Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 57

Wątek: Austarlijski team w Starcie ????

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Austarlijski team w Starcie ????

    Zaznaczam ze informacje te nie sa wyssane z palca czy wziete z powietrza jednak nie chce mowic skad o tym wiem.
    Otoz dowiedzialem sie ze w przypadku awansu planuje sie w Gnieznie utworzenie australijskiego teamu.W jego sklad mieliby wejsc:Sullivan,Crump,Wiltshire.Co wy o tym sadzicie?Bo moim zdaniem jezeli byliby Crump,Sullivan Cegla plus reszta ktora dorzuci kilka pkt to bylibysmy mistrzem Polski.
    Tylko niewatpliwie utrzymanie takiej druzyny kosztowalo by bardzo duzo.Czy wiec jest sens ryzykowac i kupowac takie gwiazdy.W koncu mogloby to sie skonczyc tak jak w GKS.


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-11-2001
    Postów
    733
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    start gniezno DMP 2003 :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    stary a o Adamsie, Boycie i Lyonsie, to zapomniales.......

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Facet ja ci nie karze wierzyc.Pisze to co sie dowiedzialem i obejdzie sie tu bez twoich glupich komentarzy.Jak ktos chce to niech sie wypowie byle bez takich madrych tekstow jak twoje.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście

    nidy rydy

    z całym szacunkiem dla ciebie ale PRAWIE wszystko to stek bzdur co do J.Crumpa to się nie wypowiadam bo równierz o tym czytałem ale Sullivan i Wiltshire no raczej nie.
    A co do Cegły to moim zdaniem jak awansujecie to zostanie w przeciwnym razie będziecie go tylko wspominać.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmmm Po co wam 3 dobrych obcokrajowcow jak w meczu moze jezdic tylko dwoch ?? Pomyslales o KSm-ie ?? Crump+Sullivan+ Cegla to jest okolo 30 pkt. Do tego dochodzi 3 zawodnikow ktorzy zmieszcza sie w 12 pkt...

    Może podasz nam źródło tej informacji, bo na jakiej zasadzie mamy Ci wierzyć ??

    Z mojej strony wydaje mi się, że Sullivan bedzie jezdzil w jednym z dwoch klubow - Apator lub Wlokniarz, bo inne dla niego chyba sie nie liczą.

    Moze najpierw awansujcie do e-ligi, potem splaccie dlugi Sawinie, a potem dopiero myslcie o mistrzostwie... ( ktorego i tak nie zdobedziecie)

    Co do Cegly, z tego co sie orientuje, do APatora ma przyjsc w tym sezonie zawodnik z "zewnatrz" ( nie wychowanek ) i kto wie czy nie bedzie to Cegielski...

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do piter:

    a ja ci mowie ze was pokara i nie wejdziecie do ekstraligi. zawodnicy sie rozejda a was znowu na stadionie bedzie 2 tysiace baranow!
    csak eger miki. unio rongy.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Payne sam jesteś baran!!!!!!!!!!!!!!!!!
    To, że jeden z naszych kibiców wypisuje jakieś dziwne rzeczy nie upoważnia Cię do obrażania kibiców Startu Gniezno.
    Piter czy Ty czasami nie widziałeś się wczoraj z Kanią? Może razem trochę popiliście??????

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    racja lolo. nie ma co generalizowac.sorki.

    a co do pitera to bajkokleta z niego przedni.
    csak eger miki. unio rongy.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najlpepiej sie zamknij zabawko z disnaylandu. Jak nie podoba ci sie to co napisal piter to idz sie pobaw z myszka miki a nie zasmiecasz nam wpisy.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a skąd kasa na to?

    takich trzech obcokrajowców (dwóch z pierwszej trójki GP)
    to kupa kasy....
    a Cegła jak mu nie zapłacą to się obrazi i odejdzie...

