Szukaj:

Typ: Posty; Użytkownik: andreas2000; Słowo(a):

Strona 1 z 9 1 2 3 4

Szukaj: Wyszukiwanie trwało 0.01 sekund(y).

  1. Przyklejony: START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 01.07.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 01.07.2022 godz. 18.00
    Gorzów – Grudziądz +24
    Wrocław – Częstochowa +10
    Bydgoszcz – Łódź +14
    Rawicz - Opole -6
  2. Start Toruńsko - Inowrocławski Niedziela...

    Start Toruńsko - Inowrocławski

    Niedziela 26.06.2022 godz. 14:00

    Leszno – Lublin -8
    Częstochowa – Gorzów -4
    Gdańsk – Zielona Góra -10
    Rybnik – Bydgoszcz -6
    Piła – Tarnów +4
    Rzeszów -...
  3. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Maciej Janowski 3....

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Maciej Janowski
    3. Martin Vaculik
    4. Leon Madsen
    5. Patryk Dudek
    6. Mikkel Michelsen
    7. Szymon Woźniak
    8. Robert Lambert

    Dzika karta: Szymon Woźniak
  4. Start Toruńsko - Inowrocławski Piątek...

    Start Toruńsko - Inowrocławski

    Piątek 24.06.2022 godz. 18.00

    Ostrów – Wrocław - 12
    Toruń – Grudziądz +16
    Landshut - Krosno
    Łódź – Krosno -8
    Landshut – Gniezno +10
    Opole - Poznań +14
  5. Start Toruńsko - Inowrocławski Niedziela...

    Start Toruńsko - Inowrocławski

    Niedziela 19.06.2022 godz. 14:00

    Gorzów – Wrocław +12
    Toruń – Leszno + 18
    Gdańsk – Landshut +6
    Bydgoszcz – Krosno + 4
    Gniezno – Rybnik +8
    Tarnów – Rzeszów -14
  6. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 17.06.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 17.06.2022 godz. 18.00

    Lublin – Ostrów +24
    Grudziądz – Częstochowa -6
    Zielona Góra – Łódź +18
    Poznań - Rawicz +18
  7. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Niedziela...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 12.06.2022 godz. 14:00
    Wrocław – Lublin -8
    Częstochowa – Toruń +8
    Łódź – Landshut +14
    Bydgoszcz – Zielona Góra +2
    Opole – Tarnów +38
    Rawicz –...
  8. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 10.06.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 10.06.2022 godz. 18.00

    Leszno – Grudziądz +28
    Ostrów – Gorzów -12
    Rzeszów - Piła +40
  9. Start Toruńsko - Inowrocławski Niedziela...

    Start Toruńsko - Inowrocławski

    Niedziela 05.06.2022 godz. 14:00

    Grudziądz – Leszno -8
    Lublin – Wrocław +16
    Zielona Góra – Rybnik +10
    Landshut – Krosno -6
    Gdańsk – Łódź ---
    Gniezno –...
  10. 1. Bartosz Zmarzlik 18 pkt 2. Leon Madsen 3....

    1. Bartosz Zmarzlik 18 pkt
    2. Leon Madsen
    3. Maciej Janowski 15 pkt
    4. Mikkel Michelsen
    5. Robert Lambert
    6. Martin Vaculik
    7. Tai Woffinden
    8. Anders Thomsen

    9. Patryk Dudek 7 pkt.
  11. START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI Piątek 03.06.2022...

    START TORUŃSKO-INOWROCŁAWSKI

    Piątek 03.06.2022 godz. 18.00
    Gorzów – Ostrów +28
    Toruń – Częstochowa +6
    Tarnów – Rawicz +6
    Piła - Opole -12
  12. START TORUŃSKO_INOWROCŁAWSKI Niedziela...

    START TORUŃSKO_INOWROCŁAWSKI

    Niedziela 29.05.2022 godz. 14:00
    Rybnik – Zielona Góra -6
    Bydgoszcz – Gniezno +20
    Opole - Piła +28
  13. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Tai Woffinden 3. Maciej...

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Tai Woffinden
    3. Maciej Janowski
    4. Fredrik Lindgren
    5. Mikkel Michelsen
    6. Jason Doyle
    7. Patryk Dudek
    8. Robert Lambert

    Dzika karta: Jan Kvech
  14. START Toruńsko - Inowrocławski Sobota...

    START Toruńsko - Inowrocławski

    Sobota 28.05.2022 godz. 14.00

    Krosno – Landshut +24
    Łódź – Gdańsk +14
    Rawicz - Tarnów +8
  15. Start Toruńsko - Inowrocławski Niedziela...

    Start Toruńsko - Inowrocławski

    Niedziela 22.05.2022 godz. 14:00

    Leszno – Toruń +6
    Wrocław – Gorzów +4
    Gdańsk – Rybnik -4
    Zielona Góra – Bydgoszcz +8
    Gniezno – Krosno +4
    Daugavpils – Rawicz...
  16. Start Toruńsko-Inowrocławski Piątek 20.05.2022...

    Start Toruńsko-Inowrocławski

    Piątek 20.05.2022 godz. 18.00

    Ostrów – Lublin -14
    Częstochowa - Grudziądz +28
    Landshut - Łódź +6
    Piła – Rzeszów +4
    Tarnów - Opole -8
  17. 1. Bartosz Zmarzlik 2. Fredrik Lindgren 3....

    1. Bartosz Zmarzlik
    2. Fredrik Lindgren
    3. Maciej Janowski
    4. Jason Doyle
    5. Mikkel Michelsen
    6. Martin Vaculik
    7. Robert Lambert
    8. Patryk Dudek

    Dzika karta: Maksym Drabik
  18. 1.Zmarzlik 18 2.Janowski 17 3.Doyle 4.Madsen...

    1.Zmarzlik 18
    2.Janowski 17
    3.Doyle
    4.Madsen
    5. Woffinden
    6.Dudek 10
    7.Michelsen
    8.Lambert

    12. Matej Zagar 5 pkt.
  19. 1. Maciej Janowski 2. Martin Vaculik 3. Emil...

    1. Maciej Janowski
    2. Martin Vaculik
    3. Emil Sajfutdinow
    4. Janusz Kołodziej
    5. Bartosz Zmarzlik
    6. Matej Zagar
    7. Leon Madsen
    8. Patryk Dudek

    1. Maciej Janowski - 15 pkt.
  20. Odpowiedzi
    30
    Odsłon
    3,962

    1. Niemcy 2. Hiszpania P Holandia P Anglia...

    1. Niemcy
    2. Hiszpania
    P Holandia
    P Anglia
    Ć Rosja
    Ć Chorwacja
    Ć Francja
    Ć Grecja
    Polska - Grecja 0:1
    Polska - Rosja 0:2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 205
Strona 1 z 9 1 2 3 4