Niedziela 14.04.2023 - godzina 14:00
Grudziądz - Lublin -12
Gorzów - Toruń -4
Gdańsk - Krosno -8
Bydgoszcz - Ostrów +10
Typ: Posty; Użytkownik: Karlito; Słowo(a):
Niedziela 14.04.2023 - godzina 14:00
Grudziądz - Lublin -12
Gorzów - Toruń -4
Gdańsk - Krosno -8
Bydgoszcz - Ostrów +10
Sobota 13.04.2024 – godzina 16:30
Poznań - Rybnik -10
Rzeszów - Łódź +16
Piątek 12.04.2023 - godzina 18:00
Wrocław - Zielona Góra +16
Leszno - Częstochowa -6
Piątek 12.04.2023 - godzina 18:00
Wrocław - Zielona Góra +14
Leszno - Częstochowa +4
Sobota 30.03.2024 – godzina 15:00
Piła – Opole +12
Gniezno – Tarnów +6
Landshut – Daugavpils +20
Potwierdzam udzial????????
1. Zmarzlik 18pkt
2. Kubera 14pkt
3. Holder
4. Lambert
5. Lindgren
6. Vaculik
7. Madsen
8. Bewley
Dudek 10m 7pkt
1. Holder
2. Vaculik
3. Lambert
4. Lindgren
5. Bewley
6. Madsen
7. Doyle
8. Jensen
Dzika karta: Rasmus Jensen
1. Lambert
2. Lindgren
3. Madsen
4. Vaculik
5. Zmarzlik
6. Woffinden
7. Bewley
8. Holder
Dzika karta: Steve Worrall
1. Zmarzlik 17 pkt
2. Madsen
3. Lindgren
4. Bewley
5. Vaculik
6. Dudek 10 pkt
7. Fricke
8. Lambert
Janowski
1. Zmarzlik
2. Janowski
3. Lindgren
4. Beweley
5. Madsen
6. Holder
7. Lebiediev
8. Doyle
Dzika karta: Jacob Thorssell
1. Zmarzlik 19pkt
2. Vaculik
3. Thomsen
4. Holder
5. Janowski 13 pkt
6. Woźniak 11 pkt
7. Doyle
8. Madsen
Dudek
1. Zmarzlik 16pkt
2. Bewley
3. Vaculik
4. Lambert
5. Holder
6. Lindgren
7. Michelsen
8. Doyle
11. Dudek - 6 pkt
1. Zmarzlik
2. Holder
3. Doyle
4. Vaculik
5. Lindgren
6. Janowski
7. Fricke
8. Lambert
Dudek
1. Zmarzlik
2. Lindgren
3. Doyle
4. Bewley
5. Holder
6. Madsen
7. Lambert
8. Thomsen
Dzika karta: Bartłomiej Kowalski
1. Zmarzlik
2. Lindgren
3. Thomsen
4. Vaculik
5. Woffinden
6. Madsen
7. Doyle
8. Michelsen
Dzika karta: Matej Zagar
Karlito Wymiatacze Team gotowy
1. Zmarzlik 18 pkt
2. Vaculik
3. Dudek 15 pkt
4. Woffinden
5. Bewley
6. Madsen
7. Lambert
8. Janowski 9 pkt
1. Zmarzlik
2. Janowski
3. Dudek
4. Madsen
5. Doyle
6. Beweley
7. Woffinden
8. Lambert
Dzika karta: Oliver Berntzon
1. Zmarzlik 17pkt
2. Vaculik3. Bewley
4. Doyle
5. Madsen
6. Lindgren
7. Michelsen
8. Lambert
Dudek 9m -7pkt
Janowski 11m-6pkt
1. Zmarzlik 18pkt
2. Bewley
3. Dudek 14 pkt
4. Madsen
5. Janowski 13 pkt
6. Lambert
7. Woffinden
8. Doyle
Przedpelski 14 miejsce 4 pkt
1. Woffinden
2. Zmarzlik
3. Bewley
4. Doyle
5. Madsen
6. Lambert
7. Dudek
8. Holder
Dzika karta: Adam Ellis
1. Zmarzlik
2. Vaculik
3. Dudek
4. Doyle
5. Janowski
6. Madsen
7. Bewley
8. Lambert
Dzika karta: Szymon Woźniak
1. Zmarzlik
2. Woffinden
3. Madsen
4. Janowski
5. Vaculik
6. Dudek
7. Doyle
8. Lindgren
Dzika karta: Maksym Drabik
1. Zmarzlik 18 pkt
2. Dudek 16 pkt
3. Doyle
4. Madsen
5. Janowski 12 pkt
6. Woffinden
7. Michelsen
8. Zagar
14. Przedpelski 3 pkt