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    07-01-2002
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak jak napisalem te info nie sa wyssane z palca.
    do goscia od myszki miki---a czy ja mowie ze awansujemy????napisalem ze to sa plany w przypadku gdyby sie udalo.
    co do KSM do prawdopodobnie zostanie zniesiony tak wiec z tym problemu by niebylo.
    ja sam nie wiem po co nam ten team z 3 zagraniczniakami.ja tylko pisze to co sie dowiedzialem i nie stwarzam tu zadnych swoich historyjek.

    a co do tego ze Cegla wyladuje w Toruniu to przychodzi mi na mysl jedna odpowiedz hahaha.ale to nie jest temat o tym wiec sie dalej nie wypowiadam.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kiedys spotkalem sie z opinia ze sullivan z crumpem zyja jak ulamek z drabikiem i jesli nadal jest to aktualne to nie sadze zeby tworzyli zgrany zespol
    zreszta sullivan i tak bedzie jezdzil we wroclawiu ;]
    I love this game

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piter bez podania zródła informacji nikt ci nie uwierzy ze mną na czele. Ja tez moge mówic ze ze słyszałem od kogos ze do nas oni przychodzą i jeszcze Bajerski , Gollob, Hampel, Ułamek.
    Jak narazie macie spore długi. A Sullivan z Crumpem wezma za jeden mecz tyle ile wasi obcokrajowcy teraz przez pare meczy. To sa mega koszty.

    A co do Cegły. Tak jak mówił ROMBI mozecie sie zdziwic po zakonczzeniu sezonu !!!!!!!!!!! :):):)
    Nie wiem co miał na mysli ale chciałbym abyscie sie zdziwili :P:P:P:P:P
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    panowie !prawda jest taka ,że gdy Gniezno wejdzie do extra. to Crump będzie tam ściągniety na 100%, czytałem wypowiedz sponsora LNB Team ( CRUMP - CEGIELSKI) facet jest polakiem i ma kupę kasy ,podobno całym sercem za Gnieznem(produkuje jakies dopalacze dla zwierząt),mało tego powiedział ,że w przypadku odejscia Cegły do innego klubu ten leci z Teamu!!!co do RYAN'KA to zaden Toruń go już nie zobaczy(tylko wtedy jak ciachnie komplecik punktów dla Włókniarza),przecież kiedyś Torun podziękował RYANOWI za brak stałej formy i za słabe wyniki.(Jonsson'owi tez zresztą )
    pozdrawiam kiboli !!!

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdanie pierw Gniezno niech awansuja a pozniej przed sezonem 2003 bedzie mozna dyskutowac czy przejdzie czy nie najpierw Gniezna czeka trudne spotkania z Zielona Gora Rybnikiem i rzeszowem a wiec jeszcze nie macie pewnego awansuj i ja mysle ze za wczesnie na takie dyskusje !!!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    co do RYAN'KA to zaden Toruń go już nie zobaczy(tylko wtedy jak ciachnie komplecik punktów dla Włókniarza),przecież kiedyś Torun podziękował RYANOWI za brak stałej formy i za słabe wyniki.(Jonsson'owi tez zresztą )
    Przyznam Ci racja Apator podziekowal Sullivanowi za brak stalej formy, bo wlasnie wtedy Ryan potrafil przywiesc 13- 14 pkt. w meczu, apotrafil tez zdobyc 7-8.
    Ja Ci tylko przypomne, ze kibice Wlokniarza nie byli zbyt szczesliwi ze Sullivan bedzie u nich jezdzil w zamian za Lorama ( jestem pewien, ze Ty tez wolales ogladac Loramskiego). A gdybys wtedy mial wybierac kto ma dojsc do CKM-u Sullivan czy Rickardsson, kogo bys wolal ?? Szczerze.. Jestem pewien ze 3/4 kibicow wybralo by "pewniaka" Rickiego.
    Ryan caly czas pamieta o Toruniu, ciagle podkresla ze sa tam wspaniali ludzie no i tam ma swoja beze wypadowa na Polske (+ Gamet- sponsor z torunia).
    Kiedys tez Ryan wykiwal Apator odchodzac do Bydgoszczy...

    Co do Jonssona... tu sie stary grubo mylisz... Andreas musial odejsc ze wzgledu na to, ze byl... za dobry ( mial za wysoki KSM ).
    I napewno Jonsson lepiej sie czul w Toruniu i pewnie tam jeszcze wroci...

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przynajmniej jeden zawodnik -K.Cegielski wam odpadnie !
    To juz jest bardzo prawdopodobne bo team LNB POLAND rozpadnie sie jeśli Cegielski nie utrzyma się w Grand Prix.A niestety raczej wypadnie ze srawki , na dziką kartę nie ma raczej co liczyc .
    J.Crump jest bliżej Gniezna niż Cegielski.
    Nie ma mowy także o transferze Ryana Sulivana ,który nie poleci na kasę do Gniezna.Jego utrzymanie wyniesie ...hoho...Wolę nie mówić.
    Może stac was będzie na transfer Todda Wiltshira bo on chciałby na pewno zarobic gdyż w Polonii Bydgoszcz stawiają na Marka Lorama.
    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam sie z kolegą z Gorzowa . Cegielski jest wymieniany w wiekszosci skladow klubów e-ligi . Moim zdaniem pewniejszy jest start w przyszlym sezonie Crumpa niz Cegielskiego . Sullivan to juz zupelnie inna bajka . Oczywiscie wszystko warunkuje wasz start w e-lidze , a do tego jeszcze troche zostalo - chocby "mecze prawdy" z FALUBAZEM ... pozdr

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "zreszta sullivan i tak bedzie jezdzil we wroclawiu ;]"
    HEHEHE ---->przynajmniej dwa razy w sezonie na pewno:)

    A co do wyboru czy Sulli xczy Ricki w ciemno to chclbym Sullivana bo nie lubie Rickardssona tego.........

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja był bym skłonny uwieżyć kibicowi Startu, że w przypadku awansu klub PLANUJE sprowadzenie Crumpa czy Sullivana. W końcu to są obecnie TYLKO plany!!! Od zaplanowania do realizacja daaaaleka droga! Po drodze trzeba zgromadzić środki na realizacje. Prawie każdy klub planuje sobie, że w przyszłym sezonie "kogoś" sprowadzi i często się kończy na tylko planach.
    Pozdrawiam!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tez slyszalem juz od paru ludzi ze Start planuje zakupic Crumpa i Sullivana . Ale to tylko plany.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że pan Szkudlarek z LNB finansuje starty Cegły w Gp to tylko dzięki temu że Cegła jeździ w Gnieźnie. Przy okazji gdyby Cegła odszedł z Gniezna to na 90% starci sponsora LNB. A co do dzikiej karty na GP w przyszłym roku to nie widzę w chwili obecnej lepszego Polaka!!!!!!!!!!
    Co do Crumpa nie lubie gościa, ale to jest moje prywatne zdanie. Chociaż jak mówi Cegła -Jason jest całkiem innym człowiek niż sądzi o nim większość kibiców w Polsce. Poza tym boję się, gdyby cały team LNB jeździł w Gnieźnie to wzrosną aktywna zielongórskiej firmy POLMOS. Przecież J. Nilsen, Crump, do tego J. Gomólski, M. Nowak i nie daj Bóg bracia Fajferowie to ekipa że hej!!!!!!!!!!!!
    Sulivan jest the best, poza tym trzymie go Pan Gajewski z Torunia więc chyba do Gniezna nie trafi.
    A co do Todda to też ma nikłe szanse, bo w okolica Gniezna jest dość duża firma Fińska, która dałaby na żużel jeszcze większe pinieniądze niż w roku obecnym jeżeli postawimy na jakiegoś Fina - stąd pomysł z K. Laukkanenem.
    Na razie to poświęćmy więcej czasu i uwagi na to aby Start awansował a dopiero później możemy rozmyślać i zastanawiać się nad składem.
    Acha pan Szkudlarek powiedział też że ze Startem jest na dobre i na złe!!!!!!!!!!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Plany planami a życie i tak zweryfikuje kto miał rację. Osobiście uważam, że trzy gwiazdy z Australii są nam niepotrzebne. Ale jeden zawodnik Crump lub Sullivan przydałby się napewno. Naturalnie jak Start awansuje, bo jak nie to o żużlowcach z Antypodów możemy tylko pomarzyć.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    SPOKOJNIE

    Spokojnie!!! Przecież na sezon 2003 ma byc zlikwidowany KSM i w składach bedzie mogł pojechać tylko jeden obcokrajowiec.
    A poza tym Start musit najpierw awansować do ekstraligi, a to im sie nie uda!!! napewno nie z pierwszego miejsca, może w barażach???

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wilu myślałem, że to logo jest zarezerwowane dla Ćmy? No ale może się myle.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ty a po co Wam wtedy Cegielski?? Zrobta zesol z samych straneri! Buahahahha niektorzy sa zabawni wejdzcie do e-ligi i znajdzcie nowego sponsora bo PULS pada i wtedy wpisujcie takie glupie watki!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze to sa bzdury wyssane z palca,niech jeszcze sciagna Golloba Protasiewicza Kowalika i jestesmy mistrzami POLSKI niezle co ?
    Pierw mósimy awansowac z pierwszego miejsca najlepiej bo w barazach trafimy na Wybrzeze a w Gdansku połowa druzyny to byli Gnieznianie tak wiedz nie wybiegajmy w przyszłosc za daleko najpierw awans potem wzmocnienia

    Pozdrawiam kibiców z całej POLSKI

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Za dużo Australii !

    Moim zdaniem Crump nam starczy na lidera !!!
    Drugim stranierro może zostać Kai Laukanen lub jakiś inny średni zawodnik.
    Do tego Cegła Jabłońscy Łukaszewski i jedziemy do pierwszej czwórki.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Niewieze w to zeby Sullivan i Crump jeżdzili w Gnieznie , a nawet jesli to Gniezno z taka paka długo by nie pociągneło , bo przeciez za darmo oni jeżdzic nie beda.
    Tylko Falubaz!

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    raczej drugiej czwórki

    ---------------------------------------------------------
    Moim zdaniem Crump nam starczy na lidera !!!
    Drugim stranierro może zostać Kai Laukanen lub jakiś inny średni zawodnik.
    Do tego Cegła Jabłońscy Łukaszewski i jedziemy do pierwszej czwórki.
    --------------------------------------------------------
    I co ty myslisz ze to starczy aby w E lidze walczyc i czołowe miejsca ???
    To sie grubo mylisz. Mielibyscie 2 klasowych zawodników.
    Fin jest za słaby na E-lige. Pokazał to w Gdańsku.
    Przeciez E-liga to nie to samo co 1 liga. Przeciez tam nie bedziecie jeździli z GKM czy innymi słabeuszami.Napeweno np. Jabłonski czy Łukaszeksi nie beda zdobywali tyle pkt. co teraz!!!!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najpierw awansujcie do tej e-ligi a potem mozecie spekulowac nad skladem, bo jezeli zostaniec w I lidze to juz cegla u was napewno nie zostanie a bez niego wasza druzyna traci 40% wartosci

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2002
    Postów
    253
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Watpie zeby Sullivan w ogole odszedl z Czestochowy.Crump z tego co slyszalem bedzie jezdzil w Gnieznie jezeli awansuje do ekstraligi.Ale do tego jeszcze daleka droga.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    niech to wystarczy za caly komentaz do tego watku ... buhahahahahahahahahah !!!

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj rozmawiałem z Dyr. klubu Panem Gruszczyńskim i powiedział coś na temat Australijczyków, ale nie mogę wam powiedziec co. Prawdą jest że w razie awansu będzie Crump i tyle wiedzą wszyscy reszte dowiecie się jak Start awansuje. Powiem tylko tyle że szykują sie "jakieś tam" pieniądze na przyszły sezon i że będzie OK.
    Powiem jeszcze że autor tego wątku przesadził.
    Wiem, że na najbliższym meczu będą już kalendarze na przyszły sezon - ładne i duże.
    Być może jeszcze w tym sezonie będzie maskotka klubu i małe maskotki które każdy będzie mógł kupić!!!!!!!!


  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj rozmawiałem z Dyr. klubu Panem Gruszczyńskim i powiedział coś na temat Australijczyków, ale nie mogę wam powiedziec co. Prawdą jest że w razie awansu będzie Crump i tyle wiedzą wszyscy reszte dowiecie się jak Start awansuje. Powiem tylko tyle że szykują sie "jakieś tam" pieniądze na przyszły sezon i że będzie OK.
    Powiem jeszcze że autor tego wątku przesadził.
    Wiem, że na najbliższym meczu będą już kalendarze na przyszły sezon - ładne i duże.
    Być może jeszcze w tym sezonie będzie maskotka klubu i małe maskotki które każdy będzie mógł kupić!!!!!!!!
    No jesli to prawda to mine uspokoiles. Widac, ze dzialacze odpowiednio podchodza do sprawy i ze nie beda szastac kasa na prawo i lewo. Oby awans stal sie faktem ;). No i z oprawa meczykow tez bedzie coraz lepiej!!! Jeszcze raz brawo.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No nie wiem...

    Musieliby jeszcze chyba znieść KSM:P Co do gnieźnieńskiego teamu...zakupcie Crumpa i macie klubowy team LNB. Cegielski, Crump i Nilsen:P

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    616
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś mi się nie chce wierzyć ze Pyrusy ściągną w swoje szeregi tak swietnych żużlowców bo niby skoąd by na to mieli tak duże środki Piła też ściągneła Crump i co ???Oby Gniezno się tak samo nie spalilo ale jeszcze jest jeden warunek musza awansować a tu moze pojawic sie malutki problemik bo z 1 miejsca napewno wejdzie FALUBAZ !!!!! :) Hey Hey Falubaz :)))))))))) pozdrawiam

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po rozmowie z Dyr. klubu panem Gruszczyńskim zauważyłem że władze naszego klubu nie biorą pod uwage innej sytuacji jak awansu do extra ligi. Z jednej strony to i dobrze - w końcu wszyscy na to czekamy, ale z drugiej strony pycha może pokarać!!!!!!!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja słyszałem, że zawodnicy zagraniczni w przyszłym sezonie mają iść w ślady swoich kolegów z boisk piłkarskich i zmniejszą swoje wynagrodzenia. Wiedzą jaka jest w naszym kraju sytuacja ekonomiczna i w ramach solidarności ich pensją zostanie obcięta.

    I co wy na to.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LOLO

    Lolo ty sie od kaniaka odczep bo popełnił błąd ale za niego przeprosił, a jak coś do niego masz to zachowaj to dla siebie.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gnieźnianie a słyszeliscie że PULS odchodzi od sponsoringu nawet jak awansujecie?! Pomyslcie realnie Crump bedzie chciał conajmniej 2 tyś za punkt, tak jak Hamill w zeszłym roku, do tego kontrakt; tak samo Sullivan, a ten to chyba nawet wiecej by chciał. DO tego jeszcze Cegła, swietny zawdnik, za darmo przeciez nie bedzie jeździł. I co dalej, co z Mirkiem Jabłońskim-tylko sie zmarnuje przez grzanie ławy:( To nie jest zakup na waszą kieszeń! Rozumiem jeden z tej trójki, ale nie wszyscy!!!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Shrek_rybnik przecież ja nie czepiam się kani!!! Porównałem tylko wypowiedź kani i ten wątek Pitera.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PITER to WIELKI MARZYCIEL.................

    PITER to WIELKO MARZYCIEL......... ale żyć marzeniami wolno. Najpierw jednak to należy być w tej ektralidze, a cos mi się wydaje że Zielonka Was wy........ czego im z całego serca życzę

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piter ... pomarzyć wolno!
    CRUMP ??? OK
    CEGŁA ??? OK
    Są tu określone powiązania związane z pieniążkami i poważne widoki na przyszły sezon.

    Ale Sullivan, Wiltshire to jednak przesada :)
    Pomyślmy lepiej jak to będzie w Zielonce i Rybniku za parę tygodni.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-03-2002
    Postów
    712
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie sądzę,żeby to była wiarygodna wiadomość...Katolicka telewizja Puls już ledwo ciągnie i niemieliby kasy na utrzymanie takiej paki.Możliwy jest jedynie kontrakt z Crumpem,gdyż jest partnerem Cegły z teamu i może coś na ten temat rozmawiali.Niestety Cegła szybko zmienia zdanie i poglądy więc nic nie jest pewne.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •