Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 75

Wątek: Cięzka sytuacja Unii !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cięzka sytuacja Unii !!!

    Ciężka sytuacja czeka Unie Leszno w rozgrywkach o medale jak zabraknie w chociaż przynajmniej jednym meczu S.Ułamka który nabawił sie kontuzji podczas turnieju w Angli.Trzeba mieć tylko nadzieje że Seba wyzdrowieje i pomoże Unii walce o medale bo bez niego będzie naprawde bardzo ciężko powalczyć nawet na własnym torze.Też w tym samym turnieju ucierpiał A.Skórnicki.A o to co jest napisane na stronie Unii:
    Najnowsze internetowe doniesienia mówią o poważnej kontuzji jakiej wczoraj wieczorem nabawił się Sebastian Ułamek na torze w Oxford. W jednym z wyścigów pożegnalnego turnieju Briana Andersena na prowadzeniu był Adam Skórnicki, podczas gdy Nicki Pedersen jadąc na drugiej pozycji starał się go dogonić. Jadąc bardzo szeroko zahaczył o bandę. Jadący tuz za nim Sebastian nie mógł go wyminąć i doszło do kraksy, w wyniku której najbardziej poszkodowanym jest Ułamek. Założono mu jeszcze na torze specjalny gorset unieruchamiający kręgosłup. Podobno jest w stanie ruszać ramionami ale ma dość mocne obrażenia głowy. Pedersen został wykluczony z powtórki, z czym nie mógł się pogodzić pokazując środkowy paluszek najpierw Skórnickiemu a potem w kierunku sędziego.

    Ułamka zabrano do szpitala na badanie. Jest przytomny, ale narzekał tez na bóle w brzuchu. Kiedy wznowiono mecz udział w jeszcze jednej kraksie brał Adam Skórnicki. Jego motocykl nadaje się na złom a on sam doznał urazu obojczyka.

    Inne doniesienia mówią o kontuzji Andreasa Jonssona, który wczoraj w Coventry złamał kciuk i jeszcze inna kość w jednej z rak. Znaczy to tyle ze przez najbliższe 3-4 tygodnie będzie wyłączony z jakichkolwiek zawodów na torze. Osłabi to w znacznym stopniu reprezentacje Szwecji na zbliżające się DMŚ.






  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    341
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 41 w 19 postach

    Fan!

    napisz tez kogo to byla informacja bo skopiowales zywcem tekst Romana Chyly!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Ten Pedersen to jest niezły kreton! Ja mam hope that Sebie nic nie będzie, kilka dni przerwy i na ligę wróci- myślę.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To znaczy, że Ułamek nie wystartuje d DPŚ?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Leszno - Częstochowa

    Jeżeli jestem beszczelny to sorki z góry, nie mam zamiaru nikogo obrażać. Ale pocieszeniem dla Leszna może być kontuzja Jonssona, bo wtedy Częsta też straciła dobrego zawodnika, więc Unia nie jest na straconej pozycji gdyż rywal z pierwszej czwórki też jest osłabiony. Tak więc rywalizacja Leszno - Częstochowa sie wyrównała.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a propos Briana Andersena to on kończy kariere ???????????

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    hehe czytajac w nocy maila na pzld zastanawialem sie kto 1 go skopiuje ;] mniejsza o skopiowonie ale nalezalo by podac autora i zrodlo temat ten juz byl wiele razy walkowany. czy kontuzja ulamka oslabi unie? mysle iz w duzo gorszej sytuacji jest czestochowa , nie zapominajmy iz leszno posiada w obwodzie dwoch obcokrajowcow i moim zdaniem kazdy z nich jest w stanie zapunktowac na poziomie gwarantyjacym wygranie meczu przez unie. dryml byl jednym z tych ktory w zeszlym sezonie uratowal unie przed spadkiem - chyba spotkala go za to kara bo niejezdzi ;] moim zdaniem na niektorych torach to wlasnie dryml powinien zawitac do skaladow bykow zreszta podobnie jest z klingbergiem zawodnikiem ktory starty w gp sobie wywalczy a nie kupil a to oznacza iz jesdnym z najlepszych zuzlowcow swiata czyli jezdzic potrafi...... podobnie wariant z nim i 2 mlodziezowcami w skladzie tez moglby unii przysporzyc w niektorych meczach wiecej korzysci niz szkod.... ale bylo minelo.
    sebie zycze powrotu do zdrowia.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2002
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wiem kto być może będzie zdobywać punkty dla Unii w nastepnym sezonie. Ale nie powiem hi! hi! No dobra... Ostatnia litera jego imienia to "r".

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę , że ewentualny brak Ułamka i Jonssona w meczu W#łókniarz-Unia to wieksza strata dla Unii.Włókniarzu może pojechać Lyons który zrobi z 6 pkt. czyli o 2 mniej niż Jonsson.A kto zastąpi w Unii punkty Ułamka?

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    07-02-2002
    Postów
    467
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Osłabienie Unii spowodowane kontuzją Ułamka bardzo wpłynęłoby na wyniki całej drużyny. W końcu Sebastian jest jednym z trójki naszych liderów. Na stronie Unii pisze o kontuzji Seby, ale na końcu wiadomości jest info, które mówi, iż kontuzja nie jest aż tak groźna i Ułamek wraca niedługo do Polski i ma zamiar pomóc Unii w walce o medale, a jesli się uda to i wesprze Polske w DPŚ.
    Pozdarawiam!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2002
    Postów
    121
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sebastian wczoraj wypisał sie z angielskiego szpitala. Dzisiaj przylatuje do Polski. Urazy ktorych doznał, zdaniem lekarzy z którymi sie konsultowalem, wymagac będą przerwy w startach od 3 do 6 tygodni. Czas leczenia precyzyjniej zostanie okreslony po przebadaniu zawodnika w kraju.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Seba ważniejsze niż mistrzostwo !!!

    Seba lepiej nie jeżdzić już do końca sezonu chyba że będziesz mógł to będzie bardzo dobrze a jeśli nie to powalczymy bez ciebie o złoto bo jeśli Dryml by miał twój sprzęt to by zrobił sie jako jeden z liderów Byków więc nie wszystko stracone.Seba trzymaj sie jesteśmy z tobą!!!!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    zuzlowcy to twardziele

    juz to niejednokrotnie udowadniali !

    mam nadzieje ze zabiegi (krioterapia),
    chyba juz poraz drugi w tym seonie, w Radzyniu
    postawia Sebe na nogi !!!!!!!

    Seba fani sa z Toba i licza mimo wszystko
    ze wspomozesz unie juz 18 sierpnia !
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    12-01-2002
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bedzie dobrze

    "Witam
    Mam informacje od samego Sebastiana Ulamka, ze nie jest wcale tak zle jak
    wiesc niesie.
    W rzeczywistosci ma zlamane lub pekniete zebra, i zlamany palec. Pomimo to
    planuje przyjechac do polski, a potem w poniedzialek jechac do Anglii by
    startowac tam w lidze. Starty w Polsce nie wydaja sie wiec byc zagrozone,
    przynajmniej tak mowi Seba."

    Tak napisal kots na pzld...ale czy to prawda nie moge zagwarantowac...mniejmy tylko nadzieje...

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to spoko bo seba potrzebny jest do druzyny na DMS!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    DO FRED

    Jesli ostatnia litera imienia tego zawodnika to R to napewno imie brzmi PIOTR tylko ktory???
    Jesli zas chodzi o sebe to lepiej zeby sie wykurowal bo zdrowie najwazniejsze.A UNIA ma przeciez Niklasa i mysle ze odpowiednio umotywowany jest w stanie zrobic cos kolo 10 oczek.Jesli by sie sprawdzil w meczu z wrockiem to po powrocie Seby proponuje nastepujacy sqad:
    ADAMS OKON SEBA NIKLAS JANKES KOSCIUCH KASPRZAK
    Damian z Jackiem niech sobie odpoczna.KSM pasuje i czego chciec wiecej chyba tylko DMP 2002
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jezeli chodzi o kontuzje jonssona nie nie podniecajcie sie Unisci poniewaz Andreas postracowal paluszki a przy operacji i dobrej kuracjito jest tdzien roboty -> no moze dwa.
    Pozdrowionka!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nic straconego

    Panowie sport ktorym sie interesujemy jest bardzo urazowy,musimy wiec zdawac sobie sprawe,ze moga nastapic ewentualne kontuzje,a co do Unii to sytuacja nie wydaje sie najgorsza tym bardziej,ze niewiadomo czy "Seba' nie pojedzie juz w meczu ze Sparta.Po za tym jak juz wczesniej wspominaliscie pozostaje w obwodzie i Klidberg i Dryml tak wiec nie ma co rozpaczac.Przypominam wszystkim,ze moja druzyna przed meczem z Polonia Bydgoszcz zostala oslabiona brakiem Dadosa i Jedrzejaka,a mecz zakonczyl sie wynikiem 52-38,w Czestochowie zas zabraklo Jedrzejaka, Sparta i tam sobie poradzila,widac wiec,ze brak zawodnikow z podstawowego jeszcze bardziej chlopakow mobilizuje, dlaczego wiec nie mialo by tak byc w przypadku Unii.Pozdrawiam i zycze powrotu do zdrowia Sebastianowi i wszystkim kontuzjowanum rycerzom czarnego toru.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Czytając niektóre wypowiedzi forumowiczów nie trudno odnieść wrażenie, że dla niektórych ważne są tylko punkty i zwycięstwa. A co z zawodnikami? Niech któryś z piszących na forum takie brednie, walnie czerepem w bandę z prędkością prawie 100km/h, albo złamie sobie żebra lub palce, wtedy będzie wiedział jak to nap....la.
    Podobnie było u nas (RKM) po wypadku Romanka.
    Większość tzw. kibiców martwiła się, czy Łukasz pojedzie w następnym meczu (prawdopodobnie już nie będzie jeździł w ogóle).
    Kończąc przydługawy txt pozdrawiam Sebę, Łukasza i kibiców którzy przejmują się zdrowiem zawodników, a nie tylko punktami w tabeli.

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasperek zgadzam sie z Toba ze w skladzie powinien jechac Adams z Nicklasem.
    Ja proponuje taki sklad :
    9.Ulamek
    10.Kasprzak
    11.Okoniewski
    12.Klingberg
    13.Adams
    14.Kosciuch
    15.Jankowski
    W tym skladzie nie sposob nie zdobyc 50 punktow .

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Świetny skład i Unia idzie na mistrza.Cieszę się ,że Sebastian wykuruje sie na pierwszą kolejkę rundy finałowej.
    Pozdrawiam Kibiców UNII !

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-01-2002
    Postów
    1,954
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    trudne sytuacje

    zawsze mobilizowaly klub sportowy Unia
    z leszna i mam nadzieje ze nie inaczej bedzie
    i tym razem.

    a ja i tak wierze ze seba jest twardzielem co
    juz niejednokrotnie udowadnial i bedzie chcial
    umierac za unie juz 18 sierpnia !

    a klinberg moze naprawde godnie zastapic ulamka
    zakladajac ze punkty zrobi rempala.
    UNIA DMP 2007

    pzdr.
    abdulah

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    buuuu

    niedługo Atlas przyjeżdża do Leszna. Czyzby kolejna porażka Unii na własnym torze? Oczywiście mam nadzieję, że Wroclaw wygra, ale w sporcie żużlowym nigdy nic nie wiadomo:P

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szumik podales dokladnie taki sam sklad jak ja tyle ze w moim
    kolejnosc byla zupelnie przypadkowa a Ty podales zestawienie
    poszczegolnych par.Ale ciesze sie ze mnie popierasz.
    mysle rowniez ze nalezy zainwestowac w Kosciucha wierze bowiem
    ze jego dobry wystep na finale BK niebyl przypadkiem.
    Norbert jest waleczny i niewatpliwie ma talent lecz caly czas
    pozostaje w cieniu Kasprzaka i Jankesa.
    Nadal wolalbym aby w przypadku niewyleczenia kontuzji SEBA
    odpuscil sobie meczyk z kleikami {nic na sile}
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fani Unii Leszno !!!
    O co sie martwicie???
    Przeciez macie"naszego"Jacka Rempałe!!!
    Badzcie spokojni!

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Maryjan !!!

    Martwie sie o zdrowie Seby bo to teraz najważniejsze ale też o wynik meczu Unia:Wts jak zabramnie w składzie Ułamka

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam

    Zycze Sebie szybkiego powrotu do zdrowia ale mysle, ze nie mozna sie zalamywac gdyby nie wystapil w meczu z WTS'em przeciez zaistniala juz podobna sytuacja gdzie Unia w meczu z Pila gdy okazalo sie, ze nie jedzie Okon wiekszosc z nas myslala ze to juz koniec i nic nas nie uchroni przed porazka, a tu nagle pojawil sie J. Rempala z zyciowym wynikiem;). Miejmy nadzieje, ze podobnie bedzie tym razem i wygramy z Wroclawiem...
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Szumik

    A Balińskiego w składzie nie uwzględniłeś? :).
    Pozdrówka: Miłosz

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Witam

    ....Podobnie było u nas (RKM) po wypadku Romanka.
    Większość tzw. kibiców martwiła się, czy Łukasz pojedzie w następnym meczu (prawdopodobnie już nie będzie jeździł w ogóle).....

    Właśnie. Po tym jak wyjechał z Leszna ze szpitala słuch po nim zaginął. Proszę napisz coś więcej co się z nim dzieje. To był bardzo dobry zawodnik. Widziałem nieraz jak jeździł. Czy nadal się kuruje, w jakim jest jest stanie? Liczę, że znowu zobaczymy go na torze.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Seth
    Dołączył
    20-02-2002
    Postów
    549
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam chyba dobre wiadomosci!
    Seba przebywa na rehabilitacji w Radzyniu niedaleko Leszna
    i jak powiedziano w Klubie czuje sie coraz lepiej i byc moze juz w niedziele wystartuje w turnieju w Ostrowie.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    To prawda.

    Też słyszałem , że z Sebą jest coraz lepiej. A co do udziału w turnieju w Ostrowie - ...... no nie wiem czy jest sens? Niech się chłopak kuruje żeby był w pełni sił na 18 sierpnia.
    Tego mu serdecznie życzę .

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Milosz :
    Balinski za kogo ???

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    szumik

    to Baliński jest aż tak słaby??? Mógłby być Baliński pod nr 10, a Kasprzak pod nr juniora, bo w Twoim wariancie Kasprzak ma oczywiście nr seniora mimo że jest w wieku juniora.
    A czy ja wiem? Czy to warto eksperymentować z Kasprzakiem pod seniorskim nrem? Baliński też może być groźny u siebie i nie sądze by był gorszy od Kasprzaka

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    to Baliński jest aż tak słaby??? Mógłby być Baliński pod nr 10, a Kasprzak pod nr juniora, bo w Twoim wariancie Kasprzak ma oczywiście nr seniora mimo że jest w wieku juniora.
    A czy ja wiem? Czy to warto eksperymentować z Kasprzakiem pod seniorskim nrem? Baliński też może być groźny u siebie i nie sądze by był gorszy od Kasprzaka
    W momencie gdy w składzie jest: Leigh, Klingberg, Seba i Okoń to nie można już wstawić Baliego bo nie zmieszczą sie z Ksm do 42. Muszą jechać juniorzy. Nara

