Szukaj:

Typ: Posty; Użytkownik: Karlito; Słowo(a):

Strona 1 z 20 1 2 3 4

Szukaj: Wyszukiwanie trwało 0.01 sekund(y).

  1. 1. Zmarzlik 2. Madsen 3. Dudek 4. Madsen...

    1. Zmarzlik
    2. Madsen
    3. Dudek
    4. Madsen
    5. Doyle
    6. Janowski
    7. Laguta
    8. Kolodziej

    1. Zmarzlik 18 pkt
  2. Przyklejony: Sobota 15.06.2019 godz. 15.00 Ostrów – Gdańsk...

    Sobota 15.06.2019 godz. 15.00
    Ostrów – Gdańsk -6
    Kraków - Poznań -10
  3. Przyklejony: Piątek 14.06.2019 godz. 18.00 Rybnik –...

    Piątek 14.06.2019 godz. 18.00
    Rybnik – Daugavpils +28
  4. Odpowiedzi
    123
    Odsłon
    8,047

    czerwca 2019 (niedziela): 86.Grudziądz - Toruń...

    czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 55-35
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 59-31
    15 czerwca...
  5. Niedziela 09.06.2019 godz. 14:30 Gorzów –...

    Niedziela 09.06.2019 godz. 14:30

    Gorzów – Toruń +14
    Częstochowa – Zielona Góra 0
    Tarnów – Gniezno +16
    Gdańsk – Rybnik +8
    Daugavpils – Łódź +4
    Bydgoszcz – Krosno +22
    Opole - Rawicz +18
  6. Piątek 07.06.2019 godz. 18.00 Leszno –...

    Piątek 07.06.2019 godz. 18.00

    Leszno – Grudziądz +14
    Lublin – Wrocław +6
  7. Odpowiedzi
    123
    Odsłon
    8,047

    VIII runda: 07 czerwca 2019 (piątek): 76.Leszno...

    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 52:38
    77.Lublin - Wrocław 48:42
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 51:39
    79.Częstochowa - Zielona Góra 48:42...
  8. Odpowiedzi
    969
    Odsłon
    96,157

    Wiadomo cos czemu Grajczonek odpuscil IMP??

    Wiadomo cos czemu Grajczonek odpuscil IMP??
  9. Odpowiedzi
    969
    Odsłon
    96,157

    Transfer to chyba juniora bo poza Orwatem to...

    Transfer to chyba juniora bo poza Orwatem to teraz nie mamy drugiego. Ciekawe kto z nim w niedziele pojedzie
  10. Wymiatacze Team Niedziela 02.06.2019 ...

    Wymiatacze Team

    Niedziela 02.06.2019

    Grudziądz – Leszno +4
    Zielona Góra – Częstochowa +12
    Rybnik – Ostrów +16
    Gniezno – Daugavpils +20
    Kraków – Bydgoszcz -16
    Krosno – Piła +8
  11. 1. Laguta 2. Doyle 3. Zagar 4. Sayfutdinov 5....

    1. Laguta
    2. Doyle
    3. Zagar
    4. Sayfutdinov
    5. Vaculik
    6. Zmarzlik
    7. Madsen
    8. Janowski

    Dudek. 9msc 7pkt
  12. Wymiatacze Team Sobota 01.06.2019 godz. 16.00 ...

    Wymiatacze Team
    Sobota 01.06.2019 godz. 16.00

    Gdańsk – Łódź +14
    Rawicz - Poznań +4
  13. Wymiatacze Team Piątek 31.05.2019 godz. 18.00...

    Wymiatacze Team

    Piątek 31.05.2019 godz. 18.00

    Wrocław – Lublin +10
    Toruń - Gorzów +14
  14. Odpowiedzi
    123
    Odsłon
    8,047

    66. .Wrocław - Lublin 50-40 67.Toruń - Gorzów...

    66. .Wrocław - Lublin 50-40
    67.Toruń - Gorzów 51-39
    02 czerwca 2019 (niedziela):
    68.Grudziądz - Leszno 47-43
    69.Zielona Góra - Częstochowa 49-41...
  15. Wymiatacze Team Niedziela 26.05.2019 godz....

    Wymiatacze Team

    Niedziela 26.05.2019 godz. 13:00

    Lublin – Toruń +16
    Leszno – Zielona Góra +10
    Ostrów – Rybnik +8
    Daugavpils – Gniezno +6
    Łódź – Gdańsk -4
    Piła – Krosno +4
  16. Odpowiedzi
    76
    Odsłon
    4,938

    VI runda: 24 maja 2019 (piątek): 56.Gorzów -...

    VI runda:
    24 maja 2019 (piątek):
    56.Gorzów - Grudziądz 45:45
    57.Częstochowa - Wrocław 50:40
    26 maja 2019 (niedziela):
    58.Lublin - Toruń 55:35
    59.Leszno - Zielona Góra 51:39...
  17. Wymiatacze Team Piątek 24.05.2019 godz. 18.00...

    Wymiatacze Team

    Piątek 24.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz 0
    Częstochowa - Wrocław +10
  18. Niedziela 19.05.2019 godz. 14:30 Kraków –...

    Niedziela 19.05.2019 godz. 14:30

    Kraków – Rawicz +4
    Krosno – Opole +6
    Łódź – Gniezno +16
    Częstochowa – Leszno 0
    Wrocław – Toruń +14
  19. 1. Zmarzlik 2. Woffinden 3. Doyle 4. Laguta...

    1. Zmarzlik
    2. Woffinden
    3. Doyle
    4. Laguta
    5. Vaculik
    6. Lindgren
    7. Dudek
    8. Madsen

    Smektala
  20. Piątek 17.05.2019 godz. 18.00 Gorzów – Wrocław...

    Piątek 17.05.2019 godz. 18.00
    Gorzów – Wrocław +14
  21. Wymiatacze Team Niedziela 12.05.2019 godz....

    Wymiatacze Team

    Niedziela 12.05.2019 godz. 14:00

    Grudziądz – Toruń +26
    Częstochowa – Leszno -6
    Łódź – Daugavpils +20
    Gniezno – Tarnów +6
    Kraków – Poznań -10
    Krosno - Bydgoszcz +10
  22. Odpowiedzi
    969
    Odsłon
    96,157

    Ja tez blisko bylem zamiana Czewa Ostrow

    Ja tez blisko bylem zamiana Czewa Ostrow
  23. Wymiatacze Team Sobota 11.05.2019 godz. 13:00...

    Wymiatacze Team

    Sobota 11.05.2019 godz. 13:00

    Rybnik – Gdańsk +8
    Rawicz - Opole -8
  24. Wymiatacze Team Piątek 10.05.2019 godz. 18.00...

    Wymiatacze Team

    Piątek 10.05.2019 godz. 18.00

    Zielona Góra – Lublin +18
    Wrocław - Gorzów +14
  25. Odpowiedzi
    123
    Odsłon
    8,047

    V runda: 10 maja 2019 (piątek): 46.Wrocław -...

    V runda:
    10 maja 2019 (piątek):
    46.Wrocław - Gorzów Wlkp. 52:38
    47.Zielona Góra - Lublin 54:36
    12 maja 2019 (niedziela):
    48.Grudziądz - Toruń 58:32
    49.Częstochowa - Leszno 43:47...
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 500
Strona 1 z 20 1 2 3 4