Szukaj:

Typ: Posty; Użytkownik: gregi_ns; Słowo(a):

Strona 1 z 15 1 2 3 4

Szukaj: Wyszukiwanie trwało 0.01 sekund(y).

  1. Przyklejony: Niedziela 07.08.2022 godz. 14:00 Toruń –...

    Niedziela 07.08.2022 godz. 14:00

    Toruń – Wrocław +6
    Lublin – Gorzów +20
    Landshut – Krosno +4
    Gdańsk - Bydgoszcz -4
  2. Przyklejony: Piątek 05.08.2022 godz. 18.00 Leszno –...

    Piątek 05.08.2022 godz. 18.00

    Leszno – Częstochowa -4
    Grudziądz – Ostrów +12
    Łódź – Zielona Góra +4
    Rawicz – Poznań +10
  3. Speedway Dream Team Niedziela 24.07.2022 godz....

    Speedway Dream Team

    Niedziela 24.07.2022 godz. 14:00

    Gorzów – Leszno +8
    Częstochowa – Lublin +4
    Gniezno – Zielona Góra -12
    Bydgoszcz – Landshut +12
    Rawicz – Piła +20
    Poznań - Tarnów +20
  4. SPEEDWAY DREAM TEAM Piątek 22.07.2022 godz....

    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Piątek 22.07.2022 godz. 18.00

    Ostrów – Toruń -18
    Wrocław – Grudziądz +20
    Krosno – Gdańsk +6
    Rybnik – Łódź +6
    Opole - Rzeszów +16
  5. SPEEDWAY DREAM TEAM Niedziela 17.07.2022 godz....

    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Niedziela 17.07.2022 godz. 14:00

    Toruń – Gorzów +6
    Leszno – Wrocław +8
    Zielona Góra – Krosno +10
    Gdańsk – Bydgoszcz -6
    Landshut – Rybnik +14
    Tarnów – Daugavpils +6
  6. Speedway Dream Team Piątek 15.07.2022 godz....

    Speedway Dream Team

    Piątek 15.07.2022 godz. 18.00

    Częstochowa – Ostrów +22
    Grudziądz – Lublin -10
    Łódź – Gniezno +10
    Piła - Poznań -14
  7. Niedziela 10.07.2021 – godz. 14:00 Krosno –...

    Niedziela 10.07.2021 – godz. 14:00

    Krosno – Gniezno +16
    Rybnik – Gdańsk +8
    Poznań - Daugavpils +12
  8. Piątek 08.07.2022 – godzina 17:30 Landshut –...

    Piątek 08.07.2022 – godzina 17:30

    Landshut – Krosno -6
    Daugavpils – Opole +4
    Rzeszów - Tarnów +8
  9. SPEEDWAY DREAM TEAM Niedziela 03.07.2022...

    SPEEDWAY DREAM TEAM


    Niedziela 03.07.2022 godz. 14:00

    Lublin – Toruń +10
    Ostrów – Leszno -12
    Krosno – Rybnik +12
    Zielona Góra – Landshut +10
    Gniezno – Gdańsk +4
  10. SPEEDWAY DREAM TEAM Piątek 01.07.2022 godz....

    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Piątek 01.07.2022 godz. 18.00

    Gorzów – Grudziądz +18
    Wrocław – Częstochowa +6
    Bydgoszcz – Łódź +10
    Rawicz - Opole +6
  11. SPEEDWAY DREAM TEAM Niedziela 26.06.2022...

    SPEEDWAY DREAM TEAM


    Niedziela 26.06.2022 godz. 14:00

    Leszno – Lublin -6
    Częstochowa – Gorzów +4
    Gdańsk – Zielona Góra -8
    Rybnik – Bydgoszcz -6
    Piła – Tarnów +6
  12. SPEEDWAY DREAM TEAM Piątek 24.06.2022...

    SPEEDWAY DREAM TEAM


    Piątek 24.06.2022 godz. 18.00

    Ostrów – Wrocław -12
    Toruń – Grudziądz +12
    Landshut - Krosno -6
    Łódź – Krosno -6
    Landshut – Gniezno +14
  13. Speedway Dream Team Niedziela 19.06.2022 godz....

    Speedway Dream Team

    Niedziela 19.06.2022 godz. 14:00

    Gorzów – Wrocław +12
    Toruń – Leszno +8
    Gdańsk – Landshut +8
    Bydgoszcz – Krosno +8
    Gniezno – Rybnik +6
    Tarnów – Rzeszów -6
  14. 14-06-2022 11:47 SPEEDWAY DREAM TEAM ...

    14-06-2022 11:47

    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Piątek 17.06.2022 godz. 18.00

    Lublin – Ostrów +26
    Grudziądz – Częstochowa -4
    Zielona Góra – Łódź +14
    Poznań - Rawicz +6
  15. Speedway Dream team Niedziela 12.06.2022...

    Speedway Dream team


    Niedziela 12.06.2022 godz. 14:00

    Wrocław – Lublin -4
    Częstochowa – Toruń +8
    Łódź – Landshut +12
    Bydgoszcz – Zielona Góra +6
    Opole – Tarnów +26
  16. SPEEDWAY DREAM TEAM Piątek 10.06.2022 godz....

    SPEEDWAY DREAM TEAM

    Piątek 10.06.2022 godz. 18.00


    Leszno – Grudziądz +20

    Ostrów – Gorzów -14
    Rzeszów - Piła +24
  17. 1. Bartosz Zmarzlik (Polska) 17pkt 2. Leon...

    1. Bartosz Zmarzlik (Polska) 17pkt
    2. Leon Madsen (Dania)
    3. Maciej Janowski (Polska) 13pkt
    4. Fredrik Lindgren (Szwecja)
    5. Mikkel Michelsen (Dania)
    6. Jason Doyle (Australia)
    7. Patryk Dudek...
  18. 1.Zmarzlik 18 pkt. 2.Janowski 15 pkt...

    1.Zmarzlik 18 pkt.
    2.Janowski 15 pkt
    3.Michelsen
    4.Woffinden
    5.Madsen
    6.Lindgren
    7.Doyle
    8.Dudek 9 pkt

    DK Drabik 12m 3 pkt
  19. 1. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 19pkt 2. Leon...

    1. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 19pkt
    2. Leon Madsen (Dania)
    3. Maciej Janowski (Polska) - 14pkt
    4. Jason Doyle (Australia)
    5. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
    6. Patryk Dudek (Polska) - 10pkt
    7....
  20. Odpowiedzi
    78
    Odsłon
    5,895

    Przyklejony: potwierdzam start Speedway Dream Team :)

    potwierdzam start Speedway Dream Team :)
  21. Odpowiedzi
    119
    Odsłon
    15,299

    Speedway Dream Team potwierdza start w...

    Speedway Dream Team potwierdza start w niezmienionym składzie - meldujemy się w komplecie :)
  22. Odpowiedzi
    119
    Odsłon
    15,299

    również potwierdzam nasz start w tegorocznym...

    również potwierdzam nasz start w tegorocznym sezonie :)
  23. Odpowiedzi
    76
    Odsłon
    20,858

    niniejszym zgłaszam gotowość do rywalizacji...

    niniejszym zgłaszam gotowość do rywalizacji Speedway Dream Team :)
  24. 1. Sayfutdinow 2. Zmarzlik - 14 pkt 3. Madsen...

    1. Sayfutdinow
    2. Zmarzlik - 14 pkt
    3. Madsen
    4. Doyle
    5. Janowski - 10 pkt
    6. Laguta
    7. Lindgren
    8. Zagar

    11. Dudek - 6 pkt
  25. Odpowiedzi
    72
    Odsłon
    22,109

    Speedway Dream Team również bez zmian :)

    Speedway Dream Team również bez zmian :)
Pokaż wyniki od 1 do 25 z 369
Strona 1 z 15 1 2 3 4