Wymiatacze Team
Piątek 26.04.2024 godz. 18.00
Wrocław – Grudziądz +18
Lublin - Toruń +14
Sobota 27.04.2024 godz. 14:00
Rybnik – Ostrów -6
Typ: Posty; Użytkownik: tomason; Słowo(a):
Wymiatacze Team
Piątek 26.04.2024 godz. 18.00
Wrocław – Grudziądz +18
Lublin - Toruń +14
Sobota 27.04.2024 godz. 14:00
Rybnik – Ostrów -6
Piątek 19.04.2024 – godz. 18:00
Toruń – Leszno +16
Lublin – Gorzów +14
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +8
Rybnik – Rzeszów +10
Tarnów – Piła +16
Piątek 12.04.2023 - godzina 18:00
Wrocław - Zielona Góra +18
Leszno - Częstochowa +6
Sobota 13.04.2024 – godzina 16:30
Poznań - Rybnik -12
Rzeszów - Łódź +8
Sobota 30.03.2024 – godzina 15:00
Piła – Opole +20
Gniezno – Tarnów +12
Landshut – Daugavpils +14
Wymiatacze Team startują w niezmienionym składzie czyli chris8 (c) tomason,karlito,Paweł
Dzięki za zabawę dla wszystkich i dla prowadzącego gratulacje dla wygranych i dla chrisa8 za podium oraz karlito za snajpera
Oby i niech zabierze jeszcze kolegę
7 mecz z rzędu w plecy a Pan Baron dalej w parkingu ,nie da się tej drużyny ogladać i tych par Miedziński z juniorem
On nie umie zmieniać par to jest za trudne
Miedziński w Unii ale dramat
Czy mecz Tarnów - Rzeszów będzie liczony typ z pierwszej kolejki ?
Chłopie zapomni to nie Australijczyk już mieliśmy nieźle zapowiadającego się Jesper Knudsena i oddany od tak bo mamy talenty Brown czy Pearson
Szkoda że na sparing do Gorzowa Baron nie zabrał juniorów
Zgłaszam Wymiatacze Team (tomason (c),Karlino,Chris8,Paweł)
Oddajemy bo nie jest Australijczykiem a że duży talent to nic
Doyle nie chce tu jeździć to nara brać Rasmusa a jak nie to Rew lub Jesper i niech młodzi się rozjeżdżają z Krosnem i Grudziądzem powalczymy
1.M.Janowski - 18pkt
2. R.Lambert
3.B.Zmarzlik - 15
4.F.Lindgren
5.P.Dudek - 11
6.P.Przedpełski 10
7.M.Vaculik
8.D.Bewley
DK 13.K.Woryna -5
1.M.Janowski - 17pkt
2.B.Zmarzlik - 15pkt
3.L.Madsen
4.F.Lindgren
5.T.Woffinden
6.J.Doyle
7.R.Lambert
8.D.Bewley
10.P.Dudek - 7pkt
1.M.Vaculik
2.B.Zmarzlik - 15pkt
3.D.Bewley
4.F.Lindgren
5.L.Madsen
6.P.Dudek - 10pkt
7.R.Lambert
8.M.Mikkelsen
11.M.Janowski - 6pkt
1.B.Zmarzlik - 19pkt
2.M.Janowski - 15pkt
3.T.Woffinden
4.P.Dudek - 12pkt
5.D.Bewley
6.J.Doyle
7.L.Madsen
8.M.Michelsen
DK 11.G.Czugunov - 6pkt
Oby nasi nie odpuścili Jespera bo ma papiery na dobrą jazdę ,podpisać wypożyczyć a za nie długo do składu
Kabaret w Częstochowie jak zwykle w Polsce dzwonić do Kumli do Vastervik obojętnie do jakiego klubu w Szwecji jak zrobić taki tor a nie chodzić i oglądać a i tak zaraz odwołają eksperci
1.R.Lambert
2.B.Zmarzlik -15pkt
3.L.Madsen
4.T.Woffinden
5.P.Dudek - 11
6.F.Lindgren
7.J.Doyle
8.D.Bewley
11.M.Janowski - 6
No zapomniałem o Grudziądzu mam nadzieję że nasi zarejestrują Jespera i dadzą mu szansę z 8 i parę biegów pojedzie gdy już dwumecz będzie rozstrzygnięty
Odnośnie tych talentów z Australii od Adamsa...
No Emil miał mieć wywalone i miał przypomnę 2x7pkt z Wro i piękny mecz o brąz 2pkt na Smoku rewanż był o nic
Smyk jest w Lesznie bo to Byk