Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 49

Wątek: RKM

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM

    RKM! Zdaje się, że znowu nici z awansu. Pytanie tylko jak długo będziecie mieli kasę. Węgrzyka za popisy w tym sezonie i akcję z barażu z GKS powinniście wykopać z hukiem. Jak nie zależy mu na kibicach ani działaczach to niech przerzuci się na szachy lub kręgle. Pomimo, że jestem kibicem GKS to lubię ROW, bo mam tam kolesi i wiem, że żyją tym sportem, tym klubem i to między innymi im należy się awans i oglądanie najlepszych drużyn na Gliwickiej. Mam nadzieję, że czarne chmury przejdą zarówno nad Gdańskiem i nad Rybnikiem i za rok spotkamy się w Ekstralidze. Pozdrowienia dla Grajusa.

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czulem ze przegracie w rzeszowie
    brawa dla tego ktory widzi wegrzyka w grandprix!!!!!!
    mam nadzieje ze w meczach wielkiej dwojki i rkmu nie pojdzie o kase....i nie bedzie odpuszczania

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że czarne chmury przejdą zarówno nad Gdańskiem i nad Rybnikiem i za rok spotkamy się w Ekstralidze.
    Tylko dlaczego uzywasz moje logo? Ani nie jestes Scream ani nie jestes z Lublina - wiec prosze o zmiane :)

    Scream
    Lublin

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że czarne chmury przejdą zarówno nad Gdańskiem i nad Rybnikiem i za rok spotkamy się w Ekstralidze.
    Tylko dlaczego uzywasz moje logo? Ani nie jestes Scream ani nie jestes z Lublina - wiec prosze o zmiane :)

    Scream
    Lublin
    sorry za plagiat. Już zmieniam

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rybnik musi poczekac z awansem do przyszlego sezonu!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobo jeszcze zobaczymy jak nam pujdzie w play-offach, ja niebyłbym taki pewny że już stoimy na straconej pozycji. Jednego czego jestem pewien to tego że jak przegramy 18 sierpnia z zielonką to z awansu nici, ale jestem optymistą i wierze w moją drużyne.

    Pozdrówka for @ll

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dobo jeszcze zobaczymy jak nam pujdzie w play-offach, ja niebyłbym taki pewny że już stoimy na straconej pozycji. Jednego czego jestem pewien to tego że jak przegramy 18 sierpnia z zielonką to z awansu nici, ale jestem optymistą i wierze w moją drużyne.

    Pozdrówka for @ll
    Dacie radę!!! Jesienią jestem na barażach w Rybniku z GKS (bo tak chyba będzie). Znasz kolarza?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jeszce o Węgrzyku

    czulem ze przegracie w rzeszowie
    brawa dla tego ktory widzi wegrzyka w grandprix!!!!!!
    mam nadzieje ze w meczach wielkiej dwojki i rkmu nie pojdzie o kase....i nie bedzie odpuszczania
    Odpuszczania na pewno nie będzie, a jeśli chodzi o Węgrzyka to obawiam się:mad:, że klient pojedzie w GP, powiem
    więcej - nie będzie ostatni.
    Ten typ już tak ma, ligę olewa natomiast indywidualnie całkiem niźle (patrz Częstochowa 1/2 finału IMP.
    Do zobaczenia na meczach w Rybniku.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No raczej nic innego niż baraże w tym roku niezostanie osiągnięte chyba że wygramy wszystkie mecze :P A jeśli będziemy w barażach to napewno sie przejde z tobą na piwko :P
    Ps. a kolarza nieznam

    Pozdrówka for @ll

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szanowni forumowicze jeszcze za wczesnie by stawiac krzyzyk nad Rekinami.Pamietajcie ,ze to jest tylko sport i wszystko moze sie zdarzyc.W ubieglym sezonie Rybnik pojechal do Gdanska i zabraklo jednego punktu do awansu.
    Jezeli ktos obstawia wyniki np.w STS to doskonale wie ,ze nic nie jest z gory przesadzone, a nakwieksi faworyci moga przegrac decydujace spotkanie w sezonie.
    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba wieżyć że awans sie uda, bo jak może być inaczej, wiadomo kto zawalił i niech on właśnie nas wprowadzi do extraligi, chodzi o super duper Mario.
    W play-ofach wszystko sie może zdażyć i nawet RKM może zająć pierwsze miejsce czego im i sobie życze