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kasperek
    Kosciuch jest napewno wiekszym talentem niz Kasprzak i Jankowski . Tylko oni maja na czym jezdzic. Widzisz dostal Kosciuch sprzet na BK i patrz jak pojechal . Moim zdaniem gdyby on mial sprzet Krzysia lub Lukasza to chlopak wiele by zdzialal.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    26-05-2002
    Postów
    95
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popieram cię Szumik , myślę że w tym składzie Unia powinna spokojnie wygrać ten mecz.Seba niech się kuruje na "podbój Czestochowy"!!!!!!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Podboj Czestochowy - trzymajcie mnie bo zaraz sie posikam w gacie heheheh nie moge czytac tych waszych gadek

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedzial co wiedzial...ale nie wiedzial, ze Unia wytoczy GRUBA BERTE i Czestochowa zdobyta, hmm szkoda, ze za Szwedow musimy robic, nie ma sie co dziwic, ze cala Polska bedzie przeciw nam...:P:P:P
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    17-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Norbert zaimponowal mi juz w meczu z Pilą i w CKMie gdzie wywalczyl 1 pkt ale w walce na dystansie.wiec w pelni sie z toba zgadzam trzeba dac chlopakowi sprzet i niech dziala.Pozostaje przy wczesniej proponowanym przezemnie sqadzie.
    tak apropo czy Kasprzak w jakimkolwiek meczu ligowym w tym sezonie wywalczyl pkt w walce na dystansie???Nie licze oczywiscie pierwszego luku???
    Okoniewski - bękart ziemi leszczynskiej


  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Czy Kościuch jest wiekszym talentem od Jankesa i Kasprzaka to bym polemizował, ale powinien rzeczywiście dostać dobry sprzęt i szansę pokazania się. Po wczorajszym występie W ZG Jacka R. dalej jestem za daniem szansy startu Alesowi.
    I znowu się powtórze, ale liczę na was chłopaki 18.08 - sms z wynkiem meczu - bede w Łebie, a tam nie wiedzą co to żużel i nie dochodzą gazety żużlowe.
    Nara
    Martines 607634932

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Martines na twoim miejscu bym odwolal wyjazd i wolal przyjsc na stadion dopingowac chlopakow niz lezec na plazy :P:P:)

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-03-2002
    Postów
    1,337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy Kościuch jest wiekszym talentem od Jankesa i Kasprzaka to bym polemizował, ale powinien rzeczywiście dostać dobry sprzęt i szansę pokazania się. Po wczorajszym występie W ZG Jacka R. dalej jestem za daniem szansy startu Alesowi.
    I znowu się powtórze, ale liczę na was chłopaki 18.08 - sms z wynkiem meczu - bede w Łebie, a tam nie wiedzą co to żużel i nie dochodzą gazety żużlowe.
    Nara
    Martines 607634932
    No to zaczynamy polemike zwiazana z naszymi, leszczynskimi juniorami :). Ja jastem przekonany, ze gdyby Kosciuch dostal sprzet jaki ma Kasprzak oraz pieniadze na przygotawnie maszyn do startu to moglby niejednego zaskoczyc. W nim jest duch walki. Mam nadzieje, ze mam racje ;) i niedlugo i inni kibice tez przekonaja sie o tym.

    Jezeli chodzi o kwestie Jacka Rempaly zgodzam sie z Toba, zeby zastapil go Dryml.

    W tym czasie bede na stadionie. Moge Tobie przeslac wyniki z mojej komorki. Tylko przypomnij sie o tym przed meczem bo moge zapomniec :).

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    m4teo napisales dokladnie to co ja . lecz ja to napisalem pare dni temu :)

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mój skład na play-off:
    1. Leigh Adams
    2. Norbert Kościuch
    3. Krzysztof Kasprzak
    4. Damian Baliński
    5. Rafał Okoniewski
    6. Łukasz Jankowski
    7. Marcin Jankowski

    I niech ktoś spróbuje wygrać z tym składem na leszczyńskim torze.

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2002
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Żarty

    Wy chyba żartujecie że pojedzie Kościuch.Po tym co pokazał w sparingu z nami to kompromitacja.Prędzej za niego pojedzie ALES DRYML który bardzo dobrze prezentuje się w DPŚ

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •