzenia. A co do toru to radziłbym wam wybrac nasz minitor. Pogadajcie z wybrzezefanatic i on pewnie powie czy jest taka mozliwosc.
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pele a miałbyś tam paru "klubowiczów" chętnych?
    O turnieju z prawdziwego zdarzenia to raczej mowy być nie może,trochę rzeczy byłoby potrzebnych.Mam przyjaciela który od lat działa w speedrowerze więc coś mi tam się o uszy obiło.Ale kiedy przypomne sobie na Chełmie te turnieje i niezłe zainteresowanie , to mogłoby być ciekawie chyba.
    Może lepiej wyszłaby organizacja takiego turnieju niż ten mecz w piłkę??
    Pozdrawiam!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj mama,mama...W piłkę zagrać musimy,zresztą o wiele łatwiejsze jest zorganizowanie meczu piłkarskiego niż bujanie się z rowerami po całym mieście.Oczywiście nie mam nic przeciwko rozegraniu zawodów speedrowerowych,ale ja w nich nie wystąpie,bo mnie to nie kręci :P.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Synek ja wiem Ty to już za stary jesteś na te rowery , ale poptrzeć przyjdziesz chyba?Trochę to ciekawsze niż piłka przecież.A z tym Waszym turniejem to rece opadają!!!Ale w sobote się mam nadzieję zobaczymy? Będzie drugi mój synek?? I czemu nie mogę Cię dorwać na gg??? Pozdrawiam!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odgrzałem temat ,,Speedrower - istnieje jeszcze'' interesujących się speedrowerem odsyłam do zpoznania się z wpisami na temat tej dyscypliny.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie widzialem tego tematu i napisalem cuś o tym w temacie o turnieju w piłeczkę. Ponieważ mam lenia i nie chcę sie powtarzać - zapraszam tamże.
    Nie wiem jak w Rybolu, ale my na prawdziwym, "rasowym" mini-torze mamy nawet maszynę startową.
    Draz - "parę ładnych lat temu" to my się ścigaliśmy na WIGRY 3 a nie Wy na góralach :):):)

    Zobacze co się da zrobić "w tem temacie"...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wybrzezefanatic

    NIe no ja zaczynałem pewnie jak wszyscy na niezniszczalnych BMX -ach . To były rowery :):)
    Dopiero potem przeniosłem sie nagórale.
    Wiesz wigry sie troche nie nadawały. One za często łamały sie na pół :P:P:P:P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiesz, co piszesz....
    najlepsze lata w wyścigach na rowerach moje pokolenie spedziłe na Wigry3 - kolesie na JUbilatach i innych rowerach nie mieli szans

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Rybniku też jest maszyna startowa ,która kiedyś służyła na stadionie żużlowym. Taki turniej można byłoby zorganizować u nas

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Lesznie tez jest przyzwoity mini tor speedrowerowy,przy Smoczyku
    Druzyna Szawer Leszno /chyba/ z tego co wiem jest calkiem
    niezla a liderem jest Damian Wozny facet ma chyba 28 latek
    a wciaz smiga na rowerku.Ma spore sukcesy na arenie krajowej
    ale rowniez i miedzynarodowej zreszta kto siedzi w tym temacie
    bedzie wiedzial o kim mowie
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    20-07-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damian Woźny jest aktualnym indywidualnym mistrzem polski!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Damian Woźny kiedyś we Wrocławiu na meczu ligowym nie zrobił kompletu, bo Go o to "poprosiłem" :):):). Przypomnijcie mu chuligana z Gdańska, to będzie wiedział o co chodzi, he he:P:P:P:P:P. W porządku chłopak był.

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-11-2001
    Postów
    674
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprinterka: chciałem zauważyć, że piewszy mecz juz się odbył i zakonczył się wynikiem 9:6 dla sportsboardu, także jednak patrz cos z tego pomysłu wypaliło :P :P

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie Sprinterka:
    Popatrz ile czasu się to organizowało na tym forum...
    Aż tu nagle przyszedł jeden fachowiec (zgadnij kto?) i w ciągu niecałego tygodnia dograł sprawe i meczyk sie odbył - a będą kolejne!!! To się nazywa organizacja!
    Nie bój żaby - jak przyjdzie czas na speedrower, to też wszystko się zapnie na ostatni guzik - będzie git!!!
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •