Szukaj:

Typ: Posty; Użytkownik: Karlito; Słowo(a):

Strona 1 z 20 1 2 3 4

Szukaj: Wyszukiwanie trwało 0.01 sekund(y).

  1. 1. Zmarzlik 2. Madsen 3. Woffinden 4....

    1. Zmarzlik
    2. Madsen
    3. Woffinden
    4. Sayfutdinov
    5. Dudek
    6. Michelsen
    7. Lindgren
    8. Janowski

    Dzika karta: Jacob Thorsell
  2. Tarnów – Rybnik +6 Gniezno – Ostrów -4 Krosno –...

    Tarnów – Rybnik +6
    Gniezno – Ostrów -4
    Krosno – Bydgoszcz - 10
    Opole - Poznań -8
  3. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    Półfinały 17 sierpnia 2019 (sobota): ...

    Półfinały
    17 sierpnia 2019 (sobota):
    152.Tarnów - Rybnik 50-40
    18 sierpnia 2019 (niedziela):
    153.Gniezno - Ostrów 43-47

    ----------------------------------------------------------------
    ...
  4. Niedziela 11.08.2019 godz. 16:00 Lublin –...

    Niedziela 11.08.2019 godz. 16:00

    Lublin – Gorzów +12
    Zielona Góra – Wrocław +6
  5. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    XIII runda: 09 sierpnia (piątek):...

    XIII runda:
    09 sierpnia (piątek):
    148.Częstochowa - Grudziądz 45:45
    149.Leszno - Toruń 58:32
    11 sierpnia 2019 (niedziela):
    150.Lublin - Gorzów 47:43
    151.Zielona Góra - Wrocław 49:41

    148....
  6. Piątek 09.08.2019 godz. 18:00 Leszno – Toruń...

    Piątek 09.08.2019 godz. 18:00

    Leszno – Toruń +28
    Częstochowa – Grudziądz 0
  7. Wymiatacze Team Niedziela 04.08.2019 godz....

    Wymiatacze Team

    Niedziela 04.08.2019 godz. 13:30

    Toruń – Wrocław 0
    Gorzów – Leszno -6
    Ostrów – Łódź +18
    Daugavpils – Tarnów +8
    Poznań – Opole +20
    Bydgoszcz – Rawicz +26
  8. 1. Zmarzlik 2. Doyle 3. Madsen 4. M. Vaculik...

    1. Zmarzlik
    2. Doyle
    3. Madsen
    4. M. Vaculik
    5. Woffinden
    6. Drabik
    7. Sayfutdinov
    8. Janowski

    8. M. Janowski 9 pkt.
  9. Wymiatacze Team Gdańsk – Gniezno +12

    Wymiatacze Team

    Gdańsk – Gniezno +12
  10. Wymiatacze Team Piątek 02.08.2019 godz....

    Wymiatacze Team



    Piątek 02.08.2019 godz. 17.00

    Opole – Kraków +40
    Lublin – Częstochowa +8
    Grudziądz – Zielona Góra +10
  11. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    XII runda: 02 sierpnia 2019 (piątek):...

    XII runda:
    02 sierpnia 2019 (piątek):
    137.Grudziądz - Zielona Góra 50-40
    138.Lublin - Częstochowa 48-42
    04 sierpnia 2019 (niedziela):
    139.Toruń - Wrocław 43-47
    140.Gorzów - Leszno 42-48...
  12. Wymiatacze Team Niedziela 28.07.2019 godz....

    Wymiatacze Team

    Niedziela 28.07.2019 godz. 13:30

    Wrocław – Grudziądz +12
    Zielona Góra – Gorzów +22
    Łódź – Rybnik -6
    Gniezno – Ostrów -4
    Kraków – Krosno -42
    Opole - Bydgoszcz -6
  13. Wymiatacze Team Sobota 27.07.2019 godz. 15:00...

    Wymiatacze Team

    Sobota 27.07.2019 godz. 15:00

    Rawicz – Piła +4
    Tarnów - Gdańsk +12
  14. Wymiatacze Team Piątek 26.07.2019 godz. 18.00...

    Wymiatacze Team

    Piątek 26.07.2019 godz. 18.00
    Kraków – Rawicz -34
    Leszno – Lublin +20
    Częstochowa - Toruń +18
  15. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    XI runda: 26 lipca 2019 (piątek): 126.Leszno -...

    XI runda:
    26 lipca 2019 (piątek):
    126.Leszno - Lublin 55-35
    127.Częstochowa - Toruń 57-33
    28 lipca 2019 (niedziela):
    128.Wrocław - Grudziądz 47-43
    129.Zielona Góra - Gorzów 53-37...
  16. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    Kurla zamulilem jak policzysz to spoko nie trudno...

    Kurla zamulilem jak policzysz to spoko nie trudno

    123.I miejsce IMP Pawlicki Piotr
    124.II miejsce IMP Zmarzlik
    125.III miejsce IMP Dudek
  17. 1. Zmarzlik 2. Doyle 3. Dudek 4. Janowski 5....

    1. Zmarzlik
    2. Doyle
    3. Dudek
    4. Janowski
    5. Madsen
    6. Sayfutdinov
    7. Lindgren
    8. Laguta

    Dzika karta: Oliver Berntzon
  18. Odpowiedzi
    1,422
    Odsłon
    137,292

    Zdecydowanie Z/Z. najlesze rozwiazanie

    Zdecydowanie Z/Z. najlesze rozwiazanie
  19. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    113.Ostrów - Tarnów 48-42 114.Rybnik - Gniezno...

    113.Ostrów - Tarnów 48-42
    114.Rybnik - Gniezno 57-33

    ----------------------------------------------------------------
    X (zaległa), XII runda:
    5 lipca 2019 (piątek):
    115.Kraków - Opole 30-60
    7...
  20. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    runda: 28 czerwca 2019 (piątek): 105.Leszno -...

    runda:
    28 czerwca 2019 (piątek):
    105.Leszno - Częstochowa 54-36
    106.Toruń - Grudziądz 42-48
    30 czerwca 2019 (niedziela):
    107.Wrocław - Gorzów 53-37
    108.Lublin - Zielona Góra 47-43...
  21. Odpowiedzi
    1,422
    Odsłon
    137,292

    Wpierw to miskowiak niech pojedzie Hlib tez mial...

    Wpierw to miskowiak niech pojedzie Hlib tez mial wejscie smoka i juz nie istnieje. Koles rok nie jezdzil takze spokojnie. Ale ciezko bedzie fakt jak w finale trafimy na nich bo juniorka nasza tam nie...
  22. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    IX runda: 21 czerwca 2019 (piątek):...

    IX runda:
    21 czerwca 2019 (piątek):
    94.Grudziądz - Gorzów 53-37
    95.Toruń - Lublin 48-42
    23 czerwca 2019 (niedziela):
    96.Wrocław - Częstochowa 43 -47
    97.Zielona Góra - Leszno 42-48...
  23. 1. Zmarzlik 2. Madsen 3. Dudek 4. Madsen...

    1. Zmarzlik
    2. Madsen
    3. Dudek
    4. Madsen
    5. Doyle
    6. Janowski
    7. Laguta
    8. Kolodziej

    1. Zmarzlik 18 pkt
  24. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    czerwca 2019 (niedziela): 86.Grudziądz - Toruń...

    czerwca 2019 (niedziela):
    86.Grudziądz - Toruń 55-35
    ---------------------------------------------------------------
    X runda:
    14 czerwca 2019 (piątek):
    87.Rybnik - Daugavpils 59-31
    15 czerwca...
  25. Odpowiedzi
    202
    Odsłon
    13,554

    VIII runda: 07 czerwca 2019 (piątek): 76.Leszno...

    VIII runda:
    07 czerwca 2019 (piątek):
    76.Leszno - Grudziądz 52:38
    77.Lublin - Wrocław 48:42
    09 czerwca 2019 (niedziela):
    78.Gorzów - Toruń 51:39
    79.Częstochowa - Zielona Góra 48:42...
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 500
Strona 1 z 20 1 2 3 4