Wymiatacze Team
Sobota 27.04.2024 godz. 14:00
Rybnik – Ostrów + 6
Poznań – Gdańsk + 8
Piła – Gniezno - 12
Typ: Posty; Użytkownik: Karlito; Słowo(a):
Wymiatacze Team
Sobota 27.04.2024 godz. 14:00
Rybnik – Ostrów + 6
Poznań – Gdańsk + 8
Piła – Gniezno - 12
Wymiatacze Team
Piątek 26.04.2024 godz. 18.00
Wrocław – Grudziądz +14
Lublin - Toruń +20
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +10
Zielona Góra – Grudziądz +14
Ostrów – Gdańsk +12
Krosno – Bydgoszcz -4
Daugavpils – Gniezno -8
Opole – Landsut +12
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +4
Rybnik – Rzeszów +12
Tarnów – Piła +16
Piątek 19.04.2024 – godz. 18:00
Toruń – Leszno + 22
Lublin – Gorzów + 14
Niedziela 14.04.2023 - godzina 14:00
Grudziądz - Lublin -12
Gorzów - Toruń -4
Gdańsk - Krosno -8
Bydgoszcz - Ostrów +10
Sobota 13.04.2024 – godzina 16:30
Poznań - Rybnik -10
Rzeszów - Łódź +16
Piątek 12.04.2023 - godzina 18:00
Wrocław - Zielona Góra +16
Leszno - Częstochowa -6
Piątek 12.04.2023 - godzina 18:00
Wrocław - Zielona Góra +14
Leszno - Częstochowa +4
Sobota 30.03.2024 – godzina 15:00
Piła – Opole +12
Gniezno – Tarnów +6
Landshut – Daugavpils +20
Potwierdzam udzial????????
1. Zmarzlik 18pkt
2. Kubera 14pkt
3. Holder
4. Lambert
5. Lindgren
6. Vaculik
7. Madsen
8. Bewley
Dudek 10m 7pkt
1. Holder
2. Vaculik
3. Lambert
4. Lindgren
5. Bewley
6. Madsen
7. Doyle
8. Jensen
Dzika karta: Rasmus Jensen
1. Lambert
2. Lindgren
3. Madsen
4. Vaculik
5. Zmarzlik
6. Woffinden
7. Bewley
8. Holder
Dzika karta: Steve Worrall
1. Zmarzlik 17 pkt
2. Madsen
3. Lindgren
4. Bewley
5. Vaculik
6. Dudek 10 pkt
7. Fricke
8. Lambert
Janowski
1. Zmarzlik
2. Janowski
3. Lindgren
4. Beweley
5. Madsen
6. Holder
7. Lebiediev
8. Doyle
Dzika karta: Jacob Thorssell
1. Zmarzlik 19pkt
2. Vaculik
3. Thomsen
4. Holder
5. Janowski 13 pkt
6. Woźniak 11 pkt
7. Doyle
8. Madsen
Dudek
1. Zmarzlik 16pkt
2. Bewley
3. Vaculik
4. Lambert
5. Holder
6. Lindgren
7. Michelsen
8. Doyle
11. Dudek - 6 pkt
1. Zmarzlik
2. Holder
3. Doyle
4. Vaculik
5. Lindgren
6. Janowski
7. Fricke
8. Lambert
Dudek
1. Zmarzlik
2. Lindgren
3. Doyle
4. Bewley
5. Holder
6. Madsen
7. Lambert
8. Thomsen
Dzika karta: Bartłomiej Kowalski
1. Zmarzlik
2. Lindgren
3. Thomsen
4. Vaculik
5. Woffinden
6. Madsen
7. Doyle
8. Michelsen
Dzika karta: Matej Zagar
Karlito Wymiatacze Team gotowy
1. Zmarzlik 18 pkt
2. Vaculik
3. Dudek 15 pkt
4. Woffinden
5. Bewley
6. Madsen
7. Lambert
8. Janowski 9 pkt
1. Zmarzlik
2. Janowski
3. Dudek
4. Madsen
5. Doyle
6. Beweley
7. Woffinden
8. Lambert
Dzika karta: Oliver Berntzon
1. Zmarzlik 17pkt
2. Vaculik3. Bewley
4. Doyle
5. Madsen
6. Lindgren
7. Michelsen
8. Lambert
Dudek 9m -7pkt
Janowski 11m-6pkt