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    RKM jeszcze powalczy

    Nie bądźcie tacy pewni że Rkam nie będzie walczył i nie awansuje.Coś czuje że nadciągają na Rybnik czarne chmury w postaci słabszej formy Mikaela Karlssona ale oni u siebie są zawsze groźni i moga z tylnej kieszeni wyciągnąć kase za którą nowe silniki i wtedy nie będzie łatwo.Poczekajmy do końca sezonu.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No jako wierny fan Rybnickich Rekinów będe w nich wierzył zawsze :)

    Pozdrówka for @ll

    Było to mój setny wpis więc sobie pogratuluje :P

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem tego pewien że chłopaki z Rybnika powalczą do końca sezonu. I jeszcze będziecie przecierać oczy ze wzdumienia. Poczekajcie jeszcze nie ma końca sezonu, wszystko się może zdarzyć, oby tylko w sportowej atmosferze.

    pozdrówka:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje Mrówka że RKM będzie jeżdził i wjedzie do extraligi za sprawą Maria który bedzie chciał sie zrehabilitować za te porażki i kiepskie występy w jego wykonaniu, i napewno RKM powalczy o awans, choć wszyscy wiedzą że nie bedzie łatwo, szczególnie gdy ma sie dwa punkty straty do prowadzącej dwójki.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli mario zrobi swoje oco sie nie boje ... ot mamy jeszcze szanse i ot wielkie to jest tylko sport i sie wszystko moze zdazyc.
    mam pytanie czy ktos wie jak lukasz romanek sie mniewa i czy pojedzie 18-stego



    pozdrowienia dla wszystkich kochajacych zuzel

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej nie pojedzie z Zielonką, a może już w tym sezonie wogóle):
    Ma być jutro na treningu zobaczymy jak bedzie sie czuł i wtedy można powiedzieć o ewentualnej szansie jego występu.
    Łukasz Jesteśmy z tobą wracaj na tor bo bez ciebie bedzie trudno o awans

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    na naszym forum "Rybnickim" napisali że Łukasz ma wziąść udział w jutrzejszym treningu i sparingu z Opolem. Więc trener chyba chce sprawdzić jego dyspozycje przed meczem z ZKZ Zielona Góra.

    pozdrówka:)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rkm

    Ja bardzo licze na awans do EL przeciez jest jeszcze 6 meczy!i jest wszystko mozliwe

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lukasz pojedzie z zielonka!!!!

    Lukasz Romnek pojedzie na 90%z zielonka i ma zamiar jechac obronic tytul mistrza europy juniorow na lotwie!!!!!!co wy na to???

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To brzmi nieźle, ale zamiary zamiarami a rzeczywistość rzeczywistością. Nie wiadomo jeszcze jak Łukasz wypadnie w sparingu i jak się będzie czuł.
    P.S. Skąd masz tą informacje? Wcześniej ktoś pisał już że rozmawiał z Łukaszem i nie miał on już zamiaru wrócić na tor w tym sezonie.
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lukasz Romnek pojedzie na 90%z zielonka i ma zamiar jechac obronic tytul mistrza europy juniorow na lotwie!!!!!!co wy na to???
    Niewiem skąd ty masz te inf. przecież łukasz po takim wypadku zaledwie raz czy dwa treneował trzeba mu dać czasu i czekać na efekty i jakoś niechce mi sie wieżyć że pojedzie z Zielonką, oby

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powaznie rozmawialem z lukaszem i powiedzial mi ze jest coraz lepiej tylko troche z kondycja musi popracowac z pod tasmy wychodzi extra!!dzisiaj trening to zobaczymy

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byłem dzisiaj na treningu i wydaje mi sie ze Łukasz pojedzie nie tylko w meczu z Opolem ale i takze z Zielonką.Nie zapomniał jeszcze jak sie jezdzi i dzisiaj pokazał wszystkim swoje umiejetności.Wygrywał z wszystkimi choc na treningu nie było Wegrzyka i Szuminy,ale Chromi ,Pawliczek i Czerwinski nie zdołali go pokonac.Łukasz trzymam kciuki pokarz im wszystkim jak sie jezdzi.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak tak, dzisiaj Łukasz jechał rewelacyjnie i to nie sam ale normalnie w 4. Co więcej walczył!!!!! Nie zauważyłem, żeby się bał. Zauważyłem natomiast, że jak wygrał to się cieszył:) a miał się z czego cieszyć bo wszyscy dzisiaj oglądali jego plecy:) Pojutrze sparing zobaczymy jak wypadnie Łukasz
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to fajnie,że Łukasz wrócił na tor i dobrze się prezentuje.Tak więc jeszcze nie wszystko stracone w walce o E-ligę.Myślę,że będzie dobrze i z jakiegoś wyjazdu do Zielonki lub Gniezna wrócimy z dwoma punktami,a u siebie wszystko wygramy.No chłopcy do dzieła!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to wieści mamy rewelacyjne! Narazie jest wszystko fajnie ale zobaczymy jeszcze jak Łukasz pojedzie w walce z obcymi zawodnikami. Jak będzie dobrze i Łukasz wróci przynajmniej do 70% swojej formy sprzed wypadku to RKM będzie silniejszy niż na początku sezonu.
    Mickson
    Macionczyk?
    Węgorz
    Łukasz
    Peter
    Zbynio
    Szumina
    Wygląda nienajgorzej.
    To mój 300 wpis :) Lecę po browara
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #28
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Węgrzyka za popisy w tym sezonie i akcję z barażu z GKS powinniście wykopać z hukiem.
    Popisy Węgrzyka w tym sezonie? Na razie zdarzył się jeden , a więc Węgrzyk schrzanił 3 mecze z 36 w dwóch sezonach. Wg mnie tak źle nie jest
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No troszkę więcej.W tamtym sezonie u siebie z Wybrzeżem,w tym sezonie w Tarnowie 5 pkt,w Gnieźnie 5 pkt,w Rzeszowie 4 pkt.Tak więc 4 mecze zawalił,z tym,że dwa odbijają się nam czkawką,jak na razie(Wybrzeże,Rzeszów).

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie wszystko jescze się odkręci. Falubaz i Gniezno nie powinny liczyć na zniżkę formy Karlssona. Jeżeli Mario pojedzie - wciąż mamy większą szansę na e-ligę z nim, niż bez niego. W tym momencie za głowy powinien chwycić się zarząd RKM-u, no bo jak to jest?!Podejmowac tak idiotyczne decyzje (kontrakty) w najważniejszym momencie rozgrywek ligowych!!!Czas na rozliczenie zawodników BĘDZIE, a tymczasem zarząd rozbija drużynę od wewnątrz! Jeżeli Romanek bedzie mógł jechać - super. Po prostu super.Nic dodać.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nio i wszystko wpozo LUKASZ POJEDZIE to jest to na co czekalem teraz zobaczymy co napisza co poniektozy .........
    jak ja sie ciesze LUKASZ WROCIL i to jet najlebsze ....
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:DD:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D




    ================================================== ==========

    jeszcze taki szczesliwy nie bylem :D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D::D:D:D:D:DD:D:: D

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja widzę globalnie tylko jedną rzecz wśród kibiców RKM:
    wielką wiarę w Łukasza Romanka i to, ze uratuje RKM przed pozostaniem w I lidze. Rola godna nazwania Zbawicielem RKM-u. Rozumiem rybnickich kibiców, ale bardzo mnie ciekawi czy chłopak wytrzyma tak wielkie obciążenie psychiczne (tym bardziej, że wraca po dłuższej niebytności na torze) i czy nie spali się w meczu z ZKŻ?
    Czy ktoś zakładał taki scenariusz?

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "NIC 18-go Falubazowi nie pomoże, gdy LUKASZ ROMANEK będzie na torzer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

    Oczywiście, że forma psychiczna Romanka jest niepewna, ale jutro sparing z Opolem - będzie można rzeczywiście coś wnioskować. Aaa...przypomina mi się upadek Simona Amana...i później 2 złote medale!!!

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liczby nie kłamią:

    sezon 2000:
    po zasadniczej 1msc., po finałowej 3
    sezon 2001:
    po zasadniczej 2msc., po finałowej 2
    sezon 2002:
    po zasadniczej 3msc., po finałowej.......
    Pozdrowienia dla wszystkich

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    13-08-2002
    Postów
    46
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    rybniczanie! Nie badzcie tacy pewni siebie bo wiecie jak bylo ostatnio! Ja nie liczyl bym na dobra jazde romanka po tak dlugiej przerwie jednak nie watpie ze jest on dobrym zuzlowcem. Przekonamy sie 18 sierpnia czy zielona jak to mowicie bedzie bez szans.
    Pozdrowienia

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    anethos77

    Widzę, że optymizm Cię nie opuszcza. Porównanie z Amanem bardzo trafne :) , ale od niego nikt nie wymagał zwycięstwa. Życzę powodzenia i emocjonującego widowiska.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda że "forma psychiczna" Łukasz jest niepewna. Ale jak wywoła on takie zamieszanie wsród zawodników jak wsród forumowiczów to sukces gwarantowany;) Tak na poważnie to przecież obojątnie kto zrobi 0zero czy Szczyrba czy Romanek. Pozdrówka:)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Liczby nie kłamią:

    sezon 2000:
    po zasadniczej 1msc., po finałowej 3
    sezon 2001:
    po zasadniczej 2msc., po finałowej 2
    sezon 2002:
    po zasadniczej 3msc., po finałowej.......
    Pozdrowienia dla wszystkich
    Colectiv czy tam miała być jedynka? ;)
    mam nadzieję że twoje matematyczne obliczenia się sprawdzą.


    I jeszcze do Bobka:
    Jakbym był z Zielonej to też bym nie liczył na dobrą jazdę Romanka.... i Węgrzyka, i Szuminy, i Karolków....
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mikael Speedway Fan

    Od Romanka nikt u NAS nie bedzie wymagał zwycięstwa!Pojedzie na miarę swych możliwości, i jakiekolwiek one nie będą - będzie dobrze. Jak juz pisano nie tylko na tym forum - lepiej, żeby to Romanek "przywoził" 0 pkt.z Falubazem (bo sie "objedzie" na nowo z torem) niż ktoś inny. ROMANEK WRACA - nie wiadomo,czy juz 18-go, ale przecież ZROBI SIĘ GROŹNIE, co?!
    Wielkie pozdro.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz będzie bardzo ważny dla RKM muszą go wygrać, w przeciwnym razie walka o extralige będą musieli przełożyć do nstępnego sezonu, ZKŻ zaś tego meczu wcale nie musi wygrać wkońcu jeździ na wyjeździ i byle nie przegrał dużą rużnicą punktów.Mój typ to oczywiście wygrana Rekinów przynajmniej w stosunku 51-39 a może i lepiej:)
    Skład powinien wyglądać tak:

    Węgorz -Na swoim torze zawodnik bardzo dobrze punktujący
    Peter-Zawsze waleczny
    Romanek-Wielka niewiadomo ale napewno coś tam wywalczy
    Zbynio-Coraz większe postępy tego zawodnika
    Macionczyk-Pojedzie ze względu na KSM
    Pawliczek-Najlepsze jego mecze w tym sezonie to właśnie były z ZKŻ
    Mikael-Pewnie i tym razem walnie komplet

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Buchalo ty chyba sobie kpisz.Taki wynik w meczu po między ZKŻ i RKM.Chyba zwariowałes.To sa drużyny o zblizonym potencjale i jak będzie różnica 6 pkt po między nimi to będzie dużo.Przeciez to nie jest mecz taki jak Rybnik odjeżdżał u siebie z Opolem.Zastanów się facet.

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się nieprzejmuje takimi wypowiedziami jak np. ta buchalo. Przed mecze RKM-ZKŻ w rundzie zasadniczej, też były podobne texty. A omało niedostali wdupe, więc zostawie to bez komentarza.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przed chwila w tv uslyszalem ze w skladzie ZKZ zabraknie Billy`ego Hamilla bedzie tylko Nicky Pedersen.
    P.S
    daj ten numer!!! (PAPI)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie słyszałeś???????W jakiej telewizji???
    gg 3362516

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poczekamy zobaczym ja mam swoje zdanie i nie musicie go komentować jak sie wam wynik niepodoba to dowidzenia.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •