Speedway Dream Team
Niedziela 28.04.2024 godz. 14:00
Leszno – Zielona Góra +10
Gorzów – Częstochowa +12
Bydgoszcz – Łódź +12
Rzeszów – Krosno +8
Opole – Daugavpils +6
Landshut – Tarnów -6
Typ: Posty; Użytkownik: gulas; Słowo(a):
Speedway Dream Team
Niedziela 28.04.2024 godz. 14:00
Leszno – Zielona Góra +10
Gorzów – Częstochowa +12
Bydgoszcz – Łódź +12
Rzeszów – Krosno +8
Opole – Daugavpils +6
Landshut – Tarnów -6
1.Bartosz Zmarzlik (Polska) 19 pkt
2.Dan Bewley (Wielka Brytania)
3.Leon Madsen (Dania)
4.Fredrik Lindgren (Szwecja)
5.Martin Vaculik (Słowacja)
6.Jack Holder (Australia)
7.Robert Lambert...
Speedway Dream Team
Sobota 27.04.2024 godz. 14:00
Rybnik – Ostrów +10
Poznań – Gdańsk +12
Piła – Gniezno +10
Speedway Dream Team
Piątek 26.04.2024 godz. 18.00
Wrocław – Grudziądz +12
Lublin - Toruń +12
Niedziela 21.04.2024 – godz. 13:00
Częstochowa – Wrocław +10
Zielona Góra – Grudziądz +12
Ostrów – Gdańsk +10
Krosno – Bydgoszcz +8
Daugavpils – Gniezno +6
Opole – Landsut +12
Sobota 20.04.2024 – godz. 14:00
Łódź – Poznań +12
Rybnik – Rzeszów +10
Tarnów – Piła +14
Piątek 19.04.2024 – godz. 18:00
Toruń – Leszno +12
Lublin – Gorzów +12
Dzisiejsze mecze (14.04) dopiero od 14:00 a wątek już zamknięty?
Jeśli to błąd to poniżej moje typowanie.
Niedziela 14.04.2023 - godzina 14:00
Grudziądz - Lublin -6
Gorzów - Toruń +8
Gdańsk...
Sobota 13.04.2024 – godzina 16:30
Poznań - Rybnik -10
Rzeszów - Łódź +10
Piątek 12.04.2023 - godzina 18:00
Wrocław - Zielona Góra +16
Leszno - Częstochowa +8
Sobota 30.03.2024 – godzina 15:00
Piła – Opole +8
Gniezno – Tarnów +8
Landshut – Daugavpils +20
Potwierdzam.
wow,
to się porobiło,
za rok walka o tytuł!
dzięki @maciek33 za prowadzenie,
gratulacje dla @Tomek2000 za zwycięstwo.
1.Bartosz Zmarzlik 16 pkt
2.Robert Lambert
3.Leon Madsen
4. Martin Vaculik
5.Jack Holder
6.Max Fricke
7.Fredrik Lindgren
8.Patryk Dudek 9 pkt
10. Dominik Kubera DK 7 pkt
Jako pierwszoroczniak w tym typowaniu mam pytanie odnośnie liczenia punktów z dwóch pkt opisanych na początku zasad.
dodatkowe punkty za każdego dokładnie wytypowanego zawodnika z pierwszej...
1.Bartosz Zmarzlik 14 pkt
2.Jack Holder
3. Martin Vaculik
4.Leon Madsen
5.Fredrik Lindgren
6.Robert Lambert
7.Jason Doyle
8.Patryk Dudek 8 pkt
10. Rasmus Jensen DK 6 pkt
1.Robert Lambert
2.Fredrik Lindgren
3.Bartosz Zmarzlik 14 pkt
4.Tai Woffinden
5.Dan Bewley
6.Max Fricke
7. Martin Vaculik
8.Leon Madsen
10.Maciej Janowski 6 pkt
1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt
2.Leon Madsen
3. Martin Vaculik
4.Fredrik Lindgren
5.Patryk Dudek 9 pkt
6.Andriej Lebiediew
7.Robert Lambert
8.Dan Bewley
10.Maciej Janowski 6 pkt
1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt
2.Fredrik Lindgren
3.Leon Madsen
4.Maciej Janowski 12 pkt
5.Jason Doyle
6.Jack Holder
7.Dan Bewley
8.Robert Lambert
11.Patryk Dudek 6 pkt
1.Bartosz Zmarzlik 18 pkt
2.Martin Vaculik
3.Jack Holder
4.Anders Thomsen
5.Fredrik Lindgren
6.Robert Lambert
7.Dan Bewley
8.Leon Madsen
9.Maciej Janowski 7 pkt
1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt
2.Leon Madsen
3.Fredrik Lindgren
4.Jason Doyle
5.Max Fricke
6. Martin Vaculik
7.Dan Bewley
8.Patryk Dudek 8 pkt
9.Maciej Janowski 7 pkt
1.Bartosz Zmarzlik 17 pkt
2.Leon Madsen
3.Maciej Janowski 14 pkt
4.Robert Lambert
5. Martin Vaculik
6.Fredrik Lindgren
7.Tai Woffinden
8.Jason Doyle
11.Patryk Dudek 6 pkt
1.Fredrik Lindgren
2.Bartosz Zmarzlik 16 pkt
3.Tai Woffinden
4.Leon Madsen
5.Max Fricke
6.Maciej Janowski 11 pkt
7.Robert Lambert
8.Mikkel Michelsen
9.Patryk Dudek 7 pkt
1.Bartosz Zmarzlik 18 pkt
2.Dan Bewley
3.Maciej Janowski 14 pkt
4.Leon Madsen
5.Mikkel Michelsen
6. Martin Vaculik
7.Tai Woffinden
8.Fredrik Lindgren
10.Patryk Dudek 6 pkt
Pragnę przypomnieć, że mamy już 2023 rok :luzik:
http://www.sportsboard.pl/showthread.php/44843-FTSL-2023-sprawy-bie%C5%BC%C4%85ce
@Szczecin, najlepiej będzie jak odczepisz ten wątek.