Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 46 do 57 z 57

Wątek: Austarlijski team w Starcie ????

  1. Powrót do góry    #46
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Główny sponsor tv Puls robi bokami, Sawina za długi po skończonym sezonie chce zabrać swoje bandy a tu proszę dream-team w Gnieżnie w 2003 powstanie. Archiwum X to mały pikuś przy takim scenariuszu ułożonym przez Pitera.

  2. Powrót do góry    #47
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówiłem juz kiedyś, że TV PULS nie dała złotówki dla klubu żużlowego w Gnieźnie tylko czas antenowy na pewną sumę do wykupienia przez reklamodawców i wtedy gotówka idzie do klubu. Więc nie piszcie, że PULS jest cienki i jak się wycofa to w Gnieźnie klapa. Jest masa innych sponsorów, zaczynając od pAnów Grajewskiego, Czerwińskiego, Szkudlarka a kończąc na "jakiś Kowalskich" którzy dają mniejszą gotówkę, albo którzy wolą pozostać anonimowi.

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ta gotówka wpływająca do klubu za czas antenowy to nie są złotówki tylko co ????
    A z tymi anonimowymi ,,Kowalskimi'' to byłbym ostrożny wyczyścili trochę tych z listy 100 a teraz zaczynają sadzać tych co siedzą cicho.

  4. Powrót do góry    #49
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LOLO

    No nie wiem czy Grajewski bedzie miał teraz kase dla was bo ostatnio wziął sie za Widzew i teraz pewnie tam bedzie lokował kase
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pożyjemy zobaczymy :)

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    223
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zbyszko52............ z tego co ja wiem to jeszcze nie było żadnej reklamy w TV PULS z Której Start dostałby kasę i dlatego ma byc robiony aneks do umowy!!!!!!
    A co do Grajewskiego to jest jeden z kilku sponsorów, a poza tym jeżeli juz zainwestował ileś tam pieniędzy to nie sądzę, że teraz tak sobie odpuści.

  7. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oooooooo to widze że batmanu za friko sobie zrobili reklamę nie dając grosza , to trzeba mieć łeb do interesu ale nie dziwota tyle wieków geszft kręcą to i mają wprawę.:)

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Saba i Team Australia

    Sprawa Sawiny nie jest podobno taka oczywista. Przed sezonem niby wzial z klubu pare zaliczek, potem za podpisanie kontraktu czesc. A teraz wykombinowal z powietrza tyle kasy. Identyczna sprawa dotyczylka Rafala Wilka, ktory zglosil sie do klubu i wszystko zostalo wyjasnione. Pan Robert wolal wejsc na droge sadowa kiedy w Apatorze mu nie idzie. Gruszczynski mowi wyraznie, ze gdyby Saba przyjechal do Gniezna wszystko by zalatwiono. Trudno woli sady. Prosze bardzo. Stracil troche zaufania u kibicow gnieznienskich, a jest tu bardzo lubiany i dobrze wspominany.
    Co do Australijczykow to przesada. Nie oplacaloby sie to wogole. ALE NAJPIERW TRZEBA AWANSOWAC.
    Zbyszek ty sie nie nabijaj z naszego sponsora bo "ten sie smieje kto sie smieje ostatni". Kto wie moze na koncowce sezonu bedziecie blagac RADIO MARYJA o sponsoring. Roznie czasem bywa :) Narazie.

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Onyx

    Zlituj sie tylko nie Radio Maryja, wybacz jak Cię uraziłem ale nie każ mi chodzić na mecze drużyny będącej w opiece Ojca Dyrektora.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibolgniezno jeszcze jeden taki wpis i dostaniesz bana, mam dość ciebie i twoich niskolatających wypocin
    Kaniakaniowski

  11. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kibolgniezno von stad

    Przepraszam za kibolagniezno. On nie zna sie nawet na zartach. Czlowieku moze przydalby Ci sie spacer na ulice Poznanska w Gnieznie tam by sie toba na pewno dobrze zajeli. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.

  12. Powrót do góry    #57
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A Gorzów?

    A może Crump Wróci do Gorzowa? Przez 2 sezony czuł się tu wysmienicie...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •