Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 48

Wątek: Węgrzyk zawieszony ???

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Węgrzyk zawieszony ???

    Wiele wskazuje na to że Mariusz Węgrzyk zostanie ukarany za swój występ w Rzeszowie. Prezes RKM D. Kolorz powiedział "Musimy to wszystko rozważyć, ale pewne jest że Mariusz nie bedzie miał zagwarantowanego startu w każdym spotkaniu.Ktoś na internetowej stronie naszego klubu napisał że awansu do extraligi chcą jedynie działacze , trener i Mikael Karlsson. Jest w tym stwierdzeniu troche prawdy bo widać że nie wszyscy chcą umierać za Rybnik. Teraz wyłącznie postawimy na takich żużlowców którym bedzie zależało na osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Wiele wskazuje na to że w przypadku następnej porażki obniżymy kontrakty o połowe. Jeśli ktoś nie bedzie chciał sie zgodzić na takie rozwiązanie to nie bedzie jeździł".


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Filipoq
    Fajny temat.
    Szkoda, że nasi działacze tak późno poszli po rozum do głowy, teraz już nie ma co gdybać co by było gdyby za Węgrzyka jechał Chromik albo Pawliczek. Jeno jest pewne, że wolę teraz oglądać Chromika bo on ma w sobie wolę walki i zawsze walczy do końca. Mam nadzieję, że Węgrzyk pójdzie po rozum do głowy i zacznie się przykładać. Pamiętam jak w zeszłym roku musieliśmy przegrać przez niego u siebie z Gdańskiem by potem Węgrzyk się obudził i walnie przyczynił się do zwycięstwa u nich. Prawdą jest, że jest to zawodnik o ogromnym potencjale, którego nie potrafi wykorzystać, a raczej nie chce. Mam nadzieję, że będziemy walczyć i pokażemy na co nas stać.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wy się czepiacie węgrzyka a co mają powiedzieć w zielonce z kuciapą,za to co pokazał w gnieznie 0 pkt powinni go zlinczować

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wegrzyka zarzad najprawdopodobnie ukarze kara finansowa oczywiscie jak najbardziej to mu sie nalezy .
    Moim zdaniem powinni go odsunac od kilku meczy jestem ciekaw jak Rybnik pojedzie z Zielonka bez swojego nieobliczalnego lidera druzyny.
    A Wegrzykowi radzilbym potrenowac na twardym torze bo inaczej wszystkie wyjazdowe mecze przegramy .
    Pozdrawiam

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwyczajny
    Z tego co wiem Kuciapie tylko wtedy nie wyszedł mecz. Pierwszy motocykl poszedł na złom a drugi nie był dopasowany do toru. Węgrzyk odjeżdża trzeci mecz, który zawala. Brakuje mi słow dla jego osoby. Mam nadzieję, że w końcu się weźmie do roboty.
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szmid też stracił miejsce w składzie po nierobił nic, a teraz na treningach to śmiga choćby chciał wrucić :P mario powinien dostać kare i zawieche przynajmniej na jeden mecz. A meczy to zawalił 4 (tarnów,zielona,gniezno i rzeszów)

    Pozdrówka for @ll

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No! Węgrzyk powinien walczyć o miejsce w składzie z Szuminą, Chromikiem i innymi!

    Pozdrówka

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    392
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wina leży na lini zarząd - zawodnik. Zarząd za to że wystawia zawodnika w meczu który jest rozgrywany na przyczepnym torze wiedząc że do tej pory nic mu nie wychodziło. Mogąc wcześniej zorganizować treningi na twardym torze (jak wiemy nasze gwiazdy trenowały tylko w czwartek i to bez Mariusza). Zawodnik za bardzo lekkomyślne podejście do zawodów, brak walki, motywacji do jazdy. Takie wpadki nie powinny się zdarzyć zawodnikowi który ma obycie ekstraligowe. Jeszcze jest cień szansy, po zeszłym sezonie moge tylko stwiedzić że jak chcą to potrafią. I trzymam kciuki za RKM "ROW" Rybnik. Jak będzie zobaczymy.

