Szukaj:

Typ: Posty; Użytkownik: Milosz2004; Słowo(a):

Strona 1 z 5 1 2 3 4

Szukaj: Wyszukiwanie trwało 0.00 sekund(y).

  1. Przyklejony: Piątek 01.07.2022 godz. 18.00 Gorzów – Grudziądz...

    Piątek 01.07.2022 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +20
    Wrocław – Częstochowa +6
    Bydgoszcz – Łódź +18
    Rawicz - Opole -4
  2. Niedziela 26.06.2022 godz. 14:00 Leszno – Lublin...

    Niedziela 26.06.2022 godz. 14:00
    Leszno – Lublin -10
    Częstochowa – Gorzów -8
    Gdańsk – Zielona Góra -10
    Rybnik – Bydgoszcz -4
    Piła – Tarnów +2
    Rzeszów - Daugavpils +12
  3. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Leon Madsen 3. Patryk...

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Leon Madsen
    3. Patryk Dudek
    4. Robert Lambert
    5. Maciej Janowski
    6. Tai Woffinden
    7. Mikkel Michelsen
    8. Max Fricke

    Dzika karta: Szymon Woźniak
  4. Piątek 24.06.2022 godz. 18.00 Ostrów – Wrocław...

    Piątek 24.06.2022 godz. 18.00
    Ostrów – Wrocław -8
    Toruń – Grudziądz +16
    Landshut - Krosno +6
    Łódź – Krosno -12
    Landshut – Gniezno +10
    Opole - Poznań +14
  5. Niedziela 19.06.2022 godz. 14:00 Gorzów –...

    Niedziela 19.06.2022 godz. 14:00
    Gorzów – Wrocław +10
    Toruń – Leszno +12
    Gdańsk – Landshut +4
    Bydgoszcz – Krosno +8
    Gniezno – Rybnik +4
    Tarnów – Rzeszów -10
  6. Piątek 17.06.2022 godz. 18.00 Lublin – Ostrów...

    Piątek 17.06.2022 godz. 18.00
    Lublin – Ostrów +20
    Grudziądz – Częstochowa -6
    Zielona Góra – Łódź +16
    Poznań - Rawicz +20
  7. Niedziela 12.06.2022 godz. 14:00 Wrocław –...

    Niedziela 12.06.2022 godz. 14:00
    Wrocław – Lublin 0
    Częstochowa – Toruń +6
    Łódź – Landshut +4
    Bydgoszcz – Zielona Góra -4
    Opole – Tarnów +22
    Rawicz – Daugavpils +12
  8. Piątek 10.06.2022 godz. 18.00 Leszno – Grudziądz...

    Piątek 10.06.2022 godz. 18.00
    Leszno – Grudziądz +16
    Ostrów – Gorzów -12
    Rzeszów - Piła +20
  9. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Leon Madsen 3. Tai...

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Leon Madsen
    3. Tai Woffinden
    4. Maciej Janowski
    5. Mikkel Michelsen
    6. Martin Vaculik
    7. Robert Lambert
    8. Jason Doyle

    Dzika karta: Kai Huckenbeck
  10. Piątek 03.06.2022 godz. 18.00 Gorzów – Ostrów...

    Piątek 03.06.2022 godz. 18.00
    Gorzów – Ostrów +22
    Toruń – Częstochowa +8
    Tarnów – Rawicz +4
    Piła - Opole -16
  11. Niedziela 29.05.2022 godz. 14:00 Rybnik –...

    Niedziela 29.05.2022 godz. 14:00
    Rybnik – Zielona Góra -8
    Bydgoszcz – Gniezno +18
    Opole - Piła +22
  12. 1. Maciej Janowski 2. Jason Doyle 3. Bartosz...

    1. Maciej Janowski
    2. Jason Doyle
    3. Bartosz Zmarzlik
    4. Leon Madsen
    5. Fredrik Lindgren
    6. Max Fricke
    7. Mikkel Michelsen
    8. Tai Woffinden

    Dzika karta: Jan Kvech
  13. Sobota 28.05.2022 godz. 14.00 Krosno – Landshut...

    Sobota 28.05.2022 godz. 14.00
    Krosno – Landshut +16
    Łódź – Gdańsk +6
    Rawicz - Tarnów -8
  14. Piątek 20.05.2022 godz. 18.00 Ostrów – Lublin...

    Piątek 20.05.2022 godz. 18.00
    Ostrów – Lublin -28
    Częstochowa - Grudziądz +14
    Landshut - Łódź +6
    Piła – Rzeszów -4
    Tarnów - Opole +6

    Niedziela 22.05.2022 godz. 14:00
    Leszno – Toruń +4...
  15. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Leon Madsen 3. Maciej...

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Leon Madsen
    3. Maciej Janowski
    4. Fredrik Lindgren
    5. Tai Woffinden
    6. Jason Doyle
    7. Patryk Dudek
    8. Mikkel Michelsen

    Dzika karta: Maksym Drabik
  16. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Jason Doyle 3. Leon...

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Jason Doyle
    3. Leon Madsen
    4. Maciej Janowski
    5. Tai Woffinden
    6. Robert Lambert
    7. Patryk Dudek
    8. Fredrik Lindgren

    Dzika karta: Matej Zagar
  17. 1. Leon Madsen (Dania) 2. Bartosz Zmarzlik...

    1. Leon Madsen (Dania)
    2. Bartosz Zmarzlik (Polska)
    3. Jason Doyle (Australia)
    4. Patryk Dudek (Polska)
    5. Emil Sajfutdinow (Rosja)
    6. Martin Vaculik (Słowacja)
    7. Maciej Janowski (Polska)
    8....
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 101
Strona 1 z 5 1 2 3 4