    pozdrówka:)

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trening to mało jeszcze trzeba z niego wyciągać wnioski i powinien on być eliminacją do składu. Przed meczem z Opolem na treningu Węgrzyk był cienki jak polsilver, ale w spotkaniu wystąpił bo lider.Pobłażanie po słabych występach w Tarnowie - 5 pkt , Gnieznie - 5 pkt, musiało skończyć się następnym ,,super '' osiągnięciem 4 pkt lidera zespołu z drużyną mającą o połowę mniej pkt zdobytych w rundzie zasadniczej.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak wogóle nie wiem dlaczego Wegrzy dostaje pewne miejsce w składzi niejako z urzędu czyżby ze wzgledu na wysoki KSM? Zawodnicy lepsi od niego i przedewszystkim ambitniejsi siedza na ławie a on z nami wszystkimi pogrywa w h*** jak chce to jedzi jak nie to pier**** i ma wszystkicz gleboko w D**** bo i tak na nastepny mecz ma miejsce w drużynie pewne!!!!!!!!!!!Wytłumaczcie mi jak to jest?

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem powinno się obniżyć uposażenie naszej "gwiazdy"
    Za taką kasę powinien robić przynajmniej te 12pkt., a tak poza tym ten zawodnik nie wykazuje od dłuższego czasu woli walki na torze.
    Jesli wyjdzie z pod taśmy pierwszy to zwykle obroni tę pozycję (oczywiście na swoim torze), choć nie zawsze (patrz wyścigi z udziałem Krzyśka Cegielskiego - dwa razy tak samo go objechał i to na naszym torze), natomiast jeśli jedzie na innej pozycji niż pierwsza to z reguły pasuje, lub udaje defekty.
    Niestety z takim liderem nie mamy co mażyć o e-lidze, a nawet jeśli tak się potoczą losy i wejdziemy, to zarząd musi pomysleć o zawodniku krajowym, który byłby w stanie pociagnąć naszą młodzież i dać przykład jak się walczy, choć w zasadzie to Szumina,Chromik czy Romanek mogliby uczyć walki na torze naszego pseudo lidera.
    Sory za przydługi text, ale dalej jestem wkurzony po meczu ze Stalą.:mad:

    Pozdr...

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bez przesady!!

    Nie przesadzajcie!Jak kazdy klub mialby odsuwac zawodnikow za gorszy wystep to ...!!Unia by musiala ukarac Adamsa, Bydgoszcz Golobow,Lorama;Włokniarz Holte i Walaska,Apator caly swoj krajowy sklad a Sawine nie wiem do sadu pozwac!!!
    kazdemu mogl sie przytrafic slabszy wystep(tak jak Adamsowi wystep w Lesznie z WTS)!!Liderzy naszych druzyn to nie roboty do robienia 12 pkt co niedziele!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A już nie pamiętacie kto był najlepszym zawodnikiem kiedy to walczyliście w barażach o extralige z Unią Leszno?Jeden nieudany występ i już się ma przechlapane . Takim sposobem wprowadzacie tylko nerwowość w zespole. W




  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Węgrzyk

    A może Węgrzyk obniża sobie KSM bo nie iwerzy w awans do ekstraligi. Z niskim KSM ma szanse w każdym zespole E-ligi.
    Tylko jest pytanie, który zespól ma na oku.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    08-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Problem w tym, że to nie pierwsza wpadka Węgrzyka. po raz kolejny to mu się zdarza.
    Dziwne jest to, że 3 dni wcześniej w półfinale IMP zajął 3 miejsce w dużo mocniejszej stawce zdobywając 11 pkt.

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]A już nie pamiętacie kto był najlepszym zawodnikiem kiedy to walczyliście w barażach o extralige z Unią Leszno?Jeden nieudany występ i już się ma przechlapane . Takim sposobem wprowadzacie tylko nerwowość w zespole.

    Lex o czym Ty mówisz;) jaki jeden nieudany występ:
    1. Zielona Góra 8pkt
    2. Gniezno 5pkt
    3. Tarnów 5pkt
    4. Rzeszów 4pkt
    że nie wspomnę o popisie naszej gwiazdeczki w meczu z Wybrzeżem na naszym torze w play off's z ubiegłego sezonu, kiedy to "Super Dupa" zrobiła 4pkt., albo baraż z Lesznem 8pkt..
    Czytałem na naszym klubowym forum, że Węgrzyk oszczędza lepsze motory na zawody indywidualne(GM), a w lidze jeździ na gorszych(Jawa) z wyjątkiem meczu barażowego w Lesznie.
    Tam mógł zrobić 15pkt (6 startów).

    Pozdr...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha i jeszcze jedno odnośnie ewentualnego zawieszenia węgrzyka, przed obecnym sezonem Pan Prezes Kolorz mówił:

    cyt.(...)Nie jesteśmy zadowoleni z przygotowań do nowego sezonu. Młodzi zawodnicy załatwiają sobie chorobowe, nie uczestniczą w treningach. Takie postępowanie jest NIEDOPUSZCZALNE - podkreśla Dominik Kolorz, prezes Rybnickiego Klubu Motorowego. Przygotowania do sezonu żużlowcy RKM rozpoczęli już w grudniu. W tym roku mają przecież przed sobą jasny cel: wywalczyć w końcu upragniony awans do ekstraligi. Niestety, przygotowania nie przebiegają bez zakłóceń. W zajęciach, które odbywają się na sali, siłowni i w terenie nie uczestniczy komplet zawodników. - Treningi, nie wiedzieć czemu, opuszczają młodzi żużlowcy. Wśród nich Rafał Szombierski i Łukasz Szmid. Dla mnie rozczarowaniem jest przede wszystkim postawa tego pierwszego. W styczniu nie uczestniczył w niemal wszystkich zajęciach. W zeszłym roku wszyscy byli dla nich dobrymi ojcami, teraz powinno się to skończyć. Jak ktoś sobie bimba, to musi ponieść KONSEKWENCJE- podkreśla prezes Kolorz.(...)

    No cóż tyle, że Szumina w Rzeszowie zrobił swoje, a węgrzyk?
    Czy nie czas wprowadzić słowa w czyn? Panie Prezesie.
    Nie wypada straszyć młodych zawodników konsekwencjami i jednocześnie dopuszczać, aby krajowy lider zespołu sobie "bimbał" z kibiców, którzy płacą nie małą kasę za bilety (nie mówiąc o kosztach wyjazdów).

    Pozdr...

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bez przesady,chłopakowi nie wyszedł jeden mecz a już wieszacie na nim psy! To co my mamy powiedzieć w Gdańsku na temat jazdy Adama Fajfera?!

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarz jeden mecz?!?!??!?!
    On nam zawalil drugi raz Extralige!!!!!!!!!!!!!

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarz zanim cos napiszesz to poczytaj sobie troche co jest wyzej w tym temacie.Tam jest napisane czarno na białym ze to nie pierwszy taki wystep Wegrzyka.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skorupa!
    Chodziło mi o ten sezon.Rozumiem Cię masz na myśli pewnie mecz z Wybrzeżem w zeszłym roku u Was(oczywiście ten drugi wygrany przez GKS).Pozdro!

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do wojtekRKM

    mam prosbe czy moglbys zmienic avanta...
    z gory dziekuje..

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale jaja z tym Węgrzykiem.Podobno został odsunięty od 2 meczów.
    W Rybcu narazie ma przerąbane gdzie się pojawi robi się niebezpiecznie,więc siedzi w domu boi się o siebie i auto.
    Takie ploty po całym Rybniku krążą!
    myśle,że sprawa musi troche ucichnąć a potem zobaczymy co dalej.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarz ty chyba poważnie nieumiesz czytać!!! W tym temacie jest napisane w których meczach zawalił węgrzyk mianowicie chodzi o : tarnów- 5pkt, rzeszów-4pkt, gniezno-5pkt, zielonka-8 a ty tu wyskakujesz że zawalił tylko jeden mecz. Jak to co ci napisałem to jest jeden mecz to ja chyba widze poczwórnie, a co do meczu z gdańskiem to już historia.

    Pozdrówka for @ll

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wola walki Chromika

    Jeno jest pewne, że wolę teraz oglądać Chromika bo on ma w sobie wolę walki i zawsze walczy do końca.
    Tylko, ze ten waleczny Chromik nie podpisał aneksu do umowy redukujace jego uposazenie o 30 % (z mozliwoscia wyrównania po uzyskaniu awansu).
    Tak wiec tez pokazal, gdzie mu lezy dobro druzyny...
    Nie podpisał aneksu takze gwiazdor Szmid i Wegrzyk.
    Szombierski i Czerwinski jeszcze zwlekaja.

    Tylko na Pawliczka wciaz mozna liczyc...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Mustapha

    Tyle ze Chromik nie ze swojej winy caly sezon grzeje lawe. W Rzeszowie tez nie jechal dlaczego w takim razie go ukarano ? Dlaczego ukarano Szombierskiego ktory jest ostatnio najlepszym krajowym zawodnikiem ? Niech mi to ktos wyjasni - moze za glupi jestem. Taki Wegrzyk na tle reszty zawodnikow wyjdzie na tym najlepiej - a chyba nie o to chodzilo ?

    Swoją drogą ciekawe czy dzialacze swoje gaze rowniez obetną ...

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Shrek Rybnik!
    Wszystko się zgadza,zawalił w tych meczach co piszesz.Tylko wtedy nie było sprawy bo wygrywaliście tak? A teraz kiedy przyszła bolesna porażka winny jest tylko Węgrzyk...
    A czemu nic nie piszecie ,że słabiej pojechał P.Karlsson(oczywiście jak na swoje możliwości).Pamiętajcie przegrywa cały zespół a nie tylko jeden zawodnik.
    Pozdrawiam!

  28. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    44
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Węgrzyk do WTS-u

    We Wrocławiu chętnie byśmy Węgrzyka ponownie zobaczyli.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarz właśnie że sie mylisz bo wygraliśmy tylko z tarnowem(węgrzyk 5pkt),a przegraliśmy w rzeszowie (4pkt), gnieźnie (5pkt), zielonej (8pkt).

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2002
    Postów
    1,138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znowu muszę Ci przyznać rację.Teraz macie go dosyć bo extraliga Wam ucieka.Rozumiem to.W naszej drużynie mamy też pewien problem z megagwiazdą(T.Cieślewicz).Nie dość ,że jeździ jak cip....to jeszcze obraża nasz ukochany klub.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Piekarz-z tą tylko małą różnicą ,że Cieślewicz nie jest wychowankiem waszego klubu i nie obiecywał wam mistrzostwa Polski-no i pewnie jezdzi za zdecydowanie mniejsza kaske niż SuperMario zbawiciel!!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Chromik dostał szanse i ...

    [quote]
    Tyle ze Chromik nie ze swojej winy caly sezon grzeje lawe. W Rzeszowie tez nie jechal dlaczego w takim razie go
    ukarano ? Dlaczego ukarano Szombierskiego ktory jest ostatnio najlepszym krajowym zawodnikiem ? Niech mi to ktos wyjasni - moze za glupi jestem. Taki Wegrzyk na tle reszty zawodnikow wyjdzie na tym najlepiej - a chyba nie o to chodzilo ?
    [quote]

    Wegrzyka zawieszono, Chromik dostał szanse występow. Moze 30 % obnizka punktowki w jego przypadku nie jest sprawiedliwa, ale zawieszenie teraz skory na kolku to jeszcze glupszy pomysl !
    Jezeli nie pokaze sie w rundzie finalowej i nie zablysnie w niej, to ciekawe jak w przyszlym roku potocza sie jego losy.
    Moim zdaniem warto startowac nawet za 30% mniej, i zrobic wynik, niz ogladac mecze z trybun.
    Chyba, ze sam Chromik czuje, ze wyniku juz w tym sezonie nie zrobi...

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Wegrzyka zawieszono, Chromik dostał szanse występow. Moze 30 % obnizka punktowki w jego przypadku nie jest sprawiedliwa, ale zawieszenie teraz skory na kolku to jeszcze glupszy pomysl !
    Jezeli nie pokaze sie w rundzie finalowej i nie zablysnie w niej, to ciekawe jak w przyszlym roku potocza sie jego losy.
    Moim zdaniem warto startowac nawet za 30% mniej, i zrobic wynik, niz ogladac mecze z trybun.
    Chyba, ze sam Chromik czuje, ze wyniku juz w tym sezonie nie zrobi...
    Dlatego mysle ze Roman pojdzie po rozum do glowy i zdecyduje sie jechac.
    Tak naprawde to mysle ze tlumaczenie tej calej obnizki ostatnia porazka to chyba tylko czesc prawdy. Po prostu brakuje juz kasy i tyle ...

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego mysle ze Roman pojdzie po rozum do glowy i zdecyduje sie jechac.
    Tak naprawde to mysle ze tlumaczenie tej calej obnizki ostatnia porazka to chyba tylko czesc prawdy. Po prostu brakuje juz kasy i tyle ...
    I bardzo rozsadnie - bedzie awans, bedzie kasa. Rozumniem, ze Wegrzyk to odrzucił - w koncu on swoje juz w tym sezonie zarobił.
    Ale młodzi ?
    A noz im sie uda ???

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    94
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A mi ta cała sytuacja przypomina o drużynie COLOR CAPu Rybnik
    Jeśli ktoś sie nie orientuje była to drużyna koszykarek.
    Otuż pojawiła się tam podobna (a nawet identyczna)sytuacja jaka ma miejsce obecnie w RKMie. Były cięcia na kasie ,obietnice o zwrocie pieniędzy itp ,itd.
    Jak to się skończyło? COLOR CAP już dawno nie istnieje.
    Oby się to tak nie skończyło w przypadku RKMu.
    A co do "SUPER MARIA" to nie wiem co o tym sądzić.
    Nie umiem sobie tego w żaden sposób wytłumaczyć.Węgrzyk był ostatnią osobąpo której się takiego czegoś spodziewałem.
    Pozdrawiam
    P.S. Jestem ciekaw czy Mario ma komputer ,jeśli tak to czy czyta teraz to co my piszemy.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co sie dowiedzialem tylko Chromik nie podpisal aneksu.Szkoda bo mysle ,ze korona z glowy by mu nie spadla i uwazam ,ze to jest bardzo dobre posuniecie ze strony zarzadu . Mysle ,ze do tej pory chlopaki mieli zbyt dobrze w klubie , nie przejmowali sie nikim ,a co niektorzy nie liczyli i nie licza sie z kibicami , ktorzy placa pieniadze na bilety i jezdza za nimi po calej Polsce.
    Jak dla mnie to Wegrzyk na dzien dzisiejszy w skladzie nie istnieje i mysle ,ze druzyna poradzi sobie bez niego do konca sezonu.
    Nie bede tu wypisywal ,ze sprzedawal mecze bo to nie ma sensu i nikt mu tego nie udowodnil ale biorac pod uwage fakt jakie klub placil mu pieniadze to jest po prostu zwykle nieporozumienie.
    Pozdrawiam

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mówienie o sprzedaży meczu jest wielkim nieporozumieniem, bo czy Jasol zapłaciwszy Brhelowi mieli by jeszcze na Węgrzyka????
    Nawet przegrana nie była dla nich taką tragedią jak dla RKM-u.Słuszne jedynie wydają się głosy że Węgrzykowi bardziej opłaca się jeżdzić w 1 lidze jak ekstraklasie. Często bywam we Wrocku i nie przesadzajmy że go tam tak bardzo pragną, owszem jako juniora tz czarnego konia to tak ale on już nie jest juniorem. Kibic WTS-u jak pamiętam powiedZiał, że zarząd pozamieniał się z h..... na łby zamieniając Węgrzyka na Dadosa /w połowie sezonu/ a pózniej zmienił zdanie gdy Dados po memoriale Cisa zaczął jechać i robi to do dziś. Jak by wszystkie kluby w Polsce postąpiły w stosunku do wyrażnie nie spełniających warunków kontraktu zawodników to może dziś byłby nie jeden klub na plusie a nie zdołowany myślał o przetrwaniu

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wegrzyk podpisal aneks i ma czas na przemyslenia gdzies slyszalem ,ze juz szuka nowego klubu.
    Trzeba sobie jasno powiedziec ,ze z takim krajowym liderem nie podbijemy extra. ba nawet nie potrafimy do niej awansowac.Dlatego jezeli Rekinom uda sie awansowac trzeba pomyslec o krajowym jezdzcu z prawdziwego zdarzenia - nie mialbym nic przeciwko zakontraktowaniu Cegielskiego hehe ale to tylko moje marzenia.
    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli obrażony szuka nowego klubu a nie szuka przyczyn swoich słabych występów to niech idzie w diabły pamiętając że mu kibice niezapomną tego i w Rybniku będzie spalony.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    679
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 34 w 11 postach
    Jeżeli obrażony szuka nowego klubu a nie szuka przyczyn swoich słabych występów to niech idzie w diabły pamiętając że mu kibice niezapomną tego i w Rybniku będzie spalony.
    Szuka nowego klubu ? Zapewne w pierwszej lub drugiej lidze bo niestety Mario z roku na rok jeździ coraz gorzej a po cholere klubowi z ekstraligi zawodnik na 4pkt w meczu ?
    Tak na marginesie jeśli RKM nie awansuje to Wegrzyk tak czy inaczej w Rybniku jest spalony. Kibice zapamietaja go jako lidera druzyny ktory zawodzi w decydujacych meczach.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja tam wegorzowi dziekuje bo to przeciez dzieki niemu stal pokonala RKM! dzieki wegrzyk! jak co to zwróc sie do mnie o pomoc!haha

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to ktoś węgrzykowi passata poturbował, wiem że to moze niczego niezmieni, ale węgrzykowi kase wyssie z konta :P Rozmawiałem dzisiaj z Romkiem Chromikiem i powiedział, że z tego co wie to aneks podpisali wszyscy oprucz niego. Szkoda tego zawodnika, ale może po zniesieniu KSM sobie to odbije.

    Pozdrówka for @ll

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O tym Sprinterku tez slyszalem ...........w koncu cierpliwosc kibocow tez ma swoja granice.
    W sprawie aneksow to prawda ze tylko Chromik nie podpisal ale slyszalem przypadkiem :-P rozmowe jego laski ze podpisze bo zostal sam co innego jak by wiecej zawodnikow nie podpisalo.
    No to wszystko jasne
    Pozdrawiam Skorupa

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Niema już czesu na takie ruche przed Rybnikiem długa droga do E-ligi. Jerzeli RKM chce awansować zawodnicy muszą wypruć sobie żyły.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    272
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja potwierdzam słowa SKORUPY.Tez słyszałem jak laska od Chromika mowiła ze podpisze ten aneks poniewaz został sam i nie chce byc zawieszony.Tak wiec skad jest pełny i walczymy dalej o extralige.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •